ابوالفضل طالبی

بررسی سئو سایت|بررسی وضعیت سئو سایت|آنالیز رایگان سایت

1,866 پست در این موضوع

سلام.میشه سایت بنده رو هم بررسی و ایراد رو بفرمایید ؟البته هنوز کامل نیست.متشکرم

http://www.khazartech.ir/

با سلام سایت شما در هنگام آنالیز با ارور مواجه میشه برسی کنید احتمال زیاد مشکل از سمت سرور و یا dns ها هستش

This URL cannot be reviewed.

There may be several reasons for this: the URL does not exist, the website does not allow WooRank to make reviews, the website denies both our HEAD and GET requests, the DNS sends to an infinite loop or the robots.txt page does not allow access to our bot.

The page returned an error: 403 Forbidden

tried to access the page, but your server has denied access. Your server or application may be blocking or it requires a login.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سایت fargo.ir

به نظرم روی سئوی این سایت زیاد کار نشده.

- سرعتش مناسب نیست (خیلی مشکل داره ) [لینک GTmetrix سایت]

- الگوریتم تگ های Heading (تگ های h1-h6) در این وبسایت رعایت نشده

- تگ title محتویات مناسبی نداره ( خیلی طولانیه )

- تنظیمات سئوی جوملا غیرفعاله و لینک ها اصلا مناسب نیستند ( لینک باید حاوی قسمتی از عنوان صفحه ، یا ترجمه لاتین آن باشد . )

و...

اگر قرار باشه بررسی کنم خیلی نکات رو باید بگم، بهتره ابتدا مطالب سئویی انجمن و آموزش های افزایش سرعت سایت استفاده کنید و بعد از انجام اصلاحات دوباره درخواست بررسی بدید.

موفق باشید

بررسی سئوی وبسایت istabast.com

بررسی سرعت وبسایت [لینک GTmetrix وبسایت]

- تعدادی از فایل های جاوا اسکریپت سایت شما با فشرده سازی میتونن حجم کمتری بگیرن. لیست این فایل ها به همراه نسخه ی بهینه در بخش Minify JavaScript لینک GTmetrix موجود هست.

- تعدادی از تصاویر سایت شما برای انتشار در وب سایت بهینه نیستند . لیست این تصاویر به همراه نسخه ی بهینه ی آنها در بخش Optimize images لینک GTmetrix موجود هست.

- تعدادی تصویر ریز در وبسایت شما وجود داره که با استفاده از CSS Sprites میتونید اونها رو به یک تصویر یکپارچه تبدیل کنید و تعداد درخواست ها رو کم کنید. لیست این تصاویر در بخش Combine images using CSS sprites لینک GTmetrix موجود هست.

- تعدادی از فایلهای css در وبسایت شما با فشرده سازی میتونن حجم کمتری بگیرن. لیست این فایل ها به همراه نسخه بهینه در بخش Minify CSS لینک GTmetrix موجود هست.

- فشرده سازی GZip در وبسایت شما فعال نیست. برای فعالسازی این گزینه در مدیریت جوملا ، به تنظیمات کلی رفته و در سربرگ سرور فشرده سازی Gzip رو فعال کنید.

- تنظیمات کش در وبسایت شما لحاظ نشده. همچنین مدت زمان اعتبار فایل های موقتی (کش) مشخص نشده است. آموزش این کار در انجمن موجود هست. ( جستجو کنید : Leverage browser caching )

- زمان لود کامل وبسایت : 5.20 ثانیه

- حجم صفحه اصلی : 684 کیلوبایت

- تعداد درخواست ها به سرور : 39 درخواست ( به نسبت حجم سایت زیاد است )

- امتیاز GTmetrix به سرعت سایت از 100 : 54

توضیح : سرعت وبسایت چندان تعریفی نیست. حجم کم هست ولی تعداد درخواست زیاد ، پیشنهاد من مطالعه ی آموزش های افزایش سرعت که در انجمن مطرح شدند هست. سرعت وبسایت یکی از فاکتور های اصلی سئو هست.

بررسی محتوایی وبسایت

- در این وبسایت به تگ های heading توجه نشده. تگ h1 حتما باید در هر صفحه یکبار استفاده بشه و توصیه میکنیم اون یه بار هم برای عنوان صفحه باشد. برای عنوان های دیگر در صفحه از h2-h6 بنا به اهمیت استفاده شود.

- کلمات کلیدی با ویرگول (،) جداسازی شدند ولی باید با کاما (,) جداسازی بشن.

- پیشنهاد میکنم index.php رو از آدرس ها حذف کنید. آموزش این کار در انجمن موجوده.

بررسی رنک ها

- رنک الکسا - جهانی : فاقد رنک

-رنک الکسا - در ایران : فاقد رنک

- رتبه گوگل ( 0-10) : فاقد رتبه

توضیح : وبسایت خود را در الکسا و گوگل وبمسترتولز معرفی کنید و رتبه های اون رو مدیریت مشاهده کنید.

آقا وحید خیلی لطف فرمودید وقت گذاشتید برای توضیحات آنالیز سایتم

دسستون درد نکنه

استفاده کردم ممنون

در خصوص آناليز و بررسي سئو سايت

سرعت لود كامل سايت شما كمي پائينه

Page load time: 6.62s

Total page size: 1.96MB

Total number of requests: 120

عنوان سايت شما مناسب نيست بهينه كنيد.

تگ كلمات كليدي سايت شما خيلي طولاني است مي بايست بين 4 تا 10 كلمه نهايت باشند.

و نيز همينطور تگ توضيحات سايت شما علاوه برطولاني بودن همانند كليدواژه ها از آن استفاده شده در صورتي كه مي بايست يك توصيف در باب هر صفحه باشد.

تگ h1 اصلا داريد ولي در عوض 4 تا تگ h2 داريد كه استاندارد نمي باشد.

برخي آدرسهاي سايت بهينه هستند و برخي خير:

JOOMLA MAKER - JOOMLA MAKER

JOOMLA MAKER - صفحه اصلی

-----------------

سايت خود را روي يك دامين قفل كنيد

تعداد صفحات ايندكس شده سايت شما با w در گوگل = 148

تعداد صفحات ايندكس شده سايت شما بدون w در گوگل = 194

index.php را از آدرس url سايت هاي خود برداريد

تنظيمات سئو جوملا را فعال كنيد

Gzip را فعال كنيد.

تصاوير سايت خود را بهينه خود با alt+title

http://joomlamaker.ir/images/web3.gif

http://www.joomlamaker.ir/images/metropro.jpeg

و...

همچنين استانداردسازي اندازه تصاوير

http://www.joomlamaker.ir//modules/mod_obhelpdesk_customer/assets/images/create-ticket_48.png

http://www.joomlamaker.ir/cache/mod_xpertcaptions/9d7a64f46ba9a6fdfcfdee495992250e_resized.jpeg

http://www.joomlamaker.ir/cache/mod_xpertcaptions/c6f3c024f9d20bafc6b5bcb169482512_resized.jpeg

و.....

برخي كدهاي سايت كه مي بايست خلاصه نويسي كنيد و يا ادغام همگي در چند فايل كوتاه تر

http://www.joomlamaker.ir/media/system/js/mootools-more.js

http://www.joomlamaker.ir/modules/mod_xpertcaptions/assets/js/xpertcaptions.js

و.....

رتبه الكسا سايت جهاني شما 18,399,064

و ايران هنوز هيچ

و گوگل هم هنوز هيچ

لينك بگيريد .

نقشه سايت براي خودتون بسازيد

404 - خطا: 404

و همينطور نسخه html

سايتتونو در الكسا و گوگل ثبت كنيد و از ابزارهاي آنها بهره گيريد.

آدرسهاي سايت را بهينه كنيد برخي اسامي ناموزون را حذف كنيد.

JOOMLA MAKER - JOOMLA MAKER

با سلام و خسته نباشید بی زحمت سایت من را هم از نظر سئو بررسی می کنید

یا علی

JOOMLA MAKER - صفحه اصلی

درود

در خصوص آناليز و بررسي سئو سايت

سرعت لود سايت خيلي پايينه

Page load time: 14.51s

Total page size: 2.96MB

Total number of requests: 317

رتبه الكسا جهاني سايت شما 2,396,899

و ايران هم 67,283

و در گوگل هم هنوز رتبه اي نگرفتيد

سايت خود را روي يك دامين قفل كنيد

تعداد صفحات ايندكس شده با w در گوگل = 417

تعداد صفحات ايندكس شده بدون w در گوگل = 925

Gzip را حتما در سايت خود فعال كنيد.

لينكها بهينه هستند.

يكي از معظلات سايت:

مرجع رستوران های ایران و تهران

بهينه سازي تصاوير از لحاظ حجم و alt+title

http://www.foodic.ir/images/ico-home.png

http://www.foodic.ir/templates/sj_resorts//images/bg-footer2.png

http://www.foodic.ir/templates/sj_resorts//images/arrow_r.png

http://www.foodic.ir/cache/resized/f2783ce333cd53b2ef4479323bf80348.png

و بقيه رو خودتون كشف كنيد.

بزرگترين معضل سايت شما در سرعت لود آن است كه بسيار طول مي كشد و همين طور در خصوص گشت و گذار در سايت كه موجب فرار كاربر از سايت مي شود.

بيشترين آن بر روي صفحه اصلي حاكم است كه اكثريت مربوط به تصاوير و اسلايد شو مي باشد و اينطور كه معلومه سرور شما سرور مناسبي نيست چون در پاسخ برخي دريافتي ها دچال اختلال و كندي شده.

راهكار خوبي براي ارور 404 انديشيده شده است

404 - خطا: 404

ولي در اين موقع چطور؟

foodic.ir/sitemap.cml

404 Not Found

نقشه سايت نداريد!!!!؟؟؟؟؟

سايت خود را در گوگل و الكسا ثبت و از ابزارهاي آنها استفاده كنيد.

كدنويسي سايت شما خيلي سنگين هست خلاصه كنيد .

موفق باشيد

دوستان اگر امکانش هست این سایت رو هم بازدید بفرمایید

مرجع رستوران های تهران و ایران

بزرگترین مشکل من سرعت لود پایین سایت هست. حداقل 15 ثانیه طول میکشه تا تیتل صفحه اول لود بشه. ممنون میشم.

با سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی

ممنون میشم سایت من رو هم بررسی کنید تا این مشکل ریشه یابی بشه.

بنده حدود یک سال پیش سایت traxtorfans.ir رو راه اندازی کردم با گذشت این همه مدت و داشتن بیش از 3000 مطلب در سایت و کار کردن روی کلمات کلیدی، لینک های داخلی،سئو عکسها و و و .... رتبه این سایت در الکسا شده 16475000!!!!! در ایرانم که اصلا جز رتبه ها نیست!!! تو گوگل پلاس پیج دارم با آپدیت مطالب، تو فیس بوکم پیج دارم با آپدیت مطالب و .....

جالب اینجاست یه سایت دیگه دارم به آدرس khabarsa.com با نزدیک 200 مطلب اصلان هم روش سئو کار نکردم حالا رتبه الکساش شده :548,610 و رتبش تو ایران :9,533 دارم شاخ در میارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یکی توضیح بده مشکل کجاست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بی صبرانه منتظر راهنمایی تون هستم

با تشکر

بنده حدود یک سال پیش سایت traxtorfans.ir رو راه اندازی کردم با گذشت این همه مدت و داشتن بیش از 3000 مطلب در سایت و کار کردن روی کلمات کلیدی، لینک های داخلی،سئو عکسها و و و .... رتبه این سایت در الکسا شده 16475000!!!!! در ایرانم که اصلا جز رتبه ها نیست!!! تو گوگل پلاس پیج دارم با آپدیت مطالب، تو فیس بوکم پیج دارم با آپدیت مطالب و .....

جالب اینجاست یه سایت دیگه دارم به آدرس khabarsa.com با نزدیک 200 مطلب اصلان هم روش سئو کار نکردم حالا رتبه الکساش شده :548,610 و رتبش تو ایران :9,533 دارم شاخ در میارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با تشکر

استاد همچنان منتظر هستم و مطئمنم با راهنمایی های شما مشکل براحتی حل میشه.

با تشکر مجدد

با تشکر

سلام من وب سایت شما رو آنالیز کردم، اولا که سایت مپ نداره، تگ های H1 خیلی زیاده،کلمات کلیدی نامناسب و زیادی داره، از نظر WC3 ولید نیست 34 اررور داره، از gzip استفاده نکردی،فایل های css و javascript سایت شما باید مینیفای بشه، دوما این که لینک بیلدینگ های شما خیلی کمه، سوما شما اصلا هیچ پیجی در شبکه های اجتماعی نداری!

با سلام ممنون از وقتی که گذاشتید

بهتره یکی کی بریم جلو منم بهتر متوجه بشم:

1-سایت من مپ داره تو پنل گوگل وب مستر معرفیش کردم و گوگل کامل اون رو می خونه منتها به آدرس رایج www.demo.com/sitemap نیستش. همین ایجادمشکل میکنه!!

2- تو گوگل پلاس پیج دارم کافیه کلمه تراختورفنس رو سرچ کنید گوگل پلاس رو میاره تو فیس بوک هم دارم وهمه مطالب سایت توش لینک داده میشه منتها نمی دونم چرا تو گوگل نمیاره !!!

3-تگ h1 رو برای عنوان هر مطلب خوب اتوماتیک ایجاد میکنه و خوب 3000 مطلب میشه 3000 تگ h1

4- بقیه موارد از سواد ما بیشتر بود ممنون میشم توضیح بدید

بازم ازتون ممنونم منتها بهتر میشه راه کارهای حل مشکل رو هم بیان کنید.

با تشکر

با سلام من وقتم تقریبا آزاد شده از امروز در خدمت شما هستم سایت هایی که جا مونده برای آنالیز رو بگید تا آنالیز رو شروع کنیم

التماس دعا

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام ممنون از وقتی که گذاشتید

بهتره یکی کی بریم جلو منم بهتر متوجه بشم:

1-سایت من مپ داره تو پنل گوگل وب مستر معرفیش کردم و گوگل کامل اون رو می خونه منتها به آدرس رایج www.demo.com/sitemap نیستش. همین ایجادمشکل میکنه!!

2- تو گوگل پلاس پیج دارم کافیه کلمه تراختورفنس رو سرچ کنید گوگل پلاس رو میاره تو فیس بوک هم دارم وهمه مطالب سایت توش لینک داده میشه منتها نمی دونم چرا تو گوگل نمیاره !!!

3-تگ h1 رو برای عنوان هر مطلب خوب اتوماتیک ایجاد میکنه و خوب 3000 مطلب میشه 3000 تگ h1

4- بقیه موارد از سواد ما بیشتر بود ممنون میشم توضیح بدید

بازم ازتون ممنونم منتها بهتر میشه راه کارهای حل مشکل رو هم بیان کنید.

با تشکر

فایل سایت مپ و فرمت و اسم سایت مپت باید دقیقا مثل www.xyz.com/sitemap.xml در مسیر Root سایتت باشه،بد نیست اگه لینک گوگل پلاس و فیسبوک هم حداقل تو صفحه اصلی بذاری، من وقتی میرم تو صفحه اخبار تراکتور یه تایتل H1 "اخبار تراکتور" تو صفحس، بعد مثلا وقتی رو یکی از مقالات کلیک می کنم، تو پیج مقاله باز هم عنوان H1 "اخبار تراکتور" تو همون مقالس، تایتل H1 تکراری زیاد داری، همین مشکل ایجاد میکنه. ببین gzip باعث میشه که سرعت لود سایتت بیشتر شه، سرعت لود سایتتم که بره بالا رنک سایتتم میره بالا. بعد فایل های اکسترنال جاوا اسکریپ و سی اس اس رو باید فشرده کنی این هم باعث افزایش سرعت لود سایتت میشه. W3C هم یه استاندارد برای ساختار HTML، CSS و Javascript. برای اینکه رنک سایتت بره بالا باید ساختار کد نویسی سایتت Valid یا معتبر شه. برو به این لینک چک کن ببین ساییت چه ارروایی داره.

ویرایش شده در توسط SEO Artist

مهمان
This topic is now closed to further replies.