aynalserat

برنامه طراحی قالب

16 پست در این موضوع

سلام

1- من از این برنامه Artisteer.v4.1.0.59861 استفاده می کنم آیا برای طراحی قالب جوملا خوبه ؟

2- هرکاری می کنم کرک نمی شه اگر بشه اجرا نمی شه برنامه ارور می ده باید چکار کنم ؟

راهنمایی کنید .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما باید فایل اکیتو برنامه رو خریداری کنید یا اینکه از کرک های موجود استفاده کنید

از کرکی که با برنامه دانلود کردم دارم استفاده می کنم یک بار استفاده کردم ولی حالا که ویندوز عوض کردم کرک نمی شود یا من اشتباه کرک می کنم. اگر اکتیو دارید برام لینک بذارید

به نظر من

با این جور نرم افزارا نمیشه طراح قالب شد

اصلان جواب نمیده

قالب های طراحی شده با آرتیستر و یا نرم افزار های مشابه اصلان جذابیت کافی رو نداره (یا به نظر من جذابیت کافر رو نداره)

فقط میشه از کد های تولید شده تو آرتیستر برای بهینه کردن قالب های دست ساز استفاده کرد.

به نظر منو برین واصول طراحی قالب رو از پایه یاد بگیرین بجای استفاده از نرم افزار

به نظر من اولش با نرم افزار یاد بگیرید تا یکم براتون جذاب بشه

بعد شروع کنید خودتون از پایه بنویسید

خوب خودتون دست بکار بشید و یه قالب برای سایت صراط الهدایه طراحی کنید من که بلد نیستم .

شما هم با من در این کار شریک باشید.

یه آموزش گام به گام تصویری pdf بهم معرفی کنید.

با تشکر

سلام

این که میگید برید از اول طراحی کنید مستلزم حداقل 3 ماه یادگیری و تمرین مستمره در صورتی که کاربر در حال حاضر نیازمند هست ، خیلی از کاربران نمی خوان حرفه ای و اصولی یاد بگیرن چون اصلا" نیازی ندارن!

برنامه آرتیستر نیاز شما رو تامین خواهد کرد.

اگر کمی Css مسلط باشید میتونید تغییراتی رو هم ایجاد کنید.

نیازی به خرید نیست با کرک میتونید طراحی رو انجام بدید ، کرک برنامه رو براتون پیام کردم،اگر بعد از کرک مشکلی به وجود اومد یک پروژه آماده در فایل پیام شده براتون قرار دادم آرتیستر رو با اون باز کنید و طراحی رو شروع کنید.پروژه های دیگه رو میتونید از خود سایت آرتیستر تهیه کنید.

موفق باشید.

خوب خودتون دست بکار بشید و یه قالب برای سایت صراط الهدایه طراحی کنید من که بلد نیستم .

شما هم با من در این کار شریک باشید.

یه آموزش گام به گام تصویری pdf بهم معرفی کنید.

با تشکر

با سلام

دارم رو یه قالب کار میکنم

ایشالله نیمه شعبان منتشر میکنم

به نظرم کار زیبایی شده

هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ کد نویسی

برای تازه کارها مثل بنده کار با آرتیستر برای شروع بهتره البته برنامه رقیبی هم برای آرتیستر اومده که امیدوارم باعث تحرک بیشتر آرتیستر برای بروز رسانی بشه. اسم اون برنامه هم Template Toaster هستش و اگر اشتباه نکنم قیمتش حدود 69 دلاره و در مقابل نسخه استاندارد آرتیستر با قیمت 129 دلار ارزانتره.. تو گوگل سرچ کنید میتونید از سایتش نسخه تریالش رو دانلود کنید... البته نیاز به "قند شکن دارید" چون لینک دانلود روی آی پی ایران بسته است.

دوستان از همه شما متشکرم هم از آقا پیام اهوازی و هم از بقیه دوستان آقای clik8000 نیمه شعبان قصد راه اندازی سایت رو دارم تا اون وقت ....

آقا پیام کرک رو به من داد از ایشون تشکر می کنم ولی یه سوال آموزشی برای این نرم افزار هست؟ که بیشتر یاد بده؟

دوستان از همه شما متشکرم هم از آقا پیام اهوازی و هم از بقیه دوستان آقای clik8000 نیمه شعبان قصد راه اندازی سایت رو دارم تا اون وقت ....

خیلی از دوستان به حقیر لطف دارن

تقریبا یک سال پیش میخواستم یه قالب با موضوع رمضان طراحی کنم ،

طرح psd اونو تموم کردم

ولی به دلیل مشکلات نتونستم کد نویسی شو شروع کنم

واسه همین فایلشو تو انجمن قرار دادم تا دوستان کد نویسیشو انجام بدن

فعلا چون سرم یکم خلوت شده

برای تلافی کردن اون موضوع

شروع به طراحی قالب با موضوع (آل یس) کردم

تقریبا طرح psd شو تموم کردم مراحل اولیه کد نویسیشه

دو هفته زمان برده تا فقط طرحشو تموم کنم

کار ارزنده ای شده و متناسب برای وب سایت های مذهبی

ایشالله روز نیمه شعبان (اگه خدا عمر بده) واسه عموم منتشر میکنم

آقا پیام کرک رو به من داد از ایشون تشکر می کنم ولی یه سوال آموزشی برای این نرم افزار هست؟ که بیشتر یاد بده؟

سلامی دوباره

خواهش میکنم،خیر آموزش به اون صورتی که مدنظر دارید وجود نداره در برخی سایت ها به صورت تصویری برخی امکانات رو توضیح دادن و یا پرسش و پاسخ.

بهترین روش اینه که خودتون با برنامه کار کنید پیچیده نیست کمی وقت بزارید و حوصله به خرج بدید نتیجه خوبی می گیرید.

در حال حاضر بهترین منبع فروم خود سایت آرتیستر هست.

لینک فروم پیام شد.

سلام خسته نباشید به گروه فعالتون لطفا اگر کسی کرک ورژن Artisteer.v4.1.0.59861 داره به ایمیلم بفرسته با سپاس saeedboy67@gmail.com

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری