ابوالفضل طالبی

بررسی سئو سایت|بررسی وضعیت سئو سایت|آنالیز رایگان سایت

1,866 پست در این موضوع

سلام

ممنون میشم وب سایت بنده رو نیز آنالیز فرمایید :

www.msc-ceilings.com

آنالیز سئو سایت :

صفحه اول سایتتون Title نداره.

مشکل ریدیرکت دارین ، دومین وبسایت یا باید با www باشه یا بدون www.

سایتتون Meta description نداره.

از تگ های heading استفاده نکردید.

فعالیت شبکه های اجتماعی کمه!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

در خصوص آناليز و

بررسي سئو سايت شما

رتبه الکسا جهانی شما 504,975

و ایران شما 31,973

سئو سایت شما از لحاظ استاندارد معیارهای سنجش سئو از دید گوگل 100 می باشد که عالی است.

عنوان سایت شما اصلا مناسب نیست و باید بهینه تر گردد برای مثال: شما دوبار نام شیپورچی را وارد کردید.

سعی کنید تگ های حیاتی در امر سئو heading - h1,h2 را در صفحه اصلی که وارد کردید و درست است متون داخل آنها را مرتبط با محتوا هر صفحه باشد نه تاتیل یک خبر.

تایتل هر خبر می تواند h2 باشد مثلا چندبار این تگ تکرار شود مانعی نیست.

توضیحات سایت شما کوتاست و عینا مطابق با عنوان و زیاد مناسب نیست.

سایت بخوبی روی یک دامین قفل شده است.

این آدرس رو هم روی دامین اصلی قفل کنید.

اخبار مد و پوشاک|برند و مارک|فشن|مدلینگ|شیپورچی - شیپورچی

لینکها بخوبی بهینه شده اند و فقط اعداد رو بردارید از آدرس ها.

تصاویر سایت خود را با alt - title بهینه کنید.

http://www.sheipourchi.ir/images/93.6/1240464.jpg

و...

و سرعت لود سایت مناسب است.

برای افزایش سرعت لود و کارایی بیشتر حتماً تصاویر سایت خود را بهینه و کم حجم کنید.

و نیر برخی کدها که چنین حالتی باید گیرند.

http://www.sheipourchi.ir/t3-assets/js/js-37aef.js?t=627

http://www.sheipourchi.ir/plugins/content/jw_sig/jw_sig/includes/js/jquery_fancybox/fancybox/jquery.fancybox.pack.js?v=2.1.5

نوروز مبارک - موفق و پیروز باشید.

ممنون میشم اساتید سایت منم چک بفرمایند

شیپورچی

واقعا ممنونم فقط یک سوال اون عددو که جوملا ایجاد میکنه رو از سیستم بردارم لینکهای ایندکس شده مشکل نمیخوره ؟

خب چرا ولی اگر url در صفحه اول دارید با کلماتی خاص با این تغییرات حتماً از ریدایرکت 301 استفاده کنید برای حفظ ارزش های سئو.

واقعا ممنونم فقط یک سوال اون عددو که جوملا ایجاد میکنه رو از سیستم بردارم لینکهای ایندکس شده مشکل نمیخوره ؟

در خصوص آناليز و

بررسي سئو سايت شما

رتبه الكسا جهاني سايت شما 3,486,914

و ايران 32,277

و رتبه گوگل شما هم 1 مي باشد.

سرعت لود هم خوبه البت با توجه به محتوا

بر اساس رعايت استانداردهاي سئو گوگل درصد سئو سايت شما 97% مي باشد.

كمبودها شامل:

تگ عنوان طولاني

نبود گوگل آناليتيكز

نبود alt و title بر روي تصاوير

عنوان سايت شما اصلا مناسب نيست و با تگ كلمات كليدي جابجا شده

تگ توضيحات سايت هم تقريبا مناسب است از لحاظ معنايي ولي بهينه تر كنيد و كوتاه تر

تگ كلمات كليدي شما چرا نيست؟!!!!!!!!!!

سايت بخوبي بر روي يك دامين قفل شده اما نه روي همه دامين ها - بررسي كنيد

http://www.enahalestan.ir/index.html

تولید، پرورش و فروش نهال های گرمسیری و نیمه گرمسیری جهت احداث باغ های تجاری و پرمیوه و گسترش فضای سبز - نهالستان سبزینه

بر روي تصاوير سايت خود از خصيصه سئو alt - title حتماً استفاده كنيد.

http://www.enahalestan.ir/images/template-content/fruittree.png

و...

برخي تصاوير كه مي بايست كم حجم شوند

http://www.enahalestan.ir/templates/nahal_1133_new_new/images/pageglare.png

و...

واقعا خطر

http://www.enahalestan.ir/media/system/js/mootools-more.js

بهينه كنيد و خلاصه

آدرس هاي خود را بهينه كنيد.

http://www.enahalestan.ir/index.php/products

موفق باشيد

سلام و خسته نباشید

اگه ممکنه سایت ما رو هم آنالیز بفرمایید

گلگیر، خرید و فروش لوازم یدکی خودرو

تشکر از سایت بسیار خوبتون

بررسی های اماری با سیستم رو دوستان براتون انجام می دند در صورتی که دوست دارند مثل دیگر سایت که ارزشش مناسبه باید حتما انجام بشه ولی وب سایت شما یک سری مشکلات پایه ای داره که واقعا تا حل نشه هیچ کدوم از حل مشکلات و درصد سئو اینا فایده نداره البته خیلی هاش از کار افتاده دیگه کلا ارزشی نداره

به عنوان مثال شکل و شمایل وب سایت شما . مطمعا افراد هم مثل گوگل منتشر رابط کاربری منظم هستند

چگالی صفحه : نبود پارامتر هایی که شما برای اون اومدید سایت زدید

کلمات کلیدی که دنبال می کنید و باید سایتتون روی اون بیاد اصلا تمرکزی روش نیست یعنی اصلا در نظر نگرفتید

مطالبتون مشکلات برنامه نویسی دارند مثلا تیتر ها لینک شدند ولی لینک به صفحه ای نیستند

اولیت بندی h های وب سایت کلا نابود هست یعنی همه صفحات داره تکرار می شه و یک اسم !! اصلا جالب نیست

چند لینکی دارید ( داپلیکیت )

به هیچ عنوان روی صغحه اصلی تمرکز نشده نه از نظر سئو نه از نظر شماتیک نه از نظر گرافیکی کامل و رابط کاربری هیچ توضیحی از مطالب و محصولات توش نیست

مورد خیلی مهم : نبود محتوای ارزشمند و تولید نامناسب محتوا ( درست هست شما سایت تبلیغاتی هستید ولی برای شروع و پیدا کردن جایگاه باید تولید محتوای مناسب داشته باشید)

واید لینک یا وجود نداره یا اصلا با تیتر وب سایت نمی خونه

تا اونجایی که مشخص هست بیشتر مشکل مدیریتی دارید اگر این موارد حل بشه تازه می رسید به سمت موارد برنامه نویسی و بهینه سازی ۱۰ درصد دیگه و بعد از اون نیز می رسید به سمت استراکچر دیتا ها

سر آخر به نظرم این مطالب به درد شما بخوزه (درج لینک ممنوع!)

سلام سایت من بررسی کنید سایت

دوست عزیز اینترنشیونال تارگتیک و وب سایت های چند زبانه بسیار سخت می باشد و حتما دنبال مشاور بگردید من فکر می کنم بخش انگلیسی زبان شما اصلا کارامد نیست بلکه داره از ترافیک اورگانیک شما کم می کنه و چند محصول شما رو باز کردم دارا توضیحات کامل نیستند و اصلا براش محتوایی درست نشده

زمانی که یک وب سایت اگر بخواهیم مثال بزنیم در یک زبان ۵ کلمه رو مدیریت می کنه در تارگتیگ های انگلیسی زبان ۴۵ کلمه رو مدیریت می کنه با یک حساب سر انگتشی شما برای زبان فارسی و هم زبان انگلیسی باید فعالیت خودتون رو ۵۰ برابر کنید

مورد بعدی که شما خیلی در تولید محتوا مشکل دارید یعنی ارزشی برای تولید محتوا نزاشتید یعنی برای محصلتون فقط دو سه خط نوشتید وسلام رفتید اینم مشکل بزرگی هست که تا حل نشه موارد بهینه سازی فکر نمی کنم بدردتون بخوره

و آخرین نکته هم که باید به شما متذکر بشم و نظر شخصی من هست هرچیزی نیاز به سئو درصد بالا نداره بلکه برخی از موارد و کالا های فیزیکی نیاز به برند سازی و تبلیغات بازه ای دارند بهتر هست دامنه رو برای این چنین وب سایت هایی که چند زبانه هستد دامنه های بین اللمللی انتخاب کنید فردا تو تبلیغات مشکل پیدا نکنید

موفق باشید

سلام به همه اساتید

لطفا راهنمایی کنید تا این سایت رو بیاریم بالا

خدمات کامپیوتر در محل سرویس رایانه : عیب یابی شبکه ارتقای سیستم های قدیمی خرید و فروش قطعات و تجهیزات کامپیوتر و شبکه

کارهای انجام شده :

1. کوتاه سازی لینک ها
  2. استفاده از نام مستعار فارسی
  3. ثبت در وب مستر
  4. ثبت در انالایتیک
  5. ساخت نقشه سایت
  6. استفاده از متا تگ و کیورد
  7. ثبت در بعضی سایت های دایرکتوری
  8. استفاده از لینک های داخلی
  9. ساخت پیج در فیس بوک و لینکداین توی پلاس و توییتر هم در دست ساخته
  10. دامین com ثبت و پارک شده
  11. بخش مقالات آموزشی فعاله و هفتگی روش مطلب میزاریم
  12. عکس ها هنوز بهینه نشده در ددست انجامه
  13. wwwقفل کردن

با کیورد های زیر میخوایم توی صفحه اول باشیم

پشتیببانی شبکه - خدمات کامپیوتر - خدمات کامپیوتر در محل - تعمیر کامپیوتر در محل - نصب ویندوز در محل - دوربین مدار بسته

لطفا راهنمایی کنید

ممنون

دوست عزیز اینترنشیونال تارگتیک و وب سایت های چند زبانه بسیار سخت می باشد و حتما دنبال مشاور بگردید من فکر می کنم بخش انگلیسی زبان شما اصلا کارامد نیست بلکه داره از ترافیک اورگانیک شما کم می کنه و چند محصول شما رو باز کردم دارا توضیحات کامل نیستند و اصلا براش محتوایی درست نشده

زمانی که یک وب سایت اگر بخواهیم مثال بزنیم در یک زبان ۵ کلمه رو مدیریت می کنه در تارگتیگ های انگلیسی زبان ۴۵ کلمه رو مدیریت می کنه با یک حساب سر انگتشی شما برای زبان فارسی و هم زبان انگلیسی باید فعالیت خودتون رو ۵۰ برابر کنید

مورد بعدی که شما خیلی در تولید محتوا مشکل دارید یعنی ارزشی برای تولید محتوا نزاشتید یعنی برای محصلتون فقط دو سه خط نوشتید وسلام رفتید اینم مشکل بزرگی هست که تا حل نشه موارد بهینه سازی فکر نمی کنم بدردتون بخوره

و آخرین نکته هم که باید به شما متذکر بشم و نظر شخصی من هست هرچیزی نیاز به سئو درصد بالا نداره بلکه برخی از موارد و کالا های فیزیکی نیاز به برند سازی و تبلیغات بازه ای دارند بهتر هست دامنه رو برای این چنین وب سایت هایی که چند زبانه هستد دامنه های بین اللمللی انتخاب کنید فردا تو تبلیغات مشکل پیدا نکنید

موفق باشید

سلام در سایت فروشگاهی زیاد نمیشه روی توده کلمات مانور داد سخن شما صحیح باید تبلیغ کنم اما برند سازی من نمیدونم باید چکار کنم میشه راهنمایی کنید

سلام در سایت فروشگاهی زیاد نمیشه روی توده کلمات مانور داد سخن شما صحیح باید تبلیغ کنم اما برند سازی من نمیدونم باید چکار کنم میشه راهنمایی کنید

در هر کاری می شه تولید محتوا داشت به هر صورتی که بشود باید تولید داشته باشید دی جی کالا با این همه هزینه ملیونی باز هم اطلاعیه تولید محتوا و سازندگان محتوا داده

برند سازی اولین پیشنهادم خوندن کتاب های آقای مایکل پرتر هست بعد از اینکه بخونید کمی دستتون می یاد کلا در مورد بازار و بعد از اون یباش یباش آزمایش خطا و بهترین کار داشتن همراه و مشاور سئو و برندینگ هست

سلام به همه اساتید

لطفا راهنمایی کنید تا این سایت رو بیاریم بالا

خدمات کامپیوتر در محل سرویس رایانه : عیب یابی شبکه ارتقای سیستم های قدیمی خرید و فروش قطعات و تجهیزات کامپیوتر و شبکه

کارهای انجام شده :

1. کوتاه سازی لینک ها
  2. استفاده از نام مستعار فارسی
  3. ثبت در وب مستر
  4. ثبت در انالایتیک
  5. ساخت نقشه سایت
  6. استفاده از متا تگ و کیورد
  7. ثبت در بعضی سایت های دایرکتوری
  8. استفاده از لینک های داخلی
  9. ساخت پیج در فیس بوک و لینکداین توی پلاس و توییتر هم در دست ساخته
  10. دامین com ثبت و پارک شده
  11. بخش مقالات آموزشی فعاله و هفتگی روش مطلب میزاریم
  12. عکس ها هنوز بهینه نشده در ددست انجامه
  13. wwwقفل کردن

با کیورد های زیر میخوایم توی صفحه اول باشیم

پشتیببانی شبکه - خدمات کامپیوتر - خدمات کامپیوتر در محل - تعمیر کامپیوتر در محل - نصب ویندوز در محل - دوربین مدار بسته

لطفا راهنمایی کنید

ممنون

کسی نیست راهنمایی کنه؟

در خصوص structured data من از طریق آدرس زیر محتوای صفحات رو ایجاد کردم اما توی گوگل صفحات ساختا یافته تشخیص داده نمیشه !

Testing Tool — Google Developers

اساتید سئو لطفا راهنمایی کنید

درصورت ارسال اسپم حساب شما مسدود خواهد شد . صبور باشید تا پاسخ داده بشه

سلام آقای عاشوری

اسپم کجا بود عزیز دل یه کم دقت کنید ا:auau::33:

اولا بعد از اینکه 2 روز پاسخ داده نشد مجدد پست گذاشتم

ثانیا یه مورد جدید اضافه کردم که توی پست قبلی نبود !

درود

یکم زمان می بره شاید به هفته برسه...

تمام مراحل رو درست طی کردید؟ در هیچ مرحله ای به شما علامت ! نداد؟

کسی نیست راهنمایی کنه؟

در خصوص structured data من از طریق آدرس زیر محتوای صفحات رو ایجاد کردم اما توی گوگل صفحات ساختا یافته تشخیص داده نمیشه !

Testing Tool — Google Developers

درود

یکم زمان می بره شاید به هفته برسه...

تمام مراحل رو درست طی کردید؟ در هیچ مرحله ای به شما علامت ! نداد؟

سلام

ممنون که پاسخ دادین

توی گوگل وبمستر قسمت structured data پیغام زیر رو نشون میده :

We do not detect any structured data on your site

برای ساخت داده ساختار یافته چیکار باید بکنیم؟

سلام و خسته نباشید. این سایت در کلید واژه طراحی سایت آوردم به صفحه دوم گوگل منتها هر کاری می کنم تکان نمی خورد یعنی از رتبه 11 ام به جلو نمی رود. به نظر شما مشکل از کجاست؟

مهمان
This topic is now closed to further replies.