Mahboobe.Maleki

فیلم آموزشی - اضافه کردن فیلدهای بیشتر به فرم ثبت نام جوملا 1.5

19 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود .

ظاهرا لینک دنلود مشکل دارد . لطف می کنید در اپلود سنتر انجمن اپ نید و لینک دهید ؟

تو آپلود سنتر آپلود نمیشه ! نمیدونم چرا! امیدوارم مشکل آپلود سنتر برطرف بشه.

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki

درود .

ممنون میشم یه جایی اپ کنید که راحت بشه دانلود کرد یا فقط خود فیلم را ارسال کنید به ایمیلم . بهش خیلی احتیاج دارم . تشکر

درود .

تشکر دوست عزیز فقط بگذارید لینک دانلود حداقل 24 ساعت فعال باشه تا بتوانیم دانلود کنیم .

فیلم به صورت فارسی هست ؟

درود . من با استفاده از کد ها توانستم فلید بسازم اما نام فلید ها به صورت ؟؟؟ بود . چه طور میتونم مشکل را حل کنم ؟

کامپونتی که مد نظر شما میباشد را برای جوملا 1.5 معرفی کنید لطفا

جدول مورد نظر شما در دیتابیس بصورت utf8 نیست . به همین دلیل ؟؟؟؟؟ میبینید . کافی جدول مورد نظر را روی utf8 قرار بدید .

موفق پایدار

توسعه فیلد ثبت نام توسط کامپونت که یکی RSForm و یکی دیگه هم اگه استباه نکنم به اسم ambera هست

اینترنت یه سرچ کوچلو بزنی پیدا میکنی ، فکر کنم تو جوم پارس ، جوملا فارسی یا جومینا دیدم

تشکر دوست عزیز mohammad دقیقا باید کدام جداول را به utf8 تغییر دهیم ؟

اگر دوستان لطف کنند کامل تر بفرمایند ممنون میشم .

میان کلام دوستان من زیاد موافق این حرکت نیستم بهتره از افزونه ها مثل cb جهت این کار استفاده بشه. این کار ممکنه در اینده برای اپدیت مشکل پیش بیاد

(من این فیلم را ندیدم ولی یک کلیپ رو تویوب بود دیدم زیاد جالب نبود و فکر کنم این فیلم هم مثل ان باشه )

تشکر دوست عزیز mohammad دقیقا باید کدام جداول را به utf8 تغییر دهیم ؟

اگر دوستان لطف کنند کامل تر بفرمایند ممنون میشم .

شما برچسب را مشکل دارید . من فکر کردم اطلاعات داخل فیلد بصورت علامت سوال فراخوانی میشه .شما نباید در فایل پی اچ پی از کاراکتر فارسی استفاده کنید.

اطلاعاتی را که خودت ویرایش کردی اینجا قرار بده تا برات درستش کنم . توضیحش خیلی طولانی میشه اگر بخوام توضیح بدم .

موفق پایدار

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری