majid.fathi

جوملا بدون اسپم!

22 پست در این موضوع

a522a6005d1cb428ea34ef1769cd7452_L.jpg

خلاصی از اسپم در جوملا! با استفاده از پلاگین EasyCalcCheck PLUS به آسانی از ثبت نام اسپمرها در جوملا خلاصی پیدا کنید.

EasyCalcCheck PLUS یک پلاگین ساده در عین حال بسیار کاربردی می باشد به طوری که در مدت کوتاهی به یکی از محبوبترین افزونه های جوملا بدل شده است. این افزونه این امکان را به شما می دهد تا با ایجاد سوال امنیتی ساده (جمع و تفریق و ضرب) و یا سوالات از پیش تعریف شده بدون استفاده از کپچای پیچیده گوگل از ثبت نام اسپمرها در جوملا جلوگیری کنید. این پلاگین که در دو نسخه جوملا 2.5 و 3 عرضه شده است به صورت رایگان می باشد که ما رابط کاربری آن را نیز فارسی نمودیم.

مواردی که در این پلاگین قابل فعال شدن می باشد شامل:

1- پرسش ریاضی شامل جمع، تفریق ، ضرب

2- سوال امنیتی از پیش تعریف شده

3- استفاده از ریکپچای گوگل!

در این پلاگین قادر می باشد هر سه ، یکی از آنها یا ترکیبی از این 3 حالت را فعال نمایید.

از دیگر ویژگی های این افزونه امکان استفاده در افزونه های دیگر نظیر CB و جومسوشال می باشد. تجربه استفاده از این افزونه در سایت ها بنده نظیر شولی بسیار مثبت بود به طوری که پیش از استفاده بیش از 50 درصد ثبت نام های سایت توسط اسپم بود! بعد از فعال سازی ریکپچای گوگل ثبت نام سایت به نصف کاهش یافت ولی بعد از فعال سازی بدون مزاحمت برای ثبت نام کاربران ، از اسپم رهایی پیدا کردیم!

از دیگر ویژگی های این افزونه می توان به سوال امنیتی جهت جلوگیری از حملات brute force جهت لاگین و بسیاری ویژگی های دیگر که می توان این افزونه را از کاربردی ترین افزونه های جوملا دانست که با استفاده از آن از سایت بدون اسپم لذت خواهید برد.

دمو افزونه ثبت نام کاربر جدید

لینک دانلود جوملا 2.5

plg_easycalccheckplus_v2.5-8 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

لینک دانلود جوملا 3

plg_easycalccheckplus_v3 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فتحی جان نصبش کردم برای administrator هم فعالش کردم خارج شدم الان می خوام وارد بشم دیگه تو قسمت مدیریت نمی ره ، وقتی می زنم administrator بر می گرده توی سایت اگه می شه راهنمایی کن

مدتی هست کاربر موقع ثبت نام و پاسخ به سوال این پلاگین و کلیک روی گزینه ثبت نام با خطای

ظˆط±ظˆط¯غŒ ط§ط´طھط¨ط§ظ‡

مواجه می شه دلیل چیه ؟ لطفاً یکی راهنمایی کنه ؟

مدتی هست کاربر موقع ثبت نام و پاسخ به سوال این پلاگین و کلیک روی گزینه ثبت نام با خطای

ظˆط±ظˆط¯غŒ ط§ط´طھط¨ط§ظ‡

مواجه می شه دلیل چیه ؟ لطفاً یکی راهنمایی کنه ؟

درموزیلا منوی View >Character Encoding>Unicode رو بزنید تا که متن خطا چی هستش.اول ببنیم خطا چیه و بعد بتونیم رفعش کنیم...

همین هست که می فرمایید ولی متاسفانه متن خطا بازهم همین حروف ناخوانا هستند .

ظˆط±ظˆط¯غŒ ط§ط´طھط¨ط§ظ‡

عبارت بالا این است:

ورودی اشتباه

فیلدهایی که برای فرم ثبت نام ایجاد کرده اید....با نوع ورودی صحیح نیستند!

فرم ثبت نام جوملا را به ثبت نام هسته ای جوملا تغییر بدید و تست کنید.اگر کی2 هم دارید.ثبت نام رو به ثبت نام کی 2 وصل کنید ببنید بازم ارور دارید یا خیر؟

یا از طریق ایجاد منو> نوع گزینه منو ؛ در اینجا میتونید منوی ثبت نامتون یا هسته ی جوملا باشه یا کی2 و یا هرکامپوننت دیگری و یا اینکه از ماژول های ثبت نام و ورود مستقلشون استفاده کنید

موفق باشید و سربلند

آقای مردانه زاده فرم ثبت نام همون فرم ثبت نام هسته جوملا هست ؟ لازمه این رو هم خدمت شما بگم که تا مدتی قبل این پلاگین بدرستی داشت کارش رو می کرد !:33::33::33:

متوجه شدم ظاهرا کامپوننت ثبت نام خود جوملا با مشکلاتی مواجه شده چطور می تونم این کامپوننت رو تعمیر کنم یا اینکه کجا هست که بتونم مجدداً نصب کنم اگه کسی می تونه لطفاً لینک دانلود این کامپوننت رو در اختیارم بزاره

یک جوملا خام هم ورژن جوملا فعلی اکسترکت کنید روی این جوملا . بک آپ قبلش فراموش نشه. بعد از منوی افزونه ها ، دیتابیس ، دکمه بازسازی رو بزنید . کش رو هم خالی کنید .

جوملایی را دانلود و روی قبلی اکسترت کردم ولی هنوز تغییری ایجاد نشد .

انتخاب آیتم منو

گزینه های کامپوننت مدیریت کاربران به این شکل شده

مدیریت کاربران

فرم ورود

Login

مشخصات کاربر

ویرایش مشخصات کاربر

فرم عضویت

Registration

Registration25

درخواست یادآوری نام کاربری

Remind

یادآوری رمزعبور

در صورتی که باید اینطور باشه

مدیریت کاربران

فرم ورود

مشخصات کاربر

ویرایش مشخصات کاربر

فرم عضویت

درخواست یادآوری نام کاربری

یادآوری رمزعبور

خدمت دوستان عرض می کنم که گزینه های انگلیسی اضاف شدند که احتمال می دم مشکل از این باشه . لطفاً راهنمایی کنید .

باسلام

خب گزینه های انگلیسی که همینجوری اضافی نمیشه!

به منوی نصب و حذف برید(مدیریت افزونه) از بین انواع کامپوننت و ماژول و پلاگین هرچیزی که مربوط به ثبت نام و امکانات دیگر ثبت نامی میبینید غیرفعال کنید. با ثبت نام کی 2 تست کنید.ببنید حل میشه یا خیر؟

یک کار دیگه هم میتونید بکنید. البته اگر سایتتون رو آپدیت کردید و کاری که جناب عاشوری گفتند رو انجام دادید همه موارد مربوط به ثبت نامی که غیر از ثبت نام هسته جوملاست رو غیرفعال و یا حذف کنید.بعد ببنید لیستی که در بالا تصویرش رو دادید به چه شکلیه!

ضمنا قبل از هرکاری بکاپ بگیرید/.تغییرات بالا رو هم هرزمانی که انجام دادید دیتابیس و کش جوملاتون رو یه چک و حذف بکنید..

آقا همه این کارهایی که دوستان فرمودند رو انجام دادم اما نشد حتی هرچه افزونه توی سایت بود رو هم غیر فعال کردم اما نشد که نشد راه حل دیگه ای اگر دارید بفرمایید و اگر ندارید بفرمایید در دیتابیس باید این کلمات را چطور جستجو و حذف کنم و آیا با این ایده خطراتی سایت را تهدید می کند یا خیر ؟

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

دو مشکل مطرح شده بود که احتمال می دادم ربطی به همدیگه دارن که اکنون پس از گذشت مدتی زمان تقریباً زیادی تونستم متوجه بشم مشکل اضافه شدن گزینه های انگلیسی به قسمت انتخاب منو ربطی به عدم کارکردن درست پلاگین نداره و پاسخ این مشکل وجود قالبی در بین قالب ها بوده که اصلاً نمی دونم چطور اضافه شده خب قالب رو از بین فایلها پاک کردم مشکل اولی رفع شد و مشکل دوم که همون هنگام وارد کردن کپچا با خطا مواجه می شدم به دنبال مشکل گشتم تنها راه یافتن مشکل داشتن یک بکاپ سالم و جایگزین کردن تک تک پوشه ها بود که کار خیلی دشوار و سختی برای من بوده که سرانجام تونستم مشکل عدم کارکردن پلاگین وجود ماژول RSForm! Pro Module هست که با حذف این مازول پلاگین درست کار می کنه بنده هم به ماژول نیاز دارم هم به پلاگین هر دو هم علی الظاهر فایلها شون با هم تداخل دارند اگر راهی برای رفع مشکل تداخلشون توی جوملا 2.5 هست لطفاً بفرمایید

با تشکر از همه شما دوستان خوب و عزیز جوملایی

اساتید لطفاً یکی راهنمایی کنه اگر هم سوالم رو جای درستی نپرسیدم بفرمایید تا جای دیگه ای بپرسم :a54d65a::a54d65a::a54d65a::25::25::ooofe:[ghelyion]

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری