ابوالفضل طالبی

بررسی سئو سایت|بررسی وضعیت سئو سایت|آنالیز رایگان سایت

1,866 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام دوست گرامی

تشکر از تاپیک خوبتون

مچکر می شم به این سایت هم یه نگاهی بیاندازید

www.masterab.ir

ممنون از زحماتتون

وای بازم کلیک راست را بستین:14: قبلا هم گفتم کسی بخواد کپی کنه 2 سوت کار می بره. با همین فایرفاکس . tools>option>content>enable javascript را کافیه تیکش برداشته بشه. دیگه هرچی بخواد کپی می کنه فقط برای من سخت شد:25r30wi:

صفحه اصلی خیلی شلوغه . ان مدول که برای کلمات کلیدی گذاشتی از دید من نه تنها تاثیری در سئو نداره که تاثیرش منفی هم هست. برای کلمات کلید هم. چند تا کلمه کلید در حد کمتر از 15 تا بذارید و انها را هم با ( , ) انگلیسی جدا کنید و بدون فاصله از کلمه ی قبلی. گرچه دیگه موتور های جستجوی به این کلمات کلیدی استناد نمی کنه.

ادرس های سایت به صورت تاریخی هست که علتش عدم فعال بودن نام مستعار یونیکد هست:128fs318181:. برای ادرس های فارسی هم به تنضیمات جوملا برید و تنظیمات سئو >> نام مستعار یونیکد > بله بگذارید.

یکم سایت را منظم تر کنید و لینک های داخلی بین مطالب برقرار کنید

>

مچکرم مجید جان از زحماتت شرمنده کردید.

آقا من یه بار اقدام به فعال کردن یونیکد کردم ولی سایت از دسترس خارج شد به خاطر همین بی خیال شدم.

اگه وقت داشته باشی پس و یوزر سایت رو براتون بفرستم یه نگاهی بیاندازی؟

یه سوال دیگه آقا مجید این امتیاز دهی که تو سایتم و رو سایت جوملا فارسی تنظیم شده ره چطور میتون تغییر بدم ماژولش رو پیدا نمیکونم.

www.masterab.ir

ارسال شده در (ویرایش شده)

آناليز سايت شما توسط محمد مرادي مدير وبسايت يوسايت ديزاين

عنوان سايت : masterab - تصفیه آب - رسوبزدای مغناطیسی - کود بیولوژیک - فیلتراسیون - سایت جامع تصفیه آب ایران( طولاني هست بايد كوتاه شود به 3 كلمه)

[TABLE=width: 891]

[TR]

[TD]رتبه سايت در گوگل : 0

سنجش سئو سايت از لحاظ درصد : 53.1%

[/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]طراحي سايت با جوملا

آي پي آدرس سايت: 174.34.227.220

سرور سايت واقع در امريكا

توضيحات متا سايت : سایت جامع تصفیه آب ایران (بسيار كوتاه است)[/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]سرعت لود سايت شما 36% مي باشد كه خيلي بد است

Page load time: 3.22s

Total page size: 4.12MB

Total number of requests: 84

رتبه این سایت 0 است، آن است که بیش از حد کم است، چون بیش از حد چند لینک رو به عقب.

این سایت تا به صفحات در موتور جستجوی یاهو نمایه نمی شوند.

این سایت تا به صفحات در موتور جستجو بینگ نمایه نمی شوند.

این سایت در «فهرست موزیلا» ذکر شده است.

این سایت در دایرکتوری یاهو ذکر شده است.

این سایت دارای 25 عکس 6 عکس دگرساز نیست، 17 عکس عنوان ندارد.

[/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

سلام دوست گرامی

تشکر از تاپیک خوبتون

مچکر می شم به این سایت هم یه نگاهی بیاندازید

www.masterab.ir

ممنون از زحماتتون

ویرایش شده در توسط Mohammad Moradi

با تشکر و سپاس قراوان ار رحمات شما دوست گرامی جناب آقای محمد مرادي مدير وبسايت يوسايت ديزاين

بفرمایید به غیر از تغبرات زیر دیگر چه چه تغیراتی را امال کنم ممنون میشوم اگر در حد مبتدیتری راهنمایی کنید

توضيحات متا سايت : سایت جامع تصفیه آب ایران (بسيار كوتاه است)

عنوان سايت : masterab - تصفیه آب - رسوبزدای مغناطیسی - کود بیولوژیک - فیلتراسیون - سایت جامع تصفیه آب ایران( طولاني هست بايد كوتاه شود به 3 كلمه)

با تشکر و سپاس قراوان ار رحمات شما دوست گرامی جناب آقای محمد مرادي مدير وبسايت يوسايت ديزاين

بفرمایید به غیر از تغبرات زیر دیگر چه چه تغیراتی را امال کنم ممنون میشوم اگر در حد مبتدیتری راهنمایی کنید

خواهش و ارادتمند

توضیحات سایت شما همانطور که می دانید باید هرصفحه متناسب با محتوای آن صفحه باشد

توضیحات سایت شما باید یک توصیف در قالب 1 تا 3 جمله با بکارگیری کلمات کلیدی باشد نه اینطور که شما فقط کلمات کلیدی بگذارید و با - جدا کنید بلکه باید با ، جدا شوند

عنوان سایت خیلی طولانی است باید 1 یا حداکثر 3کلمه کوتاه باشند آن هم بیان کننده فعالیت اصلی سایت

کلمات کلیدی سایت هم باید متناسب با هر صفحه تنظیم شود

البته چگالی درصد گوگل را هم در این خصوص رعایت نمایئد

موفق باشید

سلام

چطوری می تونم برای وبلاگ منوی ابشاری تهیه کنم؟

منتظر نظرات شما عزیزان هستم

خیلی ببخشیدا این بحث چه ربطی به سئو و بهینه سازی سایت داره؟:33::33::33:

سلام

چطوری می تونم برای وبلاگ منوی ابشاری تهیه کنم؟

منتظر نظرات شما عزیزان هستم

مژده به تمامی کاربران انجمن و دوست داران سئو و دارندگان سایت

[h=2]دانلود کتاب آموزشی سئو- اکثیر جاودانگی سایت(نگارش 1) - برای اولین بار در انجمن جوملای ایران[/h] با توجه به روند روبه رشد سایت در دنیای مجازی فراگیری دانش سئو امری ضروری و اجتناب ناپذیر است

از اینرو اینجانب محمد مرادی با 4 سال تجربه و نمونه کار در فرآیند سئو سال گذشته اولین محصول آموزشی خود را در این زمینه تحت نام تجاری

اکثیرجاودانگی سایت - ویرایش اول وارد بازار مجازی نمودم

حال بخشهایی از این محصول در این انجمن برای شما عزیزان جهت دانلود تقدیم می گردد

با نظرات و انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را یاری رسانید

آموزش بهینه سازی سایت قبل از راه اندازی آن

برای برخورداری از نسخه کامل کتاب به سایت اصلی مولف مراجعه کنید

seo.gif

سلام.من از جوملا استفاده می کنم.فایل هایی که تو کامپوننت های دانلود اون آپلود کردم و گوگل ایندکس نکرده

(phoca download)

راهنمایی کنید ممنون می شم.

کمی واضح تر توضیح بدین

سلام.من از جوملا استفاده می کنم.فایل هایی که تو کامپوننت های دانلود اون آپلود کردم و گوگل ایندکس نکرده

(phoca download)

راهنمایی کنید ممنون می شم.

مثلا pdf می گذارم محتواش ایندکس نشده و تو سرچ گوگل پیدا نمیشه حتی وقتی اختصاصی تو سایت خودم و می گردم...

محتوای فایلهای pdf مشخصه که ایندکس نمی شه همانند عکس که گویند که شما می توانید از تگ title و alt استفاده کنید و در مورد pdf هم همین مورد صادق است

برای ایندکس شدن ادرس مستقیم مسیر فایل pdf ان را در کنار جزییات دانلودقرار بدیدbook

و فایل هاتون را هم مثل همین حالت فعلی با قابلیت سلکت متن ایجاد کنید:128fs318181:

راستی بعد از ان هم مسیر فایل نباید توسط http://www.iransys.ir/robots.txt بلوک بشه.

یک چیز دیگه این اموزش ها که همه لاتین بود:37:

تابستون ایشالله یک سری محیط های catia که زیاد اموزش نداره را براش اموزش می زنم:auizz3ffy9vla57584x

مگه گوگل می تونه محتوای داخل فایلهای pdf رو بخونه؟

برای ایندکس شدن ادرس مستقیم مسیر فایل pdf ان را در کنار جزییات دانلودقرار بدیدbook

و فایل هاتون را هم مثل همین حالت فعلی با قابلیت سلکت متن ایجاد کنید:128fs318181:

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم اسپایدرهای گوگل نمی توانند محتوای فایلهای ایچنین و حتی بنرهای تبلیغاتی را بخوانند

آیا شما نمونه ای دیده و یا دارید که خلاف جمله فوق درونش صدق باشد؟:21:

بله.منم منظورم محتوای داخلش بود.

مهمان
This topic is now closed to further replies.