majid33

سوالاتی درباره کامپوننت پارسی نمایندگی املاک

15 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت همه دوستان

امیدوارم حالتون خوب خوب باشه و زندگی آرومی داشته باشید

من میخواستم یک سری تغییرات جزئی تو کامپوننت پارسی نمایندگی املاک انجام بدم به همین خاظر این تاپیک رو زدم تا به کمک و یاری دوستان مشکلاتم حل بشه

اولین سوالم این بود میخوام مواردی رو که تو عکس دورش خط کشیدم به کل حذف کنم و تو سایت و مدیریت کامپوننت نباشه

آیا امکانش هست ؟

کامپوونت مورد نظر : http://joomlaforum.ir/showthread.php/10516-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D9%84%D8%A7%DA%A9-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%86%D8%B5%D8%A8%DB%8C

ممنون میشم منو تو این راه کمک کنید gift:ad54ad:

ویرایش شده در توسط majid33

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستان کسی نیست به ما کمک کنه

مشکل بزرگتر از اون اینه بعد از ذخیره کردن تاریخ انقضا برای همان روزه تعریف میشه

برای مشکل اول باید کامپوننت رو ببینم تا بگ میشه یا نه .. مشکل دوم باید برنامه نویسی بررسی بشه .

لینک کامپوننت رو قرار دادم

درسته میشه کمک کنید تا حلش کنم

برای تغییرات در نحوه نمایش باید view مربوط به قسمت مورد اشاره رو برید و ویرایش کنید

به پوشه کامپوونت برید یک فولدر به نام view هست که اونجا فولدرهای مختلفی میبینید ، یکیش همین قسمت مورد اشاره شماست که من چون کار نکردم با این کامپوننت دقیق نمیدونم کدوم یکی هست

ممنون از راهنماییتون

مشکل اصلیم تاریخ پایان مطلب هست اگه این مشکل حل نشه نمیتونم از این کامپوننت استفاده کنم

چون هر تارخی که مشخص میکنم بعد از زدن ذخیره، تاریخ پایان به تاریخ همون روز برمیگرده و واقعاً موندم چی کار کنم(تصویر رو ببینین)

از دوستان یکی پیدا نشد مارو راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟

هر عزیزی خواست میتونم دسترسی بدم خودش هم چک کنه ببینه

:13::13:

بسته نصبی رو هم دانلود کردم نصب کردم ولی باز جواب نداد

:21:

یک چیز جالب اینه که تو لوکال مشکلی نیست (تاریخ پایان = هرگز) ولی تو هاست این مشکل تاریخ پایان هست

چندین بار هم خود جو ملا و کامپوننت رو مجدداً نصب کردم ولی همچنان مشکل پابرجاست

تو انجمن به این بزرگی کسی نیست به ما کمک کنه ؟؟؟

سلام دوست عزیز

شما به تایپیک ارائه کامپوننت املاک برو و کامپوننت مجزا که به صورت آپدیت در همون تایپیک ارائه شده رو مجددا رو سایتت نصب کن و طبق آموزشی که داده شده برای تموم بخش ها یه تاریخ پایان قرار بده مثلا برای 5 یا 10 سال دیگه که مشکلت رفع میشه 100 درصد. چون بعد از ادیت رو تعداد زیادی سایت تست شد.

موفق باشی

آقا من یکبار نه ده بار کامپوننت آپدیت شده رو تست کردم ولی جواب نداد

حاضرم دسترسی بدم خودتون ببینید و چک کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری