farzadbj

مدیریت پیشرفته مطالب با k2 2.6.5 فارسی به همراه تاریخ شمسی

105 پست در این موضوع

[ATTACH=CONFIG]3575[/ATTACH]

برای اولین بار در انجمن کامپوننت k2 فارسی بدون عیب

مدیریت پیشرفته مطالب با K2 2.6.5 فارسی به همراه تاریخ شمسی برای جوملا 1.5، 2.5 و 3.0

به جرئت می توان گفت هر کسی که جوملا کار کرده باشد، این افزونه را هم می شناسد و با آن کار کرده است. همانطور که می دانید، K2 یکی از بهترین سیستم های مدیریت مطالب در جوملاست که امکانات بسیار زیادی دارد و درحال رقابت با افزونه هایی مثل zoo و seblod است و نسبتا طرفداران بیشتری دارد. تنها مشکل بزرگ k2، سازگار نبودن با تاریخ شمسی است که باعث میشد اعداد عجیب غریبی به عنوان تاریخ ثبت شود! همچنین مشکلاتی نیز با زبان فارسی داشت که همه ی آن ها در این نسخه حل شده است و کاملا با زبان فارسی سازگار و بهینه شده است. در این نسخه از ترجمه فارسی سایت سازنده استفاده شده است ولی این ترجمه ایرادات بسیاری داشت که همه ی آنها را نیز در این نسخه حل شده است.

:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

مهمترین ویژگی ها:

مجموعه های تو در تو بدون هیچ محدودیت

سیستم نظردهی پیشرفته یکپارچه شده با reCaptcha

برچسب زنی به مطالب (Tag)

تصویر خاص برای مطالب و مجموعه ها

گالری تصویر در مطالب

نمایش ویدیو در مطالب

امکان گذاشتن فایل ضمیمه برای مطالب

صفحه اختصاصی کاربر

امکان تنظیم سطوح دسترسی برای مطالب و قسمت های مختلف

دارای پلاگین منحصر به فرد گسترش سیستم ارسال مطالب، مجموعه ها و کاربران

ویرایش مبتنی بر ایجکس (Ajax) در بخش سایت

استفاده از ایجکس در سیستم نظرات

یکپارچه سازی جستجو گوگل با ایجکس

استفاده از JSON / خروجی محتوا به صورت JSON

گزینه های SEF پیشرفته (اضافه شده در K2 v2.6.4 +)

ویژگی های اضافه شده :

فارسی شدن کامل قسمت سایت و مدیریت

بهینه سازی و حل مشکلات و ناسازگاری ها با زبان فارسی

تاریخ جلالی به همراه ساعت دقیق

نکته مهم: توابع تاریخ و ساعت به صورت کامل بازنویسی شده است تا مشکل تاریخ و 00:00 شدن تاریخ حل شود. اما حتما در تنظیمات کلی > سربرگ سرور، منتظقه زمانی را بر روی Tehran تنظیم کنید تا با خیال راحت از صحیح بودن ساعت مطمئن شوید.

هدیه تشکر شما یادتون نره؟

لینک دانلود:K2_v2.6.5-persian-rtl-and-jalali-joomiran.org دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

ویرایش شده در توسط farzadbj

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستان دقت داشته باشید که این افزونه از دیر روز تا الان در 4 سایت انتشار داده شده است . با قیمت های متفاوت .

این افزونه کاملا رایگان میباشد و تمامی کاربران میتوانند از این افزونه استفاده کنند.

با سلام و وقت بخیر

من الان از ورژن 2.5.4 k2 استفاده می کنم، این رو نصب کنم، اطلاعات قدیم من از بین نمی ره؟ یا روش خاصی برای به روز رسانی وجود داره؟

ممنونم لطفا راهنمایی کنید.

با سلام و وقت بخیر

من الان از ورژن 2.5.4 k2 استفاده می کنم، این رو نصب کنم، اطلاعات قدیم من از بین نمی ره؟ یا روش خاصی برای به روز رسانی وجود داره؟

با سلام

خیر دوست عزیز اطلاعات شما پاک نخواهد شد.

موفق باشید

با سلام و وقت بخیر

نیازی به نصب دوباره نیست

از قسمت بروز رسانی افزونه ها کافیست فقط بروز زسانی کنید

البته ورژن 2.6.6 اومده که بهتره به این ورژن بروزرسانی کنید فقط باید اشکالات تاریخ این نسخه رو برطرف کنید که تو انجمن هستش

نیازی به نصب دوباره نیست

از قسمت بروز رسانی افزونه ها کافیست فقط بروز زسانی کنید

البته ورژن 2.6.6 اومده که بهتره به این ورژن بروزرسانی کنید فقط باید اشکالات تاریخ این نسخه رو برطرف کنید که تو انجمن هستش

با سلام

با تشکر از hoseyn007

باید عرض کنم که دوست عزیزمان pouyapor میخواهد افزونه خود را بروز کنند یعنی این که ایشون در مدیریت k2 مطالب دارن که میخوان با بروز رسانی مشکلی پیش نیاد . اگر در قسمت مدیریت مطالب جوملا داشته باشن که میخواهند وارد مدیریت k2 کنند باید از قسمت بروز رسانی افزونه ها انجام بدن.

در خصوص ورژن 2.6.6 اینکه : بله آمده ولی این ورژن کامل و هیچ مشکلی ندارد .:25::auizz3ffy9vla57584x

با سلام

با تشکر از hoseyn007

باید عرض کنم که دوست عزیزمان pouyapor میخواهد افزونه خود را بروز کنند یعنی این که ایشون در مدیریت k2 مطالب دارن که میخوان با بروز رسانی مشکلی پیش نیاد . اگر در قسمت مدیریت مطالب جوملا داشته باشن که میخواهند وارد مدیریت k2 کنند باید از قسمت بروز رسانی افزونه ها انجام بدن.

در خصوص ورژن 2.6.6 اینکه : بله آمده ولی این ورژن کامل و هیچ مشکلی ندارد .:25::auizz3ffy9vla57584x

من هم گفتم

نیازی به نصب نیست از خود مدیریت جوملا می تونید همین کی دو رو به 2.6.6 بروز رسانی کنید البته برای فارسی سازیشم از زبان farzadbj استفاده کن

من هم گفتم

نیازی به نصب نیست از خود مدیریت جوملا می تونید همین کی دو رو به 2.6.6 بروز رسانی کنید البته برای فارسی سازیشم از زبان farzadbj استفاده کن

بله دوست عزیز کاملا جواب شما درست بود فقط بخاطر درک واضع پست شما عرض کردم

ممنون:25::25::25:

با تشکر از همه دوستان عزیز و پاسخ های شما

اما متاسفانه در بخش بروز رسانی برای من k2 رو نشون نمیده، آیا می تونم همین ورژن رو دانلود کنم؟ و مطالب قدیمی من در k2 دوباره باقی می مونن؟ و در ورژن جدید نیز وجود دارند؟

ممنونم

با تشکر از همه دوستان عزیز و پاسخ های شما

اما متاسفانه در بخش بروز رسانی برای من k2 رو نشون نمیده، آیا می تونم همین ورژن رو دانلود کنم؟ و مطالب قدیمی من در k2 دوباره باقی می مونن؟ و در ورژن جدید نیز وجود دارند؟

ممنونم

بله دوست عزیز کامپوننت رو دانلود کنید . و بعد مدیریت k2خود را نصب کنید . فقط توجه داشته باشید که مدیریت k2 قدیمی خود را حذف نکنید . این کامپوننت را فقط و فقط نصب کنید . وهیچ مشکلی برای مطالب شما پیش نماید.

بله در ورژن جدید بروز رسانی وجود دارد.

با تشکر

درود بر شما

اگر ماژول K2 Tools هم اصلاح و تاریخ آن شمسی می شد دیگر مشکلی نبود

درود بر شما

اگر ماژول K2 Tools هم اصلاح و تاریخ آن شمسی می شد دیگر مشکلی نبود

با سلام

خیر دوست عزیز هیچ مشکلی ندارد :auizz3ffy9vla57584x

بله دوست عزیز کامپوننت رو دانلود کنید . و بعد مدیریت k2خود را نصب کنید . فقط توجه داشته باشید که مدیریت k2 قدیمی خود را حذف نکنید . این کامپوننت را فقط و فقط نصب کنید . وهیچ مشکلی برای مطالب شما پیش نماید.

بله در ورژن جدید بروز رسانی وجود دارد.

با تشکر

با سلام و وقت بخیر

ضمن تشکر از راهنمایی های شما

من با دو مشکل برخورد کردم

1. بخشی از مطلب که در صفحه اصلی به نمایش در می آید، وقتی کاربر بر روی ادامه مطلب کلیک می کند، آن بخش از مطلب با فونتی بسیار بزرگ و به نظر من نامناسب نمایش داده می شود، اما قبلا همین بخش با فونت کوچکتر و ظریف تر نمایش داده می شد، برای رفع این مشکل و تغییر اندازه سایز باید چی کار کنم، لطفا راهنمایی کنید.

برای دیدن می توانید به آدرس زیر بروید

آموزش php

2. بعد از آنکه k2 رو به ورژن 2.6.6 بخ روزرسانی کردم دوباره تاریخ های آن دچار مشکل شد، لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر

دوستان توجه داشته باشید

تمامی ماژول های این کامپوننت هیچ مشکلی ندارند

موفق باشیدgift

با سلام و وقت بخیر

1. بخشی از مطلب که در صفحه اصلی به نمایش در می آید، وقتی کاربر بر روی ادامه مطلب کلیک می کند، آن بخش از مطلب با فونتی بسیار بزرگ و به نظر من نامناسب نمایش داده می شود، اما قبلا همین بخش با فونت کوچکتر و ظریف تر نمایش داده می شد، برای رفع این مشکل و تغییر اندازه سایز باید چی کار کنم، لطفا راهنمایی کنید.

آموزش php

2. بعد از آنکه k2 رو به ورژن 2.6.6 بخ روزرسانی کردم دوباره تاریخ های آن دچار مشکل شد، لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر

و یک مشکل دیگر

وقتی در بخش نام مستعار اسمی را می نویسم، بعد از دخیره آن را به تاریخ تغییر می دهد، لطفا راهنمایی کنید، خیلی واحبه

مرسی

با سلام و وقت بخیر

آموزش php

با تشکر

با سلام

دوست عزیز من به دمو شما رفتم . اگه توجه داشته باشید مطالب پایین فونتشون درست است . شما وقتی که مطالب خود را تایپ و یا کپی کردید مطالب شما با فونت بزرگتری ذخیره گردید است . شما میتوانید فونت مطالب و کوچک کنید

2: خیر دوست عزیز من خودم 6 الی 7 بار امتحان کردم با k2 های دیگر درست شده . دوباره امتحان کنید

موفق باشید

و یک مشکل دیگر

وقتی در بخش نام مستعار اسمی را می نویسم، بعد از دخیره آن را به تاریخ تغییر می دهد، لطفا راهنمایی کنید، خیلی واحبه

مرسی

دوست عزیز تاریخ بروز مشود اگر دیروز مطلب را گذاشتید به تاریخ امروز بروز میشود

با سلام

دوست عزیز من به دمو شما رفتم . اگه توجه داشته باشید مطالب پایین فونتشون درست است . شما وقتی که مطالب خود را تایپ و یا کپی کردید مطالب شما با فونت بزرگتری ذخیره گردید است . شما میتوانید فونت مطالب و کوچک کنید

2: خیر دوست عزیز من خودم 6 الی 7 بار امتحان کردم با k2 های دیگر درست شده . دوباره امتحان کنید

موفق باشید

راستش من دوباره ورژن 2.6.5 شماره نصب کردم، مسئله تاریخ درست شد، اما اون دو مشکل همچنان برقرار هستند،

اگر شما مطلب های یک ماه پیش من را هم بروید، می بینید، اون بخش قبل از ادامه مطلب را دوباره بزرگ نشون میده، اما قبلا اینطوری نبوده،

اگر لازم می دونید، تا رمز ورود را به شما بدهم و خودتون یک بررسی کامل داشته باشید.

با تشکر

دوست عزیز تاریخ بروز مشود اگر دیروز مطلب را گذاشتید به تاریخ امروز بروز میشود

راستش دوست گرامی، من بخش تاریخ رو نمی گم، بخش نام مستعار رو می گم، وقتی من در اون بخش اسمی می گذارم، بعد ذخیره اون را به تاریخ اون روز تغییر میده.

با سلام

موفق باشید

همین بخش از مطلب که در اینجا بزرگ نشون میده در صفحه اصلی با فونت کوچک و صحیح نشون میده،

لطفا برای دیدن مطلب به آدرس زیر بروید

پوپول - دانلود رایگان کتاب و جزوه با لینک مستقیم

دومین مطلب همون آموزش PHP هست، که فونت های اون درسته، اما وقتی به ادامه مطلب می رویم، بخشی از مطلب که قبل از ادامه مطلب هست رو با فونت بزرگ می نویسه

همین بخش از مطلب که در اینجا بزرگ نشون میده در صفحه اصلی با فونت کوچک و صحیح نشون میده،

لطفا برای دیدن مطلب به آدرس زیر بروید

پوپول - دانلود رایگان کتاب و جزوه با لینک مستقیم

دومین مطلب همون آموزش PHP هست، که فونت های اون درسته، اما وقتی به ادامه مطلب می رویم، بخشی از مطلب که قبل از ادامه مطلب هست رو با فونت بزرگ می نویسه

دوست عزیز مشخصات ورود را ایمیل کنید تا برسی کنم

farzadbjj@yahoo.com

من اگر نام مستعار را انگلیسی بنویسم، ذخیره می کند، اما اگر فارسی بنویسم، مشکل دارد، یعنی ممکن است این بخش فارسی سازی نشده باشد؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری