m.naderi

چگونه یک متن را به صورت ثابت در بالای تمام صفحات قرار دهیم؟

5 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام به همه اساتید گرامی انجمن:

میخواستم بدونم پچطور میشه یک مطلب رو به صورت ثابت در تمام صفحات نمایش داد.برای مثالیک مطلب که شامل یک آگهی متنی باشد را در صفحه اول قرار دهیم و با اضافه شدن مطالب به این صفحه ، مطلب مورد نظر همچنان اولین مطلب باشد.و در تمام صفحات دیگر نیز به همین صورت مشخص باشد.

میشه لطفاً منو راهنمایی کنید؟

ویرایش شده در توسط m.naderi

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

البته منظور من یه ماژولیبود که بشه باهاش توی هر صفحه قبل از اینکه مطلب یا مطالب اون صفحه نشون داده بشه بالاتر از همه مطالب یک تابلو اعلانات تعبیه بشه مثل سایت

http://www.p30day.com/

اگه دقت کنید توی این سایت قبل از شروع مطالب ، صفحه اصلی یه تبلیغ درباره گیرنده دیجیتال داره که بنر نیست یعنی حالت یک مطلب داره که جاش بالای صفحه ثابته.

یا حتی آخر مطالب (بعد از محل قرار گرفتن صفحه بندی) هم همچین کاری کرده و تبلیغاتی با همین سبک گذاشته ولی با اضافه شدن مطلب به صفحه اصلی ، بازم جای این مطالب تبلیغی ثابته.

راستی من قالبم رو با آرتیستیر طراحی کردم و ورژن جولام هم 1.5.25 هستش.جهت اطلاع عرض کردم.

برای انجام این کار اساتید چه راهنمایی میکنن؟

ممنون میشم همکاری کنید.

با عرض معذرت ازینکه موضوع به این سادگی رو فراموش کرده بودم.:o

اصلاً حواسم نبود که با ماژول html دستی خود جوملا خیلی راحت میشه این کار رو انجام داد.

با تشکر :

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری