amin.poorsaeed

اختصاصی : ماژول ارس دیزاین - آخرین محصولات جوم شاپینگ برای جوملا 2.5

41 پست در این موضوع

joomlaforum.ir_13421061771.png

سلام دوستان امروز برای تمامی افرادی که از جوم شاپینگ استفاده می کنند یک ماژول اختصاصی نوشتم :a2d3:

این ماژول کارش اینه که آخرین محصولات کامپوننت جوم شاپینگ رو به صورت افقی با ظاهر بسیار زیبا نمایش می ده

امکانات :

قابلیت نمایش تصویر محصولات

قابلیت نمایش اسم محصولات

قابلیت نمایش لینک محصولات

قابلیت نمایش قیمت محصولات

قابلیت افزودن مستقیم محصولات به سبد خرید

قابلیت تعیین طول هر آیتم

قابلیت اختصاصی سازی کد های سی اس اس به راحتی

سازگار با نسخه جدید جوم شاپینگ فارسی ارائه شده توسط مهندس دلجو

دانلود ماژول برای جوملا compat_25 : لینک دانلود از آپلود سنتر انجمن

راستی دوستان تا یادم نرفته این ماژول رو با ویرایش و افزودن امکانات جدید به ماژول اصلی این کامپوننت ساختم ، و چون اولین ماژول بنده هست امیدوارم استادان و دوستان تو انجمن خوششون بیاد .

بزودی نسخه های جدید با امکانات زیاد این ماژول ارائه خواهد شد .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

امین جان دمو بذار. :a2d3:

البته بگم من دمو دیدم چیز خیلی خوبی بود:auizz3ffy9vla57584x

امین جان دمو بذار. :a2d3:

البته بگم من دمو دیدم چیز خیلی خوبی بود:auizz3ffy9vla57584x

مجید جان بزار ابولفضل جان بیاد ازش اجازه بخوام بعد چون دمو روی سایت مشتری هست همونطور که خودت می دونی . ممنون از نظرت

سلام امین جان تبریک میگم کار خلیلی زیبایی هستش....:thanks::25:

سلام امین جان تبریک میگم کار خلیلی زیبایی هستش....:thanks::25:

ممنون عزیز نسخه جدید که انشالله تو آینده منتشر میشه ( وقتی که سرم خلوت شد ) بهتر از این هم هست

انشاالله:128fs318181:

ما مشتاق دیدن دمو هستم آقا امین.

مهندس تشریف نمیارن؟:dadad4:

انشاالله:128fs318181:

ما مشتاق دیدن دمو هستم آقا امین.

مهندس تشریف نمیارن؟:dadad4:

ممنون عزیز مهندس رفتن سر کلاس های آموزشی امروز پنج شنبه هست ایشون دیر میان :128fs318181: :35:

سلام امین جان، واقعا خوشحال شدم از این پیشرفت و موفقیت، امیدوارم روز به روز کارهای بهتر و با قدرت بیشتری رو ارائه بدی.:4d564ad6::thanks:

بازم تبریک میگم:thanks::25:

ان شاء الله کی ثبتش میکنی؟:auizz3ffy9vla57584x

لیمان وب = محمدرضا

چه قدر خوب میشه اگر اسم آقا امین را بذارن تو صدر جی ای دی به عنوان توسعه دهنده رسمی جوملا تو ایران

چه قدر خوب میشه اگر اسم آقا امین را بذارن تو صدر جی ای دی به عنوان توسعه دهنده رسمی جوملا تو ایران

حمید هنوز زوده بخدا ، من کار زیاد بزرگی نکردم یه ماژول ساده هست ، انشالله کارارو ادامه میدم بهتر میشیم

امين جان باز مثه هميشه پرچم بالاست:auizz3ffy9vla57584x به اميد روزهاي خوب و موفقيت هات در روزهاي آتي .....

ياشاسين امين عزيز كي بير بئله زحمت چكير...ساغول:25::25::25:

ممنون امین جان ... کارت عالیه ... دمو رو بهش لطفا اضافه کن ...

اینکه گقتی با دستکاریه اون بوده کمی ناراحتم کرد ... اما بعدش گفتی کار اولت بود ، خیلی حال کردم ... مرسی... انشالله کار های یهتر و خیلی بزرگتری رو ببینیم ...

یه سوال : چرا به جای print از echo استفاده نکردی؟ به نظرم استفاده از print کمی کندتر میکنه برنامه رو ... این رو تست نکردم .. اما به خاطر کاری که هر کدوم کینند فکر کردم شاید بهتر باشه از echo استفاده کرد عزیزم ....

خسته نباشی ....

ياشا

ممنون امین جان ... کارت عالیه ... دمو رو بهش لطفا اضافه کن ...

اینکه گقتی با دستکاریه اون بوده کمی ناراحتم کرد ... اما بعدش گفتی کار اولت بود ، خیلی حال کردم ... مرسی... انشالله کار های یهتر و خیلی بزرگتری رو ببینیم ...

یه سوال : چرا به جای print از echo استفاده نکردی؟ به نظرم استفاده از print کمی کندتر میکنه برنامه رو ... این رو تست نکردم .. اما به خاطر کاری که هر کدوم کینند فکر کردم شاید بهتر باشه از echo استفاده کرد عزیزم ....

خسته نباشی ....

ياشا

ایول نیما جان این کار رو خواستم یه استارت باشه ولی ماژول جدید رو اگر دیده باشی دیگه پیشرفتم معلومه البته بازم مبتدی هست ولی بهتر از اینه بازم ممنون از نظرت راستی مگه شما هم اذری بلدی ؟ یاشا گفتی واسه همین شک کردم ؟ gift

اگر خواستی من دارم یک سری پروژه میزنم خوشحال میشم بتونیم کار کنیم ...

آستارا ایم ... اما کامل نه ...

اگر خواستی من دارم یک سری پروژه میزنم خوشحال میشم بتونیم کار کنیم ...

آستارا ایم ... اما کامل نه ...

اگه الان تو یاهو هستی بیا یاهو باهات کار دارم نیما جان یه مشکلی دارم خواهش بیا یاهو :35:

سلام و تشکر از زحماتی که متحمل می شوید. دوست عزیز من این ماژول را نصب کردم. ولی وقتی وارد مدیریت ماژول شدم محیط آن به هم ریخته بود و دو مورد error هم داشت. البته من روی local نصب کرده ام. سایت من برای یک شرکت لوازم خانگی طراحی می شود و نیاز به ماژولی دارم که در صفحه محصولات بتوانم محصولات شرکت را به صورت تصویری با توضیح درج کنم.

ممنون می شوم برای رفع اشکال کمکم کنید.

با سپاس

سلام و تشکر از زحماتی که متحمل می شوید. دوست عزیز من این ماژول را نصب کردم. ولی وقتی وارد مدیریت ماژول شدم محیط آن به هم ریخته بود و دو مورد error هم داشت. البته من روی local نصب کرده ام. سایت من برای یک شرکت لوازم خانگی طراحی می شود و نیاز به ماژولی دارم که در صفحه محصولات بتوانم محصولات شرکت را به صورت تصویری با توضیح درج کنم.

ممنون می شوم برای رفع اشکال کمکم کنید.

با سپاس

دوست عزیز روی لوکال هم تست شد مشکلی وجود نداشت و یه سوال دیگه برای اجرای این ماژول حتما باید کامپوننت جوم شاپینگ روی سایت شما نصب باشه در غیر این صورت اجرا نمیشه در صورت امکان از خطا ها عکس بده

سلام بر روی جوملا 1.5 کار میکنه؟ من این افزونه رو برای جوملا 1.5 نصب کردم اما ماژولش هاشو ندارم مثلا ماژول نمایش محصولات یا ماژولی برای اعمال تخفیف برای کاربران یا محصولات این ماژولی که زحمت کشیدید روی جوملا 1.5 نصب میشود؟

دوست عزیز ماژول رو تو انجمن جوملا 2.5 ارسال کردم یعنی تو 1.5 کار نمی کنه

باید jshopping رو نصب کنید تا این کار کنه

سلام

بله متوجه هستم عرض کردم برای جوملا 1.5 هم موجود هستش یا امکانش هست برای جوملا 1.5 هم تبدیل کنید؟

ممنون میشم

سلام

اگر هزینه ای داره در خدمت هستم به این ماژول برای جوملا 1.5 نیاز دارم ممنون

دوستان لطفا اگر کسی تست کرده و بی نقصه اینجا به ما هم اطلاع بده. با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری