mooon

کاربران
 • تعداد ارسال ها

  50
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • Days Won

  3

mooon last won the day on اکتبر 21 2017

mooon had the most liked content!

اعتبار در انجمن

13 خوب

درباره mooon

 • درجه
  کاربر معمولی
 • تاریخ تولد
 1. دوستان. سایت من برای فروش فایله. باید برای کاربران با توجه به سقف خریدشان {به این صورت که وقتی چند تا فایل را خریدند و اگر مجموع کل خرید بالای 50 هزار تومان بود .10 هزار تومان برایشان تخفیف لحاظ شود.} تخفیف در نطر بگیرم. نمیدانم باید کی 2 استور تجاری داشته باشم یا rsmembership ? اصلا نمیدانم باید چکار کرد!!!! نمیخواهم برای ثبت نام در سایت هزینه ای پرداخت بشه.
 2. اکیبا بکاپ بعد از زدن دکمه بکاپ گیری(مرحله اول و دوم را انجام دادم و مرحله سوم که بکاپ گیری بود این پیغامو داد) Akeeba Backup may not work as expected Akeeba Backup detected the following potential problems: Temp directory is the same as the site root چکار باید کرد؟
 3. ببخشید من برای فروش فایل اتوکد مشتری دارم. قبلا قرار بود بر اساس امتیاز حق دانلود ایلها را به مشتری ها بدهیم ولی الان میخواهم مجابش کنم که بر اساس تخفیف باشه (به این صورت که هر چه بیشتر خرید کنه براش تخفیف هایی را تعریف کنیم. یا هر چه بیشتر عضویتش را تمدید کند تخفیف برایشان تعریف کنیم) در این صورت باید چکار کرد؟ چه چیزهایی لازمه؟
 4. میشه با این افزونه های اشتراک که فرمودید. دانلود را بر اساس امتیاز انجام داد. که با توجه به چنلی که میخره به اعضا امتیاز بدهیم و طبق امتیاز قابلیت دانلود فایل را داشته باشند؟
 5. دروود بر شما . اگر بخواهیم هم اینجور عضویتی داشته باشیم و هم اینکه کسانی که قصد عضویت ندارند و مشتری گذری هستند و میخواهند یکی از ان فایلها را خریداری کنند .باید چکار کرد؟
 6. این فایلها قراره برای عموم هم به نمایش دربیاد و کسی که قصد عضویت نداره بتواند فایلهای مورد نظرش را خرید کند. بنظرتان با این شرایط من باید چکار کنم؟
 7. با دروود مشتری میگه می خواهم کاربران یکی از اشتراک ها را بخرند و من برای هر یک از اشتراک ها امتیاز بگذارم و کاربر با توجه به امتیازش حق دانلود فایل ها را خواهد داشت (فایلها اتوکد و etabs هستند). و همچنین اعضا پنل داشته باشند که لیست دانلود ها و خرید هایشان رو ببینند . و برایشان فایلهای هدیه هم در نظر گرفته است
 8. مشتری نگفته که توی انجمن میخام فایلها را بفروشم. گفته من یک سایت میخام که هم مطالب و خدماتم را بگذارم. هم انجمن داشته باشه. هم اینکه میخام فایلهامو برای فروش بگذارم.فایلهاش نقشه های ساختمانی می باشند. حالا بنظر شما من چکار کنم؟ بهترین تصمیم چی هست؟
 9. یک سری فایله با حجم بالا رو میخاد برای دانشجویان توی سایت قرار بده و بفروشه.
 10. من نیاز به راهنمایی بیشتر دارم.مشتری میگه من هم سایت میخام .که انجمن داشته باشهو اینکه کاربرانم بتوانند عضو شوند و خرید بابت فایلهایم هم داشته باشن. 1- فروم هم روی سایت اصلی نمایش داده میشه .یا کلا از سایت اصلی جدا قرار میگیره؟ 2- من برنامه نویسی بلد نیستم.کدام روش را پیشنهاد می دهید.روش افزونه قرار دادن .یا فروم ؟ یا فروم هم یک دانش جدای از جوملا است؟ 3- ایا کاربرانی که در انجمن عضو میشوند .همان کاربرانی هستند که میتونند خرید کنند؟
 11. انجمن شما چیست که از سایت اصلی جداست
 12. 2- آیا کیوننا با همه قالبهای اماده سازگار است؟ 3- ایا امکان بروز مشکلاتی برای سایت با این افزونه کیوننا هست؟ 4- کیوننا چه امکاناتی در اختیار میگذارد؟ 5- افزونه اشتراک دهی چه امکاناتی در اختیار میگذارد؟
 13. دروود بر شما بله میخواهم روی قالب آماده جوملایی بگذارم. کیوننا روی سایت اصلی قرار میگیرد؟ یا باید برایش هاست و ... جدای از سایت اصلی فراهم کرد؟
 14. دروود بر دوستان جوملایی. من دنبال یک انجمن ساز خوب که بی دردسر باشه هستم.لطفا راهنمایی کنید همچنین میخواهم امکان دانلود با پرداخت هزینه برای فایلهایی توسط کاربران عضو شده هم توی سایت بگذارم.میشه راهنمایی کنید باید چکار کنم؟ اینها رو میخام توی یک قالب آماده قرار بدهم و یک سایت خوب تحویل بدهم