ابوالفضل طالبی

بررسی سئو سایت|بررسی وضعیت سئو سایت|آنالیز رایگان سایت

1,866 پست در این موضوع

در خصوص آناليز و بررسي سئو سايت شما

رتبه الكسا جهاني سايت شما 6,710,372

و ايران 118,177

و گوگل هم صفر

سرعت لود سايت به نسبت حجم بالاي آن خيلي خوبه فقط اگر بتونيد بجاي پس تصوير از رنگ استفاده كنيد تاثير بسزايي روي سرعت لود سايت خود خواهيد گذاشت

http://www.takhfifkadeh.com/templates/aron_template/images/body-back.jpg

http://takhfifkadeh.com/templates/aron_template/images/pic-33.png

و يا آن را كم حجم تر كنيد و از css فراخواني كنيد

مشخصات مربطو به سرعت لود و حجم كل سايت

Page load time: 4.59s

Total page size: 1.95MB

Total number of requests: 123

عنوان سايت خود را بهينه تر كنيد و از كلمات كليدي در تگ عنوان سايت بكار ببريد براي روشن شدن اين كه اين سايت چه خدماتي ارائه مي دهد و برا چي هست <title>

كلمات كليدي سايت شما مي بايست با علامت "," از هم جدا شوند نه با اين علامت ;

در ضمن شما همش اومديد نام سايت خود را به فارسي و لاتين تبليغ كرديد آن هم به كرات و اين به عنوان جرم تلقي مي شود و بزودي گوگل شما رو تحريم خواهد كرد - سعي كنيد همهگي فارسي باشند چون افراد فارسي سرچ مي كنند تا لاتين (keywords)

در مورد تگ توضيحات سايت هم كه فقط نوشتيد تخفيف كده و اين اشتباه است و اين را با عنوان سايت اشتباه گرفتيد مي بايست يك توصيف در خصوص عملكرد سايت باشد (description)

شما خيلي در سايت خود از اسكريپت هاي داخلي استفاده كرديد - مطمئن باشيد اگر آنها را از طريق لينك كه در فايلي جداگانه قرار خواهد داشت غير از صفحه اصلي فراخواني كنيد نتيجه اي معجزه آسا خواهيد ديد و رشد بسيار فزوني خواهيد كرد - در واقع يكم بيش از حد از script هاي داخلي استفاده كرديد

پراكندگي كدهاي سايت و متون و همچنين ارتفاع سورس اصلي سايت شما خيلي طولاني هستند آنها را ويرايش و كوتاه و اصلاح كنيد

تصاوير سايت شما بهينه نيستند آنها را بهينه كنيد با خصيصه هاي alt و title

لينك هاي سايت بهينه نيتسند

از قسمت مديريت تنظيمات سئو و gzip را فعال كنيد

سايت شما هم با w و هم بدون آن بالا ميايد آن را بر روي يك دامين قفل كنيد

تعداد صفحات ايندكس شده سايت با w در گوگل برابر با 2990

و بدون w هم در گوگل برابر با 10600 صفحه مي باشد

نقشه سايت داخلي براي سايت خود بسازيد

نكات گفته شده را رعايت و اصلاح كنيد مطمئن باشيد با بروزرساني سايت بزودي رشد چشمگيري در سئو گوگل پيدا خواهيد كرد

موفق باشيد

سلام جناب مرادي

خسته نباشيد

ميشه اين سايت منو هم بررسي كنيد. خيلي وقته منتظرم :(

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سریعا نیاز به کمک دارم . سرعت سایتم به شدت پایین هست . لطفا بگین مشکل از کجاست .و چه کنم؟ http://www.2d-flash.ir/ این ادرسه و خواهشا تا جایی که امکان داره توضیح کامل بدین

ممنون میشم اگر نظر خود را در مورد این سایت بفرمایید؟

http://canadaexpert.net

سايت شما محتوايي ندارد...

