ahora

باز هم نمایش ندادن مطلب ویژه اینبار در قالب Yoo Glass

8 پست در این موضوع

من در قالب yoo Glass دچار مشکل شدم دوباره. مطالب ویژه نمایش داده نمیشن در صفحه اول. منوی اصلی روی مطلب ویژه هست. دوستان در یک مطلب مشابه گفتن در تنظیمات قالب در بخش تنظیمات پیشرفته میشه درستش کرد و در مورد یه سایت این کار انجام شد و جواب داد اما توی این قالب تنظیمات پیشرفته وجود نداره.

باید چیکار کنم؟

مطلب رو ویژه میکنم اما در صفحه ی اول نمایش داده نمیشه

منظورم این قالب هست

yoo Glass

خواهش میکنم راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خواهش میکنم یکی کمک کنه.

دسترسی هم اگر کسی میخواد توی پیغام خصوصی بهش بدم

چرا این قالبها اینجورین خب؟

اگر قالب رو از همون سایتی که لینک دمو دادید تهیه کردین، میتونید به پشتیبانی تیکت بزنین و راهنمایی میکنن

برخی از قالب ها اینطوری هستند . قسمت نمایش مطلب ندارند . یا باید اضافه کنید با کد نویسی . یا با ماژول مطالب رو نشون بدید

در دمو ی قالب مشخصه که کاربردش چه مواردی هست . سایت هایی که صفحه نخست ثابتی دارند . در این سایت ها کسی مطلب صفحه اصلی نمیذاره

اگر قالب رو از همون سایتی که لینک دمو دادید تهیه کردین، میتونید به پشتیبانی تیکت بزنین و راهنمایی میکنن

جناب خردمند پاسخهای زیادی دریافت کردم اما قانعم نمیکنه. مثلا یه منو جدید بسازم و مطاب ویژه رو روی اون تنظیم کنم و یا مطالب ویژه رو انتقال بدم به یک منوی دیگه.

اما من میخوام یاد بگیرم جریان این چی هست؟

حتما یه جای کار باید یه دستکاری ساده بشه مثل قالب بلینکر که بشه درستش کرد.

اینطوری دور زدن رو اصلا حال نمیکنم.

برخی از قالب ها اینطوری هستند . قسمت نمایش مطلب ندارند . یا باید اضافه کنید با کد نویسی . یا با ماژول مطالب رو نشون بدید

در دمو ی قالب مشخصه که کاربردش چه مواردی هست . سایت هایی که صفحه نخست ثابتی دارند . در این سایت ها کسی مطلب صفحه اصلی نمیذاره

آقا مسعود همین اضافه و حذف کردن کد هم خودش یه راه هست. همین هم آدم اگر بدونه خوبه.

تجربه یی در این زمینه اگر داشته باشه کسی بگه بهم لطفا تا دسترسی بهش بدم و تست کنه

سپاسگزارم

راحت نیست . باید در قسمت تجاری تاپیک بزنید براتون انجام بدند دوستانی که طراحی قالب تسطل دارند .

در قالب بلینکر که اشاره کردین، تغییرات در کد های قالب رو به جهت سهولت کاربری، براش تنظیمات گذاشتن، ولی بعضی قالب ها و فریم ورک ها این تنظیمات رو نداره،

و همونطور که اقای اشوری فرمودن، باید در کد هاش دست ببرید که به سادگی نیست

پیشنهاد میکنم قالبی رو انتخاب کنید که امکانات مورد نظرتون رو به صورت پیش فرض داشته باشه تا نیازی به تغییرات در کدها نباشه

این پیشنهاد هم که مطرح کردن که با ماژول مطالب رو منتشر کنید، پیشنهاد خوبیه مثلا ماژول های خبری

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری