ابوالفضل طالبی

بررسی سئو سایت|بررسی وضعیت سئو سایت|آنالیز رایگان سایت

1,866 پست در این موضوع

با سلام

من ند روز پیش از استاد بزرگمون آقای مرادی عزیز این سوال رو کردم:

.................................

سلام سوالی که بنده پرسیدم و جواب دادن این بود؟

.............................

سلام

من یه سوال از بزرگان سئو داشتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

همه جا همه می گن نمیشه یک سایت رو در عرض 15 روز آورد اول گوگل و باید طمان گذاشت!!!

اما من خودم دیدم سایتهای رو که یک شرکت بهینه می کنند در عرض 15 روز روی کلمات کلیدی بسیار قوی میاد لینک 3 گوگل و الان بعد 8 ماه هنوز همون اول هست!!!!!

آیا راهی هست روشی هست برای این کار؟

اگه نسیت پس اینا چیکار می کنند؟

آیا راهی هست بشه فهمید اینا روششون چیه؟

.................................................. .......................................

اما جواب قابل قبول نبود چن دوست عزیزمون متوجه منطور نشدن.

سایتی که در کمتر از یک هفته اومد اول گوگل

روی کلمه کلیدی قوی بود که حداقل 20 رقیب با قدمت های چندین ساله داشت

اینکه وان کلمه قوی بود شکی نیشت

ولی سوال من اینه چه جوری بفهمم روش اون کارو؟

می دونم که توی 100 ها وبلاگ بک لینک خریده

ایا این کار درسته؟

.................................................. ..................

باز از ایشون خواهشمندم که با توجه به زحمتی که کشیدن و وقتی که گذاشتن جواب رو برای ما اعلام کنند.

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بیشتر مربوط میشه به لینکهای سایت که باید خلاصه و مختصر باشند

ولی بطور قطع تو در تو بسیار پیچیده می شود و قطعا در سئو سایت تاثیرگذار است که آن را به سمت سقوط سوق دهد ولی در سرعت لود و بارگذاری ربطی ندارد به سبکی قالب و .... بستگی دارد

با سلام خدمت اساتید

یه سوال در زمینه بهینه سازی سایت داشتم

سایتی دارم میسازم که محصولات یه شرکت رو معرفی و تبلیغ میکنه هر محصول شامل یک سری مشخصات دانلود ها مقایسه و تصاویر هست ضمن اینکه خودش داخل چند تا مجموعه دیگه میشه

برای این هر یک از محصول و دانلود و... از roktabs استفاده کردم ینی هرکدوم یک مطلب هست داخل مجموعه محصول و مجموعه رو به یک ماژول تب ساز اختصاص دادم و داخل یه منو قرارش دادم نمیدونم این مجموعه ها و مطالب تو در تو مشکلی برای سئو و البته سرعت لود صفحات بوجود نمیاره؟

لطفا راهنماییم کنید

ممنون

با سلام

لطفا این سایت را بررسی کنید.

http://www.ski-iran.com

توضیحات سایت :

سن سایت :یک سال

تعداد مطلب: 1000 مطلب

بیشترین بازدید در وب سایت های ورزش اسکی

توضیحات متا از اول کامل بوده است

جوملای 2.5 . قالب از پی سی تمپلیت خریداری شده و در توضیحات قالب نوشته شده بود که بهینه سازی شده برای سئو

معایب:

لود شدن بسیار طولانی وب سایت

عدم مشاهده در صفحات اولیه گوگل

لطفا بررسی کنید

سلام بر بزرگان عرصه بهینه سازی تارنما

:)

در بحث سئو توی خیلی از سایتهایی که کارشون بررسی سئوی سایت هست، دیدم که ثبت تارنما در dmoz.org تأثیر بسیار زیادی داره

میخواستم بپرسم که : آیا کسی از شما بزرگان و اساتید، میدونند که چطوری باید تارنمای خودمون رو توی dmoz.org ثبت کنیم؟

لطف کنید و راهنماییم کنید

با تشکر فراوان

دکتر مرادی، ممکن هست که تارنمای ما ره نیز آنالیز کنید؟

4moviez - صفحه اصلی

تقریبا تمام نکات مهم سئو رو رعایت کردم، ولی متأسفانه هیچ بازدیدی از موتورهای جستجو ندارم

میشه لطف کنید و بفرمایید که باید چکاری رو انجام بدم که انجام ندادم؟

ممنونم از لطفتان

در بحث سئو توی خیلی از سایتهایی که کارشون بررسی سئوی سایت هست، دیدم که ثبت تارنما در dmoz.org تأثیر بسیار زیادی داره

میخواستم بپرسم که : آیا کسی از شما بزرگان و اساتید، میدونند که چطوری باید تارنمای خودمون رو توی dmoz.org ثبت کنیم؟

با تشکر فراوان

دایرکتوری dmoz تاثیر زیادی تو سئو سایت شما نداره (مخصوصا تو الگوریتم های جدید) اما ایندکس کردن سایت شما رو خیلی بهتر از قبل می کنه (چون تقریبا همه موتورهای جستجوگر اون رو بررسی می کنن سایت شما توی این دایرکتوری باشه ربات های جستجوگر به سایت شما میان )

دلیل زیاد هست که لینک از dmoz یکی از فاکتور های خیلی معمولی هست و تاثیر زیاد نداره نمونش همین سایت

seo.qalebfa.ir | Website Review for seo.qalebfa.ir | WooRank.com

برید روی DMOZ می بینید نوشته Low impact اما جلوش نوشته very hard slove

Low impact میزان تاثیر رو نشون میده که زده تاثیر پایین

very hard slove میزان سختی حل این مشکل رو می گه که زده خیلی سخت ( واقعا هم سخته البته اگه سایتتون رنکش بالا 4 باشه خیلی راحت تر میشه ثبت کرد)

اون مال سابق بوده الانا ديگه بشه توجهي نيم شه زياد...

با تشکر فراوان

با سلام و تشكر از شما

تا اونجايي كه من آناليزشون كردم و متوجه شدم (البته پشت صحنه كار رو معلوم نيست چه خبره...)

ولي

هر سايت رو يك كلمه هدف انتخاب كردند و تمركز كردند روي آن و كلماتشون هم انچنان رقابت زيادي نيست

روش كار :

سايت رو كه مي زنن قبلا كلمه هدف رو انتخاب مي كنند و اون كلمه هم تو آدرس url سايت قرار دارد

بعدش تو منوهاي بالاي سايت برا اون كلمه يك منو مي زنند كه فرض اينطور مي شه

www.example.ir/mashhad.html

يك نكته ديگه هم اينه كه پسوند html اضافه شد

بعد هم اومدن پست زدن تو اين منو و برا عنوان هر پست هم عنواني نوشتند كه در آن به نحوي كلمه تور مشهد يا مشهد قرار داره

پستهاي زياد

سپس اومدن لينكهاي زيادي به اين منو درياف كردند با رتبه هاي بالاتر از خود

قبلا كه يه سايت داده بودين كه سايتش با وردپرس بوده از افزونه all in one seo استفاده كرده بودند كه قبلا خوب جواب ميداد ولي يه مدتي هست......

وبلاگ زدن براش و بك لينك گرفتن

با سلام

من ند روز پیش از استاد بزرگمون آقای مرادی عزیز این سوال رو کردم:

.................................

سلام سوالی که بنده پرسیدم و جواب دادن این بود؟

.............................

سلام

من یه سوال از بزرگان سئو داشتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

همه جا همه می گن نمیشه یک سایت رو در عرض 15 روز آورد اول گوگل و باید طمان گذاشت!!!

اما من خودم دیدم سایتهای رو که یک شرکت بهینه می کنند در عرض 15 روز روی کلمات کلیدی بسیار قوی میاد لینک 3 گوگل و الان بعد 8 ماه هنوز همون اول هست!!!!!

آیا راهی هست روشی هست برای این کار؟

اگه نسیت پس اینا چیکار می کنند؟

آیا راهی هست بشه فهمید اینا روششون چیه؟

.................................................. .......................................

اما جواب قابل قبول نبود چن دوست عزیزمون متوجه منطور نشدن.

سایتی که در کمتر از یک هفته اومد اول گوگل

روی کلمه کلیدی قوی بود که حداقل 20 رقیب با قدمت های چندین ساله داشت

اینکه وان کلمه قوی بود شکی نیشت

ولی سوال من اینه چه جوری بفهمم روش اون کارو؟

می دونم که توی 100 ها وبلاگ بک لینک خریده

ایا این کار درسته؟

.................................................. ..................

باز از ایشون خواهشمندم که با توجه به زحمتی که کشیدن و وقتی که گذاشتن جواب رو برای ما اعلام کنند.

با تشکر

من از چند صفحه قبل پست ها رو بررسی کردم و اونهایی که درخواست بررسی دادن رو میخوام توی همین پست بررسی کنم ( چون تعداد بالاست یکم مختصر بررسی می کنم) ناگفته نماند اونهایی که از آقای مرادی درخواست بررسی دادن بنده بررسی نمی کنم تا خود آقای مرادی بررسی کنن

سلام این سایت مارو هم یه چک کنید ؟

HOME | مرجع دانلود پارس

وضعیت بهینگی سرعت سایتون اینه

Latest Performance Report for: http://www.fmg1.ir/ | GTmetrix

مهم هاش اینه

عکس هاتون رو بهینه کنید

سیستم کش روی کلاینت رو فعال کنید

از قابلیت CSS sprites استفاده کنید

تعداد و حجم کد جاوا اسکریپت رو کمتر کنید

3,670 ایندکس توی گوگل داری

189 ایندکس توی بینگ

هشدار سایت شما هم با www تو موتورهای جستجوگر ثبت میشه هم بدون www

فعالیت در سایت های اجتماعی: هیچ فعالیت مثبتی ندارید

هشدار همه عکس ها alt ندارند

همه لینک ها title ندارند

سلام

من نیاز به سئو سازی سایتم دارم.

هزینه سئو سایت چقدر میشه ؟؟

سایت افق دانلود ofoghdownload.ir

سیستم جوملا 1.5

دارای 530 مطلب

من خودم تمامی مطالب رو بخش کلامات کلیدی یا متاتگ ها رو کامل پر کردم.

یکماه دیگه سایت یکساله میشه

آمار در تاریخ 1392/05/08 :

رتبه در ایران : 5380

رتبه در جهان : 194000

سایت لینک : 95 تا

ورودی از گوگل در روز 8تا و از بینگ 6تا (به طور میانگین)

لطفا سایت من رو هم آنالیز کنید و اگر نیاز به سئو داشت قیمت رو هم اعلام کنید...

باتشکر ...

سایت شما Apache is functioning normally رو برام می نویسه

لطفا بررسیش کنید

در مورد سئو سایتتون و هزینه می تونید پیام خصوصی بفرستید

سلام

لطفا این سایت رو بررسی کنید؟

با اینکه یک سال از تاسیسش میگذره اما اصلا جایگاه خوبی تو گوگل نداره(آخرین صفحات در هنگام سرچ کلمه اسکی)

با داشتن بیش از 1000 مطلب و بالاترین بازدید در حوزه کاری خودش نسبت به سایتهای دیگه.

نظر شخصی خودم اینه که شاید بخاطر k2 باشه.چون مطالب از k2 استفاده میشه نه از محتوای جوملا.

http://www.ski-iran.com

تعداد مطلب تاثیر آنچنانی در رتبه سایت در نتایج جستجو ندارد و فقط احتمال دیده شدن سایت رو بیشتر می کند

میزان بازدید اصلا تاثیری در رتبه سایت در نتایج جستجو ندارد ( اما CTR تاثیر داره که کمی شبیه به بازدید هست سی‌تی‌ار CTR چیست؟ « مبانی سئو « آموزش سئو « سئو قالبفا )

سئو سرعت سایت شما

Latest Performance Report for: http://www.ski-iran.com/ | GTmetrix

وضعیت مطلوبی نداره

کش روی کلاینت رو فعال کنید Leverage browser caching

جی زیپ رو فعال کنید Enable gzip compression

از تعداد و حجم کد جاوا اسکریپت کم بکنید Defer parsing of JavaScript

عکس هاتون رو بهینه کنید Optimize images

927 ایندکس گوگل

28 ایندکس بینگ

متاسفانه سایت شما هم با www هم بدون www ایندکس میشه

فعالیت در سایت اجتماعی بزرگ نسبتا خوبه بهتر از اینم میشه باشه

برخی از عکس ها alt ندارند

سلام خسته نباشید اقا من سه روزه منتظرم تا سایتمو بررسی کنید از نظر سئو ؟ چرا کسی جوابمو نمیده ؟

این ادرس سایتمه برای : HOME | مرجع دانلود پارس

بررسی شد

تعداد مطلب تاثیر آنچنانی در رتبه سایت در نتایج جستجو ندارد و فقط احتمال دیده شدن سایت رو بیشتر می کند

میزان بازدید اصلا تاثیری در رتبه سایت در نتایج جستجو ندارد ( اما CTR تاثیر داره که کمی شبیه به بازدید هست سی*تی*ار CTR چیست؟ « مبانی سئو « آموزش سئو « سئو قالبفا )

سئو سرعت سایت شما

Latest Performance Report for: http://www.ski-iran.com/ | GTmetrix

وضعیت مطلوبی نداره

927 ایندکس گوگل

28 ایندکس بینگ

متاسفانه سایت شما هم با www هم بدون www ایندکس میشه

فعالیت در سایت اجتماعی بزرگ نسبتا خوبه بهتر از اینم میشه باشه

برخی از عکس ها alt ندارند

ممنون از زحمت شما .

لطفا راهنمایی کنید که مواردی که گفتید به چه شکل باید انجام شود؟؟؟

دو مسئله بسیار مشکل ساز شده است( سرعت و سئو)

در مورد سرعت سایت باید بگم جوملا و قالب از سایت پی سی تمپلیت که وابسته به همین انجمن هست خریداری شده . علت سرعت پایین معلوم نیست!!!!

در مورد سئو سایت هم باید بگم که در موقع خرید در توضیحات قالب نوشته شده بود بهینه سازی شده برای سئو اما در هیچ کجای گوگل نمیتوان وب سایت را مشاهده کرد!!!!

لطفا راهنمایی کنید...

سپاس فراوان

سایت ما رو نیز مورد بررسی قرار میدید؟

4moviez.org

سایت شما وضع خوبی در لود سایت داره اما میشه بهتر از اینش هم کرد

تعیین ابعاد عکس های درون سایت Specify image dimensions می تونید از این مطلب برای رفع این مشکل کمک بگیرید مشخص کردن ابعاد عکس « سئو سرعت سایت « آموزش سئو « سئو قالبفا

حجم و تعداد فایل جاوا اسکریپت رو کمتر کنید Defer parsing of JavaScript

می تونید فایل های css رو بهینه تر کنید Minify CSS

می تونید عکس هاتون رو بهینه تر کنید Optimize images

با کاهش تعداد فایل ها درون قالب می تونید سرعت سایتتون رو بهتر کنید Make fewer HTTP requests

و اما سئو

604 ایندکس گوگل

یه دونه ایندکس بینگ

ایندکس گوگل بدک نیست اما ایندکس بینگ خطرناکه

سایتتون با www و بدون www ثبت میشه این خیلی بده

فعالیت در سایت های اجتماعی بزرگ از قبیل فیس بوک توییتر گوگل پلاس اصلا ندارید خیلی بده

نسخه موبایل بهینه شده نیست

25 عکس بدون alt دارید

60 لینک بدون title دارید

نسبت کد به متنتون کمه بهتره بیشترش کنید Text/HTML ratio مطلب در این زمینه درصد متن به کد سایت Text to HTML Ratios « مبانی سئو « آموزش سئو « سئو قالبفا

ممنون از زحمت شما .

لطفا راهنمایی کنید که مواردی که گفتید به چه شکل باید انجام شود؟؟؟

دو مسئله بسیار مشکل ساز شده است( سرعت و سئو)

در مورد سرعت سایت باید بگم جوملا و قالب از سایت پی سی تمپلیت که وابسته به همین انجمن هست خریداری شده . علت سرعت پایین معلوم نیست!!!!

در مورد سئو سایت هم باید بگم که در موقع خرید در توضیحات قالب نوشته شده بود بهینه سازی شده برای سئو اما در هیچ کجای گوگل نمیتوان وب سایت را مشاهده کرد!!!!

لطفا راهنمایی کنید...

سپاس فراوان

در مورد Leverage browser caching هم می تونید توی گوگل بگردید کلی مطلب هست هم چند صفحه قبل یکی از دوستان تنظیمات htaccess رو گذاشتن می تونیداز اون استفاده کنید

Enable gzip compression هم از طریق htaccess میشه حلش کرد هم از طریق کد php

Defer parsing of JavaScript اینکه نیاز به دانش برنامه نویسی به زبان جاوا اسکریپت هستید که بتونید هم فایل ها رو تبدیل به یه فایل کنید هم اون توابعی که نیاز ندارید تو سایت رو حذف کنید

CSS sprites که توضیحش میشه این عکس های قالب رو تبدیل به یه عکس کنید بعد از طریق css از یه عکس در همه بخش ها استفاده کنید هم تو اینترنت هست هم چند وقت پیش تو همین فروم مطلبی در این زمینه دیدم جستجو کنید پیدا می کنید

Optimize images اینکه از همه آسون تره :D به اون لینکی که بهتون دادم برید Latest Performance Report for: http://www.ski-iran.com/ | GTmetrix بعد این بخش Optimize images رو پیدا کنید

روش کلیک کنید یه همچین چیزی نوشته Losslessly compressing http://www.ski-iran.com/images/saman.jpg could save 9.1KiB (13% reduction). See optimized version

اگه روی optimized version کلیک کنید نسخه بهینه شده رو بهتون میده اون رو ذخیره کنید تغییر نام بدید جایگزین فایل قبلی کنید

اما برای اینکه نخواهید این کار رو بکنید می تونید از ویرایشگر های عکس مثل فتوشاپ استفاده کنید و از گزینه Save for web استفاده کنید

چند تا از همین سوالات رو دوستان در صفحات قبل توضیح داده بودند بهتره که پیگیر باشید

ببینید اگه قالب سئو شده برای سرعت سایت باشه قطعا قیمتش بالاتر خواهد رفت پس بهتره گلایه نکنید در این زمیننه (البته من هیچ نقشی نه در طراحی و نه در کد نویسی این قالبها ندارم ) ولی منطقی گفتم

قالبی که هم شیک مدرن باشه هم سئو شده باشه قیمتش بالاتر خواهد بود

پس خودتون سطح دانشتون رو بالا ببرید و از هزینه هاتون کم کنید

ببینید سئو خیلی فراتر از این چیزی هست که در این تاپیک بررسی میشه شما می تونید یا اطلاعات خودتون رو در زمینه سئو از این تاپیک فراتر ببرید یا می تونید با هزینه کردن سئو سایتتون رو بدست متخصصان سئو بدید

در مورد Leverage browser caching هم می تونید توی گوگل بگردید کلی مطلب هست هم چند صفحه قبل یکی از دوستان تنظیمات htaccess رو گذاشتن می تونیداز اون استفاده کنید

Enable gzip compression هم از طریق htaccess میشه حلش کرد هم از طریق کد php

Defer parsing of JavaScript اینکه نیاز به دانش برنامه نویسی به زبان جاوا اسکریپت هستید که بتونید هم فایل ها رو تبدیل به یه فایل کنید هم اون توابعی که نیاز ندارید تو سایت رو حذف کنید

CSS sprites که توضیحش میشه این عکس های قالب رو تبدیل به یه عکس کنید بعد از طریق css از یه عکس در همه بخش ها استفاده کنید هم تو اینترنت هست هم چند وقت پیش تو همین فروم مطلبی در این زمینه دیدم جستجو کنید پیدا می کنید

Optimize images اینکه از همه آسون تره :D به اون لینکی که بهتون دادم برید Latest Performance Report for: http://www.ski-iran.com/ | GTmetrix بعد این بخش Optimize images رو پیدا کنید

روش کلیک کنید یه همچین چیزی نوشته Losslessly compressing http://www.ski-iran.com/images/saman.jpg could save 9.1KiB (13% reduction). See optimized version

اگه روی optimized version کلیک کنید نسخه بهینه شده رو بهتون میده اون رو ذخیره کنید تغییر نام بدید جایگزین فایل قبلی کنید

اما برای اینکه نخواهید این کار رو بکنید می تونید از ویرایشگر های عکس مثل فتوشاپ استفاده کنید و از گزینه Save for web استفاده کنید

چند تا از همین سوالات رو دوستان در صفحات قبل توضیح داده بودند بهتره که پیگیر باشید

ببینید اگه قالب سئو شده برای سرعت سایت باشه قطعا قیمتش بالاتر خواهد رفت پس بهتره گلایه نکنید در این زمیننه (البته من هیچ نقشی نه در طراحی و نه در کد نویسی این قالبها ندارم ) ولی منطقی گفتم

قالبی که هم شیک مدرن باشه هم سئو شده باشه قیمتش بالاتر خواهد بود

پس خودتون سطح دانشتون رو بالا ببرید و از هزینه هاتون کم کنید

ببینید سئو خیلی فراتر از این چیزی هست که در این تاپیک بررسی میشه شما می تونید یا اطلاعات خودتون رو در زمینه سئو از این تاپیک فراتر ببرید یا می تونید با هزینه کردن سئو سایتتون رو بدست متخصصان سئو بدید

در مورد چند مورد که گفتید تغییراتی دادم و سرعت سایت از 19 درصد به 30 درصد رسید.

در مورد موضوعی که در مورد قالب گفتید و هزینه ای که باید بالاتر میشد باهاتون موافق نیستم

بنده فقط یک سایت ندارم و در سایت دیگر بنده که قالبش از شرکت دیگری با همین رنج قیمت خریداری شده نوشته شده بود بهینه سازی شده و الان بدون هیچ تغییری از طرف من در صفحه اول گوگل میباشد.

موفق باشید

در مورد چند مورد که گفتید تغییراتی دادم و سرعت سایت از 19 درصد به 30 درصد رسید.

در مورد موضوعی که در مورد قالب گفتید و هزینه ای که باید بالاتر میشد باهاتون موافق نیستم

بنده فقط یک سایت ندارم و در سایت دیگر بنده که قالبش از شرکت دیگری با همین رنج قیمت خریداری شده نوشته شده بود بهینه سازی شده و الان بدون هیچ تغییری از طرف من در صفحه اول گوگل میباشد.

موفق باشید

ببینید اینکه شما اول گوگل باشید یا نباشید لازم نیست همه فاکتور های سئو رو رعایت کنید

بلکه باید فاکتورهای سئو رو بیشتر از رقیب هاتون رعایت کنید (البته اگه همه رو رعایت کنید به یک رقیب قوی واسه بقیه تبدیل می شید)

پس اگه با یک سایت دیگه با یک قالب دیگه اول شدید دلیل بر سئو بودن اون سایتتون نیست بلکه گوگل سایت شما رو نسبت به سایت های دیگه ترجیح داده اول تر باشه...

ولی من خودم شخصا هر وقت قالبی رو شروع به طراحی می کنم حتی طرف بگه نمی خوام سئو باشه سعی می کنم سئوش کنم چون یک نمونه کار برام حساب میشه

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

سایت من یه سایت تجاری و نیاز به رنکینگ بالا داره ولی ختی توی 20 صفحه ی اول گوگل هم نیست.

در ضمن توی الکسا چزء رتبه های آخره و توی ایران رتبه نداره(علتش چیه؟) و همچنین میزنه لینک ندارد.

ممنون می شم اگر سایت من رو هم چک نمایید.

سایت من ارائه دهنده خدمات پیامک می باشد

www.samapayam.ir

با تشکر

ویرایش شده در توسط samoon

سلام از اون 2 تا صفحه ای که گفته بودین قبل از معرفی سایتومن به شما بخونین یکی از کاربران amir 2 تا ماژول(اشتراک گذاری اطلاعات و unicode farsi) گذاشته بود با یه کامپوننت نقشه ی سایت ساز و من اون ها رو نصب کردم و به محض فعال سازی سایتم حک شد و با ارور زیر مواجه شدم:

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /home3/samapaya/public_html/plugins/system/unicodeslug/filteroutput.php in /home3/samapaya/public_html/plugins/system/unicodeslug/unicodeslug.php on line 20

Warning: require_once(/home3/samapaya/public_html/plugins/system/unicodeslug/filteroutput.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/samapaya/public_html/plugins/system/unicodeslug/unicodeslug.php on line 20

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home3/samapaya/public_html/plugins/system/unicodeslug/filteroutput.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/samapaya/public_html/plugins/system/unicodeslug/unicodeslug.php on line 20

من فکر می کردم شما قبل از اجازه ی قرار دادن فایل ها اون ها رو چک می کنید

سلام خودم از طریق ftp کلاً پلاگین رو حذف کردم

در خصوص آناليز و بررسي سئو سايت

رتبه الكسا جهاني سايت شما 10,500,104

و ايران و گوگل هم صفر

مشكلي نيست سايت تازه تاسيس است كمي طول ميكشه

زمان كامل لود سايت طولانيست

Page load time: 19.00s

Total page size: 2.16MB

Total number of requests: 79

بخاطر حجم و استفاده زياد از تصاوير سنگين است

خيلي از عكس استفاده كرديد لااقل برخي را از css فراخواني كنيد و كم حجم سازيد

نظير:

http://tasvirbartar.com/templates/tasvirbartar/images/bg.png

http://tasvirbartar.com/templates/tasvirbartar/images/header.png

http://tasvirbartar.com/templates/tasvirbartar/images/slide.png

و....

برخي كدهاي سايت نظير css و js كه مي بايست فشرده كنيد و خلاصه نويسي

http://tasvirbartar.com/media/system/js/mootools-more.js

http://tasvirbartar.com/templates/tasvirbartar/css/template.css

http://tasvirbartar.com/modules/mod_rizlogin/js/jquery.min.js

و.....

لينك ناپايدار وجود دارد در سايت نظير :

وقتي بر روي خدمات كليك مي شود دوباره سايت اصلي باز ميشود (يعني صفحه اصلي)

لينكهاي سايت تقريبا بهينه نيستند

نظير:

http://tasvirbartar.com/index.php/2013-07-11-14-20-26/%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D9%88-%DA%86%D8%A7%D9%BE-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88-%DA%86%D8%A7%D9%BE

تنظيمات سئو را در مديريت فعال كنيد

علاوه بر اينكه بيش از اندازه از عكس استفاده شده نه كم حجم شدند نه بهينه با تگ alt - title

سايت با تمامي آدرسهاي زير باز مي شود كه معظلي است

تصویر برتر نگاهی دگر

http://tasvirbartar.com

http://www.tasvirbartar.com

سايت خود را بر روي يك دامين قفل كنيد

سايت خيلي سنگين است

عبارات بكار برده شده در تگ كلمات كليدي خيلي زياد هستند و همين طور در تگ توضيحات سايت

از css خارجي استفاده كنيد بجاي استفاده كد در بدنه اصلي سايت

موفق باشيد

تصویر برتر نگاهی دگر

با سلام و خسته نباشید و تبریک پیشا پیش عید

لطفاً زحمت این یکی رو هم بکشید....

با تشکر

سلام

عیدتون مبارک

خیلی ممنون که وقت گذاشتید و زحمت کشیدید و سایت ما رو بررسی کردید.

شما مشکلات سایت رو گفتید ولی راه حلشو ؟

لطفاً یه کم ساده تر توضیح بدید چون من مبتدی هستم.

در ضمن نگفتید که علت نشان دادن صفر لینک در الکسا چیه و چجوری می تونم لینک اضافه کنم

همینطور من ادرسم رو روی www.samapayam.ir قفل کردم ولی یه مشکلی هست که با اینکه index.php هم ری دایرکت شده ولی با زدن این آدرس http://www.samapayam.ir/index.php/ باز هم مشکل ری دایرکت هست این رو چی کار کنم؟

در ضمن یه سوال اگر تعداد صفحات از نظر گوگل یه معضله پس چرا حودش چندتا آدرس داره از جمله:http://www.google.com/index.html

با تشکر مجدد

سما پیام

اگه تنظيمات سئو جوملا در مديريت را فعال كنيد اين مشكل index.php بايد حل بشه

نهايت مي تونيد از طريق سي پنل يا كد ريدايركت 301 در فايل htaccess آن را به دامين اصلي ريدايركت كنيد...

در خصوص گوگل هم چي بگم ديگه ولي روي دامين w قفل شده

و وقتي هم كه index.php يا index.html رو بزني ارور 404 نميده يك صفحه خطا براش درست كرده كه به همه هم پيشنهاد مي كنه اين كار رو بكنن

تو الكسا هم كه صفر لينك داشتيد منظور همون بك لينكهايي است كه براي سايت خود مي بايست بگيريد ولي نگرفتيد

سلام

عیدتون مبارک

خیلی ممنون که وقت گذاشتید و زحمت کشیدید و سایت ما رو بررسی کردید.

شما مشکلات سایت رو گفتید ولی راه حلشو ؟

لطفاً یه کم ساده تر توضیح بدید چون من مبتدی هستم.

در ضمن نگفتید که علت نشان دادن صفر لینک در الکسا چیه و چجوری می تونم لینک اضافه کنم

همینطور من ادرسم رو روی www.samapayam.ir قفل کردم ولی یه مشکلی هست که با اینکه index.php هم ری دایرکت شده ولی با زدن این آدرس ارائه دهنده خدمات وب و پیامک - سما پیام باز هم مشکل ری دایرکت هست این رو چی کار کنم؟

در ضمن یه سوال اگر تعداد صفحات از نظر گوگل یه معضله پس چرا حودش چندتا آدرس داره از جمله:Google

با تشکر مجدد

سما پیام

مهمان
This topic is now closed to further replies.