ابوالفضل طالبی

بررسی سئو سایت|بررسی وضعیت سئو سایت|آنالیز رایگان سایت

1,866 پست در این موضوع

خب تو همین لینکی که شما گذاشتید low impact نشون میده اما من قبلش با همین لینک تست کزده بودم با علامت ضربدر قرمز نشون میداد

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

کلا روی متا تگ کلمات کلیدی زیاد وقت نذارید (وقتی همه بخش ها رو خوب کردید بعد سراغ این بیایید) بعدش این سایت با زبان فارسی مشکل داره شاید سر اون باشه

چرا با زبان فارسی مشکل داره؟

سایت شما رو نمی گم سایت woorank رو میگم (البته من ندیدم که بزنه مشکل داره سایتت ولی) تو نتایجش دیدم که اشتباه میزنه و کلمات فارسی رو نا واضحه میزنه بعد میگه درستش کن اونم واسه اینه که طراحاهاش زیاد روی زبون فارسی تمرکز نکردن

دوستان میشه سایت من رو هم بررسی بفرمایید؟ ویرچومارت2

manotoDVD

مرسی

رتبه الکسا: 4,948,966 جهانی و 53,929 امین سایت پر بازدید ایران هستید (هرچه رقم کوچکتر بهتر)

Manotodvd.com Site Info

پیج رنک گوگل: 2 از 10 (هرچه بیشتر بهتر)

ایندکس گوگل: 3,870 (هرچه بیشتر احتمال دیده شدن بیشتر)

ایندکس بینگ: 45 (هرچه بیشتر احتمال دیده شدن بیشتر)

عمر دامنه: 3 سال (ثبت شده در 21 دسامبر 2010 هرچه عمر بیشتر بهتر)

بهینه سازی سرعت لود سایت از نظر گوگل 0 از 100 (افتضاح ) از نظر یاهو 70 از 100 (نا مطلوب ) - سرعت یکی از عوامل بسیار مهم در سئو هست

تعداد لایک فیس بوک : 0

تعداد اشتراک گذاری در فیس بوک : 2

+1 در گوگل پلاس: 3

بقیه سایت های بزرگ اجتماعی : 0

سایت های اجتماعی یکی از مهمترین فاکتور های رتبه بندی در موتورهای جستجوگر هستند

بهینه سازی برای موبایل و تبلت ناقص انجام شده - سایت خود را برای این قطعات بهینه کنید

سایت هم با www هم بدون www ایندکس میشه این خیلی بده و ارزش سایت رو خیلی پایین میاره

دارای robots.txt خوبه http://manotodvd.com/robots.txt

دارای سایت مپ برای ربات ها خوبه

آدرس ها پاک نیستن بهتره پاک بشن سئو قالبفا » آموزش سئو » مبانی سئو » سئو آدرس » Clean URL آدرس پاک سئو قالبفا » آموزش سئو » سئو ساختار سایت » سئو ساختار آدرس ها سئو قالبفا»آموزش سئو»سئو ساختار» طراحی سایت با ساختاری راحت برای حرکت

عنوان سایت خوب نیست

بهتر ه کد titile اولین کد در head باشه که نیست

4 تا از 51 عکس سایت alt ندارن

260 لینک بدون title دارید بهتره title اضاف کنید

تعداد لینک 310 تا هست بهتره هر صفحه 100 لینک بیشتر نباشه

نسبت متن به کد 20 درصد نسبت خوبیه ولی بهتره 25-70 درصد باشه سئو قالبفا»آموزش سئو»مبانی سئو»درصد متن به کد سایت Text to HTML Ratios

از فلش و فریم استفاده نکردید خوبه

اگر سایت رو خیلی دیر به دیر آپدیت می کنید بهتره بخش بلاگ توش راه اندازی کنید و اخباری رو روزانه منتشر کنید (در مورد فروشگاه)

66 لینک بهینه بیش از حد داری بده کمترش کنید اگه میشه

در کل برای یک سایت با سه سال قدمت جایگاه خوبی نیست اما بد هم نیست

سلام.آقای طالبی فکر کنم حق من ضایع شد.من زودتر از bestdata درخواست دادم.توی همین صفحه بالاش.این انصاف نیست!:14:

سلام.آقای طالبی فکر کنم حق من ضایع شد.من زودتر از bestdata درخواست دادم.توی همین صفحه بالاش.این انصاف نیست!:14:

سلام

بنده خواستم اول سایت شما رو آنالیز کنم دیدم نوشتید آقای طالبی گفتم شما آنالیز ایشون رو قبول دارید و من آنالیز نکردم که آقای طالبی آنالیز کنن واسه همین رفتم نفر بعدی

میشه راهنماییم کنید؛

چه طور میتونم ادرس صفحات سایتما کوتاه کنم؟؟؟

باید تنظیمات سئو را در مدیریت همه رو فعال کنید و سپس فایل htaccess.txt را تغییر نام بدید به htaccess

میشه راهنماییم کنید؛

چه طور میتونم ادرس صفحات سایتما کوتاه کنم؟؟؟

درود

اگه مقدوره یه نگاهی هم به سایت ما بندازید و یه بررسی بکیند

ممنون

وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران - صفحه اصلی

سایت شما باز نمیشه چک کنید ساعت 6:16 به تاریخ یک مرداد 1392 سایت شما باز نمیشه

سایت شما باز نمیشه چک کنید ساعت 6:16 به تاریخ یک مرداد 1392 سایت شما باز نمیشه

الان بازه و مشکل هم حل شد

لطفا سایت ما رو هم بررسی کنید

وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران - صفحه اصلی

با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان میخواستم سایتمو مورد بررسی قرار بدید و اگر امکان داره با راهکارهای جهت رفع معایبش بهم بگید

در ضمن مشکلات قبلیشم برطرف کردم

با تشکر

http://darongra.ir/

با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان میخواستم سایتمو مورد بررسی قرار بدید و اگر امکان داره با راهکارهای جهت رفع معایبش بهم بگید

در ضمن مشکلات قبلیشم برطرف کردم

با تشکر

http://darongra.ir/

آمار بازدیدت خوب نیست طبق آمار الکسا سایت شما 6,357,788 امین سایت پربازدید دنیاست و 81,882 امین سایت پربازدید ایران هست

از نظر سرعت بارگذاری ( که یکی از مهمترین فاکتور های سئو هست ) سایت شما وضعیت خوبی نداره

رتبه E از نظر گوگل و رتبه C از نظر یاهو

اما تمامی مشکلات بارگذاری سایت شما عبارتند از:

- حجم بالای جاوا اسکریپت فراخوانی شده ( سایت شما یک فایل 664.7KiB رو فراخوانی می کنه) و 9 کیلو بایت کد جاوا اسکریپت هم درون صفحات بارگذاری میشه این باعث کاهش سرعت رندر صفحه میشه

راه حل تیم سئو قالبفا هم که بنظرم میاد تابع ها و بخش هایی از این فایل که استفاده نمیشه رو از فایل حذف کنید و اگه همه کد ها استفاده میشن می تونید از چند قابلیت که کد زیادی برایشان نوشته شده صرف نظر کنید و کدش رو حذف کنید

- فایل هات Etag ندارند واسه همین نمیشه روی کلاینک کش بشن

راه حل تیم سئو قالبفا به شما پاک سازی آدرس فایل هایی که هست میخواهید کش بشن (اگه آدرس پاک هست بهتره که از طریق سرور Etag مناسب برایشان مشخص نمود)

- عکس های سایت شما تعیین ابعاد نشدن این یه مقدار سرعت رندر رو کم می کنه بهتره که ابعاد را مشخص کنید

راه حل تیم سئو قالبفا به شما مطالعه مشخص کردن ابعاد عکس « سئو سرعت سایت « آموزش سئو « سئو قالبفا است.

- سایت شما از طریق query فایل ها رو فراخوانی می کنه بهتره که آدرس مستقیم فایل فراخوانی بشه

راه حل تیم سئو قالبفا به شما پاک سازی آدرس فایل ها هست.Clean URL آدرس پاک « سئو آدرس « مبانی سئو « آموزش سئو « سئو قالبفا

- سایت شما gzip کامل فعال نشده اگر gzip رو فعال کنید 775.9KiB حجم سایتتون کم میشه

راه حل تیم سئو قالبفا به شما فعال سازی gzip از طریق فایل .htaccess یا از طریق کد نویسی می باشد.

- سایت شما بعد از پاسخگویی به کلاینت کانکشن رو می بنده بهتره که کانکشن Keep-Alive بمونه

راه حل تیم سئو قالبفا به شما فعال سازی Keep-Alive از طریق کد .htaccess هست

- سایت شما از عکس استفاده شده است اما عکس های موجود در سایت شما بهینه نشده اند با بهینه سازی عکس ها سایت شما 107.1KiB حجمش کمتر خواهد شد

راه حل تیم سئو قالبفا جایگزین کردن عکس های بهینه شده در آدرس Latest Performance Report for: http://darongra.ir/ | GTmetrix هست و از این به بعد عکسی رو خواستید آپلود کنید قبلش با نرم افزاری مثل فتوشاپ بهینه سازیش کنید

- سایت شما از دو عکس که هر دو یکی هستن استفاده شده است (بهتر بگم یه عکس با دو آدرس متفاوت فراخوانی شده اند) این کار باعث درخواست و پاسخ بی دلیل میشه راه حل تیم سئو قالبفا به شما اگر فایلی رو خواستید چند بار در سایت فراخوانی کنید با یک آدرس فراخوانی کنید نمونه : http://darongra.ir/modules/mod_zt_headline/assets/images/zt_newsiv/nav.png و http://darongra.ir/templates/zt_newsiv/images/nav.png

- شما عکس های استفاده شده در سایتتان به اندازه واقعیشان نیستند (مثلا عکس 800در600 هست شما با کد نویسی اون رو تو سایت 500در250 نشان میدهید)

راه حل تیم سئو قالبفا عکس ها را در همان سایزی که نیاز دارید استفاده کنید تا هم در حجم عکس ها صرفه جویی شود هم سرعت رندر کم نشود

- فایل های css شما دارای فضای خالی و کامنت هستند

راه حل: میتوان اینها فضاها الی و کامنت ها که تاثیری بر ظاهر صفحه ندارند رو حذف کرد و یک css بهینه داشت

- خروجی html صفحات سایت شما دارای فضای خالی و کامنت هستند

راه حل: میتوان اینها فضاها الی و کامنت ها که تاثیری بر ظاهر صفحه ندارند رو حذف کرد و یک html بهینه داشت

- فایل های جاوا اسکریپت سایت شما دارای فضای خالی و کامنت هستند

راه حل: میتوان اینها فضاها الی و کامنت ها که تاثیری بر ظاهر صفحه ندارند رو حذف کرد و یک js بهینه داشت

- سایت شما برای هر بار بارگذاری تعداد زیادی درخواست و پاسخ انجام میدهد این هم به سرور فشار زیادی وارد می کند و هم سرعت لود را برای کلاینت کمتر میکند

راه حل : با کش کردن و ترکیب چند فایل به یک فایل تعداد این درخواست ها را تا حد ممکن کم کنید

سایت شما دارای 521 ایندکس در گوگل است

راه حل : اگر تعداد پست های سایت شما بیشتر از این مقدار است شما با سئو داخلی ( مث سئو ساختار سایت سئو آدرس نقشه سایت ... ) خزش سایت را برای ربات گوگل راحت تر کنید اما اگر همه مطالب شما ایندکس شده اند بهتر است با نوشتن مطالب جدیدتر تعداد ایندکس خود را بالا ببرید

سایت شما دارای یک ایندکس در بینگ است

راه حل : به یک سئو سفارش سئو دهید تا تمامی مشکلات رو برطرف کرده و باعث ایندکش بالا ربات بینگ شود

سایت شما هیچ لایک +1 توییت در شبکه های اجتماعی بزرگ دنیا دریافت نکرده است

راه حل : مطالب مفید بنویسید و ابزار لایک و +1 و توییت رو برای کاربران قرار دهید در صورت مفید بودن آن را در سایت های اجتماعی به اشتراک بگذارند

سایت شما برای تبلت و موبایل کاملا بهینه سازی نشده است این باعث از دادن بازدید کنندگانی می شود که از تبلت و موبایل استفاده می کنند

راه حل : باه یک طراح سایت سفارش طراحی و بهینه سازی نسخه موبایل و نسخه تبلت سایت خود دهید

سایت شما هم با آدرس www.darongra.ir و هم با آدرس darongra.ir ایندکس می شود

راه حل: بهتره یکی از این آدرس ها را انتخاب کنید و دیگری را ریدارکت 301 بزنید

سایت شما سایت مپ ندارد (اگر دارد براحتی قابل دریافت نیست )

راه حل : ایجاد سایت مپ برای ربات ها جستجوگر است

امیدوارم که توضیحات مفید واقع شوند

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

رتبه الكسا جهاني سايت شما 771,667

رتبه ايران شما 26,174

و گوگل هم صفر

سرعت لود سايت شما تقريبا بد است (البته لود كامل)

Page load time: 23.52s

Total page size: 864KB

Total number of requests: 77

نوع ترتيب عنوان سايت اصلا مناسب نيست :::::جومیـــــــــــــــــلام::::::

اين نقطه ها برا چيه...؟!

تگ description را با تگ keywords شما اشتباه گرفتيد اين تگ مي بايست شامل توضيحاتي در باب هر صفحه جاري باشد ملزم به 160 كاركتر

و تگ keywords هم بايد كلمات كليدي بين 4 تا 8 كلمه

سايت در بعضي نقاط خطاي كدنويسي دار نظير :

<link href="/?format=feed&type=atom" rel="alternate" type="application/atom+xml" title="Atom 1.0" />

<body id="page" class="yoopage column-right ">

و.....

لينكها بهينه هستند با پسوند مورد علاقه گوگلبجاي تصوير پس زمينه از رنگ استفاده كنيد و يا حجم تصوير ار كم كنيد به زير 5 كيلوبايتسايت با آدرس هاي زير قابل دسترس است كه نبايد اينطور باشد::::::جومیـــــــــــــــــلام::::::http://www.joomilam.irhttp://joomilam.ir

و با پسوند html هم كه ارور 404 ميده

راه حلي برا رفع خطاي 404 سايت خود بينديشيد

فضاي خالي بين كدهاي سايت خود را حذف كنيد

تصاوير سايت خود را بهينه كنيد با alt - title و كم حجم

http://www.joomilam.ir/images/JoomilamPic/logo/logo_white.png

تقريبا ميشه اينطور گفت بخش اعظم مشكل سئو سايت شما مربوط به تصاوير مي باشد

پيشنهادات:

حتما امكان غيرفعال كردن راست كليك را از روي سايت خود برداريد

* اگر هدفتون كپي برداري هاي غيرمجاز است امروزه نمي شه با اين روش هاي پيش پا افتاده مانع انجام اين كار شد هزاران ترفند وجود داره اينا كه سهله

براي افزايش سود لود حتما كد وبگذر رو برداريد و برا محبوبيت گوگل يه فكر ديگه كنيدصفحه ارور 404 درست كنيد و همچنين از كد ريدايركت 301 استفاده نمائيد

جهت افزايش بهره وري بيشتر تصاوير را از css فراخواني كنيد نظير تصوير پس زمينه

لطف بفرمائید سایت اینجانب را هم بررسی فرمائید:

::::::جومیـــــــــــــــــلام::::::

ویرایش شده در توسط Mohammad Moradi

ضمن سپاس به عرض برسانم من تو همین چند روز اخیر از کامپوننت sh404sef استفاده کردم که مشکلات مربوط به خطای 404 را نتیجه داد و حذفش کردم. نقشه سایت که به وبمستر گوگل داده بودم هم بخاطر تغییر لینک ها عوش کردم. همانظور که ملاحظه فرمودید لینک های من همراه با شناسه مطالب هم هست این به نظرتون ایراد نداره. زمانی که کامپوننت رو نصب کردم لینک ها بهتر بود چون شامل شناسه نبود. شما اصلا استفاده از sh404sef به صلاح می دونید.

لينك سايت لطفا تا بررسي شود

ضمن سپاس به عرض برسانم من تو همین چند روز اخیر از کامپوننت sh404sef استفاده کردم که مشکلات مربوط به خطای 404 را نتیجه داد و حذفش کردم. نقشه سایت که به وبمستر گوگل داده بودم هم بخاطر تغییر لینک ها عوش کردم. همانظور که ملاحظه فرمودید لینک های من همراه با شناسه مطالب هم هست این به نظرتون ایراد نداره. زمانی که کامپوننت رو نصب کردم لینک ها بهتر بود چون شامل شناسه نبود. شما اصلا استفاده از sh404sef به صلاح می دونید.

با اجازه ی مهندس مرادی :ds6a5d:

تعداد کلمات کلیدی شما کم هست(3تا بیشتر نیست)

سرعت سایت شما پایینه. این هم لینک اثبات.

meta description در بعضی صفحات بسیار طولانی است (دارای فاصله است)

در بعضی صفحات مثل "قالب فارسی جی ام بیو (JM Bio)" برخی از تصاویر alt ندارند.

مهمان
This topic is now closed to further replies.