amir603

جلوگیری از کپی شدن عکس و مطالب وب سایت

10 پست در این موضوع

با سلام

دوستان ممنون می شم راهنمایی کنید که:

1- بهترین راه برای جلوگیری از کپی شدن عکس های یک وب سایت چی هستش (البته به جز انداختن watermark روی عکس)؟

2 - اگر افزونه یا برنامه خاصی برای این کار وجود داره معرفی بشه .

3- تا جایی که من می دونم تعدادی کد جاوا وجود داره که می تونه کلیک راست و یا انتخاب متن رو روی یک صفحه وب ببنده (که البته می شه با غیر فعال کردنش از طریق براوزر غیر فعالش کرد)، می خواستم ببینم استفاده از این کدها کلاً توصیه می شه یا نه و این کار رو برای عکس های یک صفحه وب هم می توان کرد؟ و یا کلا روش بهتری برای این کار وجود داره؟

4- کلا استفاده از کد یا برنامه ای که انتخاب متن یا سیو کردن عکس رو غیر فعال کنه ، آیا روی سئو اثر منفی داره؟ به چه شکلی؟

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

پلاگین anti copy هم جلوی راست کلیک رو می بنده و هم از انتخاب کردن متن با کلیک چپ جلوگیری میکنه !!

برای اعمال تنظیمات باید وارد پارامترهای پلاگین بشید ....

ممنون از همه دوستان خوبم که راهنمایی کردند.

لطفا در مورد اثرات احتمالی منفی بر روی سئو و اینکه کلا این کار توصیه می شه یا نه هم تجربیاتتون را مطرح کنید.

سلام. وبسایت استاتیک قدیم من از طریق کدهای جاوا راست کلیک را بسته نگه داشته و برخی آیتم هاش در گوگل رتبه 1 تا 5 داره. در مورد وب سایت داینامیک ، برخی از رقبای کاریم هم راست کلیک را بسته اند ولی بازم رنک خوبی دارند... در کل هر برنامه یا ترفندی بکار ببرید فقط میتونید کاربران کم تجربه رو محدود کنید. در بهترین حالت قفل نمودن ، جلوی پرینت اسکرین رو که نمیتونید بگیرید!! این تجربه بنده است .

مرسی دوست من از در میان گذاشتن تجربیاتتون. منظور من بیشتر روی جلوگیری از سیو کردن عکس ها و کپی مطالب text ها هستش. بله Print Screen که همیشه جای خودشو داره!

اگر راهکار دیگه ای به ذهنتون می رسه ممنون می شم اینجا مطرح کنید.

سلام. وبسایت استاتیک قدیم من از طریق کدهای جاوا راست کلیک را بسته نگه داشته و برخی آیتم هاش در گوگل رتبه 1 تا 5 داره. در مورد وب سایت داینامیک ، برخی از رقبای کاریم هم راست کلیک را بسته اند ولی بازم رنک خوبی دارند... در کل هر برنامه یا ترفندی بکار ببرید فقط میتونید کاربران کم تجربه رو محدود کنید. در بهترین حالت قفل نمودن ، جلوی پرینت اسکرین رو که نمیتونید بگیرید!! این تجربه بنده است .

بهتره از واترمارک تصاویر استفاده کنید

قفل کردن راست کلیک توصیه نمیشه و برای سئو شما مضر هست!

در تایید نظر جناب طالبی من هم فک میکنم بهترین کار واترمارک هست در این حالت اسم سایت شما جلو چشم همه هست البته اگه ناشیانه واترمارک کنید یا نمای عکس خراب میشه یا با کمی فتوشاپ میتونن واتر مارک رو بردارند. اما بازم بهتر از بستن راست کلیک و بقیه کاراست.

من توی تاپیک دیگه هم گفتم این افزونه ها همش بی فایده است و فقط درها رو میبنده و پنجره ها همچنان بازه و واسه کسانی که کمی فقط کمی اطلاعاتشون بیشتر باشه براحتی با تمام این افزونه ها و حتی افزونه هایی قویتر از این میشه مطالب یا عکس ها رو برداشت.

فکر دیگه ای باید واسه حفاظت از مطالب کرد که بهترینش اینه که شما تبدیل به رفرنس بشید. یعنی اونقد سایتتون قوی و پیشرفت کنه و معتبر بشید در زمینه خودتون که حتی اگه کپی هم بزنن همه اونو از سایت شما واسه اولین بار بخونن و اگه جای دیگه هم دیدن بدونن مال سایت شماست. در واقع کسی نمیترسه که مطالبش جای دیگه هم باشه چون این دید خنده داره چرا که هیچ مطلبی رو ما خودمون کشف و اختراع نکردیم بلکه خود ما هم از معلومات موجود در اینترنت اونو تدوین کردیم. در واقع ما خواهان این هستیم که همه بدونن ما داریم مطالب جدیدتر و با تدوین و زحمت سایت به بازدیدکننده ارائه میدیم. پس اگه رفرنس بشید دیگه همه میدونن چیزای جدید رو در سایت شما میشه یافت و بعد در سایتهای دیگه

ممنون دوست عزیز

کاملا درست می فرمایید ماخذ و منبع شدن در هر زمینه ای بهترین استراتژی در طراحی و راه اندازی یک وب سایت می باشد.

در تایید نظر جناب طالبی من هم فک میکنم بهترین کار واترمارک هست در این حالت اسم سایت شما جلو چشم همه هست البته اگه ناشیانه واترمارک کنید یا نمای عکس خراب میشه یا با کمی فتوشاپ میتونن واتر مارک رو بردارند. اما بازم بهتر از بستن راست کلیک و بقیه کاراست.

من توی تاپیک دیگه هم گفتم این افزونه ها همش بی فایده است و فقط درها رو میبنده و پنجره ها همچنان بازه و واسه کسانی که کمی فقط کمی اطلاعاتشون بیشتر باشه براحتی با تمام این افزونه ها و حتی افزونه هایی قویتر از این میشه مطالب یا عکس ها رو برداشت.

فکر دیگه ای باید واسه حفاظت از مطالب کرد که بهترینش اینه که شما تبدیل به رفرنس بشید. یعنی اونقد سایتتون قوی و پیشرفت کنه و معتبر بشید در زمینه خودتون که حتی اگه کپی هم بزنن همه اونو از سایت شما واسه اولین بار بخونن و اگه جای دیگه هم دیدن بدونن مال سایت شماست. در واقع کسی نمیترسه که مطالبش جای دیگه هم باشه چون این دید خنده داره چرا که هیچ مطلبی رو ما خودمون کشف و اختراع نکردیم بلکه خود ما هم از معلومات موجود در اینترنت اونو تدوین کردیم. در واقع ما خواهان این هستیم که همه بدونن ما داریم مطالب جدیدتر و با تدوین و زحمت سایت به بازدیدکننده ارائه میدیم. پس اگه رفرنس بشید دیگه همه میدونن چیزای جدید رو در سایت شما میشه یافت و بعد در سایتهای دیگه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری