ابوالفضل طالبی

بررسی سئو سایت|بررسی وضعیت سئو سایت|آنالیز رایگان سایت

1,866 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود دوست عزیز

من سایت شما رو آنالیز نکردم ولی فقط یه برسی مختصر کردم و به این نکات برخوردم که میتونه برای سایت شما با هر سایت دیگه ای خیلی مفید باشه.

یکی از نکات مهم در سئو داشتن مطالب کافی و مفید در سایت است به طور کلی داشتن محتوای مناسب است.

و دیگری داشتن عنوان و تعداد تگهای مناسب است.

که به نظر شما باید روی این موارد بیشتر کارکنید.مطمعا در اینده نتیجه بهتری خواهید گرفت.

"موفق باشید"

من سئوی سایت انتشارات در اصفهان را با با کلمه چاپ کتاب شروع کردم و برای این کار یک قالب خام جوملا نصب کردم و رو اون دارم کار میکنم.من تازه کار هستم اگه ممکنه بررسی کنید ببینید راه ها را درست میرم یا خیر؟

آیا قالب مشکلی از نظر سئو داره یا نه.؟ این هم سایتhttp://www.entesharaat.ir

با تشکر از شما

سلام من افزونه دکتور سعو فایرفاکس نصب کردم میگه تگh2 نداره سایت چگونه باید این مشکل حل کنم

سلام

ببخشید کسی هست که به من راهنمایی کنه؟

من چند وقت پیش یه سایتی دیدم که در مورد صنعت چوب بود.طراحی این سایت خیلی واسم دلچسبه و چشم نوازه...اگه بخوام قالب این سایت رو داشته باشم باید چطوری و از کجا تهیه کنم؟؟ اصلا کن امکان داره آدم بتونه این قالب رو از جایی بخره یا نه؟لطفا منو راهنمایی کنید.لینک سایتش رو هم واستون این پایین می ذار سرم.

لینکش اینه: درب ضد سرقت

سلام دوستان من چند تا از سایت هام از جمله سایت خودم پنالتی شده چطوری باید خارج کنم از لیست سیاه گوگل

با سلام و خسته نباشید

بنده تازه این قسمت رو دیدم

واقعا ممنون که محبت دارید و در قسمت سئو کمک میکنید

سایت من هم اگر میشه بگید چه مشکلاتی داره

لینک سایت

ممنون

seo.jpg

کلیه کاربران انجمن جوملای ایران از این پس میتوانند از تیم سئو و بهینه سازی انجمن جوملای ایران برای بهینه سازی سایت خود راهنمایی و مشاوره دریافت نمایند.

مدیر بخش سئو: مهندس ابوالفضل طالبی

همکاران:

مهندس مجید آقائی

نمایش مشخصات: majid_aqaiy - انجمن جوملا ایران

مهندس محمد مرادی

نمایش مشخصات: Mohammad Moradi - انجمن جوملا ایران

مهندس مجید فتحی

نمایش مشخصات: majid.fathi - انجمن جوملا ایران

مهندس محمد فلاح

نمایش مشخصات: mmfallah - انجمن جوملا ایران

بست دیتا

نمایش مشخصات: bestdata - انجمن جوملا ایران

در صورت تمایل به بررسی سایت خود از نظر سئو و بهینه بودن:

• قبل از ارسال درخواست خود در این تاپیک ، این تاپیک ها را مطالعه نمایید: تاپیک اول - تاپیک دوم
  • پس از مطالعه تاپیکهای مورد اشاره میتوانید نام دامنه خود را اعلام نمایید.
  • از اعلام نام کاربری و رمز عبور بخش مدیریت و یا هاست خود پرهیز نمایید.
  • فقط سایتهای آنلاین مورد بررسی قرار خواهند گرفت
  • برای پرسیدن سوال در خصوص سئو و بهینه سازی لطفا در انجمنهای مربوطه مطرح نمایید.

از کاربرانی هم که تمایل به عضویت در این گروه را دارند دعوت میشود تا با عضویت در این گروه برای کمک به سایر کاربران در زمینه بهینه سازی ، همراهی و همکاری نمایند.علاقه مندان به همکاری پیام خصوصی بدهند.

سلام میشه سایت منم رو بررسی کنید ممنون میشم:thanks:

مجله فانی کول

مهمان
This topic is now closed to further replies.