Vahid Taheri

سوالات و مشکلات پیرامون J2Store نسخه 3 و درگاه ها

79 پست در این موضوع

با سلام

برای نظم بیشتر انجمن سوالات پیرامون این افزونه و افزونه های جانبی اون رو فقط در این تاپیک مطرح کنید.

ایجاد این تاپیک دلیلی بر پاسخ ندادن سوالات قبلی نیست و به سوالات پاسخ داده نشده در این تاپیک پاسخ داده خواهد شد.

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سوال از کاربر عزیز , aynalserat :

آقای طاهری عزیز مدتی سرم خیلی شلوغ بود امروز یه برسی کردم دیدم که ترجمه منتشر شده ، قبل از این ترجمه ظاهراً کاملتر بوده الان من هم در بخش مدیریت و هم در بخش کاربری با متونی مواجه هستم که با ترجمه قبل که داشتم فارسیشون موجود بود اما از موقعی که این فارسی ساز رو نصب کردم می بینم متون رو انگلیسی نشون می ده .

نمونه هم اینه که کاربر وقتی محصول انتخاب می کنه سه گزینه باید براش بیاد یکی ادامه خرید دیگری آغاز پرداخت نهایی و سومی اگه اشتباه نکنم مقادیر به روز رسانی که اکنون بعد از نصب این ترجمه اینطور هستند:

Continue shopping

Begin Checkout

Update Quantities

ممنون می شم اگر لطف کنید و مورد را برسی بفرمایید

پاسخ :

این فارسی ساز روی چند سایت تست شده و مشکلی نداشته. فایل های زبان قبلی رو پاک کرده و نسخه جدید رو نصب کنید.

1 کاربر پسند دیده است

آقای طاهری عزیز فایل زبان را از بخش مدیریت جوملا حذف کردم از بخش هاست فایل های زبان باقیمانده فارسی جی 2 استور را حذف کردم و مجددا بسته فارسی ساز را نصب نمودم متاسفانه درست نشد !!!!!

درود

دوباره از مدیریت نصبش نکنید . فایل های زبان را از طریق همون هاست انتقال بدید . منم تست زدم مشکلی نداشت .

با سپاس فراوان متوجه اشتباه شدم

کامپوننتی که من نصب کردم نسخه 2.8.5 جی 2 استور هست که باید فایل فارسی سازی اون رو از لینک هدیه فروشگاه ساز J2Store فارسی (نسخه 2) + درگاه های پرداخت آنلاین دانلود می کردم

من به اشتباه لینک جدید هدیه فروشگاه ساز J2Store نسخه 3 فارسی + درگاه های پرداخت آنلاین نسخه 3 رو دانلود کردم که این مورد باعث شد فایل ها همخوانی نداشته باشند.

جناب طاهری گرامی ببخشید قصد اسپم ندارم ولی زرین پال به دلیل اذیت در تراکنس ها زیاد جالب نیست به خصوص اینکه در مقابل درگاه جهان پی و dayapay کارمزد بالاتری رو اعمال میکنه و یا مشکل در روند تسویه داره

جناب طاهری گرامی ببخشید قصد اسپم ندارم ولی زرین پال به دلیل اذیت در تراکنس ها زیاد جالب نیست به خصوص اینکه در مقابل درگاه جهان پی و dayapay کارمزد بالاتری رو اعمال میکنه و یا مشکل در روند تسویه داره

درود

کارمزدهای درگاههای نامبرده تفاوتی نداره در حال حاضر با زرین پال . مشکلات روند تسویه و ... هم مشاهده نشده . البته مطمئنا با انتشار j2store جدید دوستان عزیز بخش توسعه درگاههای مختلف بانکی رو برای این افزونه در نظر میگیرند .

ارسال شده در (ویرایش شده)

علاوه بر فرمایش دوست خوبم مهندس صدیقی باید بگم که انتشار درگاه زرین پال برای تبلیغ از این درگاه نبوده و بنابر آمار تقریبی گرفته شده حدس زدیم که زرین پال کاربر بیشتری نسبت به جهان پی و پی پال و ... داشته باشه.

درصددیم که برای اکثر سیستم های واسط و همچنین بانک ملت درگاه رو آماده کنیم. اگر در درگاه های مستقیم موردی غیر از بانک ملت مد نظرتون هست،در این تاپیک یا بخش بازارچه مطرح کنید تا براتون آماده کنیم.

موفق باشید

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

ممنون از اساتید بزرگوار

امکانش هست پلاگین پی لاین برای j2store 3 جوملا 3 رو هم قرار بدید؟ چند ماهه منتظرم پلاگینش منتشر بشه.

ممنون

درود

پلاگین ها انشالا دیر یا زود منتشر میشن البته مطمئنا بصورت تجاری نه رایگان .

موفق باشید

با سلام

ممنون از انتشار این پلاگین و فارسی سازی این نسخه،

من رو نسخه v3.1.8 PRO پلاگین درگاه زرین پال شمارو استفاده کردم، پرداخت به درستی انجام می شه و به حساب زرین پال پول ریخته می شه، ولی زمان بازگشت به سایت پیغام زیر به کاربر نمایش داده می شود و سفارش تایید نمی شود:

نتایج پرداخت

تراکنش قبلا بررسی شده است!

برای پیگیری سفارش با فروشگاه تماس بگیرید.

شماره تراکنش خرید: 123456789

در zarinpalv2.php هم متن اررور رو پیدا کردم که مربوط به Status == 101 می شد، قبلا روی همین سایت در ورژن قبلی j2store و پلاگین قبلی که زحمت کشیده بودید بازگشت به سایت بدون مشکل انجام می شد.

با سلام

ممنون از انتشار این پلاگین و فارسی سازی این نسخه،

من رو نسخه v3.1.8 PRO پلاگین درگاه زرین پال شمارو استفاده کردم، پرداخت به درستی انجام می شه و به حساب زرین پال پول ریخته می شه، ولی زمان بازگشت به سایت پیغام زیر به کاربر نمایش داده می شود و سفارش تایید نمی شود:

نتایج پرداخت

تراکنش قبلا بررسی شده است!

برای پیگیری سفارش با فروشگاه تماس بگیرید.

شماره تراکنش خرید: 123456789

در zarinpalv2.php هم متن اررور رو پیدا کردم که مربوط به Status == 101 می شد، قبلا روی همین سایت در ورژن قبلی j2store و پلاگین قبلی که زحمت کشیده بودید بازگشت به سایت بدون مشکل انجام می شد.

این خطا زمانی رخ میده که پرداخت دوبار تایید بشه. در این صورت درگاه کد 101 رو برای وضعیت ارسال میکنه.

فایل zarinpalv2 همون طور که از اسمش مشخصه برای نسخه 2 جی 2 استور در نظر گرفته شد که البته الان غیرفعال هست و در حال بررسیه.

شما مطمئنیئد که پرداخت دوباره verify نمیشه ؟ هنگام بازگشت خطایی نمیده؟ ( server not respond یا هر ارور دیگه )

چون من این پلاگین رو روی سایت خودم و سایت یکی از دوستان چک کردم. مشکلی نداشت.

باز هم چک میکنم و اگر به نتیجه ای رسیدم ، اعلام میکنم

موفق باشید

این خطا زمانی رخ میده که پرداخت دوبار تایید بشه. در این صورت درگاه کد 101 رو برای وضعیت ارسال میکنه.

فایل zarinpalv2 همون طور که از اسمش مشخصه برای نسخه 2 جی 2 استور در نظر گرفته شد که البته الان غیرفعال هست و در حال بررسیه.

شما مطمئنیئد که پرداخت دوباره verify نمیشه ؟ هنگام بازگشت خطایی نمیده؟ ( server not respond یا هر ارور دیگه )

چون من این پلاگین رو روی سایت خودم و سایت یکی از دوستان چک کردم. مشکلی نداشت.

باز هم چک میکنم و اگر به نتیجه ای رسیدم ، اعلام میکنم

موفق باشید

بله متوجه شدم، ولی عجیبه که روی نسخه 3 داره اروری که مربوط به نسخه ورژن 2 هست نمایش داده میشه، چون سرچ کردم در کل فایل ها این متن اررور فقط در این فایل قرار داشت مگر اینکه در جای دیگر به صورت کد شده قرار داده باشین، j2store هم نسخه pro هست و از خود سایت سازنده خریداری شده.

نه هیچ خطایی نمی ده، همین الان خطا رو بر روی ماکسیمم گذاشتم و یک کالای 1000 تومانی به عنوان تست امتحان کردم، باز هم همون اررور " تراکنش قبلا بررسی شده است!" دریافت می شود.

ممنون از لطفتون، اگه نیاز بود دسترسی به ادمین سایت رو هم براتون ارسال کنم.

نه خطا تو فایل نسخه ۳ هم تعریف شده

خودم هم نسخه pro دارم. این مشکل از اون نیست

سلام و با تشکر از زحمات شما . این مشکل برای سایت منم ایجاد شده یعنی پول کم میکنه و نتیجه تراکنش failed . لطفل راهنمای نمایید.

سلام برای من مشکلی نداره مثل ساعت کار میکنه

شاید مشکل از نسخه جی 2 استور یا تنظیماتتون باشه

مرسی بابت افزونه خوبتون جناب طاهری.....

امکان داره جای تو تنظیمات تعیین کرده باشه که تراکنش بعد از برگشتن از سایت failed باشه ؟ چنین تنظیماتی توی ورژن 2 بود ولی من در این ورژن تا حالا ندیدم.

یک مشکل در قسمت عضویت هست اونم اینه که وقتی طرف از طریق j2store عضو میشه ایمیلش به عنوان نام کاربری قرار داده میشه و تمام گزینه های ادرس جدید و گزینه های ثبت نام یکی به جز رمز و ایمیل . چطوری این تغییر بدم. هم نام کاربری هم قسمت ادرس جدید؟

روی سایت خودم و دو سایت دیگه چک کردم ، مشکلی نداشت.

با این حال یه سری تغییرات در کد ها اعمال کردم ، ببینید مشکل حل میشه یا خیر.

دانلود نسخه ی ویرایش شده پلاگین زرین پال

ضمنا در پلاگین نسخه 2 یکی از دوستان گزارش دادند که واحد ارز هنگامی که از سایر درگاه ها در کنار زرین پال استفاده میکنند در تداخله. چون زرین پال تومان دریافت و محاسبه میکنه و بقیه ریال.

پس لازمه که قیمت ها رو در فروشگاه ریال بزنید و پلاگین خودش به تومان تبدیل میکنه.

اگر این پلاگین هم جواب نداد ، دسترسی هاست و مدیریت رو برام ارسال کنید تا چک کنم.

موفق باشید

1 کاربر پسند دیده است

1. این نسخه تجاری شما آیا کپی رایتش هم در محولات صفحه اصلی وجود داره ؟

2. فارسی ساز داره ؟

3. آیا میشود منو ها رو به بخش های محصولات ربط داد ؟

1. این نسخه تجاری شما آیا کپی رایتش هم در محولات صفحه اصلی وجود داره ؟

2. فارسی ساز داره ؟

3. آیا میشود منو ها رو به بخش های محصولات ربط داد ؟

1- خیر. اصولا بنده با کپی رایت در بخش کاربری سایت مخالفم.

2- فارسی سازش همون فارسی ساز نسخه ی رایگانه

3- از لحاظ منو ها مثل نسخه ی رایگان هست و میتونید مجموعه محصولات رو به منو وصل کنید.

سلام

آیا در این نسخه از J2store منظورم نسخه 3 هست میشه فایل رو فروخت با لینک خارجی ؟

آیا ویچورمارت بهتره یا J2STORe ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری