24 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان. من اشتباهی userمدیریتو از دیتابیس حذف کردم الان وارد مدیریت نمیشه. چطوری از دیتابیس میتونم یه کاربر با عنوان مدیریت ایجاد کنم. سریعا کمکم کنید.

ویرایش شده در توسط saber
ویرایش عنوان جهت دسترسی سریع در صورت نیاز

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این فایل رو دانلود کنید بازش کنید قسمتهایی رو که aaaa نوشتم به پیشوند جداول خودتون تغییر بدید سپس توی دیتابیستون ایمپورت کنید

براتون یک یوزر ادمین میسازه با رمز 12345678 بعد ایمپورت رمز رو از مدیریت تغییر بدید

admin دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

مشکلی بود اینجا مطرح کنید بررسی بشه....

ویرایش شده در توسط saber

سلام

منم همین مشکل رو داشتم

به لطف راهنمایی شما و این فایل مشکلم رفع شد.

لازم دیدم ازتون تشکر کنم.

نمی دونید چه نفس راحتی کشیدم وقتی سایتی که چند هفته روش کار کرده بودم رو دوباره به دست آوردم.

خدا خیرتون بده

:4d564ad6::thanks::a2d3:smile22

سلام دوستان

برای ساختن یوزر ادمین در جوملا 3، در زمان ایمپورت کردن فایل، ارور زیر نمایش داده می شه:

Error

SQL query:

INSERT INTO `kz9w8ql_users` (`id`, `name`, `username`, `email`, `password`, `usertype`, `block`, `sendEmail`, `registerDate`, `lastvisitDate`, `activation`, `params`, `lastResetTime`, `resetCount`) VALUES

(904, 'Super User', 'admin', 'info@info.ir', 'e293130b1c8f9a44212e07dde885202a:pIapd3kLkNaXcQzUTIH8Iz8VNm07OkaJ', 'deprecated', 0, 1, '2012-12-06 06:54:19', '2013-06-18 14:02:01', '0', '{"admin_style":"","admin_language":"","language":"","editor":"","helpsite":"","timezone":""}', '0000-00-00 00:00:00', 0);MySQL said: dot.gif

#1054 - Unknown column 'usertype' in 'field list'

لطفا راهنمایی فرمایید.

ویرایش شده در توسط mhparvaz

سلام خدمت دوستان.من به تازگی (یک هفته)وارد دنیای وبمسترها شدم.جوملا 2.5 رو دانلود کردم و طبق اموزشهای همین سایت نصب کردم و یک سری تنظیمات روش انجام دادم.اما الان 2 روزیه که وقتی میخوام وارد administrator بشم این خطا رو میده لطفا راهنمایی کنید.با تشکر فراوان

[ATTACH=CONFIG]6549[/ATTACH]

سلام گزینه i understand رو بزن بعد یه صفحه باز میشه اگر اشتباه نکنم گرینه get certificate رو بزنی حله

عرض سلام و خسته نباشید من مشکلم حل نشد .... یعنی کاربر رو ساخت ولی نمی تونه وارد بشه ! هیچ اکشنی نمی کنه .... میدونم ماله اینه که کامپیوننت یوزر غیر فعال شده

حالا میخواستم نحوه ی enable کردن کامپیوننت یوزر را از طریق phpmyadmin که روی هاست دایرکت ادمین سواره رو بدونم

عرض سلام و خسته نباشید من مشکلم حل نشد .... یعنی کاربر رو ساخت ولی نمی تونه وارد بشه ! هیچ اکشنی نمی کنه .... میدونم ماله اینه که کامپیوننت یوزر غیر فعال شده

حالا میخواستم نحوه ی enable کردن کامپیوننت یوزر را از طریق phpmyadmin که روی هاست دایرکت ادمین سواره رو بدونم

لطفا سوالتون رو در یک تاپیک پیگیری کنید تاپیک خودتون پاسخ داده شده

بالا نیامدن administrator

سلام گزینه i understand رو بزن بعد یه صفحه باز میشه اگر اشتباه نکنم گرینه get certificate رو بزنی حله

داداش دمت گرم.حل شدsmile22smile22smile22smile22smile22:bala:[dasdas]

سلام

وقت بخیر

من یک سایت جوملایی 2.5 دارم که متاسفانه حک شد و با کامپوننت adsmanager یک سایت تبلیغاتی ساخته بودم

روی یک هاست دیگه جوملا 2.5 رو نصب کردم و دیتابیس سایت قبلی رو به این جدیده منتقل کردم

اما متاسفانه خیلی مشکل دارم و نمی دونم چه کنم

اولین مشکلش اینه که فعلا وارد مدیریت نمیشه از داخل phpmyadmin هم پسورد رو تغییر دادم اما هیچ فرقی نکرد و وارد نمیشه

اگه اساتید راهنمایی بفرمایید ممنون میشم و اگه فرصت داشته باشن یوزر پس هاست رو بدم سری بزن خیلی لطفا کردن

مرسی

سلام

وقت بخیر

من یک سایت جوملایی 2.5 دارم که متاسفانه حک شد و با کامپوننت adsmanager یک سایت تبلیغاتی ساخته بودم

روی یک هاست دیگه جوملا 2.5 رو نصب کردم و دیتابیس سایت قبلی رو به این جدیده منتقل کردم

اما متاسفانه خیلی مشکل دارم و نمی دونم چه کنم

اولین مشکلش اینه که فعلا وارد مدیریت نمیشه از داخل phpmyadmin هم پسورد رو تغییر دادم اما هیچ فرقی نکرد و وارد نمیشه

اگه اساتید راهنمایی بفرمایید ممنون میشم و اگه فرصت داشته باشن یوزر پس هاست رو بدم سری بزن خیلی لطفا کردن

مرسی

شما کاری رو که در پست دوم همین تاپیک گفته شده به دقت انجام بدید مشکل ادمینتون حل میشه

شما کاری رو که در پست دوم همین تاپیک گفته شده به دقت انجام بدید مشکل ادمینتون حل میشه

سلام

انجام دادم اما نشد

هر یوزر و پسی که وارد میکنم به صفحه index اصلی سایت نه مدیریت برمیگرده و خطای 404 و پیدا نشدن صفحه رو میده

لطفا یک راهنمایی بفرمایید مرسی

سلام

انجام دادم اما نشد

هر یوزر و پسی که وارد میکنم به صفحه index اصلی سایت نه مدیریت برمیگرده و خطای 404 و پیدا نشدن صفحه رو میده

لطفا یک راهنمایی بفرمایید مرسی

شما چک کنید ببینید اصلا فایلهای سایت شما کامل و درست هستن یا خیر

برای اطمینان هم میتونید نسخه نهایی جوملا 2.5 رو روی سایتتون آپلود و اکسترکت کنید بعدش ابتدا پوشه instalation رو حذف کنید و مجدد ورود به سایتتون رو بررسی کنید

شما چک کنید ببینید اصلا فایلهای سایت شما کامل و درست هستن یا خیر

برای اطمینان هم میتونید نسخه نهایی جوملا 2.5 رو روی سایتتون آپلود و اکسترکت کنید بعدش ابتدا پوشه instalation رو حذف کنید و مجدد ورود به سایتتون رو بررسی کنید

سلام مجدد و تشکر از راهنمایی تا اینجا

من به فرمایش شما جوملا رو مجدد اکسترکت کردم و پوشه اینستال رو هم حذف کردم اما مشکل همچنان پابرجاست

من فکر میکنم مشکل از فایل کانفیگرشن و یا پیشوند های دیتابیس باشه

پیشوندهای دیتابیس ما دوتاست . یعنی دیتابیس من دو پیشوند متفاوت داره این مشکل نداره به نظرتون؟

سلام مجدد و تشکر از راهنمایی تا اینجا

من به فرمایش شما جوملا رو مجدد اکسترکت کردم و پوشه اینستال رو هم حذف کردم اما مشکل همچنان پابرجاست

من فکر میکنم مشکل از فایل کانفیگرشن و یا پیشوند های دیتابیس باشه

پیشوندهای دیتابیس ما دوتاست . یعنی دیتابیس من دو پیشوند متفاوت داره این مشکل نداره به نظرتون؟

پیشوند رو باید چک کنید ببینید سایتتون با کدومش کار میکرد همون رو توی فایل کانفیگ ست کنید و موقعی که در دیتابیس ادمین ایجاد میکنید باید توی جدولی که پیشوندش برای سایتتون هست ایجاد کنید

پیشوند رو باید چک کنید ببینید سایتتون با کدومش کار میکرد همون رو توی فایل کانفیگ ست کنید و موقعی که در دیتابیس ادمین ایجاد میکنید باید توی جدولی که پیشوندش برای سایتتون هست ایجاد کنید

سلام مجدد و بسیار ممنون از اینکه راهنمایی می فرمایین

خدمتتون عرض کردن پیشوند داخل کانفینگ درست هست و داخل دیتابیس هم چون چند جدول users داشتم توی همه ادمین رو تغییر دادم . این موارد رو قبلا انجام داده بودم و نتیجه همونیه که اول پیام گفتم وقتی به /administrator وارد میشم همه چی درسته هست ولی وقتی یوزر و پس رو می زنم به index.php صفحه اولی سایت وارد میشه و کلا از بخش ادمین خارج میشه

و همچنان بی نتیجه ماندم:dadad4:

سلام مشکل حل شد دیتابیس سایت قبلی رو با آکیبا خروجی گرفتم در سایت جدید ایمپورت کردم و مفعلا مشکل ورود به مدیریت حل شد

اما مشکلات دیگری هنوز دارم

بازم ممنون

سلام

میشه توی این مشکل کمکنم کنید

صفحه اصلی سایت خطای 404 میده و نمیتونه صفحه رو پیدا کنه

سلام

میشه توی این مشکل کمکنم کنید

صفحه اصلی سایت خطای 404 میده و نمیتونه صفحه رو پیدا کنه

دوست عزیز این مشکلتون ارتباطی به این تاپیک نداره لطفا برای مشکل خودتون یه تاپیک جدید باز کنید

سلام من فکر میکنم یک پلاگین در سمت مدیریت جوملا فعال شده که برای ورود رمز secret key می خواد و من محتوای این آیتم ندارم و نمی توانم وارد سایت بشم لطفا کمک کنید بد جوری گیر کردم

و بعد از وارد کردن مشخصات این پیغام ظاهر میشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری