ابوالفضل طالبی

بررسی سئو سایت|بررسی وضعیت سئو سایت|آنالیز رایگان سایت

1,866 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست خوبم گفتم آنالیز کنید نه اینکه خراب کنید

نگاه کنید چی شد

Info for website "www.bmdi.com" - SEO Scope

دوست خوبم گفتم آنالیز کنید نه اینکه خراب کنید

نگاه کنید چی شد

Info for website "www.bmdi.com" - SEO Scope

درست شد . ببخشید .

داشتم سکته میکرد

با سلام ميشه سايت ما دانشجويان بدبخت و هم چك كنيد ببينيد چه مرگشه ، دير لود ميشه :)

با تشكر

سايت مركزي دانشجويان فيزيك

ما يه سايت ديگه اي داريم مال فروش شارژه خيلي سريع بالا مياد مي خوام مثل اين باشه

شارژ | خريد شارژ | خريد شارژ ايرانسل | خريد شارژ همراه اول | رايتل و تاليا | شارژ مستقيم | ام سي آي ايران

سلام تگ های keywords و description از کجا رو سایتم نصب کنم

افزونه بهینه سازی آر اس سئو بدردم میخوره.یکی پیدا کردم اما منو سرپرستی ایجاد نمیکند.

از gzip استفاده مي كنيد خيلي خوبه.

سرعت لود سايت شما پايينه كه استاندارد موفقيت نيست

يعني اينكه شما بجاي استفاده از كدهاي مثلا css*در داخل بدنه سايت (فايل html) آنها را در فايلي ديگر بسازيد (style.css) سپس از طريق كد آنها را در فايل اصلي بدنه سايت فراخواني كنيد

توضيح اين قسمت هم مثل بالايي است (نياز به برنامه نويس بودن هم نيست - خيلي راحته)

من خیلی وقته از gzip استفاده میکنم.

یعنی لود سایت پایینه میشه بیشتر توضیح دهید؟

Page load time: 2.37s

Total page size: 731KB

Total number of requests: 62

کدهای script و جاوا را بصورت خارجی فراخوانی کنید(توضیح دهید چکار کنم؟)

تا جایی که ممکن است دستورات را بصورت خارجی در سورس اصلی فراخوانی و اجرا کنید (توضیح دهید چکار کنم؟)

در مديريت جوملا - قسمت تنظيمات كلي - مربوط به تنظيمات سرور

فشرده سازي صفحه با تكنيك gzip (بله رو انتخاب كنيد)

میشه بگید چطور باید از gzip استفاده کنیم ؟

اين تگ ها نصبي نيستند كد است بايد قرا بديد

در مديريت خود جوملا قرار دارد

البته يكسري افزونه ها هستند كه وقتي مطالب را پست مي كنيد خودكار كلمات كليدي و توضيحات آن صفحه را خودكار شناسايي و پر مي كند

سلام تگ های keywords و description از کجا رو سایتم نصب کنم

افزونه بهینه سازی آر اس سئو بدردم میخوره.یکی پیدا کردم اما منو سرپرستی ایجاد نمیکند.

سلام

سوالی دارم . وب مستر تولز قسمتی داره که آدرس صفحه رو میدید و اون رو از نتایج سرچ خارج میکنه . اگر مثلا من هزار تا آدرس داشته باشم چطوری اینارو یکجا وارد کنم ؟ آخه تک تک خیلی سخته !

منظور از آدرس، لينك هاي سايت هستند؟

از فايل robots.txt كمك گيريد براي بلوكه كردن و ايندكس نكردن آنها

و همچنين كد noindex در سورس صفحه

سلام

سوالی دارم . وب مستر تولز قسمتی داره که آدرس صفحه رو میدید و اون رو از نتایج سرچ خارج میکنه . اگر مثلا من هزار تا آدرس داشته باشم چطوری اینارو یکجا وارد کنم ؟ آخه تک تک خیلی سخته !

منظور از آدرس، لينك هاي سايت هستند؟

از فايل robots.txt كمك گيريد براي بلوكه كردن و ايندكس نكردن آنها

و همچنين كد noindex در سورس صفحه

من از روبوت فایل استفاده کردم اما هنوز صفحاتی که نمیخوام ایندکس بشن تو گوگل هستند ...

لطفا سایت لوله پلی اتیلن | پارس اتیلن کیش را بررسی نمائید و اگر مشکلی مشاهده نمودید خوشحال خواهیم شد که گوشتزد کنید

در این سایت ما مشکلی داریم که به سختی رتبه میگیرد و از نتایج گوگل در برخی از کلمات کلا حذف شده است اما در بعضی از کلمات حضور قوی و پر رنگی دارد.

کارهای زیادی انجام دادیم و یکی از دوستان مطلبی را گفت که شاید از قالب آماده باشد , قالب این سایت از قالبهای سایت قالب جوملا و قالب فارسی جوملا | جوملا فارسی پی سی تمپلیت است

ممکن است به خاطر این باشد که ممکن است قالب این سایت دارای کپی رایت بوده و کرک شده است این اتفاقات افتاده باشد؟؟؟؟

با عرض سلام و خسته نباشید

مدتی هست تعداد خیلی زیاد لینک خراب و درهم از مجموعه های مختلف در گوگل ثبت شده

مانند لینک زیر :

نیرو/مقالات-متفرقه/جزوات- دروس /پروژه کارشناسی/www.power2.ir

هر کدوم از این قسمت ها در واقع یک بخش جداگانه هستند و خودشون دارای زیر مجموعه!

این لینکها شدیدا رتبه سایت رو کاهش داده

لطفا بنده رو راهنمایی کنید چطور می تونم این لینکهای خراب رو پاک کنم؟

آدرس سایت:

www.power2.ir

یا حق

موضوع شما با توجه به تماس تلفنی و ارسال اطلاعات به صورت پ خصوصی حتما رفع و مراتب اعلام می شود

با عرض سلام و خسته نباشید

مدتی هست تعداد خیلی زیاد لینک خراب و درهم از مجموعه های مختلف در گوگل ثبت شده

مانند لینک زیر :

نیرو/مقالات-متفرقه/جزوات- دروس /پروژه کارشناسی/www.power2.ir

هر کدوم از این قسمت ها در واقع یک بخش جداگانه هستند و خودشون دارای زیر مجموعه!

این لینکها شدیدا رتبه سایت رو کاهش داده

لطفا بنده رو راهنمایی کنید چطور می تونم این لینکهای خراب رو پاک کنم؟

آدرس سایت:

www.power2.ir

یا حق

در خصوص آناليز و بررسي سئو سايت شما

رتبه الكسا جهاني سايت شما 2,095,456

[/url]و رتبه ايران 85,381

و در گوگل هم 1

سرعت لود سايت شما به نسبت بد نيست خوبه ولي يكم تلاش كنيد تا بهتر و سريعتر شود

Page load time: 4.11s

Total page size: 1.80MB

Total number of requests: 130

لينكهاي سايت شما بهينه هستند

ولي قسمت index.php را از بعد از نام سايت برداريد جهت سئو بهتر

سايت خود را بر روي يك دمين قفل كنيد

تعداد صفحات ايندكس شده سايت شما با ww = سيصدوپانزده

و بدون w = سيصدوچهارده

يكي از بزرگترين معضات سايت شما وجود كدهاي بسيار در بدنه سايت است و همچنين فراخواني كدهاي css و جاوا و اسكريپت ها هستند كه همه را از بدنه سايت فراخواني مي كنيد

نظير

[TABLE]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content]<style type="text/css">[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-number][/TD]

[TD=class: webkit-line-content]a, .menutop.fusion-js-container ul li > .item:hover, .splitmenu li .item:hover, .splitmenu li a:hover, .menutop.fusion-js-container li.f-menuparent-itemfocus > .item, .menutop li.root:hover > .item, .menutop li.root.f-mainparent-itemfocus > .item, #rt-subnavigation .splitmenu .item:hover, #rt-subnavigation .menu li.active .item, #rt-subnavigation .menutop li.active .item, .rt-totop:hover, .sprocket-tabs-nav li.active .sprocket-tabs-inner, .component-content .item h2 a:hover, .fusion-js-container .active > .item, .module-content ul.menu li.parent > li a:hover, .module-content ul.menu li.parent > li .nolink:hover, .module-content ul.menu li.parent li .item:hover, .module-content ul.menu li.parent li a:hover, .module-content ul.menu li.parent li .separator:hover, .module-content ul.menu li.parent .separator:hover, #rt-main .module-content ul.menu > li > a:hover, .component-content .items-leading h2 a:hover, .component-content .item-page h2 a:hover, #rt-menu a:hover, #k2Container .latestItemTitle a:hover, .horizmenu .menu li a:hover {color:#dea300;}[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content].button:hover, .readon:hover, .readmore:hover, button.validate:hover, #member-profile a:hover, #member-registration a:hover, .formelm-buttons button:hover, .layout-showcase .sprocket-features-arrows .arrow:hover, .sprocket-mosaic-loadmore:hover, .title1 .module-title, .layout-showcase .readon, #k2Container .itemCommentsForm .button:hover, .sprocket-mosaic .sprocket-mosaic-filter li:hover, .sprocket-mosaic .sprocket-mosaic-order li:hover, .sprocket-mosaic .sprocket-mosaic-filter li.active, .sprocket-mosaic .sprocket-mosaic-order li.active, .fronttabs .image-description, .title4 .arrow-box, .menutop.level1 > li.active .item {background-color:#f8b600;}[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content].rt-totop:hover .totop-arrow, .module-content .menu li > a:hover > span > .menu-arrow, .module-content .menu li > .nolink:hover > span > .menu-arrow, .sprocket-lists-title, .sprocket-lists-arrows .arrow:hover, .sprocket-headlines-navigation .arrow:hover, .layout-slideshow .sprocket-features-arrows .arrow, .title2 .arrow-box, .module-content .menu li.current.active > a span .menu-arrow, .module-content .menu li.active#current > a span .menu-arrow, .module-content ul.menu li > a:hover:before, .module-content ul.menu li.active.current > a:before, .module-content ul.menu li.active#current > a:before {background-color: #dea300;}[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content].block-module .title3 .module-surround .module-title, #rt-main .title3 .module-surround .module-title, .title3 .module-surround .module-title, .component-content .item h2, #rt-footer .title, .component-content h1, .component-content .items-leading h2, .component-content .item-page h2, .component-content .item-page h2:after, .component-content .blog h2:after, .component-block .component-content h2, .component-content .weblink-category h2:after, .component-content .contact h2:after, .component-content .login h1:after, .component-content h2:after, .component-content h1:after, .title3.noblock .title:after, .component-content h2, .component-content .weblink-category h2, .title3.noblock .module-title:after, .component-block .component-content h1, .title3 .module-title:after {border-color: #dea300;}[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content].layout-showcase .readon:hover {border-color: #9c7200;background-color: #dea300;}[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content].layout-showcase .readon {border-color: #9c7200;background-color: rgba(222,163,0,0.9)}[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content].login-fields #username:focus, .login-fields #password:focus, #contact-form dd input:focus, #contact-form dd textarea:focus, #modlgn-username:focus, #modlgn-passwd:focus, input#jform_email:focus, #rokajaxsearch .inputbox:focus, #member-registration dd input:focus, #search-searchword:focus, .finder .inputbox:focus {border: 1px solid #dea300; box-shadow: inset 0 1px 3px rgba(222,163,0,0.3), 0 0 8px rgba(222,163,0,0.6);}[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content]body ul.checkmark li::after, body ul.circle-checkmark li::before, body ul.square-checkmark li::before, body ul.circle-small li::after, body ul.circle li::after, body ul.circle-large li::after, .title5 .title::before, .sprocket-headlines-badge::after {border-color: #dea300;}[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content]body ul.triangle-small li::after, body ul.triangle li::after, body ul.triangle-large li::after {border-color: transparent transparent transparent #dea300;}[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content]#rt-showcase a {color:#ffd45f;}[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content].fronttabs .cornertab {border-right-color: #dea300;}[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content]#k2Container div.latestItemsCategory h2, #k2Container .itemListCategory h2, #k2Container .subCategory h2, div.k2TagCloudBlock a:hover, table.calendar tr td.calendarToday, div.k2CategoriesListBlock ul li.activeCategory > a, span.catItemAddLink a:hover, span.userItemAddLink a:hover, span.userItemEditLink a:hover, span.catItemEditLink a:hover, span.itemEditLink a:hover {background-color:#f8b600;}[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-number]</style>

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

سعي كنيد اينكدها رو از فايل خارجي توسط لينك ي در سورس اصلي سايت فراخواني كنيد

اين كار شما يك اشتباه بزرگ است كه بلافاصله بعد از تگ <head> آنهم در بالاي سايت كدهاي اسكريپت قرار بديد

[TABLE]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content]<script type="text/javascript">[/TD]

[/TR]

[TR]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content] var _gaq = _gaq || [];[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content] _gaq.push(['_setAccount', 'UA-22927030-3']);[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content] _gaq.push(['_setDomainName', 'parsethylene.com']);[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content] _gaq.push(['_trackPageview']);[/TD]

[/TR]

[TR]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content] (function() {[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content] var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true;[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content] ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js';[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content] var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s);[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content] })();[/TD]

[/TR]

[TR]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-number]

</script>

سريعا تغيير مكان دهيد

[/TD]

[TD=class: webkit-line-content]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE]

[TR]

[TD=class: px"webkit-line-number&quot]عنوان سايت خوبه

تگ keywords شما هم مناسبه

و فقط تگ توضيحات سايت رو يكم كوتاه تر كنيد مناسب تر مي شود

ترتيب قرار دادن كدهاي سايت شما هم مناسب نيست

<head>

<title>

<keywords>

<description>

.....

ضعف بسيار زياد در كدهاي css سايت شما وجود دارد آنها را بهينه كنيد ومنطبق بر اصول كدنويسي روز دنيا[/TD]

[TD=class: webkit-line-content]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لطفا سایت لوله پلی اتیلن | پارس اتیلن کیش را بررسی نمائید و اگر مشکلی مشاهده نمودید خوشحال خواهیم شد که گوشتزد کنید

در این سایت ما مشکلی داریم که به سختی رتبه میگیرد و از نتایج گوگل در برخی از کلمات کلا حذف شده است اما در بعضی از کلمات حضور قوی و پر رنگی دارد.

کارهای زیادی انجام دادیم و یکی از دوستان مطلبی را گفت که شاید از قالب آماده باشد , قالب این سایت از قالبهای سایت قالب جوملا و قالب فارسی جوملا | جوملا فارسی پی سی تمپلیت است

ممکن است به خاطر این باشد که ممکن است قالب این سایت دارای کپی رایت بوده و کرک شده است این اتفاقات افتاده باشد؟؟؟؟

عذرخواهی که دیر شده

سایت شما باز نمی شود که آنالیز کنم و ارائه گزارش

پیگیری کنید

کاش یه روز هم نوبت من بشه و سایت بررسی بشه!

عذرخواهی که دیر شده

سایت شما باز نمی شود که آنالیز کنم و ارائه گزارش

پیگیری کنید

سلام

پیگیری کردم باز میشه سایت!

اگه میشه باز هم بهش سر بزنید ممنون میشم

سلام به همه دوستان

یکی از دوستان که آژانس مسافرتی دارند، یکی باهاشون تماس گرفتند در مورد رتبه 1 کردن نام آژانس ایشون با کلمات کلیدی مثل تور استانبول یا تور دوبی، که با دریافت ماهی 150 تومان آژانس ایشون رو تنها بعد از یک هفته!!! در صدر گوگل قرار دادند. البته این رو هم بگم که طرف با سایت خودش اینکارو می کنه!

من می خواستم دوستان توضیح بدند که چطور همچین چیزی ممکن هستش اون هم روی کلمات کلیدی که رقابت بسیار بسیار شدید هستش!؟

(الان تور دوبی رو در گوگل سرچ کنید نام دوم همین آژانسی که گفتم هستش)

با سلام

منظورتون از اینکه با سایت خودش اینکارو می کنه چیه؟

با کدوم کلمه دوبی یا دبی؟

آدرس سایت رو بدید؟

داستان جالب شد؟ حتما قضیه رو براتون روش می کنم؟

من خودم اینکارو کردم و جواب گرفتم ولی ازاینکه با هر کلمه ای در یک هفته یکم ....؟!!!!!:auau:

سلام به همه دوستان

یکی از دوستان که آژانس مسافرتی دارند، یکی باهاشون تماس گرفتند در مورد رتبه 1 کردن نام آژانس ایشون با کلمات کلیدی مثل تور استانبول یا تور دوبی، که با دریافت ماهی 150 تومان آژانس ایشون رو تنها بعد از یک هفته!!! در صدر گوگل قرار دادند. البته این رو هم بگم که طرف با سایت خودش اینکارو می کنه!

من می خواستم دوستان توضیح بدند که چطور همچین چیزی ممکن هستش اون هم روی کلمات کلیدی که رقابت بسیار بسیار شدید هستش!؟

(الان تور دوبی رو در گوگل سرچ کنید نام دوم همین آژانسی که گفتم هستش)

با سلام آقای مرادی یک سایت معتبر برای دیدن سئو سایت معرفی کنید.و اینکه این سایت رزن جوان رو میخواستم خطای کد نویسی رو ببینم و رفعش کنم اگر میشه یه راهنمایی بفرمایید؟

با سلام

در خصوص پاسخ قسمت اول درخواست :

ابزارهای بررسی سئو سایت

در خصوص پاسخ قسمت دوم درخواست :

چشم، در چند پست قبلی اعلام کردم روزهای یکشنبه،دوشنبه،سه شنبه آنالیز انجام می شود

به امیدخدا چهارشنبه

با سلام آقای مرادی یک سایت معتبر برای دیدن سئو سایت معرفی کنید.و اینکه این سایت رزن جوان رو میخواستم خطای کد نویسی رو ببینم و رفعش کنم اگر میشه یه راهنمایی بفرمایید؟

مهمان
This topic is now closed to further replies.