Fitness

قالب بخش مدیریت جوملا

12 پست در این موضوع

سلام به همه دوستان جوملایی

برای شما قالب فارسی بخش مدیریت جوملا را قرار دادم امیدوارم مورد توجه شما قرار بگیره.

شاد و سلامت باشید.

یا علی:1:

[ATTACH]223[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود بر شما

تحسین داره فعالیتون

تو پرانتز بگم که قبلا انتشار داده شده بوده تو انجمن های دیگه ولی بازم برای اختصاصی کردنش ممنون

و تشکرمیکنم

[ATTACH=CONFIG]224[/ATTACH]

خیلی عالیه اتفاقا چند روز پیش میخاستم فارسی سازیش کنم منتشر کنم برای بچه های انجمن که امروز شما زحمتش رو کشیدید .. واقعا کار قشنگیه و به دوستان توصیه میکنم از این قالب زیبا استفاده کنند برای بخش ادمین سایتشون

درود

منم ی نسخه اینودارم مدت هاست دارم استفاده می کنم می خواید اختصاصیش کنم اینوه م /

؟

یا برم وقت رو یکی دیگه بذارم ؟

:j58r36j3gcr4suxymup

سلام از همه شما تشکر می کنم.

قالبی که دوست خوبمون معرفی کردن خیلی عالیه من شورع به فارسی کردن نسخه جدید می کنم.

شاد باشید.

یاعلی

:)

نصب قالب مثل نصب ماژول جوملا میباشد؟

اگر نه یه راهنمایی بفرمایید

برای نصب قالب همون روش انجام می دید و در مدیریت قالب قالب رو به عنوان پیش فرض انتخاب کنید .

برای نصب قالب همون روش انجام می دید و در مدیریت قالب قالب رو به عنوان پیش فرض انتخاب کنید .

نه آقا منظورم قالب مدیریت جوملا هست نصب کردم چجوری اونا پیشفرض بذارم

نه آقا منظورم قالب مدیریت جوملا هست نصب کردم چجوری اونا پیشفرض بذارم

سپاس درست شد

از منوی وارد بخش مدیریت قالب بشید (افزونه ها/مدیریت قالب ها ) در بالای نام منو ها دو انتخاب دارید . یکی سایت و دیگری مدیریت . روی مدیریت کلیک کنید اونجا قالب های مدیریت سایتتون رو می بینید . روی باتوم کناری قالب کلیک کنید . بعد از بالا گزینه پیش فرض رو بزنید . قالب مدیریت شما تغییر خواهد کرد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری