نیما حبیب خدا

همایش دوم کدام شهر برگزار شود ؟ ( شرکت در نظرسنجی )

کدام شهر را برای همایس تایید میکنید؟   18 کاربر تا کنون رای داده اند

1. 1. کدام شهر را برای همایس تایید میکنید؟

• اصفهان
    • کرمان
    • مشهد
    • شیراز
    • رشت
      0
    • هیچکدام

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

17 پست در این موضوع

دوستان یک نظرسنجی راه ناخته بودیم برای همایش دوم تیم جوملای ایران و کارگاره آموزشی .

چندی پیش این همایش برگزار شد و با استقبال خیلی عالی در تهران رو به رو شد و همچنین باعث رشد بسیاری از کاربران شد .

بنده حقیر به این فکر افتادم که این همایش را در سطح کشور گسترش بدیم تا همه با تیم اشنا شوند و هم اینکه بتونیم کمکی کرده باشیم برای پیشرفت کاربران عزیز که استعداد بسیار شگرفی هم در زمینه طراحی دارند .

این نشرسنجی میگه که کدام شهر میزبان دور دوم باشه... ( البته با تایید اقای طالبی )

اول از هرچیز یک مطلبی رو متذکر بشم :

دوستان عزیزم اگر چند شهر اصلی رو بیان میکنم دلیل بر این نیست که باقی شهرهای ایران برای این کار مناسب نیستند . شهرها از یک ید مهم انتخاب شده اند :

1- شرایط جغرافیایی: اینکه هر شخصی هرجای ایران باشه بتونه به نوعی به اون شهر بیاد . مثلا اگر مرکز ایران باشند و یا به مرکز نزدیک باشند و یا غرب ایران باشند . چون اصولا هر خانواده ای در شهرهای نزدیک اقوامی دارند و یا در شهارهای بزرگ آشنایی دارند که برای یک روز میتونن مهمان بشند و از اون طریق به همایش هم تشریف فرما بشند .

2- وجود جوملا کار بیشتر در اون منطقه که خیلی مهم هست و باید برای تیم بصرفه باشه تا وقت زیادی رو به اون قسمت اختصاص بده .

پس درخواست میشه نگید چرا شهر من نیست .

قوانین :

لطفا اگر پست میذارید اسم شهرتون رو نگید . مثال : به نظر من شهر x ( که داخل گزینه ها وجود نداره ) بهترین شهره . ( چون داخل شهرا ها نیست نباید در موردش نظرسنجی بشه )

کسی نظر شخص دیگری را رد نکنه و به نظرها احترام بگذاریم . مهم اینه که همه شهر ها داخل ایران هست و همه شهرها عالی هستند .

هیچ کس دو بار نظر مشابه رو تایپ نکنه . مثال : ( مرتبه اول ) : من میگم y خوبه .... ( مرتبه دوم ) : ولی من هنوز میگم y از همه بهتره . ( یانجوری هرج و مرج میشه و نتیجه گیری سخت میشه )

هرکس که نظر تایپ میکنه موظف هست که نظرش رو داخل نظرسنجی در بالای صفحه تاپیک تیک بزنه تا ثبت بشه . ملاک نظرسنجی بالای تاپیک هست و نه نظرات داخل تاپیک .

هر کس قوانین را رعایت نکنه ، متن ارسال شده ایشون توسط بنده و مدیران حذف میشه .

محلت نظرسنجی تا اول مرداد .

نظر نهایی را باید آقای طالبی تایید کنند ( فراموش نشه عزیزان )

شهرهای انتخابی :

اصفهان - کرمان - مشهد - شیراز - رشت

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنون از لطفتون

نیما جان یه جوری میزاشتی که بشه چندتا جارو انتخاب کنیم که بهتر باشه

به نظر من شهر های اصفهان قم و تهران بهترین گزینه ها هستن به این دلیل که در مرکز هستند و به همه جا راه دارن مخصوصا قم و اصفهان که در مرکز قرار دارن.

منطقی نیست آخه ... کسی نمیتونه هم کرمان رو بخواد هم تهران ... یا تهران بهتره یا کرمان یا بقیه ... اونجوری رای تباهیده میشه ... ( نتایج رشته آمار :4d564ad6: )

دوست گلم به قوانین اول تاپیک دقت کنید : لطفا اگر پست میذارید اسم شهرتون رو نگید . مثال : به نظر من شهر x ( که داخل گزینه ها وجود نداره ) بهترین شهره . ( چون داخل شهرا ها نیست نباید در موردش نظرسنجی بشه )

اگر شهر خودتون داخل گزینه نیست به این نگاه کنید که کدوم شهر رو راحتر میتونید برید ؟ ملاک ها رو توضیح دادم عزیزم . سعی کنید تا جایی میشه هیچکدام رو نزنید که به جواب گنگ نرسیم .

همه جاي ايران سراي من است

اما گه اصفهان باشه خوب مي شه هم وسط كشوره و از همجا مياند

با تشكر

خیلی خب شما بردید :13::13:

هر جا بشه شیراز نمیشه.

پس دوستان حلالمون دیگه با این حساب این دور هم نمی تونم بیام:13:

من تهران و شیراز پایه هستم دیگه بقیش رو واقعا نمی تونم.

اصلا جایی نیست بمونم باید بریم هتل و بدبختیه !:13:

درود .

من هم اصفهان را تایید می کنم دوستان .

موقعیت خوب . شهر خوب . مردمان خوب . اب و هوای خوب . جوملا کاران زیاد . پایتخت فرهنگی جهان اسلام و ..........

این ها دلایل کمی برای برگزاری در اصفهان بوده است .

همون تهران بهتره ما اون دفعه بخاطر امتحانات موفق نشديم بيايم

ايندفعه ديگه 100% حتما حضور دارم

منم موافقم.

همون تهران بزارید بره هاااااااااااااااا :دی

فربد تو انگار گوش نميدي

بهت گفتم بيا اصفهان خونه ما عجبا

گوش كن داش فربد

وخي بيا اصفهان

هم همایش هم زیارت خوابمون هم با امام رضا:دی

مجتبی تو یاهو هم گفتم. فرزندم خیلی ضایعست.:13::13:

تو حتی نمی دونی من چند سالمه !:دی

بزودی برای همایش دوم اطلاع رسانی خواهد شد.با اجازه دوستان تاپیک بسته میشود تا پس از جمع بندی اطلاعیه همایش دوم اعلام گردد/

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری