ابوالفضل طالبی

بررسی سئو سایت|بررسی وضعیت سئو سایت|آنالیز رایگان سایت

1,866 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

آقای مرادی عزیز ممنون میشم سایت منم بررسی کنید تازه راه اندازی کردم میخوام نتیجه هام تو گوگل بالا بیاد چی کار کنم؟سئو سایتم مشکل داره الان؟کلا چه پیشنهادایی دارید؟

http://www.tak-bartarcup.com

با تشکر

ویرایش شده در توسط danial2014

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

ممنون ميشم اين سايت را هم بررسي كنيد

ویرایش شده در توسط aftabgarmabakhsh

کمی صبور باشید دوست من

طبق اطلاعیه قبلی در روزهای یکشنبه تا سه شنبه آنالیز انجام نمی شود - روزهای دیگر به امید خدا

کسی نیست سایت منو چک کنه؟

Welcome to

با سلام و خسته نباشید

اگر امکان داره سایت بنده را هم بررسی کنید

مرکز خدمات رایانه ای توکان

و چندتا سوال داشتم

برای افزایش بازدید و رتبه بهتر در گوگل و الکسا باید چکار کنم؟

و اینکه ایا استفاده از خزنده ها برای سایت مشکل داره؟

و در اخر هم اگر بخوام سایتم را بهینه سازی کنم باید چکار کنم

با تشکر

سلام آقای مرادی

میخاستم بدونم که من سایتم و باعنوان پایگاه اطلاع رسانی ... انتخاب کردم و تو صفحات گوکل هم قادعدتا باهمین نام ثبت شده.حالا اگر اسم سایتم و به پایگاه اطلاع رسانی شهر کرج عوض کنم بنظرتون رتبه ام میاد پایین یا بی تاثیره ؟

سلام گرامیان بخش سئو :)

اگر براتون ممکن هست این سایت رو هم بررسی کنید و در موردش راهنمایی کنید

این سایت تازه راه اندازی شده و هنوز نوپا هست و بنده میخوام که از همون ابتدای کار طبق اصول پیش بره

4moviez - صفحه اصلی

مسلما با افت رتبه از لحاظ نوع كلمه انتخابي و مد نظر در گوگل روبرو خواهيد شد

سلام آقای مرادی

میخاستم بدونم که من سایتم و باعنوان پایگاه اطلاع رسانی ... انتخاب کردم و تو صفحات گوکل هم قادعدتا باهمین نام ثبت شده.حالا اگر اسم سایتم و به پایگاه اطلاع رسانی شهر کرج عوض کنم بنظرتون رتبه ام میاد پایین یا بی تاثیره ؟

یه سوال کلی از اساتید دارم،اگر جای این سوال دقیقا اینجا نیست عذرخواهی میکنم:

با توجه به اکثر مطالبی که خوندم در اینکه وردپرس از نظر سئو نسبت به جوملا بهتر هست شکی نیست ولی میخام بپرسم آیا با رعایت نکات کلی و همچنین نکات مربوط به سئو خود جوملا می شود با وردپرس مقابله کرد و برای چندین کلمه مورد نظر خود رو نسبت به وردپرسی ها و بقیه سایت ها بالا کشید؟

یه سوال کلی از اساتید دارم،اگر جای این سوال دقیقا اینجا نیست عذرخواهی میکنم:

با توجه به اکثر مطالبی که خوندم در اینکه وردپرس از نظر سئو نسبت به جوملا بهتر هست شکی نیست ولی میخام بپرسم آیا با رعایت نکات کلی و همچنین نکات مربوط به سئو خود جوملا می شود با وردپرس مقابله کرد و برای چندین کلمه مورد نظر خود رو نسبت به وردپرسی ها و بقیه سایت ها بالا کشید؟

به نظرم میشه چون خودم نتیجه گرفتم اما با کارهای پیشرفته سئو سازی آقای مرادی استاد این کارا هستن!

سلام به دوستان عزیز

می خواستم بدونم با فرض رعایت کردن تمامی جوانب سئو برای راه اندازی یک وب سایت، مهمترین کارها در پروسه سئو بعد از آنلاین شدن یک وب سایت چه مواردی هستش؟ در واقع چه مواردی هست که بیشترین تاثیر رو در ارتقاء سئو یک وب سایت بعد از آنلاین شدن دارد؟

ممنون

در خصوص آناليز و بررسي سئو سايت

فاصله اي كه بين كدهاي سايت شماست بخصوص در اوايل بدنه سايت حذف كنيد

ترتيب نمايش كلمات كليدي سايت شما كاملا اشتباست

[TABLE]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content] <meta name="keywords" content="شارژ ارزان[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-number][/TD]

[TD=class: webkit-line-content]شارژ رایگان[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content]تخفیفات ویژه[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content]تخفیفات گروهی[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content]جوایز نفیس[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content]خرید و فروش لپ تاپ[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content]خرید و فروش کامپیوتر[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content]خرید و فروش تبلت[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content]خدمات رایانه[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content]توکان[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: webkit-line-content]toucan" />

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

بايد در يك خط باشند و با "," انگليسي از هم جدا شوند آنهم 4 تا نهايت 8 كلمه باشد هرچند كه ديگر اثربخشي چنداني ندارند

تگ توضيحات سايت خود را با تگ keywords اشتباه گرفتيد كه يك توصيف بايد در خصوص شرح و عملكرد و مفهوم كلي صفحه مربوطه باشد كه خيلي خيلي اهميت زيادي در سئو پيدا كرده

لينكهاي سايت بهينه نيستند

رتبه الكسا جهاني سايت شما 16,304,960

[/url]و در ايران هنوز هيچ رنكي نگرفتيد

و در گوگل هم صفر

عباراتي كه در داخل تگ هاي h مانند h1 و h2 نوشتيد سعي كنيد بهينه تر و كلماتي در وصف آن صفحه بنويسيد

دستورات css سايت خود را خارج از بدنه در فايلي جداگانه اجرا و فراخواني كنيد

سايت خود را بر روي w يا بدون آن قفل كنيد

تعداد صفحات ايندكس شده سايت با w برابر است با 64

و بدون w هم برابر است با 2240

جهت افزايش سرعت لود سايت سعي كنيد از رنگ بجاي تصوير استفاده كنيد يا تصوير را از css فراخواني كنيد

http://www.toucanco.ir/templates/mw_moderntak/images/mw_bg.png

برخي تصاوير سايت كه بايد بهينه شوند و كم حجم

http://www.gophoto.it/view.php?i=http://www.toucanco.ir/images/t-bc4.jpg

و كدهاي css زير را كم حجم و خلاصه نويسي و منطبق بر css3 كنيد

در پاسخ سوال اول:

بايد سايت بروز باشد مطالب جديد قرار دهيد و كپي پرهيز كنيد - لينك بگيريد - سايت خود را معرفي و ثبت كنيد

در پاسخ سوال دوم:

دقيقا منظورتون چيه؟

در پاسخ سوال سوم:

براي بهينه سازي كامل سايت و اينكه بخواهيد واقعا نتيجه عالي و دائمي بگيريد

ابتدا بايد از هسته اصلي شروع كنيد - سپس يك قالب شيك و تميز بدون خطار در كدنويسي و طراحي شده با اصول طراحي وب جديد و منطبق بر سئو - سپس محتوا و.....

با سلام و خسته نباشید

اگر امکان داره سایت بنده را هم بررسی کنید

مرکز خدمات رایانه ای توکان

و چندتا سوال داشتم

برای افزایش بازدید و رتبه بهتر در گوگل و الکسا باید چکار کنم؟

و اینکه ایا استفاده از خزنده ها برای سایت مشکل داره؟

و در اخر هم اگر بخوام سایتم را بهینه سازی کنم باید چکار کنم

با تشکر

سلام مهندس مرادی عزیز

می خواستم بدونم با فرض رعایت کردن تمامی جوانب سئو برای راه اندازی یک وب سایت، مهمترین کارها در پروسه سئو بعد از آنلاین شدن یک وب سایت چه مواردی هستش؟ در واقع چه مواردی هست که بیشترین تاثیر رو در ارتقاء سئو یک وب سایت بعد از آنلاین شدن دارد؟

ممنون

با سلام

ابتدا كه نام دامين هست - بعد انتخاب يا ايجاد يك هسته قدرتمند و بدون خطا و باگ - سپس يك قالب منطبق بر اصول طراحي وب و سئو كه كدنويسي شده و البته هم سبك - پس از آن توليد محتواي جديد و بدون كپي ، ثبت سايت در گوگل، استفاده از نقشه سايت، تكتنيك هاي سئو نظير لينك بيلدينگ- دريافت لينك و ....

بيشترين تاثيرات در سئو هسته سايت كه با چه cms مي باشد و طراحي و كدنويسي خود قالب

موفق باشيد

سلام مهندس مرادی عزیز

ممنون

ممنون مهندس جان از راهنمایی خوبت

cms که انتخابمون جوملا هستش ، می شه لطف کنی در مرود طراحی و کدنویسی قالب هم یه مقدار بیشتر بازش کنی و توضیح بدی؟ یعنی قالب انتخاب شده چه خصوصیاتی اولیه مهمی باید داشته باشه و چه تغییرات مهمی باید روی آن انجام بشه؟

با تشکر

با سلام

ابتدا كه نام دامين هست - بعد انتخاب يا ايجاد يك هسته قدرتمند و بدون خطا و باگ - سپس يك قالب منطبق بر اصول طراحي وب و سئو كه كدنويسي شده و البته هم سبك - پس از آن توليد محتواي جديد و بدون كپي ، ثبت سايت در گوگل، استفاده از نقشه سايت، تكتنيك هاي سئو نظير لينك بيلدينگ- دريافت لينك و ....

بيشترين تاثيرات در سئو هسته سايت كه با چه cms مي باشد و طراحي و كدنويسي خود قالب

موفق باشيد

با سلام خدمت همگی عزیزان

مشکلی که تازه در زمینه بهینه سازی یکی از سایتام بر خوردم این علامت سوال در انتهای فایل هاش کش شده هستش که با استاندار ها مغایرت داره و میگه بهم علامت سوال رو حذف کن و قابلیت کش پذیری خودشو رو از دست میده میده همون طوری که میدونید وقتی در انتهای یکی آدرس علامت سوال قرار میگیره کل محتویات ان ادرس بصورت کامل لود میشن و هیچ فایل کش شده ای به شما نمایش داده نمیشه . کاری که Ctrl + F5 میکنه دقیقاً همین کاره . تمامی فایل های استاتیک دوباره از سرور درخواست میشن و باعث دیر لود شدن اون ادرس / فایل میشه

باید از افزونه هایی که باعث تولید علامت سوال میکنن استفاده نکنیم اما اگه بچه ها تجربه دارن بفرمایید تا از افزونه های کش استاندارد استفاده کنیم jfinalizer که متاسفانه جواب نداده یا باید بصورت دستی ادرس دهی کنیم و علامت "؟" رو از انتهای فایل های استاتیک (عکس ها ، ویدئو ها ، CSS ها ، جاوا اسکریپت ها و . .. ) - برداریم تا قابلیت کش پذیر بودنشون رو از دست ندن اما تجربه کافی در این زمینه ندارم!

ممنون میشم از بچه ها راهنمایی بکنن و بگم چی کار کنیم تو جوملا علامت سواله از بین بره!

باید به یک متخصص طراح و کدنویس حرفه ای سایت سئو مراجعه کنید

ممنون مهندس جان از راهنمایی خوبت

cms که انتخابمون جوملا هستش ، می شه لطف کنی در مرود طراحی و کدنویسی قالب هم یه مقدار بیشتر بازش کنی و توضیح بدی؟ یعنی قالب انتخاب شده چه خصوصیاتی اولیه مهمی باید داشته باشه و چه تغییرات مهمی باید روی آن انجام بشه؟

با تشکر

دوستان اگه بخوام سایتم رو سئو کنم به صورت کامل انجمن و صفحه اول و چت و ... چقدر معمولش هست که هزینه کنم؟

ممنون دوست من

باید به یک متخصص طراح و کدنویس حرفه ای سایت سئو مراجعه کنید

بعد از آپگرید از 1.5 به 2.5 بخش ها از بین میره و تمام آدرس هایی که تو گوگل ثبت شده دیگه قابل دسترسی نیست . خب این برای سئو که خیلی بده . چاره ی کار چی هست ؟ پیج رنک ها هم خب بهم میخوره که آخه .....

مهمان
This topic is now closed to further replies.