آموزش جوملا 3.5 از مبتدی تا پیشرفته اختصاصی انجمن جوملای ایران و ماهنامه دیجیتال

ابوالفضل طالبی
توسط ابوالفضل طالبی در آموزشهای جوملا 3 تا 3.9,
با توجه به انتشار نسخه 3 جوملا و همچنین انتشار نسخه 3.5 جوملا در آینده ای نزدیک ، قصد دارم آموزشهای کاملی از این نسخه های جدید جوملا که انقلابی در طراحی وب سایت مبتنی بر سیست مدیریت محتوا در سطح جهانی است ارائه کنم.به همین منظور برای اولین بار در ایران آموزشهای مربوط به نسخه های جدید جوملا را در این تاپیک با عنوان "اولین کتاب آموزش جوملا 3 و 3.5" در این تاپیک آغاز میکنم. شما میتوانید هر دو هفته یک بار آموزشها را به صورت کتاب pdf از همین تاپیک دانلود کنید و یا در ماهنامه دیجیتال به صورت چاپی از باجه های روزنامه فروشی تهیه نمایید. اولین و کاملترین کتاب آموزشی جوملا 3 و 3.5 اولین کتاب آموزش جوملا 3.5 در ایران که شروع دارد ولی پایان ندارد!! توضیح: آموزشهای ابتدایی مربوط به جوملا 3 و 3.5 با آموزشهای مربوط به جوملا 2.5 که قبلا در این تاپیک شروع کرده بودم یکسان است لذا بخشی از آموزشهایی که شما باید قبل از شروع کار با جوملا 3 و 3.5 بدانید شامل موارد زیر است که از شما درخواست میکنم قبل از شروع آموزش موارد زیر را مطالعه نمایید: آموزش جوملا 2.5 از مبتدی تا پیشرفته اختصاصی انجمن جوملای ایران و ماهنامه دیجیتال

اموزش جوملا 2.5 _ قسمت دوم (Joomla 2.5 training part 2)
پس از مطالعه دو قسمت اشاره شده بالا میتوانید ادامه مباحث آموزشی جوملا 3.5 را دنبال بفرمائید. همچنین برای شرکت در کلاس های حضوری و یا خرید فیلمهای ویدیویی به لینک های زیر میتوانید مراجعه نمایید آموزش جوملا
آموزش خصوصی جوملا
آموزش ویدیویی جوملا
  • 3 پاسخ