Abbas_Afshar

*منتشر شد* افزونه ی درج ماژول های متحرک در کنار سایت

6 پست در این موضوع

سلام.

اسم این ماژول BT Floating Banner است و توسط شرکت Bow Themes ارائه شده.

توسط این ماژول می شه به راحتی هر نوع ماژولی رو در کنار سایت با اندازه ی دلخواه نمایش داد.

به صورتی که با اسکرول سایت، تصویر هم به بالا و پایین حرکت کنه و باعث بشه تا همیشه جلوی چشم

کاربر سایت باشه.

از کاربردهاش : نمایش نمونه کارها، نمایش تصویر مراسم خاص، نمایش محصولات ویژه، نمایش اخبار ویژه، نمایش نماد الکترونیکی و غیره

توضیحات سایت سازنده : www.bowthemes.com/joomla-extensions/bt-floating-banner.html

دمو : www.extensions.bowthemes.com/bt-floater.html

دانلود نسخه ی ترجمه شده از سرور انجمن: http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13673983651.zip

2 کاربر پسند شده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آخ آخ که چه اندازه این ماژول عالیه...

بسیار تشکر

البته با دکمه تشکر هم تشکر کردم ولی دیدم نمیشه تشکر نکرد.:auizz3ffy9vla57584x

درود

با این ماژول چه جوری میتونم یه منوی متحرک درست کنم کنار سایتم اسکرول بشه

سلام

من مدت زیادیه نصبش کردم اما عمل نمی کنه. جوملای من 2.5 هست. نمی دونم شاید هم من کار باهاش رو بلد نیستم. میشه آموزش استفاده ازش رو هم بزارید؟

دوستان یه سئوال خیلی ابتدایی دارم!!چجوری میشه توی این انجمن تاپیک ارسال کرد!؟من هنوزم نمی دونم!!

دوستان یه سئوال خیلی ابتدایی دارم!!چجوری میشه توی این انجمن تاپیک ارسال کرد!؟من هنوزم نمی دونم!!

میشه بفرمائید شما الان چکار کردید؟

اگه منظورتون موضوع جدیده که باید برید داخل هر مجموعه ای و روی ارسال موضوع جدید کلیک کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری