particular

انتقال سایت به یک سی دی واسه نمایش پروژه دانشجویی

14 پست در این موضوع

به نام خدا

سلام

من یه سایت به صورت آفلاین درست کردم . الان میخوام این سایت رو روی سی دی بریزم تا توی دانشگاه به استادم نشون بدم . مراحل کار چجوریه ؟

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز وقت بخیر

شما کامپوننت akeeba backup رو نصب کن یه بکاپ از سایت بگیر + نرم افزار wamp server رایت کن.

میتونی یه pdf اموزشی برای ریستور کردن بکاپ هم تو cd بزاری

موفق باشید

شما علاوه بر روش فوق میتونید از لوکال سرور moves که پرتیبل است استفاده کنید . اون رو روی زی یا حتی فلش مموری نصب کنید و سایت رو به اون انتقال دهید

با تشکر از راهنمایی دوستان

این که ابزاری مثل xampp رو باید رو سی دی رایت کنم که می دونم .

سوال من اینه که چجوری باید بک آپ از سایت گرفته بشه ؟

و وقتی بک آپ سایت رو روی سی دی ذخیره کردم برای نمایش سایت روی کامپیوتر دیگری بعد از نصب xampp چطور باید سایت (بک آپ یا هر چیز که نیاز هست) رو فراخوانی کرد ؟

لطفا مرحله به مرحله و دقیق بفرمایید و از کلی گویی پرهیز کنید .

با تشکر

دوست عزیز به شما راهنمایی میشه اما شما حتی زحمت خواندن کامل متن رو به خودتون نمیدید

شما کامپوننت akeeba backup رو روی جوملا نصب نمائید. بعد نصب به تنظیمات کامپوننت برید و بکاپ سایت رو رو zip قرار دهید و سپس ذخیره کنید

بعد گزینه گرفتن پشتیبان رو بزنید تا پشتیبان گیری انجام بشه بعد از اینکه با پیغام پشتیبان گیری با موفقیت انجام شد مواجه شدید بکاپ شما در این مسیر هست

administrator/component/akeeba/backup یه فایل زیپ هست شما باید اونو رایت کنید.

برای اینکه بتونید تو دانشگاه نیز برگردونید و نمایش بدید

این فایل زیپ بعد از نصب wamp در پوشه www اکسترکت میکنید بعد ادرس localhost تو مرورگر میزنید صفحه ریستور کردن بکاپ میاد مثل نصب جوملاست

next میزنی بعد ازتون اطلاعات دیتابیس و رو میخواد وارد میکنید و next بعد در صفحه بعد اطلاعات مانند عنوان سایت رمز مدیریت و ... میخواد (البته این گزینه ها رو خودش از قبل میشناسه همان چیز های که قلا در سایت بود میاد) .در مرجله اخر میگه پوشه installation میگه حذف کنید روی لینک کلیک میکنی حذف میشه و سایت مثل قبل میاد بالا

موفق و موید باشید

هنگام برگردوندن بکاپ اونجایی که اسم مدیرو غیره رو میخواد آیا پیشوند جداول که موقع نصب جوملا وجود داره هم نیاز دارم ؟ ( من پیشوند جداولم رو یادداشت نکردم و نمی دونم چیه)

بزارید تو حالت پیشفرض بمونه و تغییر ندید فقط نام کاربری را root و دیتابیسی که ساختید و رومز را خالی بزارید و نام سرور را localhost قرار بدید

دوست عزیز به شما راهنمایی میشه اما شما حتی زحمت خواندن کامل متن رو به خودتون نمیدید

شما کامپوننت akeeba backup رو روی جوملا نصب نمائید. بعد نصب به تنظیمات کامپوننت برید و بکاپ سایت رو رو zip قرار دهید و سپس ذخیره کنید

بعد گزینه گرفتن پشتیبان رو بزنید تا پشتیبان گیری انجام بشه بعد از اینکه با پیغام پشتیبان گیری با موفقیت انجام شد مواجه شدید بکاپ شما در این مسیر هست

administrator/component/akeeba/backup یه فایل زیپ هست شما باید اونو رایت کنید.

برای اینکه بتونید تو دانشگاه نیز برگردونید و نمایش بدید

این فایل زیپ بعد از نصب wamp در پوشه www اکسترکت میکنید بعد ادرس localhost تو مرورگر میزنید صفحه ریستور کردن بکاپ میاد مثل نصب جوملاست

next میزنی بعد ازتون اطلاعات دیتابیس و رو میخواد وارد میکنید و next بعد در صفحه بعد اطلاعات مانند عنوان سایت رمز مدیریت و ... میخواد (البته این گزینه ها رو خودش از قبل میشناسه همان چیز های که قلا در سایت بود میاد) .در مرجله اخر میگه پوشه installation میگه حذف کنید روی لینک کلیک میکنی حذف میشه و سایت مثل قبل میاد بالا

موفق و موید باشید

با تشکر از راهنمایی خوبتون

هنگام برگردوندن بکاپ وقتی عبارت locallhost رو در مرورگر وارد میکنم با پیغام زیر مواجه میشم !!!!!

[h=1]Object not found![/h] The requested URL was not found on this server. If you entered the URL manually please check your spelling and try again.

If you think this is a server error, please contact the webmaster.

[h=2]Error 404[/h] localhost

01/17/14 17:46:28

Apache/2.2.14 (Win32) DAV/2 mod_ssl/2.2.14 OpenSSL/0.9.8l mod_autoindex_color PHP/5.3.1 mod_apreq2-20090110/2.7.1 mod_perl/2.0.4 Perl/v5.10.1

شما فایل زیپی که آکیبا بهتون میده را باید اول کار توی پوشه www اکسترکت کنید

بعد روی ومپ برید و لوکال هاست را بزنید و بقیه مراحل

ارسال شده در (ویرایش شده)

به نام خدا

سلام دوستان

با همکاری دوست خوبم آقای alirezazare مشکل من به راحتی برطرف شد.

من میخواستم سایتی که روی سیستم شخصی خودم به صورت لوکال راه اندازی کردم رو روی لب تاب استادم به صورت لوکال به نمایش در بیارم .

دوستان توجه کنند که برای این کار اصلا نیازی به هیچ افزونه ای نیست . من مراحل کاری که باید انجام بشه رو اینجا می نویسم تا احیانا اگه کسی بعدا خواست این کار رو انجام بده نیاز به سوال کردن و ایجاد تاپیک جدا نباشه .

قبل از توضیح از همه ی دوستانی که من رو در این مورد راهنمایی کردن تشکر و قدردانی میکنم .

ساخت سایت :

در پوشه ی htdocs یک پوشه به نام prozhe ساختم و داخل پوشه ی prozhe جوملا ی خودم رو اکسترکت کردم و سایت مورد نظر خودم رو سیستم شخصی خودم به صورت کامل ایجاد کردم .

(از لوکال سرور xampp استفاده کردم . فرقی نمی کنه از xampp استفاده بشه یا هر لوکال سرور دیگه)

به هر حال زمان ایجاد سایت من یک پایگاه داده یا به عبارتی یک دیتابیس ایجاد کردم . نام دیتابیس من prozhedb گذاشته بودم . نام کاربری و رمز هم چیزی نذاشته بودم که خودش root قرار میده . از این پایگاه داده اکسپورت گرفتم

انتقال سایت به لب تاب استاد :

نرم افزار xampp رو روی لب تاب استادم نصب کردم .

پوشه ی prozhe خودم که کل سایت درون اون قرار داشت رو در پوشه ی htdocs در لب تاب استادم کپی کردم .

به php my admin لوکال استادم رفتم و یک دیتابیس با نام دلخواه ایجاد کردم مثلا pdb

در همین حین پایگاه داده ای که در سیستم خودم ازش اکسپورت گرفته بودم اینجا ایمپورت میکنم .

و در نهایت به پوشه ی prozhe می رم و فایل configuration رو با یه ویرایشگر مثل Notepad++ باز میکنم .

4 مورد زیر باید ویرایش شوند .

public $user = ''; چیزی قرار ندید

public $password = ''; چیزی قرار ندید

public $db = 'prozhedb'; نام پایگاه داده جدید pdb قرار بدید

public $dbprefix = 'eljc5_'; پسوند جداول قدیم رو به پسوند جداول این دیتابیس جدید تغییر بدید

کار تمام است . دوستان اگه سوالی داشتند می تونند با من تماس بگیرند . شماره تماس , آدرس ایمیل یا سایت شما فقط در امضاء ئ پروفایل کاربریتون مجازه

موفق باشید

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

درود

ممنون از اینکه اطلاعاتی رو که چندین روزه در گیرشید در اختیار عموم قرار دادید . این نشان دهنده شخصیت والای شماست . من ناچار شدم شماره تماس شما رو فیلتر بگیرم چون خلاف قوانین بود .

امیدوارم رنجیده خاطر نشده باشید .

موفق و سربلند باشید

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

ممنون از اینکه اطلاعاتی رو که چندین روزه در گیرشید در اختیار عموم قرار دادید . این نشان دهنده شخصیت والای شماست . من ناچار شدم شماره تماس شما رو فیلتر بگیرم چون خلاف قوانین بود .

امیدوارم رنجیده خاطر نشده باشید .

موفق و سربلند باشید

سلام

متاسفانه من یادم نبود که این کارم نقض قوانین هست . قطعا من به قوانین انجمن احترام می ذارم .

موفق باشید

ویرایش شده در توسط particular

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری