ابوالفضل طالبی

بررسی سئو سایت|بررسی وضعیت سئو سایت|آنالیز رایگان سایت

1,866 پست در این موضوع

با سلام لطفا سایت من رو آنالیز و بفرمایید چیکار باید بکنم که توی کلمات کلیدی مربوط به این کار به صفحه اول گوگل بیام

مثلا کلمه هایی مثل پنل پیامک ، خط اختصاصی ، کلا کلمه هایی در رابطه با این کار ممنون

سایت

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام لطفا سایت من رو آنالیز و بفرمایید چیکار باید بکنم که توی کلمات کلیدی مربوط به این کار به صفحه اول گوگل بیام

مثلا کلمه هایی مثل پنل پیامک ، خط اختصاصی ، کلا کلمه هایی در رابطه با این کار ممنون

سایت

تنها راهنمایی (که خیلی می تونه کمکتون کنه ) اینه که مطالب سئو انگلیسی و فارسی رو بخونید و بعد روی رفتار گوگل فکر کنید تا راهکار رو متوجه بشید ...

اما اینکه راه رو بهتون بگیم بنظرم یه اشتباهه این تخصص ما سئو کار هاست و نباید رایگان در اختیار مشتری قرار بگیرد ...

حالا شاید این نظر تیم سئو قالبفا باشه اگر یکی از اساتید خواستن راهنماییتون کنند(که بعید میدونم )

در صورت تمایل میتونید سئو سایت خودتون رو به یکی از سئو کار ها بسپارید

فرم سفارش سئو جوملا در سایت سئو قالبفا

سلام وقت بخیر از مطالب مفیدتان در زمینه بهینه سازی سایت متشکرم.لطفا اگر امکان داره یک بررسی وتحلیل از سایت عصرایلام به آدرس www.asreilam.irداشته باشین تا من نقاط ضعفم را برطرف کنم.البته برای شما هم درحد امکان.

در خصوص آناليز و بررسي سئو سايت شما

درصد سئو سايت شما 93% مي باشد

سرعت لود كل سايت يكم پايينه

كد گوگل آناليتيكز در سايت شما وجود ندارد

ارتفاع سايت كه مربوط به پيمايش اسكرول عمودي سايت است خيلي طويل است و استاندارد نيست

اصل سايت شما خطا ميده و صفحه تبليغات هاست شما باز مي شه

اون سه تا منويي كه در بالاي نوار مشكي قرار دارد همگي خطا دادند

سايت شما چيز خاصلي نداره كه بشه يه آناليز كامل كرد

نوع شكل توضيحات سايت شما - description هم طولاني است خيلي و هم اشتباه

كلمات كليدي سايت شما هم بيش از اندازه زياد هستند

عكسهاي صفحه اول شما alt كاربري ندارند و براي تصاوير اندازه را هم كه ذكر كرديد به شكل px حتماً قرار بديد

از استاد های گرامی ممنون میشم که لطف کنند و سری به این سایت که در حال آماده سازی برای یکی از دوستان هستم بزنند

وکیل|مشاوره حقوقی|آنلاین حقوقی|

البته این نسخه آزمایشی هستش و مطلب خاصی نداره ولی خوب با sh404sef و آموزش هایی که در اینترنت دیدم و همچنین توضیحات گذاشتن برای تصاویر و گذاشتن h1 h2 h3 تلاش کردم تا سئوی مناسبی رو داشته باشه که درصد سئو رو هم در قسمت فوتر گذاشتم که البته طبیعتا چون الو کار وبسایت هستش درصد بالائی داره.

از دوستان و استادان گرامی سپاسگزار میشم راهنمایی های بیشتری رو مرحمت کنند.

به عنوان یک سوال این که :

چگونه کد های h1 h2 h3 رو بدون این که فضایی از صفحه رو اشغال کنند ( من با سایز 0.1 نمایششون میدم ولی باز هم در قسمت های خالی سایت مشخص هستند ) قرار بدیم ؟

دوم این که آیا افزونه ای وجود داره که به طور اتوماتیک برای تصاویر، تایتل و توضیحات بگذاره ؟

الان تمامی تصاویر سایت توضیحات دارند، ولی برخی تایتل ندارند که بیشترون هم از کش سایت هستند و دقیق نمیدونم چگونه براشون تایتل گذاری کنم

از دوستان عزیز ممنون میشم راهنمائی کنند

با سلام و خسته نباشید

من یک سوال داشتم از شما. من سایتم رو به علت مهاجرت از جوملای 1.5 به 2.5 به مدت زمانی بیش از 60 روز بروز رسانی نکردم. قبلا رتیه 800 در الکسا بوده ولی الان دارای رتبه 2600 شده در ایران. این کاهش رتبه دقیقا در 18 مرداد اتفاق افتاد تا من سایت رو با جوملای 2.5 بیارم بالا حدود 5 شهریور شد. ولی از تاریخ 26 خرداد تا 3 شهریور سایت رو بروز رسانی نکردم . سایتم از گوگل ورودی داره روزی 450 تا الان ولی قبلا روی 3000 تا بود. میشه یک بررسی اجمالی کنید و راهکارهایی رو به من ارائه بدید. لازم به ذکر است از تاریخ 5 شهریور تا الان هر روز سایت رو بروز رسانی میکنم. چقدر طول میکشه تا به حال اول برگرده؟

سایت آغازه بزرگترین مرکز دانلود فیلم های آموزشی , مقالات و کتابهای رشته کامپیوتر

ممکنه به دلیل آپدیت شدن الگوریتم های جدید گوگل باشه

و اینکه آیا شما در این انتقال آیا تغییراتی در نحوه نوع آدرس url هم داشتید.

با سلام و خسته نباشید

من یک سوال داشتم از شما. من سایتم رو به علت مهاجرت از جوملای 1.5 به 2.5 به مدت زمانی بیش از 60 روز بروز رسانی نکردم. قبلا رتیه 800 در الکسا بوده ولی الان دارای رتبه 2600 شده در ایران. این کاهش رتبه دقیقا در 18 مرداد اتفاق افتاد تا من سایت رو با جوملای 2.5 بیارم بالا حدود 5 شهریور شد. ولی از تاریخ 26 خرداد تا 3 شهریور سایت رو بروز رسانی نکردم . سایتم از گوگل ورودی داره روزی 450 تا الان ولی قبلا روی 3000 تا بود. میشه یک بررسی اجمالی کنید و راهکارهایی رو به من ارائه بدید. لازم به ذکر است از تاریخ 5 شهریور تا الان هر روز سایت رو بروز رسانی میکنم. چقدر طول میکشه تا به حال اول برگرده؟

سایت آغازه بزرگترین مرکز دانلود فیلم های آموزشی , مقالات و کتابهای رشته کامپیوتر

سلام. وقت بخیر

2 سوال دارم از حضورتون. اول اینکه لطفا نظرتون در مورد وضعیت سئوی سایتم رو بفرمایید و دوم اینکه چطور میتونم بازدیدش رو افزایش بدم ؟ علی الخصوص از گوگل ورودی داشته باشم.

ممنونم

با سلام خدمت همه دوستان و اساتید سئو کار انجمن میخواستم بدونم اگر بخوام زحمت به صفحه اول آوردن سایتم توی گوگل بر اساس کلمات کلیدی مثل پیامک ، پنل پیامک ، ارسال پیامک و امثال این ها که مربوط به این زمینه کاری میشه رو به یکی از عزیزان سئو کار انجمن محول کنم چقدر باید هزینه کنم قیمت های پشنهادی خودتون رو برام پ خ کنید

لازم به ذکر هستش که سایت از نظر اسمی چه فارسی و چه انگلیسی در صفحه اول گوگل قرار داره

اینم سایتم

اين تاپيك صرفاً جهت آناليز سايت مي باشد

لطفا درخواستي تجاري خود را در بخش هاي مربوطه مطرح و يا افراد باصلاحيت خود را پيدا كرده و با آنها ارتباط برقرار كنيد

با سلام خدمت همه دوستان و اساتید سئو کار انجمن میخواستم بدونم اگر بخوام زحمت به صفحه اول آوردن سایتم توی گوگل بر اساس کلمات کلیدی مثل پیامک ، پنل پیامک ، ارسال پیامک و امثال این ها که مربوط به این زمینه کاری میشه رو به یکی از عزیزان سئو کار انجمن محول کنم چقدر باید هزینه کنم قیمت های پشنهادی خودتون رو برام پ خ کنید

لازم به ذکر هستش که سایت از نظر اسمی چه فارسی و چه انگلیسی در صفحه اول گوگل قرار داره

مشکل من اینه که از سایت cloudflare.com برای ایجاد cdn استفاده کردم.تا اینجاش خوب بود چون مشکل cdn سایتم حل شد.اما حالا توی yslow سایت جی متریکس این پیغام برای تمام تصاویر و کامپوننت هام فعال شده :

There are 71 components that are not cookie-free

سوالم اینه چجوری میتونم کوکی فیری رو فعال کنم واسه این کامپوننت ها.اینم بگم که تا cdn رو غیر فعال میکنم این کوکی ها درست میشه امامن به cdn هم احتیاج دارم.

هرچی هم گشتم نتونستم مشکل رو حل کنم.لطفا راهنماییم کنید.ممنون

در خصوص آناليز و بررسي سئو سايت

سايت اول شما

رتبه الكسا جهاني سايت 909.308

و ايران 16.614

مي باشد

شما تگ h1 و h2 را ركن هاي اساسي در سئو هستند در پيج اول خود نداريد

و همين طور توضيحات سايت شما خيلي كوتاه است و نيز كلمات كليدي سايت شما هم بسيار طولاني هستند

آدرس url پست هاي خود را بهينه كنيد مثلاً: http://www.negarstan.com/knowledge/warriors-of-the-world/276-%D9%84%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%DA%AF%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%88%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%87%D9%86%D9%87

آدرس بخش هاي سايت بهينه هستند كه خوبه

سايت هم بر روي www قفل شده است

فكري به حال ارور 404 سايت خود كنيد

http://www.negarstan.com/index.html

لطفا سایت های زیر را هم بررسی بفرمایید

www.negarstan.com

www.negarstan.ir

آخه این تاپیک جای پرسش و پاسخ نیست محل آنالیز و بررسی سئو سایت هاست

به تاپیک دانش نامه سئو مراجعه کنید......

کسی نیست جواب منو بده؟ سوالم بی جواب موند

سلام

بی زحمت سایت منم نگاهی میندازید

البته سایت من فعلا چیزی زیادی نداره ولی سرعت لودش خیلی پایینه

سایت

سلام آقای مرادی.

خسته نباشی برادر

آقا من نظرتو راجع به نمودار پیشرفت رنک الکسای سایتم میخواستم.

سرعت لود كامل سايت شما پايينه

رتبه الكسا ايران 72,685

و جهاني globe-sm.d0f76e3d37b3db1f5de9a369b65ac33c.jpg3,799,373

لينكهاي سايت شما بهينه نيستند

سايت خود را روي يك دامني قفل كنيد

هم با w باز مي شود و هم بدون w

شما اصلا تغييراتي تو تنظيمات سايت خود براي سئو انجام نداديد حتي كلمات كليدي و توضيحات سايت فيكس جوملا مي باشد

به قسمت تنظيمات كلي سري بزنيد

Gzip را فعال كنيد تا سرعت لود و بارگذاري سايت بالا رود

تصاوير سايت شما خاصيت سئو تصاوير را ندارند نه alt دارند و نه title

صفحه اصلي سايت شما اصلا تگ h1 ندارد در حالي كه 4 تا تگ h2 دارد ........!!!!!!!

سلام خسته نباشید

سئو واسه سایت من خیلی مهمه می خواستم یه بررسی بشه مشکلاتش مشخص بشه

ممنون ازتون

بانک اطلاعات مشاغل استان خراسان رضوی

سرعت لود كامل سايت شما پايينه

رتبه الكسا ايرا

واسه منم میشه چک کنین؟

درخواستمو گفته ام.

سلام آقای مرادی.

خسته نباشی برادر

آقا من نظرتو راجع به نمودار پیشرفت رنک الکسای سایتم میخواستم.

ممنون.

سلام من خیلی وقته درخواست دادم برای ما بررسی نمیکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام وقت بخیر از مطالب مفیدتان در زمینه بهینه سازی سایت متشکرم.لطفا اگر امکان داره یک بررسی وتحلیل از سایت عصرایلام به آدرس www.asreilam.irداشته باشین تا من نقاط ضعفم را برطرف کنم.البته برای شما هم درحد امکان.

سلام

بابت تاخیر تو بررسی سئو سایت عذر میخوام امتحانات میانترم داشتم

من سایت شما رو تو چهار قسمت بررسی می کنم

1- سرعت بارگذاری سایت

2- سئو داخلی

3- سئو خارجی

4- رتبه سایت

خوب بریم قسمت اول بررسی سئو سایتتون

سئو سرعت سایت

این از نتیجه آنالیز سرعت بارگذاری سایت شما

Latest Performance Report for: http://www.asreilam.ir/ | GTmetrix

وضعیت اصلا مناسب نیست

اما مشکل از کجاست؟ بهتون میگم

فاکتورهای سرعت سایت از نظر گوگل

- فاکتور Specify image dimensions : برای اینکه مروگر راحت تر صفحات رو رندر کنه بهتره که ابعاد عکس ها رو تعیین کرده باشید برای راهنمایی های بیشتر می تونید این مقاله ترجمه شده رو بخونید سئو ابعاد عکس

- فاکتور Combine images using CSS sprites : برای بهبود این فاکتور شما تمامی عکس هایی که در قالب سایتتون هست ( به غیر از اونهایی که repeat میشن) رو در یک فایل تبدیل کنید (یعنی یه عکس بزرگ با فتوشاپ درست کنید و عکس های قالب رو تو بخشی از این عکس بذارید ) بعد با css می تونید از این یه دونه عکس جای همه عکس ها استفاده کنید ...

- فاکتور Enable Keep-Alive : Enable Keep-Alive سرور خودتون رو فعال کنید

- فاکتور Defer parsing of JavaScript : برای بهبود این فاکتور شما باید تعداد و حجم جاوا اسکریپتی که در قالب سایتتون هست رو باید به حداقل برسونید برای کم کردن تعداد می تونید فایل ها رو ترکیب کنید اما برای حذف کد های اضافی بایدکمی دانش برنامه نویسی داشته باشید و تابع هایی که در قالب استفاده نمی کنید رو حذف کنید. فراخوانی فایل ها رو به تعویق بیندازید

- فاکتور Enable gzip compression : درخواست های بین سرور و کلاینت رو فشرده کنید

- فاکتور Serve resources from a consistent URL : فایل با یک محتوا را با چند آدرس مختلف دارید برطرف کنید و فقط یک آدرس استفاده کنید

- فاکتور Serve scaled images: عکس ها را در ابعادی که میخواهید آپلود کنید و عکس با سایز مثلا 250 در 250 را در سایت به ابعاد 200 در 200 بکار نبرید

- فاکتور Inline small CSS: کدهای css بین کدهای HTML را درون فایل css بذارید

- فاکتور Minify JavaScript: کوچک کردن فایل های js برای اینکار باید تمامی کاراکترهای اضافی و فضاهای خالی اضافی را حذف کنید تا نسخه بهینه شده و Minify بدست بیاد برای اطلاعات بیشتر Minify js را برای مطالعه پیشنهاد میدهم

- فاکتور Optimize images : بهتره که عکس هاتون بهینه کنید و در سایتتون استفاده کنید برای بهینه سازی عکس ها هم ابزار اینترنتی وجود داره هم با خود فتوشاپ می تونید این کار رو بکنید هم می تونید به آدرس Latest Performance Report for: http://www.asreilam.ir/ | GTmetrix برید و روی Optimize images کلیک کنید تا فرم باز بشه و عکس هایی که نیاز به بهینه سازی دارند رو نشون بده جلوی هر عکس یه optimized version نوشته روش کلیک کنید نسخه بهینه شده عکستون رو نشون میده اونها رو جایگزین عکس های روی سایتتون کنید (منظورم اینه که ذخیره کنید و جای عکس های قبلی آپلود کنید نه اینکه لینک رو جایگزین کنید)

- فاکتور Minify CSS : کوچک کردن فایل های css برای اینکار باید تمامی کاراکترهای اضافی و فضاهای خالی اضافی را حذف کنید تا نسخه بهینه شده و Minify بدست بیاد برای اطلاعات بیشتر Minify css را برای مطالعه پیشنهاد میدهم

- فاکتور Avoid bad requests : لینک http://www.asreilam.ir/modules/mod_tgr/image.php/IMG09402748.jpg?width=120&height=90&cropratio=1:1&&image=/images/stories/IMG09402748.jpg&docroot=/home/asreilam/public_html که در سایت استفاده کردید ارورر 404 میدهد (نبود فایل) برطرف کنید

- فاکتور Remove query strings from static resources : علامت ؟ و کوئری ها رو از آدرس فایل ها بردارید

- فاکتور Leverage browser caching : فایل های سایت های دیگر رو که صدا زدید رو روی هاست خودتون صدا بزنید که بتونید تنظیمات کش را روی اون اعمال کنید

- فاکتور Minify HTML : کوچک کردن فایل های html برای اینکار باید تمامی کاراکترهای اضافی و فضاهای خالی اضافی را حذف کنید تا نسخه بهینه شده و Minify بدست بیاد

فاکتورهای سرعت سایت از نظر یاهو

- فاکتور Add Expires headers : به هدر فایل های سایتتان تاریخ انقضا اضافه کنید اطلاعات بیشتر Add Expires headers

- فاکتور Compress components with gzip : درخواست های بین سرور و کلاینت رو فشرده کنید

- فاکتور Make fewer HTTP requests : تعداد درخواست بین کلاینت و سرور رو کمتر کنید

- فاکتور Use a Content Delivery Network (CDN) : از cdn استفاده کنید

- فاکتور Use cookie-free domains : از ساب دامین یا دامین دیگری برای فراخوانی فایلهای سایت استفاده کنید

- فاکتور Minify JavaScript and CSS : کوچک کردن فایل های css , js برای اینکار باید تمامی کاراکترهای اضافی و فضاهای خالی اضافی را حذف کنید تا نسخه بهینه شده و Minify بدست بیاد برای اطلاعات بیشتر Minify css را برای مطالعه پیشنهاد میدهم

- فاکتور Reduce the number of DOM elements : تعداد DOM های سایت رو کم کنید

- فاکتور Configure entity tags (ETags) : سرور خودتون رو برای E-tag تنظیم کنید

- فاکتور Avoid CSS expressions : کدها و فایل های css که درون سایت استفاده نمی شوند را حذف کنید

- فاکتور Reduce DNS lookups : تعداد دامین هایی که از آنها فایل صدا میزنید را کمتر از 4 تا آدرس متفاوت برسونید

- فاکتور Avoid AlphaImageLoader filter : مربوط به مرورگر اکسپلورر میشه

خوب این از بررسی آنالیز سرعت سایت شما

بریم سراغ سئو داخلی سایت

آنالیز سئو داخلی

- سایتتون هم با www هم بدون www باز میشه

- متاتگ توضیحات نداره سایتتون بهتره که داشته باشه سئو متا تگ توضیحات

- نقشه سایت نداره سایتتون؟ اگه نداره بسازید

- همه عکس های سایت alt و title ندارد

- تعداد لینک های درون سایتتون در صفحه بیشتر از صد ها هست بهتره کمتر بشن

- از تگ H2 استفاده نکردید بهتره استفاده کنید

- سایتتون کلی ارورر کدنویسی داره Validation Results - W3C Markup Validator

بریم سراغ سئو خارجی سایت

آنالیز سئو خارجی

- پیج رنک سایتتون کم هست ( پیج رنک سایتتون صفر هست )

- تعداد بک لینک به سایتتون کم هست

- سایت شما در دایرکتوری Dmoz ثبت نیست

- سایت شما 0 تا لایک فیس بوک دارد

- سایت شما 2 تا اشتراک گذاری فیس بوک دارد

- سایت شما 0 تا دیدگاه فیس بوک دارد

- سایت شما 1 بک لینک از توییتر دارد

- سایت شما 0 اشتراک در لینکدین دارد

- سایت شما 0 تا بوکمارک دلشیز دارد

- سایت شما فن پیجی در فیس بوک ندارد

- سایت شما یوزری در توییتر ندارد

- سایت شما صفحه ای در گوگل پلاس ندارد

امیدوارم بررسی برایتان مفید واقع شده باشد

مهمان
This topic is now closed to further replies.