حجت مردانه زاده

دانلود کامپوننت نمایش سایت در موبایل Mobile Joomla کاملا فارسی

34 پست در این موضوع

با سلام

برای این ساعت ، قصد معرفی بهترین کامپوننت ایجاد نسخه موبایل از سایتهای جوملایی رو داریم.

کامپوننت Mobile Joomla بهترین کامپوننت رایگان برای ایجاد ورژن اختصاصی از سایت ، برای موبایل میباشد .

این افزونه توسط خانم آرام فروزان ترجمه شده است . ناگفته نماند که این ترجمه یکی از بهترین ترجمه هاست که از نظر روانی بیان ، بسیار شیوا به زبان فارسی برگرداننده شده است.

اگر در حین نصب و مراحل استفاده به مشکلی برخوردید در همین تاپیک ، مشکلات احتمالی خود را مطرح کنید تا بررسی شود.

امیدواریم که به کار دوستان عزیز بیاید.

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تشکر ویژه از سرکار خانم فروزان داریم و امیدواریم که شاهد فعالیت های بیشتری باشیم :25:

طبق معمول :auizz3ffy9vla57584x بالاست

من این و نصب میکنم ، نصب میشه ، اما بعد از نصب میگه باید آپدیت کنی ، وقتی میزنم آپدیت شه ، آخرش یه خطا میده میگه افزونه نمیتونه extract شه ، به مدیر سرورم گفتم گفت مشکل از اینور نیست و اینا .... به نظرتون از چیه ؟

با سلام ...

علی جان ، افزونه کاملا تست شده برادر ...

مشکلی نیست...!

:a54d65a::a54d65a::a54d65a::a54d65a:

حالا یه احتمالی میدم!

شاید از دسترسی فولدهات باشه...

دسترسی رو یه کمی بالا ، شاید اوکی شه...!

(چیز دیگه ای به دهنم نمیرسه!!!)

خوب دیگه ، دقیقا همینجا ، برای من خطا میده ... منم همین فکر میکنم که دسترسی مشکل داره ، ولی کدوم دسترسی ؟ پوشه روت ؟ یا کامپوننت ؟

بگو کل سایت و چک کن دیگه :) همینطور شما

عزیزم نمیخواد کل سایت رو چک کنی .

شما سایتت نصب کرده و همه چیز اوکیه . پس مشکل از دسترسی کامپوننت باید باشه . اون رو چک کن .. مسیری که موقع نصب ارور میده چیه؟ دقیقا ارور رو بنویس تا بررسی کنیم عزیزم ...

و همچنین با تشکر بسیــــــــــــــــــــــــــــــــــار از خانم فروزان با ترجمه معرکه و حجت ماه

با سلام خدمت دوستان

من اين كامپوننت را روي لوكال نصب كردم آپديت هم شد. حالا سوالم از دوستاني كه تست كردند اينكه آيا بعد نصب كار ميكنه و نياز به تنظيم پارامترها خاصي يا ايجاد منويي خاص موبايل داره يا نه؟

با سپاس

این چند روزه که من اینجا نبودم خیلی کارا شده منتظر یه کامپوننت خوب از منم باشین ، آرام خانوم هم که فعالیتشون رو اینبار با معرفی خودشون شروع کردن دستتون درد نکنه ، از حجت آقا هم که خیلی متشکرم ، من از این کامپوننت از قبل استفاده می کنم ولی فارسی شدش رو برای اولین بار می بینم دستت درد نکنه

سلام ممنون از همگی خصوصا جناب مردانه زاده و جناب طالبی

امین جان شما که مارو می شناختی :cool:

sunعزیز بعد از نصب 5تا تب داره کامپوننت که خوب پارامتر های تب رو باید تنظیم کنی اما متوجه نمی شم چرا روی لوکال نصب کردیش ؟!:1dco2x0p1lilzhfpg1t

سلام

هاستم فول بود فعلا روي لوكال نصب كردم براي تست اينكه درست دانلود شده وآشنايي با خود كامپوننت.

تب ها رو ديدم سوالم اينكه بعد نصب نيازي به تغيير اين پارامترها هست و آيا بايد منويي جديد مانند منوي اصلي تعريف كنيم كه خاص نمايش در موبايل باشه ؟ يا اينكه نيازي به اين كارها نيست و بعد نصب به طور خودكار كار ميكنه؟

سلام من این کامپوننت رو نصب کردم اما رو موبایل بالا نمیاد، سرور و ساب دومین رو نمیشناسه باید چیکار کرد؟

سلام من نصب کردم کل سایتم بهم ریخت

Warning: include() [function.include]: Unable to access /home/elmco/public_html/administrator/components/com_mobilejoomla/config.php in /home/elmco/public_html/plugins/system/mobilebot.php on line 76

Warning: include(/home/elmco/public_html/administrator/components/com_mobilejoomla/config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/elmco/public_html/plugins/system/mobilebot.php on line 76

Warning: include() [function.include]: Unable to access /home/elmco/public_html/administrator/components/com_mobilejoomla/config.php in /home/elmco/public_html/plugins/system/mobilebot.php on line 76

Warning: include(/home/elmco/public_html/administrator/components/com_mobilejoomla/config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/elmco/public_html/plugins/system/mobilebot.php on line 76

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/elmco/public_html/administrator/components/com_mobilejoomla/config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/elmco/public_html/plugins/system/mobilebot.php on line 76

پلاگینش رو حذف کردم ارور ها رفتند

نمی دونم اگه کامل پاکش کنم باز به مشکلی بر می خورم؟

با سلام

من نصب کردم

ابتدا یک ارور داد و ه مدیریت ماژولها رفتم چند ماژول در مدیریت ماژول اومد

ولی هچی تنظیماتش کار کردم نشد

که نشد

البته کار سایت من هنوز روی لوکال هستش ولی.......

نمیدونم چیکار کنم؟

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML جوملا یافت نشد

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

جوملای من 2.5

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

جوملای من 3.5

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

جوملای من 2.5

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

جوملای من 3.5

این افزونه برای جوملا 1.5 هست . به محل تاپیک توجه کنید :)

با سلام موقع نصب کامپوننت نمایش سایت در موبایل Mobile Joomla با این خطا مواجه میشه آپلود فایل به سرور با مشکل روبرو شد توی جوملای 2.5

توی جوملای 3هشدار

لطفا راهنمایی کنید

تنظیمات پوشه tmp جوملا رو از مدیریت و از فایل configuration.php بازنگری فرمائید

سلام موقع نصب کامپوننت نمایش سایت در موبایل Mobile Joomla با این خطا مواجه میشه آپلود فایل به سرور با مشکل روبرو شد توی جوملای 2.5

توی جوملای 3هشدار

لطفا راهنمایی کنید

خب دوست عزیز این کامپوننت مربوط به جوملای 1.5 بود که منتشر کرده بودیم!!!

جالبه با توجه به اینکه جناب عاشوری هم اون بالا گفتند که ماله 1.5 هست ولی بازم شما پایینش پست زدید میفرمایین که روی 2.5 و 3.0 ارور میده!!!!

جالبه ها!! :13::13::13:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری