reza.sh

انتقاد از سیستم فروم

10 پست در این موضوع

با سلام

این تایپک فقط برای بهتر تر شدن شکل ظاهر انجمن می باشد.

اولین انتقاد :: فونت انجمن زمانی که کاربر می خواهد نقل و قول خیلی نا خوانا میشه == لطفا به یک فونت خوانا تغییرش بدید

[ATTACH=CONFIG]1016[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]1017[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]1018[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز اون مربوط میشه به مرورگر .

در مرورگر های مختلف متفاوت هست .شما باید مرورگر خود را با فونت مناسب تنظیم کنید .

موفق پایدار

با سلام

این تایپک فقط برای بهتر تر شدن شکل ظاهر انجمن می باشد.

اولین انتقاد :: فونت انجمن زمانی که کاربر می خواهد نقل و قول خیلی نا خوانا میشه == لطفا به یک فونت خوانا تغییرش بدید

[ATTACH=CONFIG]1016[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]1017[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]1018[/ATTACH]

تغییراتی ایجاد کردیم که مشکل برطرف بشه

با تشکر

فونت تاهوماست ها این که باید برا همه باید باشه.

یا از مرور گرتونه یا تاهومارو از لیسست فونت هاتون پاک کردین

اين مشكل برا من هم هستنم .نه ميد جان تاهما هم حذف نيست ....البته انشاالله به دست استاد برطرف ميشه..

دوستان عزیز

مشکل اولا الان توسط ادمین بر طرف شده و دوما این ربطی به فونت سیستم من نداره ، بلکه تو سیستم فروم فونتی که من در بالا تصویروش گذاشتم تعریف شده یعنی اگر کسی این فونت رو نصب داشته باشه این فونت اجرا میشه و اگر کسی نداشته باشه می سراغ گزینه بعدی

مانند

{
font-family:Verdana, Geneva, Tahoma, sans-serif;

}

سلام دوستان

من یه مشکلی دارم نمیدونم شاید کسه دیگه ای هم این مشکل رو داشته باشه

من اکثر مواقع با نت بوک یا تبلت میام نت

شعار انجمن پایین صفحه تقریبا یک سوم صفحه نمایشم رو میگیره و برای خودن مطالب به مشکل میخورم

ولی کلا:1: تازشم پرچم بالاست :auizz3ffy9vla57584x

من تو چند تا انجمن اکتیو حضور دارم و یک مشکل اساسی تو همه اونها بود اینه که ::

بفرض شماره یم یه تاپیک میده ، و من هم میام مطلب همون تایپک شماره یک رو تکرار میکنم و بعد همون شخص میاد

و تو همون تایپک اعتراض می کنه و بعدش هم مدیران(اعضاء) محترم می یاند تایپک اعتراض رو تشدید می کنند و با عث میشه

برای یک تایپک (بفرض) دوتا مطلب آموزشی داره و پنج تا مطلب اعتراضی

پیشنهاد من برای رفع ::

مدیران انجمنها بیایند تایپک های تکراری رو حذف کنند ، دیگه رو تایپک اسپم ننویسند ویرایش شده بدلیل اسپم و ...

با توجه به رشد انجمن و فعالیت های بیشتر از طرف اعضا از این پس نظارت بیشتر و شدیدتری برای پستهای اسپم در نظر گرفته میشه

سپاس از توجه شما

این تایپک رو آوردم بالا تا عزیزان گرامی دوستان عزیزم بدونند ::

اولا :: تاپیک 8 (2 تا بالاتر) رو کامل بخونند.

دوما :: از ارسال های غیر مفید و غیر ضروری خود داری کنند میدونم همه عزیزان دوست دارند تو انجمن دوست داشتنی خودمون(با اجازه از مهندس طالبی) فعالیتی مناسب داشته باشند،چند سال بعد که یه نفر اومد تا آرشیو مرور کنه بجای تایپک مفید با اسپم مواجه نشه.

یک توصیه به دوستان گلم که در انتظارت مدیریت هستند :: دوستان عزیز اینجوری نباشه که فکر کنند تو هر تایپک حتما باید یه اسمی ازشون باشه (البته منظور در مواردی که اطلاع ندارند ، تاپیک نزنند " من اطلاع ندارم ، بر نخوردم و ..." و امثالهم ، یه رفتار مدیر خوب اینکه اسپم ارسال نکنه.

تو گزینش به کارتون میاد .

یا علی تا 12 امشب

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری