ابوالفضل طالبی

بررسی سئو سایت|بررسی وضعیت سئو سایت|آنالیز رایگان سایت

1,866 پست در این موضوع

دوستان لازم بذکره این آنالیز هایی که من انجام میدم یه انالیز خیلی مختصر هست و سعی می کنم نقاط مهم رو بگم وگرنه سئو فقط همین هایی که من میگم نیست (چک آپ کامل خواستید می تونید پ خ بدید البته هزینه داره)

با سلام خدمت شما

اگه ممکنه این سایت هم بررسی کنید

گروه صنعتی کاسپین سازه البرز

سایتم فقط یه صفحه داره چجوری میشه رنکشو بهبود داد؟

ممنون

شما 500 کیلو بایت فقط js استفاده کردید فک کنید یکی با دیال آپ یا جی پی ار اس یا اینترنت 128 بیاد تو سایتتون فقط 25 ثانیه (اگه اینترنتش بدون افت سرعت باشه) فقط باید صبر کنه تا این فایل ها دریافت بشن (حالا بی خیال زمان پینگ و ارسال و دریافت پاسخ و رندر کردن ....) اگه همشون هم لازم هستن حداقل تعدادشون رو کم کنید با یه درخواست و یه پینگ همشون دریافت بشن

ابعاد عکس هایی که استفاده کردید رو تعیین نکردید شما می تونید با خوندن مطلب سئو قالبفا » آموزش سئو » سئو سرعت سایت » مشخص کردن ابعاد عکس اهمیت این کار رو متوجه میشید

127 کیلو بایت سایتتون میشه با بهینه کردن عکس ها از حجم سایتتون کم کرد

سئو خارجی

اوه خدای من شما هیچ بک لینک مفیدی برای سایتتون نساختید

سئو داخلی

از h2 به صورت هدفمند استفاده نکردید و از h3 h4 h5 h6 اصلا استفاده نکردید

بهتره آدرس های لینک های مهمتان پاک باشد آدرس پاک - ویکی‌پدیا

و اما سوال کلیدیتان

سایتم فقط یه صفحه داره چجوری میشه رنکشو بهبود داد؟

منظورتون مشخص نیست من هر دو برداشت رو جواب میدم

اینکه چطوری پیج رنک یه صفحه ای رو بالا ببری که فرمول خاص خودش رو داره می تونید در این آدرس از فرمولش مطلع بشید PageRank - Wikipedia, the free encyclopedia فقط من یه راهنمایی می کنم بزرگترین عامل تو پیج رنک بک لینکه توجه کنید که تبادل لینک بسیار بی ارزشه تو پیج رنک اما تاثیر داره

اما برداشت دوم از سوالتون که مثلا چیکار کنید تو کلمه خاصی رتبه اول بشید

من خلاصه میگم اول همه فاکتور های سئو داخلی رو رعایت کنید بعد برید سئو خارجیتون رو گسترش بدید و خواهید دید که چطور با (حتی پیج رنک صفر ) میشه سایت هایی با قدمت بیشتر و پیج رنک بیشتر رو جا بذارید نمونه بارز این سایت آیفون آنلاکر | آنلاک فکتوری رسمی و دائم آیفون که در زمینه آنلاک کردن آیفون هست که سئو کارش خودمم پیج رنکش 0 هست و پیج رنک رقیب هاش 1 و 2 هست و قدمتی بیشتر از این سایت دارند

اما اگه شما کلمه "آنلاک آیفون" رو در گوگل و حتی بینگ جستجو کنید اولین سایتی که می بینید سایت آیفون آنلاکر | آنلاک فکتوری رسمی و دائم آیفون خواهد بود

فقط بازم میگم فکر نکنید سئو واسه ربات جستجوگره سئو برای بازدید کنندس

امیدوارم که جوابگو نیازتون بوده باشم

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با قوانین هیچ مشکلی نداره. خیلی هم حال تحلیل کردین

یک مشکل خودم دارم . سایت ما با گوگل هیچ مشکلی نداره و تقریبا تو تمام لغات مورد نظر صفحه اولیم. ولی متاسفانه bing/yahoo چند وقته با سایت ما مشکل پیدا کرده و ایندکس که نمی شه هیچ ایندکس های قبلی هم کم کم شد و حالا اصلا ایندکس نداره. نمی دونم مشکل از چیه. bing webmaster هم ارور خاصی نمی ده حتی با سایت های تخصصی داخلی و خارجی در میان گذاشتم جوابی نگرفتم. با خود ماکروسافت مکاتبه داشتم جوابی درست حسابی نگرفتم...

ادرس سایت:

رژیم غذایی، رژیم لاغری، رژیم چاقی، تغذیه و سلامتی در وبسایت تخصصی رژیم سلامتی

مشکل از ای پی سرور نیست که بلوک شده باشه. (ولی سایت های دیگه مشکلی ندارند ...)

چشم براشون تحلیل می کنم

اما در مورد سوالتون باید بگم که یکی از اون کلمات کلیدی که مد نظرتونه رو بگید تا بررسی اجمالی کنم

من با یه چک آپ دیدم که سئو خارجی شما حد ضعیفی داره و میشه از این قویترش کرد

یه نکته در مورد بینگ بگم بینگ براش لایک صفحات خیلی اهمیت داره با فیس بوک قرار داد بسته و یکی از فاکتور هاش لایک صفحات هست

در صورتی که خواستید بررسی کامل کنم پ خ کنید تا سئو سایتتون در دست بگیرم

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام

من یه سوال از بزرگان سئو داشتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

همه جا همه می گن نمیشه یک سایت رو در عرض 15 روز آورد اول گوگل و باید طمان گذاشت!!!

اما من خودم دیدم سایتهای رو که یک شرکت بهینه می کنند در عرض 15 روز روی کلمات کلیدی بسیار قوی میاد لینک 3 گوگل و الان بعد 8 ماه هنوز همون اول هست!!!!!

آیا راهی هست روشی هست برای این کار؟

اگه نسیت پس اینا چیکار می کنند؟

آیا راهی هست بشه فهمید اینا روششون چیه؟

با تشکر

اگه منظورتون ایندکس هست من توی دو روز (حتی کمتر ) تونستم سایت رو توی گوگل ایندکس کنم اما اگه منظورتون رتبه اول شدن هست این خیلی به رقیب بستگی داره ببینید من می تونم سایتی بسازم به نام "ماشین مشتی ممدلی" با ایندکس شدن این صفحه تو گوگل من با جستجوی کلمه "ماشین مشتی ممدلی" اولین سایت نباشم بی شک جز صفحه اول هستم

اما حالا فک کنید میخواهید سایتی به نام "گوگل" بزنید بنظرتون می تونید رتبه اول بشید؟ پس کلا این بحث به میزان قدرت رقیب هاتون هست

با سلام

ممنون میشم سایت من رو هم آنالیز کنید

البته من تازه چند روز رو سئوش کار میکنم

فروشگاه تمبر آبتین | خرید و فروش تمبر

حجم سایتت زیاده اما وضعیت لود سایتت خوبه

می تونی با تعیین ابعاد عکس و کم کردن تعداد فایل های جاوا اسکریپت و ترکیب عکس های قالب سرعت لود رو بهبود ببخشید

سئو داخلیتون هم نسبتا خوبه فقط توی آدرس هاتون کلمات اضافی و بی ربط رو حذف کنید

متاسفانه سایت شما هم با www و هم بدون www ایندکس میشه این ضربه بزرگی میزنه

سئو خارجیتون خیلی ضعیفه بهترش کنید

----------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------

با سلام خدمت دوست شما . یه سوال داشتم نمیدونم جاش اینجا درست هستش یا نه ...

یکی اینکه میخواستم این سایت بررسی کنید و تمامی مشکلاتش از نظر سئو رو بیان کنید ...

پرستیژ ترکیه : برترین مرکز فروش ، اجاره و ثبت شرکت در کشور ترکیه

من سایت شما رو نمی تونم باز کنم (وایرلس دانشگاهم اون رو بلوکه کرده و فقط از طریق سایتها یه چکاب می کنم براتون

سئو خارجی خیلی بده هیچ بک لینک مفیدی ندارید

سئو داخلی رو نمی تونم چک کنم شرمنده چون سایت برام باز نمیشه

از نظر سرعت هم وضعیت خوبی ندارید

Latest Performance Report for: http://www.prestijturkey.com/ | GTmetrix

باید تعداد فایل جاوا کم بشه

کش سرورتون فعال بشه

عکس های قالبتون ترکیب بشه و ابعاد عکس های استفاده شده رو تعیین کنید

امیدوارم دوستان جواب خوبی گرفته باشند

درصورتی که تمایل داشتید به من کمک کنید کافیست یک لینک به سایتم بسازید سئو قالبفا » سئو سایت خیلی ممنون میشم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

[quote name=bestdata;83573

چشم براشون تحلیل می کنم

اما در مورد سوالتون باید بگم که یکی از اون کلمات کلیدی که مد نظرتونه رو بگید تا بررسی اجمالی کنم

من با یه چک آپ دیدم که سئو خارجی شما حد ضعیفی داره و میشه از این قویترش کرد

یه نکته در مورد بینگ بگم بینگ براش لایک صفحات خیلی اهمیت داره با فیس بوک قرار داد بسته و یکی از فاکتور هاش لایک صفحات هست

در صورتی که خواستید بررسی کامل کنم پ خ کنید تا سئو سایتتون در دست بگیرم

ممنون.

ولی سئو سایت از نظر خودم مشکل چندانی نداره. اگر رنکش تو gtmetirx پایین هست به علت فعال نکردن css ' date=' java compaction قالب هست (به دلایلی).

تو لغات هایی که مورد نظر ما بوده صفحه اول گوگلیم انم سایت 1-2

ولی مشکل اینکه بینگ با سایت ما مشکل داره. اصلا با گوگل کاری ندارم (1-2 سال وقتم را براش گذاشتم:دی)

ایندکس کردن با لایک نباید رابطه ای داشته باشه. شاید تو رتبش موثر باشه ولی نه در ایندکس شدن. منظورم این دو هست:

site:www.foodregime.com - Bing

Google

بی زحمت این سایت رو هم بررسی کنید.

نمایشگاه آنلاین خودرو - نمایشگاه اتومبیل

سایتتون بارگذاریش بهینه نیست

Latest Performance Report for: http://www.iranotomobil.ir/ | GTmetrix

تعداد جاوا اسکریپت بالاست

ابعاد عکس ها تعیین نشدن سئو قالبفا » آموزش سئو » سئو سرعت سایت » مشخص کردن ابعاد عکس

gzip فعال نیست

ارورر 404 یا همون یافت نشد زیاد داره نمونش http://www.iranotomobil.ir/templates/system/css/template.css

سئو خارجی

نه لایک نه توییت نه پلاس هیچی نداره سایتتون

بک لینک مفیدی ندارید

سئو داخلی

برای موبایل و تبلت طراحی نشده سایتتون

با www و بدون www سایتتون باز میشه بده

سایت مپ نداره سایتتون

متا توضیحات نداره سئو قالبفا » آموزش سئو » مبانی سئو » سئو متا تگ توضیحات

میزان متن در صفحه کم

آدرس ها پاک شوند سئو قالبفا » آموزش سئو » مبانی سئو » سئو آدرس » Clean URL آدرس پاک

SEO Report for domain www.iranotomobil.ir | Tutor SEO Tools

----------------------------------------------------------------------------------------

ممنون.

ولی سئو سایت از نظر خودم مشکل چندانی نداره. اگر رنکش تو gtmetirx پایین هست به علت فعال نکردن css , java compaction قالب هست (به دلایلی).

تو لغات هایی که مورد نظر ما بوده صفحه اول گوگلیم انم سایت 1-2

ولی مشکل اینکه بینگ با سایت ما مشکل داره. اصلا با گوگل کاری ندارم (1-2 سال وقتم را براش گذاشتم:دی)

ایندکس کردن با لایک نباید رابطه ای داشته باشه. شاید تو رتبش موثر باشه ولی نه در ایندکس شدن. منظورم این دو هست:

site:رژیم غذایی، رژیم لاغری، رژیم چاقی، تغذیه و سلامتی در وبسایت تخصصی رژیم سلامتی - Bing

Google

یا بعد از تغییراتی ربات بینگ رو بلوکه کردید یا بینگ شما رو در پنالتی قرار داده و از نتایج حذف کرده باید بینگ وبمستر چک آپ بشه

در خصوص آناليز و بررسي سئو سايت شما

رتبه الكسا جهاني سايت شما 14,719,459

و ايران هنوز رنكي نگرفتيد و در گوگل هم صفر

سرعت لود سايت شما در وهله اول خيلي خوبه

اگر هم بتونيد اون كد آمارگير رو برداريد و اسلايد شورو هم عكسهاشو از css فراخواني كنيد و يا حجم تصاويرش رو كم كنيد هنوز سرعت لود بالاتر مي رود

تصاوير اسلايد شو با خصيصه هاي alt - title بهينه نشدند

برخي تصاوير شما كه مي بايست كم حجم شوند و بهينه

نمونه هايي از كدهاي جاوا اسكريپت و css مي بايست كم حجم شوند و منطبق بر اصول css3

http://www.abtinstamp.com/templates/zt_opis25/css/k2.css

http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.6.3/jquery.min.js

اين نوع آدرس لينكهاي سايت اشتباه است از نظر سئو و ايندكس كردن روبات گوگل

سیستم مدیریت آگهی

سايت خود را بر روي يك دامين قفل كنيد

تعداد صفحات ايندكس شده سايت با w در گوگل = 3500

تعداد صفحات ايندكس شده سايت با w در گوگل = 56000

تگ توضيحات سايت شما خوبه

و تگ كلمات كليدي سايت شما هم خوبه

متأسفانه شما در صفحه اصلي سايت خود از تگ ذيل استفاده كرديد

<meta name="robots" content="index, nofollow" />كه دستور nofollow باعث مي شود گوگل لينكهاي سايت را اثردهي كند مي بايست follow كنيد

نوع آدرس لينكهاي سايت شما با هم متفاوت است سعي كنيد يكسان باشند

سعي كنيد بجاي رنگ از عكس به عنوان پس زمينه استفاده كنيد

سايت شما با آدرس هاي ذيل باز مي شود كه همگي را بر روي يك نوع ساختار قفل كنيد

http://www.abtinstamp.com/

فروشگاه تمبر آبتین | خرید و فروش تمبرindex.php

httpabtinstamp.com/

,و با آدرس 404 - خطا: 404 هم ارور 404 مي دهد

صفحه هدايت براي ارورهاي 404 سايت خود بسازيد

با سلام

ممنون میشم سایت من رو هم آنالیز کنید

البته من تازه چند روز رو سئوش کار میکنم

ارسال شده در (ویرایش شده)

حیلی ممنون از زاهنماییتون

ببخشید چرا باید آمار سایت رو بردارم؟

ویرایش شده در توسط samira afra

چون هم باعث كندشدن سرعت لود سايت مي شود

و هم لينك خروجي است برا سئو سايت شما مضر است

حیلی ممنون از زاهنماییتون

ببخشید چرا باید آمار سایت رو بردارم؟

با سلام

من ند روز پیش از استاد بزرگمون آقای مرادی عزیز این سوال رو کردم:

.................................

سلام سوالی که بنده پرسیدم و جواب دادن این بود؟

.............................

سلام

همه جا همه می گن نمیشه یک سایت رو در عرض 15 روز آورد اول گوگل و باید طمان گذاشت!!!

اما من خودم دیدم سایتهای رو که یک شرکت بهینه می کنند در عرض 15 روز روی کلمات کلیدی بسیار قوی میاد لینک 3 گوگل و الان بعد 8 ماه هنوز همون اول هست!!!!!

.........................................................................................

اما جواب قابل قبول نبود چن دوست عزیزمون متوجه منطور نشدن.

سایتی که در کمتر از یک هفته اومد اول گوگل

روی کلمه کلیدی قوی بود که حداقل 20 رقیب با قدمت های چندین ساله داشت

اینکه وان کلمه قوی بود شکی نیشت

ولی سوال من اینه چه جوری بفهمم روش اون کارو؟

می دونم که توی 100 ها وبلاگ بک لینک خریده

ایا این کار درسته؟

....................................................................

باز از ایشون خواهشمندم که با توجه به زحمتی که کشیدن و وقتی که گذاشتن جواب رو برای ما اعلام کنند.

با تشکر

ویرایش شده در توسط sina110

پاسخ سوال شما خیلی جواب داره

بهتره

آدرس سایت بدید؟

سلام

.........................................................................................

ایا این کار درسته؟

پاسخ سوال شما خیلی جواب داره

بهتره

آدرس سایت بدید؟

حتما استاد.

مثلا این سایت روزی که اومد وال گوگل دیدم 15 روز فقط عمر دامنشه

تور مشهد |تور زمینی مشهد |تور هوایی |مجری مستقیم

و روی کلمه تور مشهد لینک 3 تو صفحع اول.

اول از همه بسیار ممنون از این طرح سوال:

اگر اجازه بدید یه چند روزی قشنگ آنالیز و چک کنم و همین طور نوع رفتارشو تا سر از کار اون در بیارم

-----------------------

البته یه روشی هست که گوگل را به شدت دور می زند و این روش کوتاه مدت است حدود یکسال ولی فوق العاده جواب می دهد این روش برا کسانی که می خواهند یه دوره بیان و برن ج می ده ولی دراز مدت بلوکه می شوید

----------------------------

حالا ببینیم داستان این سایت جطوریه؟

حتما استاد.

مثلا این سایت روزی که اومد وال گوگل دیدم 15 روز فقط عمر دامنشه

تور مشهد |تور زمینی مشهد |تور هوایی |مجری مستقیم

و روی کلمه تور مشهد لینک 3 تو صفحع اول.

دوستان چطوری این مشکلات رو حل کنم؟ منکه سایت مپ ساختم؟ gzip رو هم کدشو در htaccess گذاشتم و از پنل جوملا هم فعالش کردم؟ آدرسها رو چطوری پاک کنم؟ من پلاگین قفل www رو هم نصب کردم. لطفا راهنماییم کنید؟ برای تبلت و موبایل باید css جداگانه بنویسم؟

در صورت امکان چند سایت دیگه ای که توسط این شخص سئو شده اند و می شناسید لطفا آدرسشونو بدید تا بتونم به نتایجه واحد و درستی برسم

چیکار می خواهید انجام بدید؟

دوستان چطوری این مشکلات رو حل کنم؟ منکه سایت مپ ساختم؟ gzip رو هم کدشو در htaccess گذاشتم و از پنل جوملا هم فعالش کردم؟ آدرسها رو چطوری پاک کنم؟ من پلاگین قفل www رو هم نصب کردم. لطفا راهنماییم کنید؟ برای تبلت و موبایل باید css جداگانه بنویسم؟

سلام

ایا این کار درسته؟

میشه تو 15 روز آورد (این به سایتی بستگی داره که شما توش بک لینکت رو میسازی رنکش بالا باشه شما زودتر رشد میکنی)

سئو داخلی +سئو خارجی

دنبال کردن الگوریتم های رنک بندی گوگل و یافتن راه کاری برای بهبود رنک

یکی از کار هایی که باید تو سئو داخلی انجام بدید اینه سئو قالبفا »آموزش سئو»مبانی سئو» تطبیق کلمات کلیدی Keyword Consistency

یکی از کار های سئو خارجی هم ساخت بک لینک درست سئو قالبفا » آموزش سئو » مبانی سئو » ده راه ساخت لینک – Link Building

ایا این کار درسته؟

از نظر درستی که درسته ولی باید خرید هم طوری باشه که باعث نشه وارد لیست سیاه گوگل بشی و پنالتی بشی

باید وضعیت پنالتی گوگل رو همیشه چک کنید

ویرایش شده در توسط bestdata

سئو سایتم پایینه.تو یه سایت دیگه تست کردم. 68 آورد ولی تو این سایت 26 میاره. میگه نقشه نداره سایت ولی من که نقشه گذاشتم!!! بعد چطوری میتونم ادرس هایی که به 404 اطلاق میشه رو حذف کنم؟ از کجا بفهمم که gzip فعاله؟ تو هاست هم باید فعال باشه؟ پلاگین قفلwww هم گذاشتم چطوری بفهمم کار میکنه یانه؟

اول از همه بسیار ممنون از این طرح سوال:

اگر اجازه بدید یه چند روزی قشنگ آنالیز و چک کنم و همین طور نوع رفتارشو تا سر از کار اون در بیارم

-----------------------

البته یه روشی هست که گوگل را به شدت دور می زند و این روش کوتاه مدت است حدود یکسال ولی فوق العاده جواب می دهد این روش برا کسانی که می خواهند یه دوره بیان و برن ج می ده ولی دراز مدت بلوکه می شوید

----------------------------

حالا ببینیم داستان این سایت جطوریه؟

نظر من این هست این سایت ها به چند دلیل رتبه خوبی روی این کلمه خاص داره و با لینک بیلدینگ هم ایجاد نشده

1- تایتل صفحه مناسب این لغت

2- صفحه ی فوق خیلی روی این لغت تمرکز داره.

3- و یک عامل بسیار بسیار مهم

استفاده از نام دامنه و url مناسب هست.

قبلا در مورد نحوه انتخاب نام دامنه مناسب و تشخیص ان گفتم.

"تور مشهد" را در گوگل سرچ کنید. متوجه می شید همه ی سایت های صفحه اول دامنه ان ها شامل کلمه "mashhad" می شه. سایت های بالاتر از ادرس فارسی استفاده کردند که خیلی تاثیر بیشتر هم داره .

جالبه یکی از این سایت ها. حتی به پسوند نام دامنه هم توجه داشته و از .net استفاده کرده. این باعث شده کلمه net که معادل تور هست. حتی در پسوند نیز لحاظ بشه.

نظر من این هست این سایت ها به چند دلیل رتبه خوبی روی این کلمه خاص داره و با لینک بیلدینگ هم ایجاد نشده

"تور مشهد" را در گوگل سرچ کنید. متوجه می شید همه ی سایت های صفحه اول دامنه ان ها شامل کلمه "mashhad" می شه. سایت های بالاتر از ادرس فارسی استفاده کردند که خیلی تاثیر بیشتر هم داره .

جالبه یکی از این سایت ها. حتی به پسوند نام دامنه هم توجه داشته و از .net استفاده کرده. این باعث شده کلمه net که معادل تور هست. حتی در پسوند نیز لحاظ بشه.

اینا درست

اما مگه با انتخاب چیزای که شما فرمودید

میششه 15 روزه اول گوگل بود؟

نه اینا نیست البته اینا تاثیر داره درست ولی این دلیل اصلی نیست

به نوع رتبه دهي سايت هاي چك كننده سئو اميت ندهيد چون هر كدام الگوريتم هاي خاص خود را دارند

بيشتر تمركز به روي اون خطاها و اشكالات سايت كنيد

gzip را هم مي تونيد از قسمت مديريت جوملا فعال كنيد و هم از طريق كد در داخل فايل htaccess - يكي فعال باشه كافيه - حله

نقشه سايت رو كه درست كرديد به داشيرد سايت خود در گوگل وب مستر مراجعه و معرفي كنيد در اونجا كه وقتي گوگل تاييد كرد حله ديگه مشكل نيست

برا رفع ارورهاي 404 هم ابتدا صفحه اي براي ارور 404 بسازيد و كدمخصوص رو هم در فايل hatccess قرار بديد و سپس نقشه سايت درست كنيد و به گوگل معرفي و بعد هم از طريق mark as fix گوگل شروع به حذف ارورها كنيد

پس از مدتي مشكل به كل حل مي شود

برا چك قفل شدن سايت سايت را با آدرسهاي مختلف باز كنيد ببينيد به كدام رجوع ميشود

سئو سایتم پایینه.تو یه سایت دیگه تست کردم. 68 آورد ولی تو این سایت 26 میاره. میگه نقشه نداره سایت ولی من که نقشه گذاشتم!!! بعد چطوری میتونم ادرس هایی که به 404 اطلاق میشه رو حذف کنم؟ از کجا بفهمم که gzip فعاله؟ تو هاست هم باید فعال باشه؟ پلاگین قفلwww هم گذاشتم چطوری بفهمم کار میکنه یانه؟

بله نظر شما كاملا صحيح است مجيد جان

پول حرف اول رو میزنه تو این قضیه دوست عزیز اگه خرج کنی بله چند هفته ای تو گوگل به صفحه اول هم میرسی،یا حتی با تبلیغ خود گوگل تو یه روز فقط...

یکی از کار هایی که باید تو سئو داخلی انجام بدید اینه سئو قالبفا »آموزش سئو»مبانی سئو» تطبیق کلمات کلیدی Keyword Consistency

یکی از کار های سئو خارجی هم ساخت بک لینک درست سئو قالبفا » آموزش سئو » مبانی سئو » ده راه ساخت لینک – Link Building

شما تو این آموزشتون آدرس سایتی رو قرار دادید

من سایت خودم رو برای آنالیز وارد کردمو بهم گفت که کلمات کلیدیم نامناسبه

تمبر,تمبر پستی,تمبر یادگاری,قیمت تمبر,آلبوم تمبر,خرید و فروش تمبر,کلکسیون تمبر

کلمات کلیدی من اینها هستن

من نمیدونم مشکلش چیه که سایت بهم اینو گفت

تعدادش کم و زیاده یا مورد دیگه ای هست؟

شما تو این آموزشتون آدرس سایتی رو قرار دادید

من سایت خودم رو برای آنالیز وارد کردمو بهم گفت که کلمات کلیدیم نامناسبه

تمبر,تمبر پستی,تمبر یادگاری,قیمت تمبر,آلبوم تمبر,خرید و فروش تمبر,کلکسیون تمبر

کلمات کلیدی من اینها هستن

من نمیدونم مشکلش چیه که سایت بهم اینو گفت

تعدادش کم و زیاده یا مورد دیگه ای هست؟

من چک کردم مشکلی نداره

اما یه توضیح کوچیک بدم در این مورد بهتره که کلمه کلیدی هر صفحه متفاوت باشه و کلمه کلیدی هر صفحه هم در عنوان صفحه هم در متا توضیحات صفحه هم در سرفصل شماره یک و دو صفحه هم در پاراگراف (بخش آغازین پاراگراف) متن مطلب و هم در alt عکس ها و هم در متن لینک ... باید باشه تا اثر بخشی خودش رو داشته باشه

البته این رو بگم گوگل (و خیلی از جستجوگر های دنیا ) ارزش متا کلمات کلیدی رو خیلی کم کردن (ولی از بین نبردن)

من با توجه به کلمات کلیدی که ذکر کردید حس می کنم این کلمات کلیدی رو برای تمامی بخش هاس سایتتون انتخاب کردید که اینکاری زیاد خوب نیس (ولی بد هم نیست)

شما آدرس سایتی که چک کردید و بخشی که متوجه شدید به کلمات کلیدیتون گیر داده رو بهم بگید

abtinstamp.com | Website Review for abtinstamp.com | WooRank.com

1 کاربر پسند دیده است

مهمان
This topic is now closed to further replies.