ابوالفضل طالبی

کامپوننت فروشگاه ساز جوم شاپینگ فارسی (JoomShopping) اختصاصی انجمن جوملای ایران

552 پست در این موضوع

سلام ، من فروشگاه ساز قاصدک نسخه یک را نصب کردم ولی توی مدیریت فروشگاه که میرم نوشته ها درست نیستن :

[ATTACH=CONFIG]3900[/ATTACH]

لطفا منو راهنمایی کنید .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بروید به پایگاه داده از طریق phpmyadmin و تمام جداول را انتخاب و collation را برابر utf8_general_ci قرار بدهید

بروید به پایگاه داده از طریق phpmyadmin و تمام جداول را انتخاب و collation را برابر utf8_general_ci قرار بدهید

خودشون روی همون utf8_general_ci قرار دارن

اولا کنترل کنید که توی جداول حروف فارسی را هم علامت سوال نمایش میده را نه؟

راهی که من به ذهنم می رسه اینه که یه بار دیگه DB را ایجاد کنید منتها همون اول کنترل کنید که روی utf8_general_ci باشه و ادامه

این مشکل به نظرم مربوط به همین موضوع میشه

اولا کنترل کنید که توی جداول حروف فارسی را هم علامت سوال نمایش میده را نه؟

راهی که من به ذهنم می رسه اینه که یه بار دیگه DB را ایجاد کنید منتها همون اول کنترل کنید که روی utf8_general_ci باشه و ادامه

این مشکل به نظرم مربوط به همین موضوع میشه

کنترل کردم چیزی پیدا نکردم که به صورت علامت سوال باشه . توی تمام قسمت ها درسته ها فقط تو قسمت فروشگاه که میام اینجوریه . دیتابیس هم پاک کردم و اول گذاشتمش روی utf8_general_ci بعد نصب کردم بازم نشد . اخه چرا اینجوریه ؟ :bala:

با سلام

منم این بسته را که نصب کردم همین ارور دوستمان را می دهد وارد سایت می شود ولی وارد قسمت جوملا که میخواهم بشوم این ارور را می دهد چه کار باید بکنم با تشکر

Site error: the file C:\wamp\www\ghasedak\administrator\templates\bluestor k\html\modules.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.3.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

سلام من هم این مشکل رو دارم و مروگر و ومپ سرورم هم ورژنش جدید هستش ولی با ز مشکل برطرف نشده

من متوجه نمی شم که ioncubeچی هستش ممنون میش یک توضیحی بدین

دوست عزیز این فیلم آموزش نصب ioncube روی ومپ هست.تمامی مراحل رو دقیق عمل کن.اگه بازم مشکل داشتی مطرح کن تا راهنمایی کنم

موفق باشی.

آموزش نصب ioncube روی ومپ سرور

دوست عزیز این فیلم آموزش نصب ioncube روی ومپ هست.تمامی مراحل رو دقیق عمل کن.اگه بازم مشکل داشتی مطرح کن تا راهنمایی کنم

موفق باشی.

آموزش نصب ioncube روی ومپ سرور

سلام ممنون از لطفتون

ولی فایل توی اکترکتش مشکل داره

سلام ، من فروشگاه ساز قاصدک نسخه یک را نصب کردم ولی توی مدیریت فروشگاه که میرم نوشته ها درست نیستن :

[ATTACH=CONFIG]3900[/ATTACH]

لطفا منو راهنمایی کنید .

من توی لوکال هاست این مشکلو ندارم ولی توی هاست اینجوری میشه ، لطفا منو راهنمایی کنید

[ATTACH=CONFIG]1890[/ATTACH]

فروشگاه ساز جوم شاپ یکی از فروشگاه سازهای مطرح بر روی سیست ممدیریت محتوای جوملاست که علاوه بر قدرت زیاد در بخش مدیریت و تنظیمات عالی دارای اینترفیس و محیط کاربری مناسبی به نصبت ویرچومارت است.هرچند که قدرت ویرچومارت از نظر امکانات و توسعه بسیار فراتر از جوم شاپ است ولی سادگی و عملکرد مناسب و در عین حال سرعت بارگزاری جوم شاپ توانسته این افزونه فروشگاهی را به یکی از افزونه های مناسب برای ایجاد فروشگاه های اینترنتی تبدیل نماید.

چندی بود که در فکر جایگزین مناسبی برای ویرچومارت بودیم که با توجه به رایگان بودن این افزونه تصمیم گرفتیم که این افزونه را برای عرضه عمومی فارسی سازی و بهینه سازی کنیم که کلیه زحمات آن را جناب آقای محمد دلجو از مدیران انجمن و همچنین مدیر وب سایت http://pastelco.ir کشیدند که حاصل آن تهیه 2 نسخه از این فروشگاه ساز زیبا شد.

نسخه اول خود افزونه با فارسی سازی بسیار روان و زیبای اقای دلجو و کاملا بهینه شده و انجام تنظیمات خاص روی هسته اصلی افزونه چه در بخش مدیریت و چه در بخش کاربری بود.

نسخه دوم به صورت بسته نصبی تهیه شد که زیبایی خاصی را داراست و کلیه تنظیمات لازم روی بسته نصبی آن تعریف و بومی سازی شده است ولی بدلیل تجاری بودن از قرار دادن آن در انجمن معذور بوده و برای دانلود آن باید وب سایت جناب دلجو مراجعه نمایید.

افزونه جوم شاپینگ توسط توسعه دهندگان آلمانی توسعه یافته است که بسیاری از ماژولها و پلاگینهای جانبی ان رایگان منتشر شده و برخی نیز تجاری عرضه شده است.نسخه ترچمه شده فارسی آن که در وب سایت جوم شاپ است ترجمه مناسبی نبود و همچنین از نظر نوحه نمایش و چیدمان کالا نیاز به تغییراتی در بخش کاربری و همچنین نیاز به تغییراتی در هسته اصلی در بخش مدیریت داشت که کلیه این موارد توسط محد دلجو عزیز انجام شد تا خدمتی دیگر به کاربران جوملای ایران انجام داده باشیم.

تصویر زیر محیط بسته نصبی این فروشگاه ساز قدرتمند میباشد که برای اولین بار به صورت رایگان توسط انجمن جوملای ایران منتشر شده است

[ATTACH=CONFIG]1891[/ATTACH]

از قابلیتهای فروشگاه ساز JoomShopping میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

• تعریف مجموعه با قابلیت چند زبانه بودن ، نحوه چیدمان کالاهای مجموعه و ترتیب نمایش
  • تعریف محصول با قابلیت چندزبانه بودن ، قرارگیری در چند مجموعه،ایجاد ویژگی مانند رنگ و اندازه
  • امکان درج تصاویر مختلف از محصول
  • امکان درج ویدئو برای محصولات
  • امکان قرار دادن فایل برای فروش یا دانلود به عنوان کاتالوگ محصول
  • تعریف محصولات مرتبط
  • مدیریت سفارش ها
  • مدیریت پرداخت ها
  • چاپ فاکتور در بخش مدیریت
  • باخبرسازی وضعیت سفارش به مشتری توسط ایمیل
  • پیکربندی تولید کنندگان
  • پیکربندی کوپنهای تخفیف
  • پیکربندی واحد پول
  • پیکربندی مالیات
  • پیکربندی پرداخت
  • پیکربندی حمل و نقل
  • پیکربندی زمان تحویل
  • پیکربندی وضعیت سفارش
  • پیکربندی کشورها
  • پیکربندی خواص محصولات
  • پیکربندی گروه های کاربری
  • پیکربندی نظرات به محصولات
  • پیکربندی زبانها
  • پیکربندی import و export
  • پیکربندی امارها
  • اطلاعات اختصاصی فروشگاه و فروشنده
  • تنظیمات سئو و بهینه سازی
  • و...

بسته نصبی رو میتونید به صورت رایگان از سایت جناب مهندس دلجو دانلود کنید

خود کامپوننت رو هم برای روز شنبه میتونید دانلود کنید چرا که مهندس دلجو الان در شمال کشور مشغول آبتنی هستن :dadad4: smile22

دانلود بسته نصبی

دانلود کامپوننت جوم شاپینگ فارسی

با سلام خدمت استاد طالبی وعرض ادب

احتراما گویا این بسته قاصدک را عرض میکنم گویا امکان مدیریت نداره درسته؟

متشکرم از راهنمائیدون

منظورتون از مدیریت چیه؟

چرا مدیریت فروشگاه - محصولات - مجموعه و .... را داره-

قاصدک همون جوم شاپینگه

منظورتون از مدیریت چیه؟

چرا مدیریت فروشگاه - محصولات - مجموعه و .... را داره-

قاصدک همون جوم شاپینگه

سلام

من چطوری باید درگاه پرداخت انلاین زرین پال برای فروشگاه ساز قاصدک نصب کنم

من پلاگین های پرداخت سایت زرین پال رو نصب کردم اما هرکدام به نوع مشکل داشتند لطفا دوستان راهنمایی کنند

اگه منظورتون اینه که مستقیم از مراحل خرید به زرین پال متصل بشه - اتصال جوم شاپینگ به زرین پال- انی پلاگین می خواهد و رایگان نیست

اما با کامپوننتی که توی انجمن هست میشه خرید دستی داشته باشید

اگه سوالی هست بفرمائید

سلام

من چطوری باید درگاه پرداخت انلاین زرین پال برای فروشگاه ساز قاصدک نصب کنم

من پلاگین های پرداخت سایت زرین پال رو نصب کردم اما هرکدام به نوع مشکل داشتند لطفا دوستان راهنمایی کنند

دوست عزیز شما باید اول توی زرین پال عضو بشی.بعد عضویتت رو ارتقا بده تا به تایید نقره ای برسی.بعد درخواست درگاه پرداخت آنلاین می دی تا بهتون کد بدن سپس ماژول و کامپوننت و ماژول زرین پال رو نصب می کنی و کد رو توش ثبت میکنی.

موفق باشی

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام خدمت همگی.همه ی شما با فروشگاه قاصدک نسخه ی باران مشکل دارید اما چون ظاهرش زیباست ازش استفاده میکنین.فروشگاه قاصدک هم چون رنگ منوهاش زیاد جذاب نیست اتخابش نمیکنین.اما چون این فروشگاه خطاهاش خیلی کمتر و کوچکر از بارانه تصمیم گرفتم یه دستی به سرش بکشم تا ازش استفاده کنین امیدوارم به دردتون بخوره.

توجه:فروشگاه به شکل بسته ی نصبی ست و حجمش تقریبا 43 مگابایته

دانلود از لینک اول

دانلود از لینک دوم

[ATTACH=CONFIG]4096[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]4095[/ATTACH]

موفق باشید

ویرایش شده در توسط amirparvaneh
1 کاربر پسند دیده است

خب امیر جان ممنون اما این فرمایشت یعنی اینکه از اون نسخه که الان نصبه صرف نظر کنیم؟

الان من با اون یه مشکل سر حمل و نقل دارم

این فاکتور میده؟

امکان پیگیری بر اسا شماره فاکتور داره؟

بنده از همین آخرین نسخه ی قاصدک استفاده می کنم ولی متاسفانه ماژول ورود کاربران به خوبی کار نمی کنه و پیغام خطا 404 میده و تمام گزینه های مربوط به ماژول اصلی جوملا و افزونه k2 و جوم شاپینگ رو هم چک کردم ولی خطا یا عیبی ندیدم، ممنون میشم از دوستان کمک کنند.ارادت

لینک دانلود قالب ویرایش شده توسط amirparvaneh مشکل داره

تو 50 درصد ارور میده و دیگه دانلود نمیکنه تو انوع مرور گر امتحان کردم انواع برنامه های دانلود هم امتحان کردم باز همین مشکل هستش

لطفا لینک جدیدی بزارین

ممنون

سلام

من وقتی کامپوننت جوم شاپینگ رو نصب میکنم هم در قسمت مدیریت این کامپوننت کلی خطا ظاهر میشه (قسمت های مدیریت در زیر این خطا ها نمایش داده میشه) هم در سایت در جایی که محصولات رو نمایش میدم. خطا این هست:

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\xampp\htdocs\im\administrator\components\com_jshopping\admin.jshopping.php on line 24

و کلی خطای دیگه تو همین مایه ها. البته گزارش خطا رو هم none کردم.

وقتی هم فروشگاه ساز قاصدک نسخه 1 رو نصب میکنم در مرحله دیتابیس گیر میکنه و جلو نمیره. کارهایی که تو انجمن ها گفتن رو هم انجام دادم از جمله درست کردن دیتابیس قبل از نصب از طریق phpmyadmin ولی نتیجه نداده چیکار کنم؟

سلام

من وقتی کامپوننت جوم شاپینگ رو نصب میکنم هم در قسمت مدیریت این کامپوننت کلی خطا ظاهر میشه (قسمت های مدیریت در زیر این خطا ها نمایش داده میشه) هم در سایت در جایی که محصولات رو نمایش میدم. خطا این هست:

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\xampp\htdocs\im\administrator\components\com_jshopping\admin.jshopping.php on line 24

و کلی خطای دیگه تو همین مایه ها. البته گزارش خطا رو هم none کردم.

وقتی هم فروشگاه ساز قاصدک نسخه 1 رو نصب میکنم در مرحله دیتابیس گیر میکنه و جلو نمیره. کارهایی که تو انجمن ها گفتن رو هم انجام دادم از جمله درست کردن دیتابیس قبل از نصب از طریق phpmyadmin ولی نتیجه نداده چیکار کنم؟

لطفا به مسیر زیر برید :

C:\xampp\php\php.ini

و فایل php.ini رو جهت ویرایش باز کرده و خط های زیر را تغییر دهید :

خط زیر را به

error_reporting = E_ALL | E_STRICT

این خط تغییر دهید :

error_reporting = E_ALL & ~E_NOTICE

زمانی که قصد خرید دارم و مرحله پایانی میرسه فقط پیغام میده تشکر از خرید شما

ولی ایمیل ارسال نمیشه

نميتوان تابع ايميل را فراخواني کرد

و در ضمن صفحه پرداختی باز نمیشه یعنی بعداز نصب درگاه ملت مشکلم حل میشه!!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری