ali110haji

پاپ آپ کردن ماژول ها

25 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

کافیه این پلاگین رو دانلود و نصب کنی و بعد از فعالسازی می تونی با سلکتور اون ماژول مورد نظر رو در هر قسمت سایت و حتی در داخل پاپ آپ نمایش بدی ، برای پاپ آپ نیز می تونی از کامپوننت ویجت کیت استفاده کنید .

کافیه این پلاگین رو دانلود و نصب کنی و بعد از فعالسازی می تونی با سلکتور اون ماژول مورد نظر رو در هر قسمت سایت و حتی در داخل پاپ آپ نمایش بدی ، برای پاپ آپ نیز می تونی از کامپوننت ویجت کیت استفاده کنید .

خب چطوری میشه پاپ آپش کرد؟

عزیز دلم من که گفتم با نصب ویجت کیت هم می تونه پاپ آپ کنی

خب من ماژول رو گذاشتم تو مطلب، بعد لینک مطلب رو پاپ آپ کردم ولی وقتی میخواد پاپ آپ نشون بده کل سایت رو به همراه ماژول نشان میده، باید چیکار کنم که فقط ماژول رو تو پاپ آپ نشون بده؟

با سلام و تبریک ایام بهار...

پلاگین rokbox هم امکانات خوب و کاربری ساده ای داره...

http://www.rockettheme.com/extensions-downloads/club/1005-rokbox

موفق باشید و س ربلند

یا حق

ممنون، اما جطور میشه باهاش ماژول رو پاپ آپ کرد؟ میشه راهنمایی کنید

امین آقا میشه راهنمایی کنید با این دوتا افزونه ای که گفتید چطور میشه ماژول رو پاپ آپ نمایش بدم، ممنون میشم اگه از ابتدا توضیح بدید.. خیلی لازم دارم :(

با فعال کردن اون پلاگین می تونی با استفاده از این کد در داخل هر چیزی ماژول قرار بدی

{module [شناسه ماژول]}

برای مثال اگر بخوای توی ویجت کیت نمایش بدی اول باید بری از تنظیمات ویجت کیت لایت باکس رو فعال کنی ( که به طور پیشفرض فعال هست ) بعد به جایی که می خوای تو پاپ آپ ماژول نمایش بدی بری و از کد زیر استفاده کنی

<a data-lightbox="" href="#inline" title="ماژول پاپ آپ">ماژول پاپ آپ</a>
<div style="display: none;">
<div id="inline" style="width: 400px; height: 100px; overflow: auto;">{module [شناسه ماژول]}</div>
</div>

خیلی ممنون امین آقا، فقط اگه بخوام در داخل کد به جای "ماژول پاپ آپ" از عکس استفاده کنم باید چه کدی اضافه کنم؟ یعنی میخوام وقتی روی عکس کلیک میشه(به جای"ماژول پاپ آپ") ماژول لود بشه

سلام

شما اول پلاگین نمایش ماژول در مطالب رو نصب کنین سپس از samplepopup استفاده نمایید. تست نکردم اما احتمال زیاد جواب خواهد داد.

در این انجمن هم هست این پلاگینا اما چون وقت جستجو نداشتم لینک میدم اساتید ببخشن

پلاگین درج ماژول در مطلب جوملا 2.5

و پلاگین samplepopup هم جستجو کنید همینجا هست.

ویرایش شده در توسط tabcms

سلام

شما اول پلاگین نمایش ماژول در مطالب رو نصب کنین سپس از samplepopup استفاده نمایید. تست نکردم اما احتمال زیاد جواب خواهد داد.

در این انجمن هم هست این پلاگینا اما چون وقت جستجو نداشتم لینک میدم اساتید ببخشن

پلاگین درج ماژول در مطلب جوملا 2.5

و پلاگین samplepopup هم جستجو کنید همینجا هست.

با این پلاگین ها کار کرده بودم اما نمیشد، راه حلی که آقا امین داده بودند خوب و شدنی بود اما فقط اگه بخوام در داخل کدی که ایشون دادند به جای "ماژول پاپ آپ" از عکس استفاده کنم باید چه کدی اضافه کنم؟ یعنی میخوام وقتی روی عکس کلیک میشه(به جای کلیک روی نوشته"ماژول پاپ آپ" در سایت) ماژول لود بشه ...

برو توی این سایت

Downloads

ادیتورشو دانلود کن نصب کن ، سپس یک پلاگین داره توی این لینک

JCE MediaBox

اینم دانلود و نصب بکن بعد بیا ادامشو من توضیح بدم ، کاری نداره 2 دیقه ست:a54d65a:

آموزششو به انگلیسی توی این لینک بهمراه دمو برات گذاشته تنها فرقش با کاری که شما میخوای بکنی اینه که به عکس لینک ماژولتو بدی

توی گوگل سرچ کنی ویدئوی آموزش تولتیپ و پاپ آپ پیدا میکنی.

ویرایش شده در توسط Mohsen Shahbazi

برو توی این سایت

Downloads

ادیتورشو دانلود کن نصب کن ، سپس یک پلاگین داره توی این لینک

JCE MediaBox

اینم دانلود و نصب بکن بعد بیا ادامشو من توضیح بدم ، کاری نداره 2 دیقه ست:a54d65a:

آموزششو به انگلیسی توی این لینک بهمراه دمو برات گذاشته تنها فرقش با کاری که شما میخوای بکنی اینه که به عکس لینک ماژولتو بدی

توی گوگل سرچ کنی ویدئوی آموزش تولتیپ و پاپ آپ پیدا میکنی.

اینا رو داشتم داداش، بفرمایید (فقط نمیدونم در پست های قبلی منظورم رو متوجه شدید یا نه)

گوشم با شماست :)

من توی چنتا سایتی که کار کردم هرچی ماژول که بود از این طریق پاپ آپش کردم

فکر میکنم اشتباه متوجه شدم ، بهتره دخالت نکنم پس didi.gif

من توی چنتا سایتی که کار کردم هرچی ماژول که بود از این طریق پاپ آپش کردم

فکر میکنم اشتباه متوجه شدم ، بهتره دخالت نکنم پس didi.gif

اتفافا دوست دارم روش که ماژول ها رو پاپ آپ میکنید رو یاد بگیرم یعنی منظورم دقیقا همینه اما چون بحث رو امین آقا با یه روش دیگه شروع کرده بودند و سوال دیگه ای ازشون پرسیدم

بهرحال ممنون میشم روش تون رو بگید.. منتظرم

با استفاده از دو پلاگین زیر میتونید ماژول را پاپ آپ کنید:

Module any Where

Modalizer

پلاگین نخست امکان قرار دادن ماژول در مطلب رو به شما میده

پلاگین دوم هم امکان ایجاد پاپ آپ از مطلب رو میده!

با استفاده از دو پلاگین زیر میتونید ماژول را پاپ آپ کنید:

Module any Where

Modalizer

پلاگین نخست امکان قرار دادن ماژول در مطلب رو به شما میده

پلاگین دوم هم امکان ایجاد پاپ آپ از مطلب رو میده!

خب اینطوری مطلب دارای ماژول پاپ آپ میشه، یعنی داخل پنجره پاپ آپ کل سایت رو به اضافه ماژول نمایش میده اما من میخوام داخل پاپ آپ فقط ماژول رو نمایش بده ... :(

با فعال کردن اون پلاگین می تونی با استفاده از این کد در داخل هر چیزی ماژول قرار بدی

{module [شناسه ماژول]}

برای مثال اگر بخوای توی ویجت کیت نمایش بدی اول باید بری از تنظیمات ویجت کیت لایت باکس رو فعال کنی ( که به طور پیشفرض فعال هست ) بعد به جایی که می خوای تو پاپ آپ ماژول نمایش بدی بری و از کد زیر استفاده کنی

<div id="inline" style="width: 400px; height: 100px; overflow: auto;">{module [شناسه ماژول]}</div>
</div>

من نتونستم ماژول را به صورت پاپاپ نمایش بدم میشه دوستان بیشتر راهنمایی کنند

مشکلم هم اینه که یه پنجره popup باز میشه و به جای نمایش ماژول

modual[273]

و اینم بگم که شناسه 273 هم داریم روی چند تا سایت مختلف هم امتحان کردم نشد چناچه راهنمایی کنید کمال تشکر را دارم

شما به این شکل کد قرار ندید:

{module [شناسه ماژول]}

برید یک مطلب جدید باز کنید و روی دکمه درج ماژول کلیک کنید و ماژول خودتون رو انتخاب کنید.کدی که الان در مطلب مشاهده میکنید کپی کنید .این همان کدی است که باید استفاده کنید

شما به این شکل کد قرار ندید:

{module [شناسه ماژول]}

برید یک مطلب جدید باز کنید و روی دکمه درج ماژول کلیک کنید و ماژول خودتون رو انتخاب کنید.کدی که الان در مطلب مشاهده میکنید کپی کنید .این همان کدی است که باید استفاده کنید

با تشکر از شما

من متوجه نشدم منظورتون چیه ولی کارهایی که کردم می نویسیم شما بگید کجا اشتباه کردم

اول اینکه لایت باکس را توی ویجیت کید فعال کردم

دوم اینکه یک html سفارشی ایجاد کردم و کدی که دوست خوبمون گذاشته بودند را کپی کردم و به جای شناسه ماژول کد ماژول مورد نظر را قرار دادم popup میشه ولی ماژول را نمایش نمی ده

من عرض کردم اون کد + شناسه ماژول را قرار ندید اشتباهه

کار که گفتم گام به گام انجام بدید:

(دکمه درج ماژول زمانی زیر ادیتور مطالب شما ظاهر میشه که شما پلاگین module any where را نصب کرده باشید)

سلام .من دقیقا همین کاررو کردم و درست شد .

یعنی کد

</div>

رو توی مطلبم کپی کردم و به جای شناسه ماژول

قسمت insert module رو زدم ماژول رو انتخاب کردم یه کد اومد اونو جای شناسه کپی کردم و درست شد

سوالم این بود که چطور میشه به جای title عکس بذارم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید بسیار ضروری نیاز دارم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری