shafiee

حذف www از آدرس سایت

15 پست در این موضوع

سلام دوستان

میخوام بدونم فلسفه حذف www از آدرس سایت چیه به چه دلیلی این کار رو انجام میدن

و مراحلش چیه دقیقا؟

ممنوم میشم دوستان کمکم کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

برای سئوی بهتر در سایت و اینکه مطابق گوگل باشه سایتتون، بهتره که در تمامی صحفات شما www وجود داشته باشه و index.php حذف بشه...

نمونه: سایت گوگل

شما با زدن google.com در نوار مرورگر، بلافاصله به www.google.com منتقل می شوید.

و یا این سایت که با رفتن به آدرس skchto.ir/index.php به صورت خودکار به نشانی www.skchto.ir منتقل می شوید.

برای این کار من این پلاگین رو برای کنترل www در صفحات سایت پیشنهاد می کنم که می تونید تنظیمش کنید که سایت با www بیاد بالا یا بدون www. البته با htaccess هم می شه این کار رو کرد.

برای حذف index.php هم تو انجمن جوملای فارسی (htaccess) زیاد بحث شده.

موفق باشید...

ویرایش شده در توسط ghohestan

ضمن تشكر از دوست خوبم براي اين آموزش

لازم بذكر است كه اگر هدف شما هم اكنون و يا در آينده سئو سايت مي باشد بهتر است براي حل چنين موضوعاتي از پلاگين يا ماژول استفاده نكنيد خيلي راحت مي توانيد با چند خط كد در فايل .htaccess واقع در سي پنل خود به اين مهم دست يابيد

استفاده از چند خط كد ساده و سبك بجاي استفاده از پلاگين و ماژول و كامپپوننت كه خيلي بهتر و راحتر قابل هضم براي سئو سايت هستند پيشنهاد بنده از تيم سئو مي باشد

به نظر بنده هم از طریق فایل htaccess سایتتون با آدرس www رو به آدرس بدون www ریدایرکت کنید بهتر و مناسب تره و از لحاظ سئو نیز نه تنها تاثیر منفی نمیذاره بلکه توصیه میشود که حتما دوستان اینکارو انجام بدن

حالا یا از آدرس با www به بدون www یا بالعکس اون

موفق باشید

این مطلب را مشاهده کنید برای تصمیم گیری بهتر در انتخاب www یا بدون آن

و اینکه چطور در htaccess تغییرات ریدایرکت و انتقال دامین را انجام دهیم

قفل کردن دامین

ارادت

ولی بهتر است برای تشکر هم از دکمه می پسندم استفاده کنید

ممنون از الطاف شما دوستان بزرگوار

این مطلب را مشاهده کنید برای تصمیم گیری بهتر در انتخاب www یا بدون آن

و اینکه چطور در htaccess تغییرات ریدایرکت و انتقال دامین را انجام دهیم

قفل کردن دامین

سلام

من این آموزش دیدم

وقتی کد تو hdaccese می زارم

دامنه تست می کنم اینجوری میشه

http://www.domain.irindex.php/

لطفا راهنمایی کنید

حالا جالبیش اینه کد

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^example.com$RewriteRule (.*) http://www.example.com$1 [R=301]اضاف کرده بودم الان پاک کردم بازم ارور میده :13::13::37::37:

سلام ممنون از شما آقای مرادی. من این کد php رو در index.ph گذاشتم درست شده اما بعد آدرسم یه عالمه / خورده چرا؟

سلام ممنون از شما آقای مرادی. من این کد php رو در index.ph گذاشتم درست شده اما بعد آدرسم یه عالمه / خورده چرا؟

کدوم کد رو ؟

معمولا برای حذف www از سایت و حتی index.php کدی در فایل htaccess قرار میدیم که نمیشه گفت اون کد php هست.

کدتون رو قرار بدین تا بگیم کجاش مشکل داره ( همچنین آدرس سایتتون رو )

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری