hrabiian2

کامپوننت معروف فوکا دانلود مخصوص جوملا 2.5 و 3 (کاملا فارسی)

24 پست در این موضوع

با عرض سلام و خسته نباشید.

چند وقتیه میبینم همه دارن هدیه میدن و جو خیلی خوبی به وجود اومده.

منم تصمیم گرفتم که به سهم خودم هدیه ای هرچند کوچک تقدیم کاربران انجمن کنم.

افزونه ای که آماده کردم ،کامپوننت کاملا فارسی فوکا دانلود مخصوص جوملا 2.5 و جوملا 3 هست.

فکر میکنم که این افزونه نیاز به معرفی ندارد و همه آن را به خوبی میشناسند.

از آنجایی که حدود 1000 خط ترجمه کردم،ممکنه ایراد هایی در ترجمه داشته باشد. شما به بزرگی خودتان ببخشید)

:a2d3:

این هم لینک دانلود در انجمن

:ad54ad:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

امیدوارم موفق باشید اشکالی دارم که اگر ممکن راهنمایی کنید

زمان انتخاب آپلود فایل پیام "آپلود کاربرعیر فعال است" نمایش داده می شود .

پنل کاربران فوکا هم خالیه و ایجاد کاربر یا دادن دسترسی آپلود را پیدا نکردم

با تشکر بهزاد

با سلام و احترام

فوکا دانلود را نصب کردم. وقتی از کنترل پانل وارد قسمت فایل ها می شوم ضمن اینکه قایل های آپ شده را نمایش نمی دهد ارور زیر را هم میده:

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/mycharti/public_html/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 293

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/mycharti/public_html/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 293

ممنون می شم راهنمایی کنین

راستی جوملا من در حال حاضر نسخه: 2.5.13 هست

کارم بسیار فوری هم هست

با تشکر فراوان

فوکادانلود را مجدد حذف کنید و نصب کنید

ولی دقت کنید:

بلافاصله پس از نصب در زمانی که پیام نصب موفق به شما میدهد ، در پایین صفحه یک دکمه بزرگ ظاهر میشود به نام install (نصب) که روی آن باید کلیک کنید تا نصب فوکا کامل شود.در غیر اینصورت خطا خواهید داشت

با سلام و تشكر فراوان از آپلود جديدترين فايل فوكا دانلود خواهشا اگر ممكن است روش نمايش فولدرها و فايلها را در يك ماژول و يا در مطلب سايت بيان فرمائيد مممنون

ولی دقت کنید:

بلافاصله پس از نصب در زمانی که پیام نصب موفق به شما میدهد ، در پایین صفحه یک دکمه بزرگ ظاهر میشود به نام install (نصب) که روی آن باید کلیک کنید تا نصب فوکا کامل شود.در غیر اینصورت خطا خواهید داشت

با سلام. ببخشید با حذف و نصب مجدد، فایل های قبلی که لینکش در سایت قرار دارد بهم نمی خورد؟

من یک هاست دانلود جداگانه دارم

چطور میتونم جوملا و فوکا رو به هاست دانلود متصل کنم؟

فایل های دانلودی با ftp اپلود می کنم

من یک هاست دانلود جداگانه دارم

چطور میتونم جوملا و فوکا رو به هاست دانلود متصل کنم؟

فایل های دانلودی با ftp اپلود می کنم

برای اینکار بهتر هست که از jDownload استفاده کنید

برای اینکار بهتر هست که از jDownload استفاده کنید

بهتره کاملتر بگم که چی می خواهم

من حدود 60000 فایل دارم که می خواهم بفروشم.این فایل ها دسته بندی دارند.می خواهم فایل ها را یک جا به جولا معرفی کنم و با کامپوننت pay per download بفروشم.امام مکان قرار گیری فایل ها روی هاست دانلودی است.

حالا پیشنهاد شما چیست؟

با عرض سلام و ادب خدمت اساتید محترم سوال بنده این بود که ایا برای استفاده از فوکا باید حتما روی هاست اصلی بود؟

چون من الان روی لوکال هاستم و یه فایل پی دی اف را برای دانلود قرار دادم اما زمانی که بر روی دانلود کلیک می کنم فقط صفحه رفرش میشه و فایل برای دانلود اماده سازی نمیشه دلیلش چیه؟

افزونه ای که فولدرها رو بخونه ندیدم ولی افزونه docman رو یه نگاه کن شاید این قابلیت رو داشته باشه

اخه کامپوننت pay per download فقط از فوکا و جی دانلود پشتیبانی می کند

پیشنهاد دیگری نیست؟

سلام

دوستان من نصب کردم این کامپوننت رو ولی واردش که می خوام بشم این ارورو میده

Fatal error: Class PhocadownloadCpController cannot extend from interface JController in /home/***************************/com_phocadownload/controller.php on line 45

ولی دقت کنید:

با سلام.

من دانلود کردم و در جوملا 3 روی لوکال نصب کردم. بعد از نصب هیچ گزینه بزرگی به نام install رو ندیدم که کلیک کنم.

از لیست کامپوننت ها روی فوکا کلیک کردم و صفحه سفید آمد :21:

به نظر شما مشکل چیست؟

آیا کامپوننتی نداریم که کار فوکا رو بکنه و نیازی هم نیست که فارسی باشه تا کارمون راه بیافته؟

با تشکر

دوستان پلاگین لینک دانلود در مطلب برای این کامپیوننت رو از کجا بیاریم

سلام

من این افزونه رو نصب کردم. بعد نصب هیچ دکمه ای اضافه نشد. تویه قسمت کامپوننت ها این افزونه اومده ولی وقتی میرم تو قسمت این کامپوننت صفحشو پیدا نمیکنه.:33:

کار خاصی باید انجام بدم ؟ چرا Error 500 میده؟

:auau:

سلام

دوستان من نصب کردم این کامپوننت رو ولی واردش که می خوام بشم این ارورو میده

Fatal error: Class PhocadownloadCpController cannot extend from interface JController in /home/***************************/com_phocadownload/controller.php on line 45

منم دقیقا به همین مشکل خوردم که با نصب نسخه اصلیش حل شد و باز میشه منتها نمیشه دسته بندی ایجاد کرد و یا کارای دیگه چون عملا چیزی ذخیره نمی کنه و دکمه ذخیره رو میزنی هیچ اتفاقی نمیفته.

از صبح درگیر یه افزونه واسه پیوست فایل پی دی اف به مطالب هستم که نه پلاگین اتچمنت کار کرد نه فوکا

خواهشا راهنمایی بفرمایید دیگه مخم داره سوت میکشه از بس افزونه دانلود کردم

از صبح درگیر یه افزونه واسه پیوست فایل پی دی اف به مطالب هستم که نه پلاگین اتچمنت کار کرد نه فوکا

خواهشا راهنمایی بفرمایید دیگه مخم داره سوت میکشه از بس افزونه دانلود کردم

ادیتور jce یک پلاگین داره که این کارو میکنه . تجاریه متاسفانه. سرچ کنید شاید پیدا کردید . jce edditor file manager add ons

من نصب کردم

تصاویرم 1 میلیمتر از کادر تصاویر بیرون میزنه

چه تغییراتی باید بدم

حتی طبق آموزشتون :

در مدیریت باید کامپوننت فوکاگالری کیلک کن صفحه اصلیش باید .. بالای صفحه سمت چپ گزینه انتخابها رو باز کن

اونجا قسمتی رو میبینی که میتونی اندازه تصویر و حتی نحوه نمایش و رنگبندی کادر دور و غیره رو تغییر بدی

پیش رفتم..اما باز تغییری نکرد

ممنون راهنماییم کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری