ابوالفضل طالبی

بررسی سئو سایت|بررسی وضعیت سئو سایت|آنالیز رایگان سایت

1,866 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سايتش كه قابليت سرچ نداره

اگه منظورت تو گوگله خوب مي ره برا دانلود مشكل نداره اگه مفهومت همينه

برا شما آدرس اينترنتي لينك اون صفحه رو بده

.najafi88;18937]دوره ANSYS workbench filetype:pdf

اينو سرچ کنيد متوجه مي شيد...

جناب آقاي majid

منظور اون كاربر عزيز محتواي فايله نه اينكه آدرسشو پيدا كنه و بره برا دانلود اين كه كاري نداره اسمشو عوض مي كني+ تگ ها

من هم دقیقا منظورم همونی بود که دوستمون اشاره کرد.

ببینید منظور از لینکی که قرار داده شده این بوده که . گوگل برو این سایت را بگرد و فایل های pdf ان را جستجو کن حالا ببین تو این فایل ها چیزی به عنوان ( مصرف روغن نارگیل ) را پیدا می کنی؟ می بینید که متنی که داخل فایل pdf بوده را در جستجو نشون می ده و این به معنای قرار گرفتن محتوای فایل pdf در دیتابیس گوگل. گوگل علاوه بر pdf و word. ppt ... را هم در دیتابیس قرار می ده . نکته دیگه این که انتظار نداشته باشید بنر تبلیغاتی ، مطالب داخل فایل فلش و عکس ها ... را بشناسه .

نکته ی ذکر کردم قبلا این بود که فایل pdf شما قابلیت Text select را داشته باشه و به صورت تصویر در نیامده باشه

ممنون آقا مجيد چه جالب

يك تجربه به تجربيات سئو من كه امسال به اميد خدا مي خواهم مجموعه آموزشي سئو 2012 را روانه بازار كنم اضافه شده و رفته رفته مشكلاتش داره برطرف مي شود

حتما تو سایتهای بزرگ که نگاهی بندازید این نام را میبینید: نقشه سایت یا Site Map

شاید با خودتون فکر کرده باشید چه فایده ای داره که من از سایتم یه نقشه طراحی کنم؟ باید خدمتتون عرض کنم که این نقشه فقط برای بازدیدکننده های سایتتون نیست.در اصل باید بگم که این نقشه راه را به موتورهای جستجو نشون میده که بتونند راحت تر و سریعتر مطالب شما را ایندکس کنند! بـــله،بـــله در ساختن نقشه سایت سه فرمت وجود داره.یک نوع که از همه مهمتر و حیاتی تره xml هست که مربوط به موتور جستجوگر گوگل هست.دیگری با فرمت txt هست که مربوط به موتور جستجوگر یاهو میشه و مورد سوم هم که فرمت html هست که مربوط به سایت خودتون میشه.یعنی اون را بعنوان صفحه ای از سایتتون قرار میدید تا کاربرای سایتتون بتونند یک نمای کلی از سایت شما ببینند. پس در گام اول سعی کنید هر سه فرمت site map را ایجاد کنید.خوب حالا میگید چطوری نقشه سایت بسازیم؟سوال بجاییست… برای ساخت site map چندین راه وجود داره.اولیش اینکه یه مقدار مختصری با زبان های برنامه نویسی آشنا باشید.البته به نظر من نیازی به این کار نیست.سایت ها و برنامه های زیادی این کار را برای شما بصورت رایگان انجام میدن!که بطور مثال میتونم سایت freesitemapgenerator را بهتون معرفی کنم.اگر هم سراغ نرم افزاری به این منظور را بگیرید میتونم برنامه CoffeeCup Sitemapper رابهتون معرفی کنم که هر سه فرمتی که در بالا ذکر شد را خودش به راحتی واستون ایجاد میکنه. خوب تا اینجا متوجه شدید که شاید ساخت نقشه سایت کار سختی نباشه ولی خوب یه چند تا نکته کوچیک داره که بهتون میگم و از همه مهتر هم قسمت اضافه کردن اون به موتور جستجوست! من توضیح اصلی را در مورد سایت گوگل واستون میدم که در مورد یاهو هم تقریبا صدق میکنه: برای قرار دادن نقشه سایت در گوگل یا یاهو یکسری سایت وجود داره که site map شما را وارد موتور جستجو می کنند.ولی بنظر من وارد حساب خودتون در گوگل بشید و در قسمت گوگل وبمستر که در جلسات قبلی واستون توضیح دادم (اینجا http://3eo.ir/59/سایت-خودتون-را-در-گوگل-وبمستر-ثبت-کنید/) بصورت دستی و طی چند ثانیه سایت مپتون را وارد کنید تا خیالتون راحت باشه. یک نکته حیاتی که در اکثر آموزش های ساخت سایت مپ فراموش میشه و ممکنه به سادگی نقشه سایت شما را برای گوگل غیر قابل قبول کنه،مسئله www هست.یعنی اگر شما سایتتون بدون www در گوگل تعریف شده،در قسمت ساخت سایت مپ حتما آدرستون را بدون www وارد کنید!این نکته خود من را در روزهای اول ساخت سایت مپ حسابی اذیت کرد که خوب با پیگیری خطاها متوجه این مسئله شدم! وقتی نقشه سایتتون را در گوگل وبمستر وارد کردید،حتما باز هم یکسری بهش بزنید تا ببینید ایرادی یا اروری نداشته باشه.چون گوگل همون لحظه نقشه سایت شما را ایندکس نمیکنه. یک نکته هم که داشت فراموشم میشد این بود که خیلی از سایتها، نقشه سایت رایگان براتون تهیه می کنند ولی توجه داشته باشید که خیلی از این سایتها برای خدمات رایگان خودشون محدودیت لینک گذاشتند.یعنی بطور مثال بیشتر از ۱۵۰۰ لینک از سایت شما را در سایت مپ وارد نمی کنند.حتما دقت کنید که سیستم تعداد مشخص نکرده باشه و بصورت نامحدود لینک قبول کنه.

سلام

من یه درخواست در سایت modironline.com دادم تا سایتمو بررسی کنن

پس از بررسی سایت من این جواب را برای من ارسال کردن - اما من زیاد سر در نمیارم - ممنون میشم شما هر مورد را به صورت جداگانه برای من توضیح بدین

ایشون جواب منو به صورت لاتین دادن منم همینو اینجا براتون کپی می کنم :

ba arze salam

duste va hamkare aziz site shoma khayli az mavarede seo avalie ra niz nadarad.

dar site shoma trap vojud darad ke dar sorate loade site shoma tasirgozar ast.

dar redirect kardane url site khod niz moshkel darid.

dar nahveye bekargiri tasavir va alt tagha moshkel darid.

dar site shoma address dynamic dide mishavad.

dar bekargiri va chinesh kalamate kelidi khod ba eshtebah ruberu hastid.

az lahaze seo spam dar vaziate khubi gharadarid.

سربلند و پیروز باشید

التماس دعا

سلام

پس از بررسی سایت من این جواب را برای من ارسال کردن - اما من زیاد سر در نمیارم - ممنون میشم شما هر مورد را به صورت جداگانه برای من توضیح بدین

ba arze salam

سربلند و پیروز باشید

التماس دعا

بلا عرض سلام خسته نباشید

سایت خود را بگذارید تا بررسی شود

سلام

ba arze salam

سربلند و پیروز باشید

التماس دعا

سلام و درد بر شما سایت شما بزودی مورد بررسی قرار می دهم

سلام دوست عزیز

اینم سایت ما خوشحال میشم اگه بررسی اش کنین www.mehrvarzan.com

ارسال شده در (ویرایش شده)

آناليز سايت شما توسط محمد مرادي مدير وبسايت يوسايت ديزاين

بررسي سايت www.mehrvarzan.com

عنوان سايت: مجموعه*ها - بهداشت روانی مهرورزان (مامتقارن با سايت است)

رتبه سايت صفر است كه خيلي بده

رتبه سايت الكسا جهاني : #8,420,691

رتبه الكسا سايت در ايران : No data

سئو سايت از لحاظ درصد : 53.8%

سرور سايت در انگلستان

سايت ساخته شده با : CMS Platform: تاگ

ارزش مالي سايت :$1,279 USD

بازديد تقريبي روزانه سايت : 20 تا 25

تگ description بسيار طولاني است و مفهوم و هدف سايت را نمي رساند

تگ title هم كوتاه و از كلمات اصلي و كليدي سايت تشكيل نشده كه بايد اصلاح شوند

----------------------------

این سایت با وزن 241 کیلوبیت است. وزن ایده آل باید کمتر از 125 کیلوبیت در طول باشد. شما می توانید با وب سایت خرد کردن سایت خود را به خرد کردن استفاده کنید.

رتبه این سایت 0 است، آن است که بیش از حد کم است، چون بیش از حد چند لینک رو به عقب.

این سایت تا به صفحات در موتور جستجوی یاهو نمایه نمی شوند.

این سایت در «فهرست موزیلا» ذکر شده است.

این سایت در دایرکتوری یاهو ذکر شده است.

طول برچسب شرح است 1000 تگ به شرح characters.The ایده آل باید کمتر از 200 کاراکتر در طول.

طول تگ کلمات کلیدی، 103 کلمات کلیدی characters.The برچسب ایده آل باید کمتر از 100 کاراکتر است.

این سایت دارای 43 عکس، 37 عکس عنوان مطرح شده ندارد

----------------------------------------

Page load time: 5.68s

Total page size: 474KB

Total number of requests: 67

ویرایش شده در توسط Mohammad Moradi

آقاي حاجيان در بررسي سايت شما

عنوان سايت بسيار طولاني هست كه بايد اصلاح شود

رتبه سايت شما 2 مي باشد كه خوب است

سايت ساخته شده با جوملا

ارزش مالي سايت شما : $121 USD

بازديد روزانه از سايت شما 35 تا 40

سئو سايت شما در حدود 55.2%

رتبه سايت شما در الكسا در جهان 5.509

رتبه الكسا در ايران 49,066

تگ توضيحات شما هم خانواده و بيانگر مفهوم و كارايي سايت نيست

تعداد صفحات ايندكس شده سايت 467

-------------------------

رتبه این سایت 2،

این سایت به جستن 78.6 درصد. این به این معنی است که 78.6 درصد از بازدیدکننده داشته است از نمایش تک صفحه ای تشکیل شده است.

پیشنهادات:

بهبود ساختار سایت.

بهبود ساختار آدرس خود را.

سایت خود را آسان تر به حرکت است.

بهینه سازی مطلب.

این سایت دارای 23 تصاویر، 1 تصویر دگرساز نیست، 19 عکس نه عنوان.

-------------------------------------------------

Page load time: 3.15s

Total page size: 693KB

Total number of requests: 99

سرعت لود سايت شما در حدود 33% مي باشد

---------------------------------------

آقای حاجیان سایتی که طراحی کردید عالی بود .

آموزش سئو- بهينه سازي سايت توسط محمد مرادي مدير وبسايت يوسايت ديزاين

در اين پست مي خواهم به مرور 30 روش افزايش بازديد براي سايتها را افشا كنم

1. فیس بوک

بزرگترین شبکه اجتماعی جهان فیسبوک میباشد.که از افراد عادی تا افراد بزرگ سیاسی و اجتماعی در ان فعالیت دارند.نمونه حقیقی اهمیت فیسبوک را میتوان در انتخابات آمریکا مشاهده کرد جایی که باراک اوباما توانست با فعالیت در فیسبوک تعداد بسیار زیادی طرفدار پیدا کند همچنین او توانست خود را به جوانان معرفی کند و اهداف خود را در مکانی که بیشتر فعالان ان جوانان هستند بیان کند.

اگر شما شرکت بزرگ یا کوچکی دارید و یا حتی یک سایت شخصی دارید باید در فیسبوک فعالیت کنید.زیرا شبکه های اجتماعی بخش جدانشدنی سئو میباشند و در سئوی نوین سئو بدون شبکه های اجتماعی بی معنی میباشد.

در فصل بعدي در خصوص ساخت پيج رنگ در فيس بوك بحث خواهد شد

[h=2]15 نکته ی طلای برای ساختن پیج در فیس بوک[/h]1.یک پیج برای کارتان بسازید نه یک پروفایل.

اولین قدم ، برای اینکه بتونید پتانسیل کاریتون رو افزایش بدید باید یک پیج برای سایت یا کسب و کارتون بسازید و نه یک پروفایل.

نحوه ی ساختن یک پیج در فیس بوک بسیار ساده است ، فقط کافیست به این آدرس رفته و طبق مراحل جلو بروید.

سلام و تشکر از مطالب مفیدتون

www.3noqte.com

حدود 5 ساله فعاله و 17000 مطلب داره

ولی متاسفانه بازدید حدود 2 الی 3 هزار تا در روز

و الکسای 130 هزار و خورده و پیج رنک 2!!

اگه ضمن گفتن اشکالات بعضی راهکارهای جزیی هم بدید ممنون میشم...

طبق درخواست شما مشكلات سايتتان بشرح ذيل است

این وزن سایت 162 کیلوبیت است. وزن ایده آل باید کمتر از 125 کیلوبیت در طول باشد. شما می توانید با وب سایت خرد کردن سایت خود را به خرد کردن استفاده کنید.

رتبه این سایت 2، خیلی کم است.

این سایت به جستن 61.2٪ است. این بدان معنی است که 61.2 درصد از بازدیدکننده داشته است شامل نمایش تک صفحه ای می باشد.

پیشنهادات:

بهبود ساختار سایت.

بهبود ساختار آدرس خود را.

سایت خود را آسان تر به حرکت است.

بهینه سازی مطلب.

میانگین زمان لود شدن این سایت 4.262 ثانیه است. زمان بار ایده آل باید به کمتر از 2 ثانیه باشد.

این سایت دارای 24 عکس، 24 عکس به عنوان مطرح شده ندارد.

W3C اعتبار سنجی دارای اشکالات زیر: 5 خطاها، 6 هشدار دهنده (ها) است.

تگ description شما خيلي كوتاه است

و تگ keywords بسيار طولاني

آموزش تنظیمات سئو در جوملا

اگر در پنل سایت جوملایی خود وارد بخش تنظیمات شوید در ستون کناری آن تنظیمات SEO را می بینید و همانطور که از نامش بر می آید تنظیمات سئو و بهینه شدن آدرس های سایت ما را بر عهده دارد. این بخش از مفیدترین قسمتهای تنظیمات جوملا است مه اگر از ابتدای راه اندازی سایت بدرستی تنظیم شود کمک شایانی در شناساندن آدرس های صفحات داخلی سایت به موتورهای جستجو و آدرس دهی بهینه و راحت به اسپایدرهای آنها خواهد نمود.

seo_joomla300x147-1.jpg

تنظیمات سئو در جوملا

اگر از سرویس دهنده با سیستم عامل لینوکس استفاده می کنید و سرور شما از آپاچی پشتیبانی میکند این فرصت را از دست ندهید و آدرسهای خود را اصلاح و مطابق با تنظیمات سئو پیاده سازی کنید. هر چند که با سیتم عامل ویندوز بجز گزینه mod_rewriter می توان گزینه های دیگر را با هماهنگی مدیر سرور فعال کرد.

۱- آدرس های بهینه برای موتورهای جستجو: در این قسمت شما تعیین می کنید که آیا علاقمند به آدرس های کوتاه و زیباتر هستید یا از آدرس های یک خطی! جوملا استفاده خواهید کرد.

۲- استفاده از mod_rewrite: اگر روی سرور لینوکس شما آپاچی نصب است این گزینه را فعال کنید و قبل از ذخیره در پوشه اصلی فایلهای هاستتان، فایل htaccess.txt را به .htaccess تغییر دهید. اگر بعد از ذخیره این فایل با مشکلی مواجه شدید با توجه به تنظیمات بعضی از سرورهای لینوکس ممکن است لازم باشد که در داخل فایل htaccess کلمات

کد:

Options +FollowSymLinks

را یافته و به

کد:

# Options +FollowSymLinks

تغییر دهید.

اگر مشکل رفع نشد کدهای زیر را عینا در فایل .htaccess کپی و ذخیره کنید:

## # @version $Id: htaccess.txt 10492 2008-07-02 06:38:28Z ircmaxell $ # @package Joomla # @copyright Copyright © 2005 - 2008 Open Source Matters. All rights reserved. # @license http://www.gnu.org/copyleft/gpl.html GNU/GPL # Joomla! is Free Software ## ##################################################### # READ THIS COMPLETELY IF YOU CHOOSE TO USE THIS FILE # # The line just below this section: 'Options +FollowSymLinks' may cause problems # with some server configurations. It is required for use of mod_rewrite, but may already # be set by your server administrator in a way that dissallows changing it in # your .htaccess file. If using it causes your server to error out, comment it out (add # to # beginning of line), reload your site in your browser and test your sef url's. If they work, # it has been set by your server administrator and you do not need it set here. # ##################################################### ## Can be commented out if causes errors, see notes above. #Options +FollowSymLinks # # mod_rewrite in use RewriteEngine On ########## Begin - Rewrite rules to block out some common exploits ## If you experience problems on your site block out the operations listed below ## This attempts to block the most common type of exploit `attempts` to Joomla! # # Block out any script trying to set a mosConfig value through the URL RewriteCond %{QUERY_STRING} mosConfig_[a-zA-Z_]{1,21}(=|%3D) [OR] # Block out any script trying to base64_encode crap to send via URL RewriteCond %{QUERY_STRING} base64_encode.*(.*) [OR] # Block out any script that includes a<script type="text/javascript">// <![CDATA[ tag in URL RewriteCond %{QUERY_STRING} (<|%3C).*script.*(>|%3E) [NC,OR] # Block out any script trying to set a PHP GLOBALS variable via URL RewriteCond %{QUERY_STRING} GLOBALS(=|[|%[0-9A-Z]{0,2}) [OR] # Block out any script trying to modify a _REQUEST variable via URL RewriteCond %{QUERY_STRING} _REQUEST(=|[|%[0-9A-Z]{0,2}) # Send all blocked request to homepage with 403 Forbidden error! RewriteRule ^(.*)$ index.php [F,L] # ########## End - Rewrite rules to block out some common exploits # Uncomment following line if your webserver's URL # is not directly related to physical file paths. # Update Your Joomla! Directory (just / for root) # RewriteBase / ########## Begin - Joomla! core SEF Section # RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteCond %{REQUEST_URI} !^/index.php RewriteCond %{REQUEST_URI} (/|.php|.html|.htm|.feed|.pdf|.raw|/[^.]*)$ [NC] RewriteRule (.*) index.php RewriteRule .* - [E=HTTP_AUTHORIZATION:%{HTTP:Authorization},L] # ########## End - Joomla! core SEF Section

3- افزودن پسوند به آدرس ها: با تایید این قسمت در انتهای آدرسهای شما پسوند .html که نمایانگر نوع سند صفحه وب شماست، درج می شود.

۴- نام مستعار یونیکد: این گزینه از جوملا ۱٫۶ به بعد اضافه شده است و با فعال کردن آن عنوان فارسی صفحه مورد نمایش، در آدرس صفحه قرار می گیرد که مدتیست در الگوریتم گوگل یک امتیاز مثبت محسوب می شود.

[h=2]۱۲ آپدیت جدید و مهم گوگل

[/h]

در این پست برای شما مطالبی آماده کرده ایم در مورد جمع بندی ۱۲ آپدیت و الگوریتم آخر گوگل.سعی میکنیم در این پست تمامی آپدیت های مهم را متذکر شویم

قبل از شروع متذکر میشویم آپدیت هایی که نام برده میشود تنها براساس تجربه و اخبار منتشر شده است.ممکن است گوگل اپدیت هایی انجام داده باشد که کسی متوجه آن نشده باشد پس برای اطلاعات دقیق تر به وبسایت خود گوگل مراجعه کنید.

آپدیت پاندا

همان طور که در مقالات قبلی سئوموز اشاره کردیم این آپدیت برای بررسی وبسایت هایی با کیفیت پایین ( Low Quality ) بود که تاثیر آن بسیار زیاد بود.هنوز هم وبسایت هایی وجود دارند که نیاز به ریکاوری از این آپدیت داشته باشند.در زیر میتوانید تصویری از تاثیر این آپدیت بر روی Query ها مشاهده کنید:

Panda-Update-300x102.jpgPanda Update | گوگل پاندا

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراحعه کنید:

[h=3]سئو سازی محتوای سایت : گوگل پاندا[/h] [h=3]گوگل پاندا به ایران رسید![/h] آپدیت پنگوئن

پس از صحبت هایی فراوانی که میان بزرگان سئو در مورد بهینه سازی بیش از حد ( Over Optimization ) انجام شد آپدیت پنگوئن ار طرف گوگل ارائه شد.هدف از این آپدیت مقابله با اسپم بود ( Web Spam ) که در تاریخ ۲۴ آپریل سال ۲۰۱۲ گوگل در خبری آن را به اطلاع همه رساند.در زیر میتوانید تاثیر این اپدیت را در ظاهر شدن در SERPs مشاهده کنید :

Penguin-Update-300x97.jpgPenguin Update | آپدیت پنگوئن

برای اطلاعات بیشتر در مورد این آپدیت به لینک های زیر مراجعه کنید:

[h=3]الگوریتم جدید گوگل : برخورد با سایت های اسپم[/h] [h=3]بررسی الگوریتم جدید گوگل:گوگل پنگوئن[/h] آپدیت لینک های غیر طبیعی پروفایل

از ابتدای سال ۲۰۱۲ گوگل شروع کرد به ارسال تعداد بسیار زیادی از پیغام های Unnatural Links در گوگل وبمستر تولز به وبمسترها.در حالی که بیشتر این پیغام ها در ۱۲ مارچ دریافت شد تاثیر آن چند روز بعد به طور کامل مشاهده شد.آپدیتی که شاید هیچ کس تصورش را هم نمیکرد که گوگل دست به آن بزند.بیشتر ضربه ها در پایان سپتامبر سال ۲۰۱۱ انجام شد.در زیر میتوانید تصویری از تاثیر این آپدیت مشاهده کنید:

Unnatural-Link-Google-300x97.jpgUnnatural Link Google | گوگل لینک های غیر طبیعی

برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

[h=3]گوگل و لینک های مشکل دار – Unnatural Links[/h]

در ادامه بحث آپدیتهای جدید گوگل

خرید لینک

این آپدیت همزمان و مربوط با لینک های غیرطبیعی بود اگر دقت کرده باشید در آن بازه ی زمانی بسیاری از وبسایت های فروشنده بک لینک افت پیج رنک داشتند و همچنین بیشتر لینک های فروخته شده به حالت Nofollow درآمد.تاثیر منفی برای این گروه از افراد بسبار زیاد بود میتوانید در زیر نموداری از افت شدید این وبسایت ها را مشاهده کنید:

buying-links-300x97.jpgBuying Links | آپدیت لینک های غیرطبیعی گوگل

برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

[h=3]گوگل و لینک های مشکل دار – Unnatural Links[/h] آپدیت لینک های فروخته شده در شبکه های اشتراک گذاری لینک

این آپدیت هم کاملا مشابه آپدیت های قبلی میباشد.اما برای آن دسته از افراد اتفاق افتاد که هزینه پرداخته بودند برای اشتراک گذاری پیاپی لینک هایشان در شبکه های به اشتراک گذاری لینک.در زیر میتوانید تاثیر این آپدیت را مشاهده کنید:

buying-links-again-300x96.jpgPaid Link Networks | آپدیت گوگل

آپدیت نظرات منفی

در دسامبر سال ۲۰۱۰ خبری در نیویورک تامیز منتشر شد که وبسایتی ادعا کرده است نظرات منفی باعث شده است که وبسایت انها در گوگل رنک بگیرد.بالافاصله گوگل اعلام کرد که نظرات یک فاکتورکاملا اشتباه برای بررسی و رنک دادن به وبسایت ها میباشد پس انها اپدیت حدیدی منتشر کردند برای رفع این مشکل.در زیر میتوانید افت شدید وبسایت ها را پس از این اپدیت مشاهده کنید:

negative-reviews-probably-paid-links-300x98.jpgNegative Rewiews | آپدیت نظرات منفی

آپدیت Anchor Text های یکسان

این آپدیت واقعا هیجان انگیر و غیرقابل باور بود.گوگل همیشه افراد را تشویق میکرد به ایجاد لینک و رنک گرفتن برای Anchor Text های لینک خود اما در این اپدیت گوگل مقابله کرد با وبسایت هایی که Anchor Text های بسیار زیاد و یکسانی دارند.در چارت زیر مشاهده میکنید که در یک بازه ی زمانی وبسایت ها به خاطر لینک سازی خود جایزه دریافت کردند و پیشرفت داشتند تا زمانی که این آپدیت ارائه شد و امار انها افت پیدا کرد:

exact-match-anchor-300x98.jpgExact Anchor Text | آپدیت Anchor Text های گوگل

برای اطلاعات بیشتر در مورد Anchor Text به لینک زیر مراحعه کنید:

[h=3]آنکر تکست [ Anchor Test ] چیست؟[/h] آپدیت لینک های فوتر

این آپدیت برای بسیاری از وبسایت ها اتفاق افتاده است.ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که لینک های زیادی را در فوتر وبسایت خود قرار بدهید.گوگل برای این مورد هم اپدیت الگوریتم انجام داده که با وبسایت هایی که لینک های زیادی در فوتر خود دارند برخورد کند.این اپدیت دقیقا یک هفته زمان برد که وبسایت های زیادی کاملا ناخواسته ضربه خوردند.

footer-links-penalty-300x97.jpgFooter Links | آپدیت لینک های فوتر گوگل

آپدیت نظرات اسپم

یکی از روش های قدیمی و مفید لینک بیلدینگ نظر دادن در وبسایت دیگران بود.اما پس از مدتی این روش به یک روش بلک هت تبدیل شد زیرا رقبا در وبسایت های هم نظر میگذاشتند فقط برای به دست آوردن لینک از وبسایت انها و بیشتر اوقات هم این نظرات اسپم بود.گوگل پس از مشاهده این نوع روش ها آپدیتی برای مقابله با این گروه از وبمسترها ایجاد کرد.بیشتر وبسایت هایی که به دلیل این آپدیت افت داشتند نتوانستند ریکاوری کنند.

comment-spam-300x98.jpgSpam Comment | آپدیت نظرات اسپم گوگل

آپدیت سئو منفی

در این مورد پست های بسیاری نوشته شده است.اما شاید بهترین و مفید ترین انها پستی باشد که در وبسایت سئوموز قرار گرفت.,مدیر ویسایت SEOFaststart.com اعلام کرده است که وبسایت انها مورد حمله لینک های بسیار ضیعف در کلمات اصلی انها قرار گرفته است و پس از چند روز با افت شدید در گوگل روبه رو شده اند.

seo-fast-start-300x98.jpg

پس از آن وبسایت دیگری اعلام کرد که مورد حمله سئو منفی قرار گرفته است و حتی عاملان این حمله را نیز پیدا کرده است اما کاری نتوانسته انجام بدهد.در زیر کاملا متوجه میشوید در زمانی که انها در حال افزایش امار بودند با افت بسیار شدیدی روبه رو شدند:

negative-seo-nope-300x97.jpg

در مورد این نوع سئو در آینده در سئوموز بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آپدیت پیج رنک

افت پیج رنک یکی از عادی ترین موارد در سئو میباشد اما برای بعضی از وبسایت ها افت پیج رنک بسیار بعید بود و کسی تصورش را هم نمیکرد که روزی وبسایت های بزرگ افت پیج رنک پیدا کنند.نمونه های بسیاری در وب فارسی وجود داشته اند که پیج رنک های انها افت شدید داشته اند.این افت را میتوان جدی ترین زنگ خطر گوگل به شمار آورد زیرا در مورد دیگر اخطار ها شاید کسی متوجه نشود اما افت پیج رنک را همه متوجه میشوند و گوگل هم بسیار جدی خواهد بود.

newspaper-selling-links-300x98.jpgPagerank Penalty | آپدیت پیج رنک گوگل

کی میدونه؟!!!

اپدیت های گوگل همیشه در حال انجام هستند.همان طور که گفتیم در اول پست بعضی از آن ها را ما میشناسیم بعضی ها هم بدون این که ما متوجه شویم انجام میشوند.این روز ها هم تغییرات زیادی در گوگل انجام شده که شاید شبیه باشد به یک اپدیت جدید که انجام شده و یا در راه است.

منبع :

[h=4]۱۶ GOOGLE PENALTY, UPDATE & FILTER VISUALISATIONS BY SEO VISIBILITY[/h]

مهمان
This topic is now closed to further replies.