reyhann

قالب youbricks

9 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
قالب youbricks را کجا می*تونم پیدا کنم؟

این قالب یک قالب تجاری هست و توی این انجمن نمی تونید پیداش کنید. ولی تو گوگل ....

نال شده مثل نرم افزارهای کرک شده میمونه

قالبها و یا افزونه ها تجاری رو برمیدارن کدهاشون رو دستکاری میکنن و از حالت تجاری خارج و رایگان منتشر میکنن در این بین احتمال اینکه کدهای مخرب داخل افزونه تزریق بشه زیاده

که مشکلات زیادی در استفاده گاها مشاهده شده...

بله. فهمیدم صابر جان و ممنونم.

صابر ممکنه مشکل top menu که باهاش یه هفته*اس روبرو هستم رو هم بهم راهنمایی کنین؟

بسیار خوشحالم که هستین اینجا.

سایت هایی فروش قالب جوملای ایرانی قالب هاشون نال شده است؟ من دوبار قالب خریدم از این سایت ها که هر دوش کلی باگ داشت و با کلی مشکل مواجه شدم

سایت هایی فروش قالب جوملای ایرانی قالب هاشون نال شده است؟ من دوبار قالب خریدم از این سایت ها که هر دوش کلی باگ داشت و با کلی مشکل مواجه شدم

درود

بستگی به شرکتی داره که ازش تهیه میکنید . بعضی دوستان قالب های نال شده میفروشن و بعضی قالب با لایسنس اصلی . اینکه میفرمائید باگ داشتند باید بررسی بشه که چه باگی ؟ چون ممکنه قالب های نال شده هم مشکلی نداشته باشند و بالعکس قالب های اصلی هم باگ داشته باشند . الان پی سی تمپلت قالب های با لایسنس اصلی رو میخره و پارسی سازی میکنه و میفروشه ولی بعضی قالب ها مشکل دارند که مشکل از سمت خود تولید کننده قالب هست نه تیم های ایرانی

من خودم به شخصه با نال هم مشکل ندارم . نال به تنهایی مشکلی نداره مثل کرک عمل میکنه و داره لایسنس رو دور میزنه . مشکل اینجاست که بعضی دوستان قالب ها رو دستکاری میکنند که دچار مشکل میشه ( نظر شخصی بود )

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

درود

بستگی به شرکتی داره که ازش تهیه میکنید . بعضی دوستان قالب های نال شده میفروشن و بعضی قالب با لایسنس اصلی . اینکه میفرمائید باگ داشتند باید بررسی بشه که چه باگی ؟ چون ممکنه قالب های نال شده هم مشکلی نداشته باشند و بالعکس قالب های اصلی هم باگ داشته باشند . الان پی سی تمپلت قالب های با لایسنس اصلی رو میخره و پارسی سازی میکنه و میفروشه ولی بعضی قالب ها مشکل دارند که مشکل از سمت خود تولید کننده قالب هست نه تیم های ایرانی

من خودم به شخصه با نال هم مشکل ندارم . نال به تنهایی مشکلی نداره مثل کرک عمل میکنه و داره لایسنس رو دور میزنه . مشکل اینجاست که بعضی دوستان قالب ها رو دستکاری میکنند که دچار مشکل میشه ( نظر شخصی بود )

بله دقیقا موضوع همین دستکاری هست . میشه بگین به غیر از سایت پی سی تمپلیت دیگه چه سایت هایی هستند که قالب هاشون با لایسنس هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری