19 پست در این موضوع

سلام دوستان.من می خوام یه سایت دانلود بزنم.حدود 600 تا 1 تومن دارم+سرعت اینترنتم 8mb/s هست.طراحی قالبش رو هم خودم انجام میدم.

می خواستم از دوستانی که در این زمینه مهارت دارند کمک بگیرم

1:از چه هاستی استفاده کنم؟

2:میزبانی چه سایتی در ارائه ی هاست بهتره؟

3:می خوام سرعت دانلود کاربران به هیچ وجه افت پیدا نکنه

4:آیا هاست نامحدود با قیمت مناسب وجود داره که پشتیبانیش و سرعتش خوب باشه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

امیر آقای گل حجم اطلاعات اولیت حدودا چقدره ؟ و پیش بینی چه تعداد کاربر آنلاین رو میکنی ؟

امیر جان من اولین تجربم سایت دانلود بود . مهم ترین توصیه من (که ازش نتیجه دیدم) اینه که از وردپرس استفاده کن

وردپرس فقط یکجا خیلی به درد میخوره و به کار میاد . اون هم وب سایت دانلود هست

فقط سعی کن 2 تا هاست بگیری

یکی برای خود سایتت

یکی برای دانلود

حتما حتما هم لینک مستقیم داشته باش

این چیزایی هست که من وقتی سایت دانلود داشتم باعث شد بازدیدش به 6000 ip در روز برسه

(البته جای کار داشت ولی من اولین تجربه وب سایتم بود)

ممنون امیرجان

سایت دانلود برای انیمیشن و فیلم و بازی و نرم افزار و . . . .هست البته رایگان!!

هاست نامحدود می خوام عزیز.

ممنون امیرجان

سایت دانلود برای انیمیشن و فیلم و بازی و نرم افزار و . . . .هست البته رایگان!!

هاست نامحدود می خوام عزیز.

من هاست نامحدود از سرور پارس گرفتم قبلا خوب بود ( امیدوارم تبلیغ نباشه) سالی 90 تومان .

در خصوص جوملا یا وردپرس که دوستمون گفتن با احترام به عقیده ایشون و نظر به اینکه دوستمون تجربش رو داشتن , من تجربه خوبی نداشتم ( البته کاملا صلیقه ای هست ) . سرعت انتشار مطالب در جوملا بیشتره . امکانات پیش فرض بهتری داره . پشتیبانی بهتری هم میشه .

توی همه تست هایی که من خودم زدم فقط در مورد مانورهای روی RSS وردپرس بهتر بود و البته ظاهرا امنیتش هم بهتره . بطور کلی جوملا حرفه ای تره .

البته اینا کلا عقیده من و تجربه چند ساله بنده با سواد ناچیزم هست . از دوست گلم farsian هم معذرت می خوام که مخالف فرمایش ایشون نظر دادم .

تشکر از دوستان گلم

قیمت هاست نامحدود مهم نیست.

مهمترین نکته اینکه

چون سایت رایگانه،بازدیدکننده بیشتر داره.اگه همزمان یه فیلم رو چندین نفر دانلود کنن مشکلی توی سرعت دانلودشون پیش نمیاد؟سرعتشون کم نمیشه؟اگه آره راه حلی داره؟

اگر تو فقط قصدت مطلب گذاشتن برای دانلود هست (و قصد اضافه کردن امکانات دایگه نداری) باید بری برای وردپرس

چون خیلی سبک تر از جوملا هست

و مهمترین دلیل ، سئو بی نظیرش هست . واقعا سایت رو 3 سوت میاره بالا توی گوگل

تازه من اون موقع از وبمستر استفاده نمی کردم

2 تا هاست باید داشته باشی چون

از هاست معمولی به عنوان هاست دانلود نمی تونی استفاده کنی چون در صورتی که مصرف بره بالا هاست بلاک میشه

ولی هاست دانلود اینجوری نیست . به میزان پهنای باند میتونی هرچقدر استفاده کنی

یک هاست 200 الی 500 مگابایت برای سایت داشته باش

بعد یک زیر دامنه بزن مثلا dl.yourdomain.com

بعد این زیر دامنه رو وصل می کنی به هاست دانلود . لینک مستقیم از هاست دانلود میشه

موفق باشی

سلام بر همگی

ببخشید میون بحثتون میام

آیا راه اندازی یک وب سایت دانلود صرفه اقتصادی داره؟

یا همینجوری برای تفریح و سرگرمیه

سلام بر همگی

ببخشید میون بحثتون میام

آیا راه اندازی یک وب سایت دانلود صرفه اقتصادی داره؟

یا همینجوری برای تفریح و سرگرمیه

سلام عزیز آره داره

اگر تو فقط قصدت مطلب گذاشتن برای دانلود هست (و قصد اضافه کردن امکانات دایگه نداری) باید بری برای وردپرس

چون خیلی سبک تر از جوملا هست

و مهمترین دلیل ، سئو بی نظیرش هست . واقعا سایت رو 3 سوت میاره بالا توی گوگل

تازه من اون موقع از وبمستر استفاده نمی کردم

2 تا هاست باید داشته باشی چون

از هاست معمولی به عنوان هاست دانلود نمی تونی استفاده کنی چون در صورتی که مصرف بره بالا هاست بلاک میشه

ولی هاست دانلود اینجوری نیست . به میزان پهنای باند میتونی هرچقدر استفاده کنی

یک هاست 200 الی 500 مگابایت برای سایت داشته باش

بعد یک زیر دامنه بزن مثلا dl.yourdomain.com

بعد این زیر دامنه رو وصل می کنی به هاست دانلود . لینک مستقیم از هاست دانلود میشه

موفق باشی

هاست دانلود نامحدود از کجا تهیه کنم؟جایی پیدا نکردم.آدرسشو برام پ.خ کن.اینجا خلاف قوانینه

راستش امیر جان منم جایی هاست دانلود نامحدود ندیدم

مطمئون باش اگر هم پیدا کنی هزینه اش نجومیه

ولی اگر پیدا کردم برات پ.خ می کنم

فعلا با مثلا 50 گیگابایت شروع کن . اگر کم آوردی زیاد می کنی

می تونی وی پی اس هم بگیری خودت کانفیگ کنی و ازش به عنوان هاست دانلود استفاده کنی

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

اگر به فکر راه اندازی یه سایت دانلود بزرگ هستید پیشنهاد من اینه که اصلا به هاست فکر هم نکنید.

برای این که بخواید فایل های زیادی بگزارید و سرعت دانلودتون اصلا افت نداشته باشه باید سرور مجازی یا سرور اختصاصی تهیه کنید و به منابع دسترسی داشته باشید که محدودیتی نداشته باشید.

این نظر شخصیه منه بر حسب تجربه و مشتریانی که سایت دانلود داشتن و دارن.

ویرایش شده در توسط ali09366

بله درست می فرمایید.من اطلاعاتم در این زمینه زیاد نیست

راهنمایی بفرمایید چطور سرور مجازی یا اختصاصی تهیه کنم؟

سرور مجازی یا اختصاصی هزینه هاش به صورت ماهیانه هست.

و برای این که سرور رو راه اندازی کنید باید سرور رو به اندازه نیازتون خریداری کنید و بعد کانفیگ امنیتی و ... بشه سپس قابل استفاده است.

راه خریدن سرور مجازی و راه اندازیش یه کم سخت و دشواره اما مطمئنان نتیجه بهتری داره براتون.

آی دی یاهو من تو مشخصاتم هست درخدمتم

درود

دوست عزیز شما برای دانلود فایل نمی تونید از هاست نامحدود استفاده کنید. تا جایی که من می دونم اجازه استفاده از هاست به اون شکل از طرف شرکتها به شما داده نمیشه . هاست دانلود هم بعید می دونم نامحدود با کیفیت خوب پیدا بشه. بهترین گزینه واسه شروع کار شما وی پی اس هست. بسته به بودجه تون می تونید حتا سرور اختصاصی هم تهیه کنید. در انجمن وب هاستینگ تاک تاپیک بزنید بهتر نتیجه می گیرید.

با احترام

سلام و درود

اگه مشكل مالي نداره به نظر من واسه دانلود از سرور هاي مجازي داخلي استفاده كني بهتره چون به خاطر بيرون نرفتن آي پي سرعت دانلودش واسه داخل كشور بالا هست وقتي هم سرعت دانلود بالا باشه بازديد كننده هم ميره بالا.

يكي خود من:4d564ad6:

سلام و درود

اگه مشكل مالي نداره به نظر من واسه دانلود از سرور هاي مجازي داخلي استفاده كني بهتره چون به خاطر بيرون نرفتن آي پي سرعت دانلودش واسه داخل كشور بالا هست وقتي هم سرعت دانلود بالا باشه بازديد كننده هم ميره بالا.

يكي خود من:4d564ad6:

حتما دو تا هاست باشه بهتره اگر میخواهین هاست باشه اما پیشنهاد سرور اختصاصی ووی پی اس است.

سرور ایران توصیه می شه

صرفه اقتصادی یه سایت دانلود چی میتونه باشه؟

تبلیغات؟ فروش لایسنس؟ ....؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری