irannnnn

سوال مربوط به جوملا همراه با عکس

13 پست در این موضوع

در عکس زیر که مشاهده میفرمایید و در کادر قرمز 1- گزینه "بیشتر" چیست؟ آیا پلاگین است یا ماژول و یا ...؟ و 2- من چطور میتوانم آن را به "ادامه مطلب" یا چیز دیگری تغییر بدهم چون قبلا ادامه مطلب بود که نفهمیدم چطور عوض شد؟

[ATTACH=CONFIG]3377[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای تغییر لیبل به این مسیر root\language\fa-IR و خط 51 فایل fa-IR.com_content.ini را به هر چی دوست دارید تغییر بدهید

برای تغییر لیبل به این مسیر root\language\fa-IR و خط 51 فایل fa-IR.com_content.ini را به هر چی دوست دارید تغییر بدهید

آقای amirhacker عزیز این راه حل شما باید کلی باشه که خیلی به دردم میخوره منتهی بلد نیستم الان باید چیکار کنم. اگر میشه و زحمتی نیست به راهنماییتون بیشتر باشه که دقیقا باید چیکار کنم

ممنون بی نهایت

با سلام

خوب برید داخل پوﺸﻪ \language\fa-IR و دنبال فایل fa-IR.com_content.iniبگردید فایل را با ادیتوری باز کنید (مثل ( (nodpad++ و از آنجا ﺑﻪ دنبال خط زیر بگردید

COM_CONTENT_READ_MORE

این آیتم را ﺑﻪ چیزی کﻪ می خواخید تغییر بدید

سلام دوست عزیز فکر کنم jcoment نصب کردی

چون این مشکل مربوط به اونه

css این افزونه رو تغییر بده

برای طراحی دکمه های ادامه مطلب منم این مشکل رو داشتم بر طرفش کردم؟؟؟

اگه کمک بیشتر خواستی من در خدمتم

سلام دوست عزیز فکر کنم jcoment نصب کردی

چون این مشکل مربوط به اونه

css این افزونه رو تغییر بده

برای طراحی دکمه های ادامه مطلب منم این مشکل رو داشتم بر طرفش کردم؟؟؟

اگه کمک بیشتر خواستی من در خدمتم

مشکلم را از طریق خود جوملا حل کردم از همگی ممنون...منتهی جناب redevills میشه با مثال عرض کنید که از طریق css چطور باید ویرایش کنم؟ (با مثال) خیلی خیلی ممنون

دوستان میشه بفرمایید این آدرس language\fa-IR دقیقا باید از کجا برم؟ آیا از phpmyadmin هست اگه آره در کدام قسمتش؟

دوستان میشه بفرمایید این آدرس language\fa-IR دقیقا باید از کجا برم؟ آیا از phpmyadmin هست اگه آره در کدام قسمتش؟

از طریق هاست مراجعه به file manager => پوشه language => پوشه fa-IR

مشکلم را از طریق خود جوملا حل کردم از همگی ممنون...منتهی جناب redevills میشه با مثال عرض کنید که از طریق css چطور باید ویرایش کنم؟ (با مثال) خیلی خیلی ممنون

وقتی جی کامنت رو نصب می کنی ادامه مطلب و دیدگاه جدید میره زیر نظر جی کامنت یک <div> درست میشه با مشخصه کلاس jcomments-links

.comments-link, .readmore-link {
background: url(../image/readmore1.png) no-repeat right top;
border: 1px solid #69c;
background-color: #369;
border-radius: 4px;
color: #fff;
float: right;
padding: 5px 30px 7px 5px;
-o-padding-left: 30px;
margin: 5px;
-webkit-transition: -webkit-transform 1s,opacity 1s,background 1s,width 1s,height 1s,font-size 1s,left 1s,padding 1s;
-webkit-border-radius: 5px;
-o-transition-property: width,height,-o-transform,background,font-size,opacity,left,padding;
-o-transition-duration: 1s,1s,1s,1s,1s,1s,1s,1s;
-moz-transition-property: width,height,-o-transform,background,font-size,opacity,left,padding;
-moz-transition-duration: 1s,1s,1s,1s,1s,1s,1s,1s;
transition-property: width,height,transform,background,font-size,opacity,left,padding;
transition-duration: 1s,1s,1s,1s,1s,1s,1s;
min-width: 100px;
text-decoration: none;
font-size: 12px;
}

این مشخصه مال تگ <a> هستش با این (مثلا)ظاهرش رو تغییر میدیم و یک سری تغییرات رو هم باید در css جی کامنت داد من خودم این کار رو کردم

بنده از طریق پوشه fa-IR تغییر دادم منتهی در سایتم تغییری ایجاد نشد؟ آیا باید اطلاعات را به جوملا انتقال بدم؟

بنده از طریق پوشه fa-IR تغییر دادم منتهی در سایتم تغییری ایجاد نشد؟ آیا باید اطلاعات را به جوملا انتقال بدم؟

منظورت بامنه...؟؟؟

اگه منظورت بامنه باید از پوشه tpl/defult بری ویرایش کنی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری