Mohammad_17

کاربران
 • تعداد ارسال ها

  26
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

10 خوب

درباره Mohammad_17

 • درجه
  کاربر معمولی
 • تاریخ تولد
 1. سلام الان یک سایت دیگر با همان قالب راه اندازی کرده ام و طبق راهنمایی شما برای حل مشکل پرش تصویر اقدام کردم اما اینبار مشکل برطرف نشد http://tahviehgr.ir/ لطفا راهنمایی بفرمایید باتشکر
 2. سلام در قسمت تماس با ما سایت http://safar0098.com/ از map کامپوننت widgetkit استفاده کرده ام. اما متاسفانه با اروری که در سایت ملاحظه می کنید مواجه می شوم. آیا راه حلی برای رفع این مشکل دارید؟
 3. با پاسخ شما مشکل مذکور مرتفع گردید با تشکر از شما
 4. سلام در سایت http://safar0098.com هنگامی که روی منوهای زیر مجموعه دار می روم ، عکس اسلایدر به سمت چپ می پرد! آیا کسی می تواند این مشکل را حل کند؟
 5. ارسال شد
 6. بله باتشکر از شما مشکل تداخل با ماژول اسلایدر بود که با غیر فعال کردن آن مشکل مرتفع گردید.
 7. برای هر دو سایت انجام شد ولی هر دو سایت اررورهای یکسانی داشتند
 8. بخش نمونه کار در صفحه اصلی ، پایین صفحه منظورم هست
 9. سلام دو سایت (http://asanbalabar.ir/ و http://tahviehgr.ir/ ) از قالب clarke_j25 بالا اورده ام که در هر دو سایت نسخه کامل کامپوننت widgetkit نصب می باشد. اکنون با استفاده از کامپوننت widgetkit بخشی به نام نمونه کارها در هر دوسایت قرار داده ام که در سایت http://tahviehgr.ir/ بدرستی کار می کند اما در سایت http://asanbalabar.ir/ کار نمی کند ایا کسی راه حلی برای مشکل مذکور دارد؟
 10. سلام طبق تصویر پیوست این کار را انجام دادم ولی نتیجه ای نداشت
 11. سلام قالب مربوطه دارای تعداد زیادی فایل css است که کد شما را در تعدادی از این css ها گذاشتم ، ولی نتیجه ای حاصل نشد
 12. سلام بتازگی روی یک قالب جوملا کار کردم اما یک مشکل را نتوانستم برطرف کنم اگر سایت http://tahviehgr.ir را باز کنید و به اسلایدر توجه کنید یک دکمه وسط آن می بینید که نتوانستم آن را حذف کنم آیا کسی هست که بتواند این کار را انجام دهد؟