ابوالفضل طالبی

بررسی سئو سایت|بررسی وضعیت سئو سایت|آنالیز رایگان سایت

1,866 پست در این موضوع

ممنون مهندس bestdata عزیز بابت آنالیز دقیق و اشاره و راهنمایی های خوبتون ممنونم از شما بنده به عنوان یک شاگرد کوچیک از تیم سئو دارم درس پس میدم.

خیلی از کارهایی که گفتین قبلا انجام دادم مانند Keep-Alive و خیلی از موارد دیگه نمیدونم چرا اعمال نشده و نشون نمیده

این سایت تقریبا 1 ماه و چند روزه که راه افتاده و با همکاری مهندسین انجمن این کار رو کردم و جا داره ازشون در همینجا تشکر کنم مهندس صدیقی و مهندس پروانه و دیگر دوستان گلم

هنوزم هم خیلی کار داره که روش انجام بشه

ممنون میشم شما هم یه دستی به سرو گوشش بکشید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
وب سایت کانون اسلامی انصار،کتابخانه،اسلام،امام علی،امام زمان,غدیر،فاطمیه،محرم،نیمه شعبان

دوستان و اساتید گل من این سایت رو 4 سال پیش زدم

اساتید سئو لطفا بررسی کنن و نظرشون رو بگن

ممنون

سئو قالبفا سایت شما رو تو 3 قسمت بررسی می کنه

1- سرعت بارگذاری سایت

2- سئو داخلی

3- سئو خارجی

سرعت سایت

Latest Performance Report for: http://kanoon-ansar.ir/ | GTmetrix

فاکتورهای سرعت سایت از نظر گوگل

- Specify image dimensions : راهنمای این مشکل -> اندازه عکس

- فاکتور Combine images using CSS sprites : برای بهبود این فاکتور شما تمامی عکس هایی که در قالب سایتتون هست ( به غیر از اونهایی که repeat میشن) رو در یک فایل تبدیل کنید (یعنی یه عکس بزرگ با فتوشاپ درست کنید و عکس های قالب رو تو بخشی از این عکس بذارید ) بعد با css می تونید از این یه دونه عکس جای همه عکس ها استفاده کنید ...کافیه CSS sprites رو توی اینترنت بگردید این ترفند رو یاد بگیرید و بعد شروع به کار کنید

- فاکتور Defer parsing of JavaScript : فراخوانی فایل ها رو به تعویق بیندازید با استفاده از دستور defer

- فاکتور Optimize images : بهتره که عکس هاتون بهینه کنید و در سایتتون استفاده کنید برای بهینه سازی عکس ها هم ابزار اینترنتی وجود داره هم با خود فتوشاپ می تونید این کار رو بکنید File>Save for web هم می تونید به آدرس Latest Performance Report for: http://kanoon-ansar.ir/ | GTmetrix برید و روی Optimize images کلیک کنید تا فرم باز بشه و عکس هایی که نیاز به بهینه سازی دارند رو نشون بده جلوی هر عکس یه optimized version نوشته روش کلیک کنید نسخه بهینه شده عکستون رو نشون میده اونها رو جایگزین عکس های روی سایتتون کنید (منظورم اینه که ذخیره کنید و جای عکس های قبلی آپلود کنید نه اینکه لینک رو جایگزین کنید) در عکس های این سایت به اسم هش هم اضاف شده کافیه هش رو از اسم حذف کنید و بعد جایگزین عکس قبلی کنید

- Optimize the order of styles and scripts : فایل های css رو قبل از js صدا بزنید

- Prefer asynchronous resources : فایل های js رو همزمان با صفحه بارگذاری نکنید

- Inline small CSS : کد های css درون بدنه را درون فایلی ذخیره کنید و از بخش head فراخوانی کنید

- Leverage browser caching : سرور خود را برای کش کردن فایل ها در مرورگر تنظیم کنید + راهنمایی Leverage browser caching

- Keep-Alive : Enable Keep-Alive سرور رو فعال کنید هم با کد php میشه فعالش کرد هم با .htaccess

- Inline small JavaScript : کد های js درون بدنه را درون فایلی ذخیره کنید و از بخش footer فراخوانی کنید

- فاکتور Minify JavaScript: کوچک کردن فایل های js برای اینکار باید تمامی کاراکترهای اضافی و فضاهای خالی اضافی را حذف کنید تا نسخه بهینه شده و Minify بدست بیاد برای اطلاعات بیشتر Minify js را برای مطالعه پیشنهاد میدهم

- Serve scaled images : عکس ها را با HTML , CSS تغییر سایز ندهید خود فایل عکس را به ابعادی که میخواهید تغییر دهید

- Specify a cache validator : یک شناسه برای کش شدن فایل استفاده کنید

- فاکتور Minify CSS : کوچک کردن فایل های css برای اینکار باید تمامی کاراکترهای اضافی و فضاهای خالی اضافی را حذف کنید تا نسخه بهینه شده و Minify بدست بیاد برای اطلاعات بیشتر سئو cssرا برای مطالعه پیشنهاد میدهم تو این لینک چند تا سایت معرفی کردم که شما ادرس فایل css میدید براتون minify می کنه میتونید به آدرس Latest Performance Report for: http://kanoon-ansar.ir/ | GTmetrix برید بخش Minify CSS کلیک کنید بعد جلو آدرس css های سایتتون نسخه optimized version زده اون رو جایگزین فایل قبلی کنید

- فاکتور Minify HTML : کوچک کردن فایل های html برای اینکار باید تمامی کاراکترهای اضافی و فضاهای خالی اضافی را حذف کنید تا نسخه بهینه شده و Minify بدست بیاد

- Enable gzip compression : سرور رو برای فشرده کردن فایل های سایتتون تنظیم کنید

- Specify a Vary: Accept-Encoding header : راهنما http://www.clicktools.ir/1066-%D8%A8%D9%87%D8%A8%D9%88%D8%AF%20%20Caching%20(%DA%A9%D8%B4)%20%D9%BE%D8%B1%D9%8%E2%80%8B%E2%80%8B%E2%80%8B%E2%80%8B%E2%80%8B8%DA%A9%D8%B3%DB%8C.aspx

فاکتورهای سرعت سایت از نظر یاهو

- Add Expires headers : تاریخ انقضای فایل

- فاکتور Make fewer HTTP requests : تعداد درخواست ها رو کم کنید (یه راهش کش مرورگره یه راه دیگه کم کردن تعداد فایل هاست) اگر فاکتور Combine images using CSS sprites و Leverage browser caching رو رعایت کنید و بعد همه فایل های css رو به یه فایل و همه فایل های js رو به یه فایل تبدیل کنید این فاکتور رعایت خواهد شد

- فاکتور Use cookie-free domains : از ساب دامین یا دامین دیگری برای فراخوانی فایلهای سایت استفاده کنید

- Configure entity tags (ETags) : سرور رو برای ای تگ در هدر فایل ها تنظیم کنید

- Compress components with gzip : قابلیت gzip سرور را فعال کنید

- Reduce DNS lookups : تعداد دامین هایی که از آنها در سایت استفاده کرده اید کم کنید سعی کنید فایل هاتون رو از یک سایت لود کنید (مثلا از هاست سایت خودتون)

بررسی سئو داخلی سایت

- 16 عکس از 35 عکس های سایتتون alt ندارند

- 28 عکس از 35 عکس های سایتتون title ندارند

- تعداد لینک های درون یک صفحه از سایت بیشتر از 100 هست این باعث دیر رشد کردن سایت می شود

- صفحه اصلی سایت h1 و h2 ندارد

- سایت شما برای موبایل طراحی نشده

- سایت ارورر کد نویسی داره بهتره که برطرف بشه Validation Results - W3C Markup Validator

بررسی سئو خارجی سایت

- پیج رنک سایت شما 5 هست

- سایت شما 225 بک لینک دارد

- سایت شما در dmoz ثبت نیست

- سایت شما 0 تا لایک فیس بوک دارد

- سایت شما 0 تا اشتراک گذاری فیس بوک دارد

- سایت شما 0 تا دیدگاه فیس بوک دارد

- سایت شما 4 بک لینک از توییتر دارد

- سایت شما 0 اشتراک در لینکدین دارد

- سایت شما 0 تا بوکمارک دلشیز دارد [ آموزش افزایش بوکمارک دلشیز ]

- سایت شما فن پیجی در فیس بوک به سایت لینک نشده است

- سایت شما یوزری در توییتر به سایت لینک نشده است

امیدوارم مفید بوده باشه

ممنون مهندس bestdata عزیز بابت آنالیز دقیق و اشاره و راهنمایی های خوبتون ممنونم از شما بنده به عنوان یک شاگرد کوچیک از تیم سئو دارم درس پس میدم.

خیلی از کارهایی که گفتین قبلا انجام دادم مانند Keep-Alive و خیلی از موارد دیگه نمیدونم چرا اعمال نشده و نشون نمیده

این سایت تقریبا 1 ماه و چند روزه که راه افتاده و با همکاری مهندسین انجمن این کار رو کردم و جا داره ازشون در همینجا تشکر کنم مهندس صدیقی و مهندس پروانه و دیگر دوستان گلم

هنوزم هم خیلی کار داره که روش انجام بشه

ممنون میشم شما هم یه دستی به سرو گوشش بکشید.

در مورد فعال نشدن Keep-Alive این رو بگم چند تا کد دیگه رو تست کننید اگه فعال نشد حتما به پشتیبان هاستتون تیکت بزنید و اطلاع بدید بعضی اوقات هاستینگ ها این رو خاموش می کنن تا سرور فشار کمتری بهش بیاد

بنده تا قبل اردیبهشت 12 سایت رو باید طراحی و بهینه کنم واسه همین نمی تونم کمکتون کنم (سعی کنید خودتون درستش کنید اگه نشد ) وقتم آزاد شد چشم کمکتون میکنم

در مورد سرعت تو بررسی بهتون راهکارها رو میدیم

در مورد پنالتی یا سند باکس چند وقته سایت راه اندازی شده؟ (تقریبا تا آپدیت پیج رنک های بعدی تو حالت سند باکس باقی می مونید)

اینکه آدرس خود سایت رو میزنید راهکارش اینه که توی گوگل وبمستر عضو بشید و دستور بدید تا سایتتون ایندکس بشه (زیر پنج دقیقه ایندکس می کنه) یه نشونه از جوون بودن سایت هم هست

اگه میخوای زودتر تو نتایج بیای سایتت رو بده سئو کار اما پیشنهاد من به شما اینه روی سئو سایتتون کار کنید برای اینکه سریعتر تو نتایج بیایید دو راه دارید یکی سئو داخلی یکی سئو خارجی که برای اینکه با سرچ آدرس سایتتون بیاد بهتره رو سئو خارجی سایتتون کار کنید

و اما کار اصلی که تو این بخش انجام میدیم بررسی سئو جوملا رایگان

1- سرعت بارگذاری سایت

2- سئو داخلی

3- سئو خارجی

سرعت سایت

Latest Performance Report for: http://ahaay.ir/ | GTmetrix

- فاکتور Serve scaled images: عکس ها را در ابعادی که میخواهید آپلود کنید و عکس با سایز مثلا 250 در 250 را در سایت به ابعاد 200 در 200 بکار نبرید

- فاکتور Defer parsing of JavaScript : فراخوانی فایل ها رو به تعویق بیندازید

- فاکتور Optimize images : بهتره که عکس هاتون بهینه کنید و در سایتتون استفاده کنید برای بهینه سازی عکس ها هم ابزار اینترنتی وجود داره هم با خود فتوشاپ می تونید این کار رو بکنید هم می تونید به آدرس Latest Performance Report for: http://ahaay.ir/ | GTmetrix برید و روی Optimize images کلیک کنید تا فرم باز بشه و عکس هایی که نیاز به بهینه سازی دارند رو نشون بده جلوی هر عکس یه optimized version نوشته روش کلیک کنید نسخه بهینه شده عکستون رو نشون میده اونها رو جایگزین عکس های روی سایتتون کنید (منظورم اینه که ذخیره کنید و جای عکس های قبلی آپلود کنید نه اینکه لینک رو جایگزین کنید)

- فاکتور Combine images using CSS sprites : برای بهبود این فاکتور شما تمامی عکس هایی که در قالب سایتتون هست ( به غیر از اونهایی که repeat میشن) رو در یک فایل تبدیل کنید (یعنی یه عکس بزرگ با فتوشاپ درست کنید و عکس های قالب رو تو بخشی از این عکس بذارید ) بعد با css می تونید از این یه دونه عکس جای همه عکس ها استفاده کنید ...

- Keep-Alive : Enable Keep-Alive سرور رو فعال کنید

- Inline small JavaScript : کد های js درون بدنه را درون فایلی ذخیره کنید و از بخش footer فراخوانی کنید

- فاکتور Minify CSS : کوچک کردن فایل های css برای اینکار باید تمامی کاراکترهای اضافی و فضاهای خالی اضافی را حذف کنید تا نسخه بهینه شده و Minify بدست بیاد برای اطلاعات بیشتر سئو css را برای مطالعه پیشنهاد میدهم

- Inline small CSS : کد های css درون بدنه را درون فایلی ذخیره کنید و از بخش head فراخوانی کنید

- فاکتور Minify JavaScript: کوچک کردن فایل های js برای اینکار باید تمامی کاراکترهای اضافی و فضاهای خالی اضافی را حذف کنید تا نسخه بهینه شده و Minify بدست بیاد برای اطلاعات بیشتر Minify js را برای مطالعه پیشنهاد میدهم

- Remove query strings from static resources : علامت ؟ از آدرس فایل ها حذف کنید

- فاکتور Minify HTML : کوچک کردن فایل های html برای اینکار باید تمامی کاراکترهای اضافی و فضاهای خالی اضافی را حذف کنید تا نسخه بهینه شده و Minify بدست بیاد

- فاکتور Enable gzip compression : درخواست های بین سرور و کلاینت رو فشرده کنید

- فاکتور Make fewer HTTP requests : تعداد درخواست ها رو کم کنید (یه راهش کش مرورگره یه راه دیگه کم کردن تعداد فایل هاست)

- فاکتور Use cookie-free domains : از ساب دامین یا دامین دیگری برای فراخوانی فایلهای سایت استفاده کنید

- Minify JavaScript and CSS : ده ابزار Minify JavaScript and CSS

بررسی سئو داخلی سایت

- 24 عکس از 24 عکس های سایتتون alt ندارند

- 24 عکس از 24 عکس های سایتتون title ندارند

- صفحه اصلی سایت h1 ندارد بهتره که داشته باشه

- سایت برای موبایل طراحی و بهینه شده اما نه کامل

- - سایت ارورر کد نویسی داره بهتره که برطرف بشه Validation Results - W3C Markup Validator

بررسی سئو خارجی سایت

- پیج رنک سایت شما 0 هست

- سایت شما 0 بک لینک دارد

- سایت شما 1 بک لینک از توییتر دارد

خب من سایتو حدود 20 روزه راه اندازی کردم

در مورد گوگل وبمستر همین الان رفتم sitemap رو معرفی کردم ، فقط یه سوال اونم اینکه با افزدون مطالب و صفحه ها ، نقشه هم عوض میشه و باید sitemap جدید بسازم و معرفی کنم ؟

برای سرعت هم همونطور که گفتید ابعاد اصلی عکسها به نسبت اندازه ای که تو سایت دارن بزرگن باید اونارم کم کنم

ممنون از توضیحاتتون چند مورد خوب یاد گرفتم

خب من سایتو حدود 20 روزه راه اندازی کردم

در مورد گوگل وبمستر همین الان رفتم sitemap رو معرفی کردم ، فقط یه سوال اونم اینکه با افزدون مطالب و صفحه ها ، نقشه هم عوض میشه و باید sitemap جدید بسازم و معرفی کنم ؟

برای سرعت هم همونطور که گفتید ابعاد اصلی عکسها به نسبت اندازه ای که تو سایت دارن بزرگن باید اونارم کم کنم

ممنون از توضیحاتتون چند مورد خوب یاد گرفتم

اره باید نقشه سایت چه نسخه html چه نسخه xml باید آپدیت بشه برای اطلاعات بیشتر می تونید ترجمه کتاب سئو گوگل رو بخونید

اره باید کوچیک بشن

خواهش می کنم ولی اینم بگم سئو همش این نیست سئو خیلی بزرگتر از این چیزایی که من گفتم ...

سلام

ممنون از سایت کاملتون می شه سئو سایت من رو هم چک کنید ** دیرینه چرم ** - www.dirinehcharm.com

1- سرعت بارگذاری سایت

2- سئو داخلی

3- سئو خارجی

سرعت سایت

Latest Performance Report for: http://www.dirinehcharm.com/ | GTmetrix

- Leverage browser caching : سرور خود را برای کش کردن فایل ها در مرورگر تنظیم کنید + راهنمایی Leverage browser caching

- فاکتور Defer parsing of JavaScript : فراخوانی فایل ها رو به تعویق بیندازید با استفاده از دستور defer

- فاکتور Minify CSS : کوچک کردن فایل های css برای اینکار باید تمامی کاراکترهای اضافی و فضاهای خالی اضافی را حذف کنید تا نسخه بهینه شده و Minify بدست بیاد برای اطلاعات بیشتر سئو cssرا برای مطالعه پیشنهاد میدهم تو این لینک چند تا سایت معرفی کردم که شما ادرس فایل css میدید براتون minify می کنه میتونید به آدرس Latest Performance Report for: http://www.dirinehcharm.com/ | GTmetrix برید بخش Minify CSS کلیک کنید بعد جلو آدرس css های سایتتون نسخه optimized version زده اون رو جایگزین فایل قبلی کنید

- Avoid bad requests : برخی از آدرس های فایل ها ارورر 404 (یافت نشد) میدهند

- فاکتور Optimize images : بهتره که عکس هاتون بهینه کنید و در سایتتون استفاده کنید برای بهینه سازی عکس ها هم ابزار اینترنتی وجود داره هم با خود فتوشاپ می تونید این کار رو بکنید File>Save for web هم می تونید به آدرس Latest Performance Report for: http://www.dirinehcharm.com/ | GTmetrix برید و روی Optimize images کلیک کنید تا فرم باز بشه و عکس هایی که نیاز به بهینه سازی دارند رو نشون بده جلوی هر عکس یه optimized version نوشته روش کلیک کنید نسخه بهینه شده عکستون رو نشون میده اونها رو جایگزین عکس های روی سایتتون کنید (منظورم اینه که ذخیره کنید و جای عکس های قبلی آپلود کنید نه اینکه لینک رو جایگزین کنید) در عکس های این سایت به اسم هش هم اضاف شده کافیه هش رو از اسم حذف کنید و بعد جایگزین عکس قبلی کنید

- Optimize the order of styles and scripts : فایل های css رو قبل از js صدا بزنید

- Avoid CSS @import : از ایمپورت کردن css درون هم خود داری کنید

- Serve scaled images : عکس ها را با HTML , CSS تغییر سایز ندهید خود فایل عکس را به ابعادی که میخواهید تغییر دهید

- Specify a Vary: Accept-Encoding header : راهنما http://www.clicktools.ir/1066-%D8%A8%D9%87%D8%A8%D9%88%D8%AF%20%20Caching%20(%DA%A9%D8%B4)%20%D9%BE%D8%B1%D9%8%E2%80%8B%E2%80%8B%E2%80%8B%E2%80%8B%E2%80%8B8%DA%A9%D8%B3%DB%8C.aspx

- فاکتور Make fewer HTTP requests : تعداد درخواست ها رو کم کنید (یه راهش کش مرورگره یه راه دیگه کم کردن تعداد فایل هاست) اگر فاکتور Combine images using CSS sprites و Leverage browser caching رو رعایت کنید و بعد همه فایل های css رو به یه فایل و همه فایل های js رو به یه فایل تبدیل کنید این فاکتور رعایت خواهد شد

- Reduce DNS lookups : تعداد دامین هایی که از آنها در سایت استفاده کرده اید کم کنید سعی کنید فایل هاتون رو از یک سایت لود کنید (مثلا از هاست سایت خودتون)

بررسی سئو داخلی سایت

- سایت شما هم با wwwهم بدون www باز میشه بهتره ی***ون به دیگری ریدارکت 301 بشه

- آدرس سایت در title صفحه اصلی است این خوب نیست سئو عنوان سایت

- متاتگ توضیحات سایتتون بلنده بهتره حدود 150 کاراکتر باشه آموزش سئو متا توضیحات

- سایت نقشه ندارد

- 8 عکس از 8 عکس های سایتتون alt ندارند

- 8 عکس از 8 عکس های سایتتون title ندارند

- صفحه اصلی سایت h1 و h2 و h3 و h4 و h5 و h6 ندارد

- سایت شما کلمه ضخیم شده یا کج یا خط دار ندارد

- سایت شما صفحه ارورر 404 ندارد

- سایت شما css برای پرینت ندارد

- نسبت کد به متن سایتتون خیلی وضعیت بدی داره مقاله نسبت متن به کد

- سایت ارورر کد نویسی داره بهتره که برطرف بشه Validation Results - W3C Markup Validator

بررسی سئو خارجی سایت

- پیج رنک سایت شما 0 هست

- سایت شما 0 بک لینک از توییتر دارد

امیدوارم مفید بوده باشه

سلام

اگه میشه nedayehsan.ir رو هم بررسی کنید.

با تشکر

1- سرعت بارگذاری سایت

2- سئو داخلی

3- سئو خارجی

سرعت سایت

Latest Performance Report for: http://nedayehsan.ir/ | GTmetrix

- فاکتور Optimize images : بهتره که عکس هاتون بهینه کنید و در سایتتون استفاده کنید برای بهینه سازی عکس ها هم ابزار اینترنتی وجود داره هم با خود فتوشاپ می تونید این کار رو بکنید File>Save for web هم می تونید به آدرس"]404 - File not found | GTmetrix برید و روی Optimize images کلیک کنید تا فرم باز بشه و عکس هایی که نیاز به بهینه سازی دارند رو نشون بده جلوی هر عکس یه optimized version نوشته روش کلیک کنید نسخه بهینه شده عکستون رو نشون میده اونها رو جایگزین عکس های روی سایتتون کنید (منظورم اینه که ذخیره کنید و جای عکس های قبلی آپلود کنید نه اینکه لینک رو جایگزین کنید) در عکس های این سایت به اسم هش هم اضاف شده کافیه هش رو از اسم حذف کنید و بعد جایگزین عکس قبلی کنید

- Serve resources from a consistent URL : یک فایل با دو آدرس مختلف این کار اشتباهیه از یه آدرس استفاده کنید

- فاکتور Combine images using CSS sprites : برای بهبود این فاکتور شما تمامی عکس هایی که در قالب سایتتون هست ( به غیر از اونهایی که repeat میشن) رو در یک فایل تبدیل کنید (یعنی یه عکس بزرگ با فتوشاپ درست کنید و عکس های قالب رو تو بخشی از این عکس بذارید ) بعد با css می تونید از این یه دونه عکس جای همه عکس ها استفاده کنید ...

- Avoid a character set in the meta tag : عدم تعین نوع کاراکتر فایل مربوط میشه + راهنمای تعیین نوع کاراکتر

Specify a Vary: Accept-Encoding header ( تعریف یک سرآیند Vary Accept Encoding ) : اشکالات در برخی از پروکس های عمومی از آنجایی ممکن است ناشی شود که این پروکسی ها محتوای سایت شما را فشرده نموده و بسوی مرورگر کاربری که از نسخه فشرده سازی شده پشتیبانی نمی کند ، ارسال می کنند. تعریف سرآیند Vary: Accept Encoding سبب می شود که پروکسی هم نسخه فشرده ده و هم نسخه عادی از محتوا و منابع را ذخیره نماید.

- Specify a character set early : تعیین کردن مجموعه کاراکتر ها

- فاکتور Minify CSS : کوچک کردن فایل های css برای اینکار باید تمامی کاراکترهای اضافی و فضاهای خالی اضافی را حذف کنید تا نسخه بهینه شده و Minify بدست بیاد برای اطلاعات بیشتر سئو cssرا برای مطالعه پیشنهاد میدهم تو این لینک چند تا سایت معرفی کردم که شما ادرس فایل css میدید براتون minify می کنه میتونید به آدرسLatest Performance Report for: http://nedayehsan.ir/ | GTmetrix برید بخش Minify CSS کلیک کنید بعد جلو آدرس css های سایتتون نسخه optimized version زده اون رو جایگزین فایل قبلی کنید

بررسی سئو داخلی سایت

- سایت شما هم با wwwهم بدون www باز میشه بهتره ی***ون به دیگری ریدارکت 301 بشه

- متاتگ توضیحات تدارید آموزش سئو متا توضیحات

- 3 عکس از 7 عکس های سایتتون alt ندارند

- 7 عکس از 7 عکس های سایتتون title ندارند

- صفحه اصلی سایت دو تا h1 دارد h1 باید منحصربفرد باشد

بررسی سئو خارجی سایت

- پیج رنک سایت شما 0 هست

امیدوارم مفید بوده باشه

1- سرعت بارگذاری سایت

2- سئو داخلی

3- سئو خارجی

سرعت سایت

Latest Performance Report for: http://www.ponishasms.ir/ | GTmetrix

- فاکتور Minify CSS : کوچک کردن فایل های css برای اینکار باید تمامی کاراکترهای اضافی و فضاهای خالی اضافی را حذف کنید تا نسخه بهینه شده و Minify بدست بیاد برای اطلاعات بیشتر سئو cssرا برای مطالعه پیشنهاد میدهم تو این لینک چند تا سایت معرفی کردم که شما ادرس فایل css میدید براتون minify می کنه میتونید به آدرس Latest Performance Report for: http://www.ponishasms.ir/ | GTmetrix برید بخش Minify CSS کلیک کنید بعد جلو آدرس css های سایتتون نسخه optimized version زده اون رو جایگزین فایل قبلی کنید

- فاکتور Optimize images : بهتره که عکس هاتون بهینه کنید و در سایتتون استفاده کنید برای بهینه سازی عکس ها هم ابزار اینترنتی وجود داره هم با خود فتوشاپ می تونید این کار رو بکنید File>Save for web هم می تونید به آدرس Latest Performance Report for: http://www.ponishasms.ir/ | GTmetrix برید و روی Optimize images کلیک کنید تا فرم باز بشه و عکس هایی که نیاز به بهینه سازی دارند رو نشون بده جلوی هر عکس یه optimized version نوشته روش کلیک کنید نسخه بهینه شده عکستون رو نشون میده اونها رو جایگزین عکس های روی سایتتون کنید (منظورم اینه که ذخیره کنید و جای عکس های قبلی آپلود کنید نه اینکه لینک رو جایگزین کنید) در عکس های این سایت به اسم هش هم اضاف شده کافیه هش رو از اسم حذف کنید و بعد جایگزین عکس قبلی کنید

- فاکتور Enable gzip compression : درخواست های بین سرور و کلاینت رو فشرده کنید

Specify a Vary: Accept-Encoding header ( تعریف یک سرآیند Vary Accept Encoding ) : اشکالات در برخی از پروکس های عمومی از آنجایی ممکن است ناشی شود که این پروکسی ها محتوای سایت شما را فشرده نموده و بسوی مرورگر کاربری که از نسخه فشرده سازی شده پشتیبانی نمی کند ، ارسال می کنند. تعریف سرآیند Vary: Accept Encoding سبب می شود که پروکسی هم نسخه فشرده ده و هم نسخه عادی از محتوا و منابع را ذخیره نماید.

- Avoid a character set in the meta tag : عدم تعین نوع کاراکتر فایل مربوط میشه + راهنمای تعیین نوع کاراکتر

- Minimize redirects : از ادرس فایل هایی که ریدارکت میشن خود داری کنید

- Compress components with gzip : سرور را برای فشرده سازی تنظیم کنید

-Avoid URL redirects: اگر فاکتور Minimize redirects رو رعایت کنید اینم درست میشه

بررسی سئو داخلی سایت

- سایت شما هم با wwwهم بدون www باز میشه بهتره آدرس موردنظر به دیگری ریدارکت 301 بشه

- 15 عکس از 15 عکس های سایتتون alt ندارند

- 15 عکس از 15 عکس های سایتتون title ندارند

- سایت شما H1 ندارد

بررسی سئو خارجی سایت

- پیج رنک سایت شما 0 هست

- سایت شما 6 بک لینک دارد

امیدوارم مفید بوده باشه

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون بابت آنالیز های سایت . اما یه درخواستی داشتم ، این آنالیز ها را شما به راحتی می توانید از سایتهایی مثل GTmetrix و یا سایت Woorank و امثال این سایت ها بیابید .... لطفا درباره بحث آنالیز سایت و راه کارهای بهتر شدنش خیلی تخصصی تر صحبت کنید و پیشنهاد بدید ... اینکه مثلا سایت شما 5 بک لینک بیشتر نداره بیایی این و این و این کارها رو بکنید برای شروع کار ،یا اینکه مثلا سایت شما مطالب اشتراکی نداره برای شروع کار این کارها را انجام بدهید ....و هزار مورد تخصصی دیگه ...

وقتی یک تاپیکی میایید با عنوان " آنالیز و بررسی سئو سایت انجمن جوملا فارسی جوملا فروم " این بدین معنی هستش که افرادی که مسئول این تایپک هستند و جوابگو هستند واقعا سایت از هر لحاظ بررسی میکنند و نظرات اجمالی و کلیات می گن .. لطفا اینطور نباشه که فقط به سایت Woorank و یا GTMetrix برید و موارد آن را ذکر کنید ...

مطمئنن بحث سئو یک بحث کاملا تخصصی هستش و مشکلات یک سایت از نظر سئو و بهینه سازی تو 4 تا خط نمی توان توضیح داد ... اما می توانید به صورت اجمالی این مشکلات بیان کنید و در نهایت کاربر اگر تمایل داشته باشد و این دلسوزی شما را نسبت به سئو و آنالیز سایتش مشاهده کند ، کاربر تبدیل به مشتری هم می شود ...

واقعا این انتظار می رفت که آقایان مرادی ، فتحی و حتی آقای طالبی در این بخش و تاپیک خیلی بیشتر فعالیت کنن ...

{ نظر خودم هستش ، دوست دارم وقتی سایتم تو تاپیکی که اسم بررسی و آنالیز سایت هستش قرار بدم خیلی تخصصی بررسی کنن و اون چیزهایی بگن که من نمیدونم ! }

آخرین موضوعی که می خواستم یاد آور بشم شاید هم تا حدودی ربط نداشته باشه به این تاپیک ، اما وقتی بنده آموزشهای مفید و کارساز مهندس طالبی را دیدم در این انجمن ، وقتی مجموعه آموزشهای تصویری که در سایت قرار داد ازشون خریداری کرده بودم ، چرا چون جوابشون پیش بنده { که الان جزو کوچیک کوچیکه خانواده بزرگ جوملا هستم } پس دادن و واقعا این آموزشها هم عالی بودش .... اما وقتی هنوز هیچ لمی از بحث سئو و بهینه سازی در این تاپیک نمی بینم { چرا اولش که تازه شروع شده بودش تخصصی بودش اما رفته رفته ... } مطمئنن سراغ آموزشهای تصویری تجاری مختلف هم نمی روم ....

بازم ممنون ....

ویرایش شده در توسط m3hdi

ممنون بابت آنالیز های سایت . اما یه درخواستی داشتم ، این آنالیز ها را شما به راحتی می توانید از سایتهایی مثل GTmetrix و یا سایت Woorank و امثال این سایت ها بیابید .... لطفا درباره بحث آنالیز سایت و راه کارهای بهتر شدنش خیلی تخصصی تر صحبت کنید و پیشنهاد بدید ... اینکه مثلا سایت شما 5 بک لینک بیشتر نداره بیایی این و این و این کارها رو بکنید برای شروع کار ،یا اینکه مثلا سایت شما مطالب اشتراکی نداره برای شروع کار این کارها را انجام بدهید ....و هزار مورد تخصصی دیگه ...

وقتی یک تاپیکی میایید با عنوان " آنالیز و بررسی سئو سایت انجمن جوملا فارسی جوملا فروم " این بدین معنی هستش که افرادی که مسئول این تایپک هستند و جوابگو هستند واقعا سایت از هر لحاظ بررسی میکنند و نظرات اجمالی و کلیات می گن .. لطفا اینطور نباشه که فقط به سایت Woorank و یا GTMetrix برید و موارد آن را ذکر کنید ...

مطمئنن بحث سئو یک بحث کاملا تخصصی هستش و مشکلات یک سایت از نظر سئو و بهینه سازی تو 4 تا خط نمی توان توضیح داد ... اما می توانید به صورت اجمالی این مشکلات بیان کنید و در نهایت کاربر اگر تمایل داشته باشد و این دلسوزی شما را نسبت به سئو و آنالیز سایتش مشاهده کند ، کاربر تبدیل به مشتری هم می شود ...

واقعا این انتظار می رفت که آقایان مرادی ، فتحی و حتی آقای طالبی در این بخش و تاپیک خیلی بیشتر فعالیت کنن ...

{ نظر خودم هستش ، دوست دارم وقتی سایتم تو تاپیکی که اسم بررسی و آنالیز سایت هستش قرار بدم خیلی تخصصی بررسی کنن و اون چیزهایی بگن که من نمیدونم ! }

آخرین موضوعی که می خواستم یاد آور بشم شاید هم تا حدودی ربط نداشته باشه به این تاپیک ، اما وقتی بنده آموزشهای مفید و کارساز مهندس طالبی را دیدم در این انجمن ، وقتی مجموعه آموزشهای تصویری که در سایت قرار داد ازشون خریداری کرده بودم ، چرا چون جوابشون پیش بنده { که الان جزو کوچیک کوچیکه خانواده بزرگ جوملا هستم } پس دادن و واقعا این آموزشها هم عالی بودش .... اما وقتی هنوز هیچ لمی از بحث سئو و بهینه سازی در این تاپیک نمی بینم { چرا اولش که تازه شروع شده بودش تخصصی بودش اما رفته رفته ... } مطمئنن سراغ آموزشهای تصویری تجاری مختلف هم نمی روم ....

بازم ممنون ....

بنده با حرف هاتون موافقم

اما اینم بگم اینجا آنالیز انجام میشه (توی آنالیز نقاط ضعف و قوت مشخص میشه نه راهکار)

در ضمن در سایت Digital Marketing Tips for Small Businesses | WooRank Blog - خیلی مسائل سئو (چه داخلی چه خارجی ) رو به خوبی و بدون هیچ گونه انحراف و دروغ پرداخته

در مورد سایت Recommendations | GTmetrix هم راهکارهای بسیار عالی در زمینه سرعت سایت هست

اگر هم کتاب میخواهید من کتاب سئو خود گوگل رو پیشنهادمیدم

http://www.google.com/webmasters/docs/search-engine-optimization-starter-guide.pdf

ببینید با این کتاب یاد نمی گیرید چطور تو یه ماه رتبه اول گوگل شد ... اما با این کتاب یاد میگیرید اگر سایت منحصر بفرد دارید با اقتدار ارزش سایت بگیرید و اون وقته که رتبه های اول رو به راحتی میگیرید و حتی خیلی ها با سئو نتونن سایت شما رو جا بذارن

درکل حرف آخرم شما دنبال این هستید که بهتون گفته بشه که چطور سایت رو سئو کنید (فن و فوتش رو بهتون گفته بشه ) بنده شخصا هیچ وقت اینکار رو نمی کنم

تنها پیشنهادی که میتونم به شما بکنم (که اگه انجام بدید واقعا موثر هست و میتونید سئو کنید) تمامی سایت های در زمینه سئو هم فارسی هم انگلیسی رو بخونید اون وقت به راهکار اصلی میرسید

شرمنده که بنده راهکار سئو خودم رو نمی گم (اینم بگم هر کسی تو سئو استراتژی خودش رو داره فقط یه راه برای سئو نیست)

در همین حین که داشتم این رو مینوشتم به یه پست قشنگ در مورد سئو در سایت گوگل بر خوردم

https://support.google.com/webmasters/answer/35291?hl=en

خیلی قشنگ در مورد سئو حرف زده حتما سعی کنید بخونیدش (یه جورایی ماهیت و اصل سئو رو میگه)

امیدوارم که حرفام به دردتون خورده باشه

ویرایش شده در توسط bestdata

اول اینکه بسیار بسیار تشکر میکنم از بابت زحمتی که کشیدید.

بعد ش اینکه من اصلا از این چیزهایی که فرمودید، سر در نمیارم.

کسی هست که تو انجمن برام تمامی این مشکلات رو برطرف کنه؟

اول اینکه بسیار بسیار تشکر میکنم از بابت زحمتی که کشیدید.

بعد ش اینکه من اصلا از این چیزهایی که فرمودید، سر در نمیارم.

کسی هست که تو انجمن برام تمامی این مشکلات رو برطرف کنه؟

پیشنهاد شدید من اینه چون شما وبمستر هستید حتما مطالب سئو رو دنبال کنید و سعی کنید خودتون انجام بدید

اما اگه واقعا وقتش رو ندارید میتونید سایتتون رو به تیم سئو جوملا این انجمن بسپارید یا به یک سئو کار بسپارید (که فک کنم هر دوشون هزینه میگیرن دومیش رو مطمئنم چون خودم جزشونم :D )

پایدار باشید

به نظر شما اگر سئو انجام بشه و این نواقص برطرف بشه، چه تاثیری در رتبه سایتم در گوگل داره؟

تا چقدر ارتقائ پیدا میکنه؟

سوال بعدیم اینه که هزینه این کار حدودا چقدر آب میخوره؟

(البته با تخفیف)

****در پایین از آقای فتحی هم درخواست انالیز سایتم رو کردم که سوء تفاهم نشه.

چون شما دوتا اساتید، ادبیات آنالیز سئو تون فرق میکنه.

خیلی ممنون*********

ویرایش شده در توسط ponishasms.ir

با سلام

پیرو صحبت هایی که دوستان عزیز کردن در رابطه با این بخش کردن

باید بگم که از اسم این بخش همینطور که بر میاد آنالیز و برسی سئو هستش و فاصله زیادی با کلمه راهکار داره

با این حال خیلی از اساتید موقع آنالیز راهکارهایی رو هم عنوان میکنن که مفید واقع میشه

نکاتی رو هم باید در نظر بگیرید دوستان که دونستنش خالی از لطف نیست

1:الگوریتم های گوگل پیوسته در حال تغییر میباشد و همینطور که دوست عزیزم bestdata گفتند هرکس برای خودش راهکارهایی رو داره برای سئو پس قابل مقایسه با یکدیگر نیستند

2:کماکان در نکاتی که گفته میشه خیلی از راهکار ها گفته شده و شما با کمی جستجو میتونید روش حل کردن اون مشکل رو پیدا کنید

به عنوان مثال : وقتی تو آنالیز یک سایت گفته شده

Description سایت کمه

توضیحات سایت باید 160 کارکتر حتما از توضیحات استفاده کنید یکی از عوامل مهم سئو

همینطور که میبیند توضیح داده شده باید چیکار کنید این در بیشتر موارد صادق هستش

همش به شما بستگی داره که چقدر پیگیر باشید و مشکلاتتون رو تو انجمن مطرح کنید تا به جواب برسید

3:در صورت ناتوانی در این کارها میتونید از یک سئو کار بخواهید که این کار رو انجام بده که به طبع هزینه های خودش رو هم در بر داره

اینو به یاد داشته باشید رایگان کسی کاری رو انجام نمیده.

4:آنالیزها روی صفحه اول انجام میشه نه صفحات داخلی سایت

پس شما باید تمام نکاتی که گفته میشه روی تمام صفحات پیاده سازی کنید

5:درسته اکثر اساتید از سایتهایی مثل Woorank و یا GTMetrix استفاده میکنن و حتی خود من از اسکریپت های آنالیزی که در ساتم نصب کردم هم استفاده میکنم

ولی باید این نکته رو در نظر بگیرید اول از همه این که سایت ها لاتین هستش و اکثر متوجه نمیشن این سایت ها چطور کار میکنه و نکاتی رو که میگن باید چیکار کرد

که ما به هم راه اساتید این بخش سعی کردیم نکات رو به شیوه ساده و روان بگیم تا کاربران از خطی که بهشون داده شده راحت تر کار رو دنبال کنن.

و تمام نکاتی که گفته میشه تجربه شخصی استید این بخش بوده که بصورت یک راهکار کوچیک ارائه شده.

6:حتما از راهنمایی های دیگر اساتید در بخش های دیگه استفاده کنید مثل دانشنامه ها و بخش هایی که به سئو مربوط میشه و اساتید همین بخش اون ها رو تدوین کردن استفاده کنید.

و تمام این کار ها به صورت رایگان و به صورت هدیه در اختیار کاربران قرار گرفته پس انتظارهای بیش از اندازه باعث رنجش فردی میشه که به صورت رایگان کاری رو انجام داده.

و باید بدونید تمامی اساتیدی که در بخش های مختلف انجمن دارن فعالیت میکنن بدون داشتن هیچ چشم داشتی و از روی صداقت و شرافت و هم نوع دوستی دارن این خدمات رو میدن. و من جا داره اینجا از همه این دوستان تشکر و قدر دانی کنم.

7:برای درخواست آنالیز توسط فرد درخواستی خودتون به اون فرد پیغام خصوصی بزنید و سایت خودتون بگید که انالیز کنه و در اینجا قرار بده تا ببینید.

در خواست به این شکل

سلام آقای فتحی.

لطفا سایت بنده رو کامل آنالیز میکنید؟

پونیشا اس ام اس | سامانه پیام کوتاه رایگان | نمایندگی سامانه پیام کوتاه - پونیشا sms

وجهه خوبی نداره با این کار خدمات دیگر اساتید زیر سوال برده میشه

تمامی کسانی که در بخش های مختلف انجمن فعالیت میکنن تو کارشون وارد هستن و میتونید به هرکدو از اساتید که دوست دارید پیغام بزنید تا سایت شما برسی بشه

چون در این تاپیک بعد از در خواست برای آنالیز توسط کاربر

هر کدوم از اساتید که تاپیک رو ببین و وقت داشته باشن اون سایت رو انالیز میکنن به شیوه خودشون و هرکدوم از اساتید روش های کاری خودشون رو دارن

امیدوارم حرف های من باعث رنجش کسی نشه و صحبتی بود دوستانه

التماس دعا

خواهش میکنم این سایت رو هم بررسی کنید و ایرادها رو گیرید و توضیح بدید. تبلیغات ممنوع می باشد

سپاس

sa-iran.org

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

سلام ممنونم میشم یه بررسی هم این سایتو انجام بدین

شرکت فنی مهندسی آرین

http://www.arianeng.ir/

باتشکر

1- سرعت بارگذاری سایت

2- سئو داخلی

3- سئو خارجی

سرعت سایت

Latest Performance Report for: http://www.arianeng.ir/ | GTmetrix

- Serve resources from a consistent URL : یک فایل با دو آدرس مختلف این کار اشتباهیه از یه آدرس استفاده کنید

- فاکتور Optimize images : بهتره که عکس هاتون بهینه کنید و در سایتتون استفاده کنید برای بهینه سازی عکس ها هم ابزار اینترنتی وجود داره هم با خود فتوشاپ می تونید این کار رو بکنید File>Save for web هم می تونید به آدرس Latest Performance Report for: http://www.arianeng.ir/ | GTmetrix برید و روی Optimize images کلیک کنید تا فرم باز بشه و عکس هایی که نیاز به بهینه سازی دارند رو نشون بده جلوی هر عکس یه optimized version نوشته روش کلیک کنید نسخه بهینه شده عکستون رو نشون میده اونها رو جایگزین عکس های روی سایتتون کنید (منظورم اینه که ذخیره کنید و جای عکس های قبلی آپلود کنید نه اینکه لینک رو جایگزین کنید) در عکس های این سایت به اسم هش هم اضاف شده کافیه هش رو از اسم حذف کنید و بعد جایگزین عکس قبلی کنید

- فاکتور Minify CSS : کوچک کردن فایل های css برای اینکار باید تمامی کاراکترهای اضافی و فضاهای خالی اضافی را حذف کنید تا نسخه بهینه شده و Minify بدست بیاد برای اطلاعات بیشتر سئو cssرا برای مطالعه پیشنهاد میدهم تو این لینک چند تا سایت معرفی کردم که شما ادرس فایل css میدید براتون minify می کنه میتونید به آدرس Latest Performance Report for: http://www.arianeng.ir/ | GTmetrix برید بخش Minify CSS کلیک کنید بعد جلو آدرس css های سایتتون نسخه optimized version زده اون رو جایگزین فایل قبلی کنید

- Avoid CSS expressions : از css های expressions استفاده نکنید

بررسی سئو داخلی سایت

- سایت نقشه ندارد

- 20 عکس از 46 عکس های سایتتون alt ندارند

- 26 عکس از 46 عکس های سایتتون title ندارند

بررسی سئو خارجی سایت

- پیج رنک سایت شما 0 هست

- سایت شما 3 بک لینک دارد

- سایت شما 1 تا اشتراک گذاری فیس بوک دارد

امیدوارم مفید بوده باشه

در خصوص آناليز و بررسي سئو سايت شما

با توجه به نوپا بودن سايت هنوز هيچ رنكي نگرفتيد چه در ايران و چه در جهان

سايت شما سبكه خوبه

Page load time: 3.13s

Total page size: 1.51MB

Total number of requests: 62

گشت و گذار در سايت شما كمي زمان مي برد

لينكها هم بهينه هستند

سايت هم به درستي بر روي دامين قفل شده --www

تعداد صفحات ايندكس شده 30 صفحه در گوگل

سئو سايت هم از لحاظ درصد عالي است فقط كد آمارگير گوگل آناليتيكز را مي خواهد تا كامل شود

تصاوير هم بهينه هستند -فقط alt و title رو يكي بديد و اينكه نام عكس را هم بهينه كنيد و نام عكس باشد نه اعداد و ارقام طولاني بي هدف

لينكهاي داخلي سايت خود را بهينه كنيد

مثال:

http://www.webfo.ir/component/customer/customersingle/7-

سايت شما با آدرس زير در دسترس است خارج كنيد

http://www.webfo.ir/index.html

نقشه سايت نداريد حتماً بسازيد

هم نسخه xml

هم نسخه html

صفحه اي براي ارورهاي 404 سايت خود بسازيد كه با برخورد به چنين صفحاتي با اين ارور كاربر و گوگلب مواجه نشوند

http://www.webfo.ir/sitemap.xml

حتماً Gzip را فعال كنيد و كدهاي سايت خود را فشرده و خلاصه نويسي كنيد.

http://www.webfo.ir/templates/beez_20/css/bootstrap-responsive.css

برخي تصاوير شما كه بايد اندازه اي استاندارد بگيرند و كم حجم شوند

http://www.webfo.ir/images/com_customer/thumb/MODIREROZ.JPG

http://www.webfo.ir/images/layerslider/demo1/lo.png

كلا سايت خوبه فقط يك دستي بايد به سر و روي كدهاي سايت خود بكشيد خلاصه نويسي كنيد بهينه كنيد منطبق با اصول طراحي وب نوين

سلام ممنون می شم سایت منم بررسی کنید.

طراحی سایت | بهینه سازی سایت | طراحی وب سایت

بعد در مورد طراحی سایت بگید که سبک هست یا نه

مرسی رفیق

خواهش میکنم این سایت رو هم بررسی کنید و ایرادها رو گیرید و توضیح بدید. تبلیغات ممنوع می باشد

سپاس

sa-iran.org

1- سرعت بارگذاری سایت

2- سئو داخلی

3- سئو خارجی

سرعت سایت

Latest Performance Report for: http://sa-iran.org/ | GTmetrix

- فاکتور Minify CSS : کوچک کردن فایل های css برای اینکار باید تمامی کاراکترهای اضافی و فضاهای خالی اضافی را حذف کنید تا نسخه بهینه شده و Minify بدست بیاد برای اطلاعات بیشتر سئو cssرا برای مطالعه پیشنهاد میدهم تو این لینک چند تا سایت معرفی کردم که شما ادرس فایل css میدید براتون minify می کنه میتونید به آدرس Latest Performance Report for: http://sa-iran.org/ | GTmetrix برید بخش Minify CSS کلیک کنید بعد جلو آدرس css های سایتتون نسخه optimized version زده اون رو جایگزین فایل قبلی کنید

- فاکتور Optimize images : بهتره که عکس هاتون بهینه کنید و در سایتتون استفاده کنید برای بهینه سازی عکس ها هم ابزار اینترنتی وجود داره هم با خود فتوشاپ می تونید این کار رو بکنید File>Save for web هم می تونید به آدرس Latest Performance Report for: http://sa-iran.org/ | GTmetrix برید و روی Optimize images کلیک کنید تا فرم باز بشه و عکس هایی که نیاز به بهینه سازی دارند رو نشون بده جلوی هر عکس یه optimized version نوشته روش کلیک کنید نسخه بهینه شده عکستون رو نشون میده اونها رو جایگزین عکس های روی سایتتون کنید (منظورم اینه که ذخیره کنید و جای عکس های قبلی آپلود کنید نه اینکه لینک رو جایگزین کنید) در عکس های این سایت به اسم هش هم اضاف شده کافیه هش رو از اسم حذف کنید و بعد جایگزین عکس قبلی کنید

- Minimize redirects : از ادرس فایل هایی که ریدارکت میشن خود داری کنید

-Avoid URL redirects: اگر فاکتور Minimize redirects رو رعایت کنید اینم درست میشه

بررسی سئو داخلی سایت

- سایت شما هم با wwwهم بدون www باز میشه بهتره آدرس موردنظر به دیگری ریدارکت 301 بشه

- سایت نقشه ندارد

- 1 عکس از 10 عکس های سایتتون alt ندارند

- 4 عکس از 10 عکس های سایتتون title ندارند

- سایت شما تگ h1 ندارد

- سایت شما هیچ گونه متن خط دار و کج و ضخیم ندارد

- سایت شما صفحه ارورر 404 ندارد

بررسی سئو خارجی سایت

- پیج رنک سایت شما 0 هست

- سایت شما 18 بک لینک دارد

- سایت شما 1 تا لایک فیس بوک دارد

- سایت شما 9 تا اشتراک گذاری فیس بوک دارد

- سایت شما 1 تا دیدگاه فیس بوک دارد

امیدوارم مفید بوده باشه

مهمان
This topic is now closed to further replies.