سلام اگر امکان داره سایت منو از لحاظ seo بررسی نمایید

www.e-civil.ir

ممنون

رتبه الكسا جهاني سايت شما 11,330,098

و در ايران هنوز هيچ رتبه اي كسب نكرديد

و در گوگل هم صفر

سرعت لود كامل سايت شما خيلي پايينه

Page load time: 27.37s

Total page size: 1.67MB

Total number of requests: 127

بيشترش بخاطر اسلايدشوهاي تصاوير زياد و عجيب و غريب و بهم ريختگي سايت مي باشد

و خطا در اجراي برخي ما*ول نصب شده

بدليل ساختار بد سايت و بهم ريختگي قادر به آناليز نيستم

با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان میخواستم سایتمو مورد بررسی قرار بدید و اگر امکان داره با راهکارهای جهت رفع معایبش بهم بگید

و همچنین راهکار های برای افزایش سرعت و بهینه سازیش بهم بگید من هر ماژول یا gzipهم وقتی انجام میدم پروکسس سایت بالا میاد و از طرف هاست مسدود میشه

با تشکر

http://darongra.ir/

سلام

در RSSeo برای من نوشته که 57 تا از صفحات تایتل های یکسان داره . این صفحات ، برای مطالب نیست که تایتل هاشون دستم باشه و بتونم عوض کنم . برای این منظور چیکار کنم ؟

قبلا هم گفته شد پرسش و پاسخ مربوط به سئو وبهينه سازي سايت فقط در تاپيك "دانشنامه سئو محمد مرادي"

سرچ كنيد در انجمن

سلام

در RSSeo برای من نوشته که 57 تا از صفحات تایتل های یکسان داره . این صفحات ، برای مطالب نیست که تایتل هاشون دستم باشه و بتونم عوض کنم . برای این منظور چیکار کنم ؟

لود نشد ابزار برای شما؟

اگر همین را برای سایت خودتون می خواید داشته باشید . iframe را باز کنید و تو سایت خودتون بزارید

ممنون میشم بررسی کنید

www.iranmedal.com

وضعیت بهینه بودن سایتتون از نظر بارگذاری (سرعت سایت) در درجه Dهست که درجه خوبی نیست

Latest Performance Report for: http://www.iranmedal.com/ | GTmetrix

چند راهکار مهم برای بهبود سایتتون اینها هست

1.سرورتون رو طوری تنظیم کنید که عکس های سایتتون (مخصوصا عکس های قالب و عکس های حجیم) رو روی سیستم بازدید کننده کش کند

2.عکس هایی که استفاده می کنید رو بهینه کنید بذارید با یک مثال بهتون نشون بدم منظورم رو

این عکس سایت شما هست

gardanband.jpg

این عکس بهینه شده سایت شما هست

attachment.php?attachmentid=4088&d=1373647863

اگر نگاه کنید فرقی بین این دو عکس نمی بینید اما عکسی که روی سایت شما هست 60 کیلو بایت هست و عکسی که بهینه شده 30 کیلو بایت!

حالا تعداد عکس هایی که روی سایت دارید رو بشمارید و حساب کنید با بهینه کردن سایتتون چقدر سایتتون سریع تر میشه

لازم به ذکره که با این کار هم فضای هاست کمتری مصرف می کنید پهنای باند کمتری از سایتتون استفاده میشه پهنای باند کمتری از بازدید کننده ها استفاده میشه بازدید کننده راضی تر از سایت میشه و در آخر گوگل رتبه بهتری به شما خواهد داد

3.سرورتون رو طوری تنظیم کنید تا فایل های متنی رو gzip کند

4.فایل های css تون رو میتونید بهینه کنید

5.عکس های قالبتون رو میتونید تبدیل به یه عکس کنید و اون رو با css صدا بزنید

6.تعداد فایل های css و js سایتتون رو با ترکیب این فایل ها به یک فایل کم کنید

...

و اما سئو داخلی سایت

آدرس http://www.iranmedal.com/home.html رو در تمامی صفحات سایتتون به آدرس بج | تندیس | لوح تقدیر | مدال | روبان تغییر دهید

ازتگ های <h1>...<h6> در سایت استفاده کنید

...

از نظر سئو خارج سایت

شما 42 بک لینک مفید دارید که از حداکثر 10 دامنه مختلف هست که همشون غیر هدفمند ساخته شدن

با سلام خدمت دوست شما . یه سوال داشتم نمیدونم جاش اینجا درست هستش یا نه ...

یکی اینکه میخواستم این سایت بررسی کنید و تمامی مشکلاتش از نظر سئو رو بیان کنید ...

پرستیژ ترکیه : برترین مرکز فروش ، اجاره و ثبت شرکت در کشور ترکیه

نمیدونم این سایت جزو سایتهای مربوط به تجاری میدونید یا نه و آیا خلاف قوانین هستش که راجب سئوش نظر بدید ... تقریبا میشه گفتش که سایت خودم هستش ....

- تو پست یکی مونده به آخری مربوط به سئو سایت bastdate درباره gzip صحبت کردید و فعال کردنش در سرور . میتونید بیشتر بگید راجبش و چه نقشی در رتبه سایت داره و چه کاری انجام میده و چطور باید فعالش کنم ؟؟؟

- بابت سایت " GTmetrix | Website Speed and Performance Optimization " که معرفی کردید هم بسیار ممنونم . داخل سایت رفتم سرعت لود سایتم در درجه C هستش که به نظرم خیلی بده ... مشکلاتش رو بررسی کردم . .. از دو مورد بیشترین ایراد رو گرفت که عبارت است از ::

Combine images using CSS sprites

Inline small CSS

خوب اینها منظورش چیه و چطور میشه برطرفش کرد ؟؟؟

ممنونم ازتون بابت مطالب آموزنده ای که در هر پست برای کاربران میزارید ...

با سلام خدمت اساتيد

لطفا نظرات خود را در مورد سايت بنده اعلام كنيد.ممنونم

شرکت فاوا پرداز ماهان - شرکت فاوا پرداز ماهان

از نظر سرعت شما بر اساس فاکتور های یاهو رتبه D رو دارید و از نظر فاکتور های گوگل رتبه f رو دارید که میشه گفت وضع بحرانیه

Latest Performance Report for: http://ictgah.ir/ | GTmetrix

چندتا از مهم هاش رو میگم

عکس های قالبتون رو باید ترکیب کنید و با قابلیت CSS sprites تو سایتتون استفاده کنید (رفعش نیاز به دانش css داره یکم سخته)

باید تنظیم کنی که اطلاعات سایتت کش بشن (باید سرور رو تنظیم کنی ) (رفعش آسونه ولی نیاز به تجربه داره اشتباه کنی سایتت باز نمیشه)

تعداد فایل های js در قالبت رو کم کنی (رفعش آسونه ولی دقت میخواد)

gzip رو باید فعال کنی (آسون ولی نیاز به اطلاعات)

عکس های سایتت رو بهینه کنی (اگه بهینه کنی 200 کیلو بایت از حجم سایتت کم میشه)

ابعاد عکس ها رو تعیین کنی تا مرورگر سریعتر رندر کنه صفحه رو

سئو داخلی

چند تا از h3 ها که ارزش کمتری نسبت به بقیه دارن رو به h4 تبدیل کن

سعی کن تو آدرست بجا تاریخ از کلمات کلیدی استفاده کنی شرکای تجاری - شرکت فاوا پرداز ماهان

سئو خارجی

توی سایت های اجتماعی فن پیج سایتت رو بساز و مطالبت رو اونجا شیر بده

چهارده تا بیشتر بک لینک مفید ندارید هم بیشترشون کنید هم هدفمند تر

پیشنهاد دوستانه میدم که سایتت رو بدی دست یه سئو کار خوب تا سایتت رو رشد بده و در آمد زایتت شروع بشه

- تو پست یکی مونده به آخری مربوط به سئو سایت bastdate درباره gzip صحبت کردید و فعال کردنش در سرور . میتونید بیشتر بگید راجبش و چه نقشی در رتبه سایت داره و چه کاری انجام میده و چطور باید فعالش کنم ؟؟؟

- بابت سایت " GTmetrix | Website Speed and Performance Optimization " که معرفی کردید هم بسیار ممنونم . داخل سایت رفتم سرعت لود سایتم در درجه C هستش که به نظرم خیلی بده ... مشکلاتش رو بررسی کردم . .. از دو مورد بیشترین ایراد رو گرفت که عبارت است از ::

Combine images using CSS sprites

Inline small CSS

خوب اینها منظورش چیه و چطور میشه برطرفش کرد ؟؟؟

ممنونم ازتون بابت مطالب آموزنده ای که در هر پست برای کاربران میزارید ...

در مورد gzip ببینید شما سایتتون رو ذخیره کنید رو سیستمتون بعد حجم کلش رو حساب کنید (html+پوشه) بعد حالا اون رو فشرده کنید ببینید حجمش چقدر میشه

اگه زیاد با فشرده کردن فایل ها کار کرده باشید متوجه شدید که فایل هایی که حاوی متن هستن به خوبی فشرده میشن (من یادمه یه pdf 24 مگابایتی رو زیر 200 کیلوبایتی فشرده کردم )

حالا بیشتر اطلاعات سایت ها متنی هست چرا این رو روی سایت ها نذاریم؟ دیگه یه عده ای اومدن این پروتکل رو اجرا و عملی و استاندارد سازی کردن و من خودم سایت 200 کیلو بایتی رو با gzip به 20 کیلو بایت تبدیل کردم حالا حساب کنید چقدر فرقشه سرعت لودش

اما مزایا این کار

1.پهنا باند کمتری از سرور استفاده میشه

2.پهنا باند کمتری از کاربر استفاده میشه

3.سرعت لود سایت بسیار بالا میره

4.گوگل رتبه بهتری به سایت میده

معایب

یکم بیشتر به پردازشگر سرور فشار میاره

اما جواب دقیق سوالتون

ببینید اصول کار موتورهای جستجوگر معرفی سایت هایی که کاربر راضی باشه

یه کاربر از چه سایتی راضیه؟ اولین فاکتور محتواست که اون محتوایی که کاربرمیخواد توش باشه حالا چند سایت در یه زمینه دارن کار می کنه کدوم رو کاربر بیشتر می پسنده ؟ (البته کلی فاکتور دیگه هست خلاصه می کنم) اونی که سریعتر لود میشه و کاربر می تونه در زمان کمتری اطلاعات بیشتری بگیره

خلاصه سئو رو براتون بگم سئو یعنی کاری کنید که کاربر اومد سایتتون خوشش بیاد همین

اما شاید بگید این اطلاعات یه برداشت شخصی من (یکی از تیم سئو قالبفا) هست و اعتبار نداره چند تا لینک از گوگل در زمینه سرعت سایت و gzip براتون میذارم

اولا اینکه شاید بپرسی که سایت gtmetrix.com چه ربطی به گوگل داره؟

gtmetrix.com ابزاری قدرت گرفته از ابزار گوگل و یاهوست

ابزار چک آپ سایت گوگل آدرسش اینه چون ایران تحریمه من از gtmetrix نتایج رو به دوستان میگم

PageSpeed Insights — Google Developers

این آدرس در زمینه سرعت سایت حرف میزنه

About Site Speed - Analytics Help

اینم یه لینک دیگه در زمینه gzip

How gzip compression works - Make the Web Faster — Google Developers

و اما نکته آخر که جز مهم ترین و کلیدی ترین نکاته فک کردید ربات گوگل میاد تو سایتتون چی می کنیه؟ میشینه هرچی لینک دارید روببرای خودش میگرده و ایندکس میکنه؟

گوگل الگوریتمش خیلی پیچیدست اما بر اساس چیز هایی که مدیرهاش گفتن گوگل بر اساس پیج رنک صفحات کارهای خاصی می کنه مثلا سایتی که پیج رنکش 0 هست هر بار رباتش میره سراغ اون سایت 100 لینک جدید و 60 کیلوبایت حجم از سایت رو دانلود و تو بانک خودش ذخیره می کنه (این مقادیر حدسی و برای مثاله) gzip کاری می کنه که گوگل مقدار بیشتری از اطلاعات رو تو بانک اطلاعات خودش ذخیره کنه

در زمینه چک آپ سایتت هم محول می کنم به دوستم خوبم چون من تازه اومدم هنو روی قوانین تسلط ندارم

سلام

من یه سوال از بزرگان سئو داشتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

همه جا همه می گن نمیشه یک سایت رو در عرض 15 روز آورد اول گوگل و باید طمان گذاشت!!!

اما من خودم دیدم سایتهای رو که یک شرکت بهینه می کنند در عرض 15 روز روی کلمات کلیدی بسیار قوی میاد لینک 3 گوگل و الان بعد 8 ماه هنوز همون اول هست!!!!!

آیا راهی هست روشی هست برای این کار؟

اگه نسیت پس اینا چیکار می کنند؟

آیا راهی هست بشه فهمید اینا روششون چیه؟

با تشکر

ارسال شده در (ویرایش شده)

در زمینه چک آپ سایتت هم محول می کنم به دوستم خوبم چون من تازه اومدم هنو روی قوانین تسلط ندارم

با قوانین هیچ مشکلی نداره. خیلی هم حال تحلیل کردین

یک مشکل خودم دارم . سایت ما با گوگل هیچ مشکلی نداره و تقریبا تو تمام لغات مورد نظر صفحه اولیم. ولی متاسفانه bing/yahoo چند وقته با سایت ما مشکل پیدا کرده و ایندکس که نمی شه هیچ ایندکس های قبلی هم کم کم شد و حالا اصلا ایندکس نداره. نمی دونم مشکل از چیه. bing webmaster هم ارور خاصی نمی ده حتی با سایت های تخصصی داخلی و خارجی در میان گذاشتم جوابی نگرفتم. با خود ماکروسافت مکاتبه داشتم جوابی درست حسابی نگرفتم...

ادرس سایت:

www.foodregime.com

مشکل از ای پی سرور نیست که بلوک شده باشه. (ولی سایت های دیگه مشکلی ندارند ...:37:)

ویرایش شده در توسط majid.fathi

با سلام خدمت شما

اگه ممکنه این سایت هم بررسی کنید

http://caspiansazeh.ir

سایتم فقط یه صفحه داره چجوری میشه رنکشو بهبود داد؟

ممنون

دوستان لازم بذکره این آنالیز هایی که من انجام میدم یه انالیز خیلی مختصر هست و سعی می کنم نقاط مهم رو بگم وگرنه سئو فقط همین هایی که من میگم نیست (چک آپ کامل خواستید می تونید پ خ بدید البته هزینه داره)

با سلام خدمت شما

اگه ممکنه این سایت هم بررسی کنید

گروه صنعتی کاسپین سازه البرز

ممنون

شما 500 کیلو بایت فقط js استفاده کردید فک کنید یکی با دیال آپ یا جی پی ار اس یا اینترنت 128 بیاد تو سایتتون فقط 25 ثانیه (اگه اینترنتش بدون افت سرعت باشه) فقط باید صبر کنه تا این فایل ها دریافت بشن (حالا بی خیال زمان پینگ و ارسال و دریافت پاسخ و رندر کردن ....) اگه همشون هم لازم هستن حداقل تعدادشون رو کم کنید با یه درخواست و یه پینگ همشون دریافت بشن

ابعاد عکس هایی که استفاده کردید رو تعیین نکردید شما می تونید با خوندن مطلب سئو قالبفا » آموزش سئو » سئو سرعت سایت » مشخص کردن ابعاد عکس اهمیت این کار رو متوجه میشید

127 کیلو بایت سایتتون میشه با بهینه کردن عکس ها از حجم سایتتون کم کرد

سئو خارجی

اوه خدای من شما هیچ بک لینک مفیدی برای سایتتون نساختید

سئو داخلی

از h2 به صورت هدفمند استفاده نکردید و از h3 h4 h5 h6 اصلا استفاده نکردید

بهتره آدرس های لینک های مهمتان پاک باشد آدرس پاک - ویکی‌پدیا

و اما سوال کلیدیتان

منظورتون مشخص نیست من هر دو برداشت رو جواب میدم

اینکه چطوری پیج رنک یه صفحه ای رو بالا ببری که فرمول خاص خودش رو داره می تونید در این آدرس از فرمولش مطلع بشید PageRank - Wikipedia, the free encyclopedia فقط من یه راهنمایی می کنم بزرگترین عامل تو پیج رنک بک لینکه توجه کنید که تبادل لینک بسیار بی ارزشه تو پیج رنک اما تاثیر داره

اما برداشت دوم از سوالتون که مثلا چیکار کنید تو کلمه خاصی رتبه اول بشید

من خلاصه میگم اول همه فاکتور های سئو داخلی رو رعایت کنید بعد برید سئو خارجیتون رو گسترش بدید و خواهید دید که چطور با (حتی پیج رنک صفر ) میشه سایت هایی با قدمت بیشتر و پیج رنک بیشتر رو جا بذارید نمونه بارز این سایت آیفون آنلاکر | آنلاک فکتوری رسمی و دائم آیفون که در زمینه آنلاک کردن آیفون هست که سئو کارش خودمم پیج رنکش 0 هست و پیج رنک رقیب هاش 1 و 2 هست و قدمتی بیشتر از این سایت دارند

اما اگه شما کلمه "آنلاک آیفون" رو در گوگل و حتی بینگ جستجو کنید اولین سایتی که می بینید سایت آیفون آنلاکر | آنلاک فکتوری رسمی و دائم آیفون خواهد بود

فقط بازم میگم فکر نکنید سئو واسه ربات جستجوگره سئو برای بازدید کنندس

امیدوارم که جوابگو نیازتون بوده باشم

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با قوانین هیچ مشکلی نداره. خیلی هم حال تحلیل کردین

یک مشکل خودم دارم . سایت ما با گوگل هیچ مشکلی نداره و تقریبا تو تمام لغات مورد نظر صفحه اولیم. ولی متاسفانه bing/yahoo چند وقته با سایت ما مشکل پیدا کرده و ایندکس که نمی شه هیچ ایندکس های قبلی هم کم کم شد و حالا اصلا ایندکس نداره. نمی دونم مشکل از چیه. bing webmaster هم ارور خاصی نمی ده حتی با سایت های تخصصی داخلی و خارجی در میان گذاشتم جوابی نگرفتم. با خود ماکروسافت مکاتبه داشتم جوابی درست حسابی نگرفتم...

ادرس سایت:

رژیم غذایی، رژیم لاغری، رژیم چاقی، تغذیه و سلامتی در وبسایت تخصصی رژیم سلامتی

مشکل از ای پی سرور نیست که بلوک شده باشه. (ولی سایت های دیگه مشکلی ندارند ...)

چشم براشون تحلیل می کنم

اما در مورد سوالتون باید بگم که یکی از اون کلمات کلیدی که مد نظرتونه رو بگید تا بررسی اجمالی کنم

من با یه چک آپ دیدم که سئو خارجی شما حد ضعیفی داره و میشه از این قویترش کرد

یه نکته در مورد بینگ بگم بینگ براش لایک صفحات خیلی اهمیت داره با فیس بوک قرار داد بسته و یکی از فاکتور هاش لایک صفحات هست

در صورتی که خواستید بررسی کامل کنم پ خ کنید تا سئو سایتتون در دست بگیرم

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام

من یه سوال از بزرگان سئو داشتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

همه جا همه می گن نمیشه یک سایت رو در عرض 15 روز آورد اول گوگل و باید طمان گذاشت!!!

اما من خودم دیدم سایتهای رو که یک شرکت بهینه می کنند در عرض 15 روز روی کلمات کلیدی بسیار قوی میاد لینک 3 گوگل و الان بعد 8 ماه هنوز همون اول هست!!!!!

آیا راهی هست روشی هست برای این کار؟

اگه نسیت پس اینا چیکار می کنند؟

آیا راهی هست بشه فهمید اینا روششون چیه؟

با تشکر

اگه منظورتون ایندکس هست من توی دو روز (حتی کمتر ) تونستم سایت رو توی گوگل ایندکس کنم اما اگه منظورتون رتبه اول شدن هست این خیلی به رقیب بستگی داره ببینید من می تونم سایتی بسازم به نام "ماشین مشتی ممدلی" با ایندکس شدن این صفحه تو گوگل من با جستجوی کلمه "ماشین مشتی ممدلی" اولین سایت نباشم بی شک جز صفحه اول هستم

اما حالا فک کنید میخواهید سایتی به نام "گوگل" بزنید بنظرتون می تونید رتبه اول بشید؟ پس کلا این بحث به میزان قدرت رقیب هاتون هست

با سلام

ممنون میشم سایت من رو هم آنالیز کنید

البته من تازه چند روز رو سئوش کار میکنم

فروشگاه تمبر آبتین | خرید و فروش تمبر

حجم سایتت زیاده اما وضعیت لود سایتت خوبه

می تونی با تعیین ابعاد عکس و کم کردن تعداد فایل های جاوا اسکریپت و ترکیب عکس های قالب سرعت لود رو بهبود ببخشید

سئو داخلیتون هم نسبتا خوبه فقط توی آدرس هاتون کلمات اضافی و بی ربط رو حذف کنید

متاسفانه سایت شما هم با www و هم بدون www ایندکس میشه این ضربه بزرگی میزنه

سئو خارجیتون خیلی ضعیفه بهترش کنید

----------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------

با سلام خدمت دوست شما . یه سوال داشتم نمیدونم جاش اینجا درست هستش یا نه ...

یکی اینکه میخواستم این سایت بررسی کنید و تمامی مشکلاتش از نظر سئو رو بیان کنید ...

پرستیژ ترکیه : برترین مرکز فروش ، اجاره و ثبت شرکت در کشور ترکیه

من سایت شما رو نمی تونم باز کنم (وایرلس دانشگاهم اون رو بلوکه کرده و فقط از طریق سایتها یه چکاب می کنم براتون

سئو خارجی خیلی بده هیچ بک لینک مفیدی ندارید

سئو داخلی رو نمی تونم چک کنم شرمنده چون سایت برام باز نمیشه

از نظر سرعت هم وضعیت خوبی ندارید

Latest Performance Report for: http://www.prestijturkey.com/ | GTmetrix

باید تعداد فایل جاوا کم بشه

کش سرورتون فعال بشه

عکس های قالبتون ترکیب بشه و ابعاد عکس های استفاده شده رو تعیین کنید

امیدوارم دوستان جواب خوبی گرفته باشند

درصورتی که تمایل داشتید به من کمک کنید کافیست یک لینک به سایتم بسازید سئو قالبفا » سئو سایت خیلی ممنون میشم

مهمان
This topic is now closed to further replies.