ابوالفضل طالبی

بررسی سئو سایت|بررسی وضعیت سئو سایت|آنالیز رایگان سایت

1,866 پست در این موضوع

[h=3]رنک الکسا چیست؟[/h] سایت الکسا (Alexa.com) به عنوان مرجعی برای مقایسه آمار بازدید سایتها کاربرد دارد. میزان علاقه وبمستر ها به بهتر شدن آمار الکسای سایتشان به این دلیل است که این آمار به عنوان نمادی از موفقیت و اقبال عمومی به سایتشان از دید دیگران در نظر گرفته می شود و طبیعتاً باعث افزایش درآمد های تبلیغاتی از وب سایتشان می شود. [h=3]ترافیک رنک الکسا چگونه تعیین میشود؟[/h] الکسا میزان ترافیک و رنک (Rank) یک سایت را بر اساس اطلاعاتی که از تولبار نصب شده توسط کاربرانش (به عنوان نمونه ای از کل کاربران اینترنت) حدس میزند. ترافیک رنک الکسا مبتنی بر اطلاعات بدست آورده شده از تولبار کاربران جهانی الکسا در طی یک دوره چرخشی سه ماهه نمایش داده میشود. این رنک بصورت روزانه به روز می شود. ترافیک یک سایت بر اساس دو عامل میزات دسترسی و صفحات بازدید شده به روز می شود. میزان دسترسی به یک سایت بر اساس تعداد کاربرانی که تولبار الکسا را نصب کرده اند و از سایت دیدن میکنند تخمین زده می شود. صفحات بازدید شده جمع تعداد درخواست بازدیدی است که کاربران الکسا از یک سایت انجام می دهند.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

البته نباید فراموش کرد که الکسا تخمین میزنه و هیچوقت دقیق نیست

شايد حرف شما صادق باشد

ولي اين وبلاگ من است قسمت mod_rewrite روشنه

با تشکر از وقتی که صرف می کنید

اما اگر در تنظیمات SEO، استفاده از mod_rewrite را فعال کنیم، برای اینکه در هنگام باز کردن صفحات سایت با اخطار زیر روبرو نشویم چه باید کرد.

Not Found
The requested URL /about was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

شاد باشید و شادی بخش دیگران

در خصوص آناليز صفحه اصلي سايت

چون فقط يك عكس مي باشد و با توجه به ظاهر

سرعت لود بسيار عالي دارد كه طبيعي است

Page load time: 0.53s

Total page size: 11.4KB

Total number of requests: 10

فقط اين عكس را بهينه كنيد - كم حجم و تگ alt و title

حتماً از Gzip استفاده كنيد و كدهاي سايت خود را فشرده

اگر براتون مقدور هست لطف کنید سایت من و 2 زیر دامنه را مورد بررسی قرار دهید خیلی ممنونم

http://lovelyorange.ir/

http://blog.lovelyorange.ir/

http://offer.lovelyorange.ir/

در خصوص آناليز صفحه اصلي سايت

چون فقط يك عكس مي باشد و با توجه به ظاهر

سرعت لود بسيار عالي دارد كه طبيعي است

Page load time: 0.53s

Total page size: 11.4KB

Total number of requests: 10

فقط اين عكس را بهينه كنيد - كم حجم و تگ alt و title

حتماً از Gzip استفاده كنيد و كدهاي سايت خود را فشرده

خیلی ممنونم جهت وقتی که گذاستید میشه لطف کنید در مورد تگ alt و title بیشتر توضیح بدید و نحوه فشرده سازی چون صفحه اول سایت من فقط html است و از جوملا استفاده نمیکنم که بخوام در اون gzip رو از طریق مدیریت فعال کنم و ازتون ممنون میشم در مورد 2 آدرس زیر دامنه هم نظر بفرمایید (در مورد امنیتش هم شما میتونید نظری بدید ) خیلی خیلی ممنون

با عرض سلام و خسته نباشيد

خدمت دوستان عزيز و علاقه مندان به مبحث سئو و شركت كنندگان در طرح سئو رايگان و بخش آناليز رايگان وب سايت هاي ايراني

از امروز يه چند روزي نمي تونم در خدمت شما دوستان عزيز و انجمن عظيم جوملاي ايران باشم بدليل كمي كسالت

اميد است بزودي سلامتي را بدست آورده و توفيق خدمت به شما را دوباره بدست گيرم

پيشاپيش عذر تاخير .......

ارادتمند همه دوستان

اونو تغييرنام ندهيد

يك فايل جديد با نام

.htaccess.txt

باز كنيد

شايد حرف شما صادق باشد

ولي اين وبلاگ من است قسمت mod_rewrite روشنه

با سلام خدمت اساتید محترم

سایت ما خیلی دیر بالا می اید خصوصا از زمانی که گوکل در ایران چند روزی محدود شد می خواستم بدونم علت چیست

با سلام خدمت اساتید محترم

سایت ما خیلی دیر بالا می اید خصوصا از زمانی که گوکل در ایران چند روزی محدود شد می خواستم بدونم علت چیست

با سلام

منظورتون توی گوگله !؟ یا کلاً لودش بالا رفته!؟

خب اگر منظورتون توی گوگله ؛ و دیر انیدکس میشه ، به نظر من مشکلی وجود نداره، گوگل هیچ گونه محدودیتی اجرا نکرده!

در مورد دوم :خب این ربطی به فیلترشدن گوگل و...نداره!! مشکل از سرورتون هست ..(طبیعتاً!!!)

موفق باشید و سربلند

یا حق

با سلام دوباره

ادرس سایت من allahallah.net است و من از ابزارهای گوگل در سایتم استفاده کرده ام مثل گوگل مپ گوگل انالیز و ... نمی دونم و خیلی کند بالا می اید بی زحمت یک سری به ادرس ما بزنید و دلیل را بگویید

با سلام دوباره

ادرس سایت من allahallah.net است و من از ابزارهای گوگل در سایتم استفاده کرده ام مثل گوگل مپ گوگل انالیز و ... نمی دونم و خیلی کند بالا می اید بی زحمت یک سری به ادرس ما بزنید و دلیل را بگویید

درود

دیر لود شدن شما یک داستانی داره

محدودیت های اخیر گوگل ه ی داستان داره

لینک وب سایت خودتون بدید ببینم بررسی کنیم ببینم مشکل کجاست

بدرود

درود

دیر لود شدن شما یک داستانی داره

محدودیت های اخیر گوگل ه ی داستان داره

لینک وب سایت خودتون بدید ببینم بررسی کنیم ببینم مشکل کجاست

بدرود

allahallah.net

سلام دوستان

ببخشید بخاطر غیبت چند روزه ولی با دست پر اومدم

از این پس آنالیز وب سایتها بصورت مویرگی و دقیق بررسی می شود و هر سایت 48 تا 72 ساعت زمان می برد

این انالیز وب سایت اختصاصی خودمه که 35000 تومان دریافت می کنیم ولی در انجمن رایگان رایگان

درود

لطف میکنید این سایت رو برسی کنید؟

blogh.ir

ممنون میشم.

درود

توضیحات هم قبلا داده شده عزیز

بازم چشم

آدرس : http://lovelyorange.ir/

رتبه 55% : SEO

تعداد تگ های 0 : h1

تعداد تگ های 0 : h2

طول عنوان : 34 کارکتر

تعداد کلمات کلیدی : 1

تطابق عنوان و محتویات سایت : 100%

تطابق کلمات کلیدی و محتویات سایت : 0%

تطابق توضیحات و محتویات سایت : 0%

صفحه میبایست دارای محتوا باشد که حداقل 200 کارکتر و حداکثر 12000 کارکتر پیشنهاد میشود .

کلمات کلیدی سایت نباید بیش از 250 کارکتر و کمتر از 50 کارکتر باشد .

توضیحات سایت نباید بیش از 150 کارکتر و کمتر از 50 کارکتر باشد .

طول و عرض بعضی از تصاویر تعیین نشده است .

lll.png

بعضی از تصاویر ویژگی alt ندارند .

lll.png

در هر صفحه میبایست یک تگ h1 وجود داشته باشد .

دوتا ساب دامینتون هم که فعلا هیچ

تقريبا طبيعي هست چون

1- هدر شما متحركه و فلشه

2- تبليغات گوشه اي كه بايد تو سورس خوانده شود

3- سايتتون زيادي دراز و طولاني است

4- قسمت [h=3]خدمات علمی و فرهنگی[/h]هنوز با اينكه سايت بالا اومده ولي بود نشده چي هست؟

5- وضعيت آب و هوا

6- عكسهاي سايت خود را كم حجم كنيد

7- از Gzip استفاده كنيد

8- كدهاي سايت خود را فشرده كنيد

در صورت تمايل من اينكارهارو براتون انجام مي دهم

با سلام دوباره

ممنون دوست عزیز ولی میشه برای این مشکلات راهکار هم ارایه بدید با توجه به اینکه آدرس اصلی سایتم جنبه نمایشی داره ؟ و در مورد تعیین طول و عرض و ..؟ و در مورد 2 زیر دامنه چطور ؟(حودم یک سایت پیدا کردم که تا حدودی این مسایل را مشخص میکنه tools.webalfa.net ولی راهکارها مهم ست که ارایه نمیده ) با تشکر فراوان

seo.jpg

کلیه کاربران انجمن جوملای ایران از این پس میتوانند از تیم سئو و بهینه سازی انجمن جوملای ایران برای بهینه سازی سایت خود راهنمایی و مشاوره دریافت نمایند.

مدیر بخش سئو: ابوالفضل طالبی

همکاران:tnt6667 - majid

در صورت تمایل به بررسی سایت خود از نظر سئو و بهینه بودن:

• قبل از ارسال درخواست خود در این تاپیک ، این تاپیک ها را مطالعه نمایید: تاپیک اول - تاپیک دوم
  • پس از مطالعه تاپیکهای مورد اشاره میتوانید نام دامنه خود را اعلام نمایید.
  • از اعلام نام کاربری و رمز عبور بخش مدیریت و یا هاست خود پرهیز نمایید.
  • فقط سایتهای آنلاین مورد بررسی قرار خواهند گرفت
  • برای پرسیدن سوال در خصوص سئو و بهینه سازی لطفا در انجمنهای مربوطه مطرح نمایید.

از کاربرانی هم که تمایل به عضویت در این گروه را دارند دعوت میشود تا با عضویت در این گروه برای کمک به سایر کاربران در زمینه بهینه سازی ، همراهی و همکاری نمایند.علاقه مندان به همکاری پیام خصوصی بدهند.

هر سایت قیمت خاصی داره؟ http://www.cms-iran.com

دوست عزیز میشه 2 زیر دامنه ی منم بررسی کنید و باتوجه به اینکه صفحه اصلی من html هست چه طوری براش توضیحات و کلمات کلیدی تعیین کنم ؟ و آیا طول توضیحات مثل طول کلمات کلیدی مهم است ؟ و لطفا بگید پطوری میتونم کلمات کلیدی جدیدی که وارد کردم رو به گوگل با بقیه موتورها بشناسونم چون الآن که اسم پرتقال دوست داشتنی رو سرچ کنید میبینید که کلمات کلیدی قبلی بنده نمایش داده میشه خیلی ممنونم ازتون

مهمان
This topic is now closed to further replies.