نحوه وارد کردن فونت های فارسی در تنظمیات قالب shaper helix3

m3hdi
توسط m3hdi در رفع مشکلات و سوالات عمومی جوملا 3 تا 3.9,
سلام . من میخواستم این قالب اورجینال shaper helix3 کمی تغییرات بدم روش . یکی از تغییراتی که میخوام براش قرار بدم اماکن تغییر فونت های مختلف در تنظیمات قالب در بخش " Typography " هستش . طبق مراحلی که این قالب انجام داده فونتهای مربوطه رو از فایل " webfonts.json " از مسیر "templates\shaper_helix3\webfonts " فراخوانی می کنه و اکثر فونت ها از گوگل فونت فراخوانی می شود . یکی از دستورات Json به صورت زیر است { "kind": "webfonts#webfont", "family": "Yesteryear", "category": "handwriting", "variants": [ "regular" ], "subsets": [ "latin" ], "version": "v5", "lastModified": "2015-03-03", "files": { "regular": "http://fonts.gstatic.com/s/yesteryear/v5/dv09hP_ZrdjVOfZQXKXuZvesZW2xOQ-xsNqO47m55DA.ttf" } حالا من میخوام که حدود 10 تا از فونت های فارسی مربوطه رو وارد این تنظمیات کنم که به راحتی قابل تغییر باشه . یعنی کاربر مثلا از لیست " Body Font " بیاد مثلا فونت Yekan انتخاب کنه تمام نوشته های قسمت Body من به به فونت یکان تبدیل بشه / برای اینکار حدود 10 تا فونت هم از پکیج فونت های فارسی درون پوشه fonts قالبم هم قرار دادم... [ATTACH=CONFIG]8073[/ATTACH]
  • 8 پاسخ