ابوالفضل طالبی

اولین افزونه فروش فایل و مطلب حرفه ای برای جوملا :: اختصاصی انجمن جوملای ایران

326 پست در این موضوع

[ATTACH=CONFIG]2362[/ATTACH]

compat_25 compat_15_native ext_com ext_plugin

اگر قصد دارید یک تجارت بی دردسر و پر سود برای خود تحت اینترنت داشته باشید بهتر است از کاملترین افزونه موجود بهره ببرید و دانسته های خود را برای فروش بر روی وب سایت خود منتشر کنید.

یکی از افزونه های قدرتمند برای فروش فایل و مطلب در جوملا افزونه Pay Per Download است که علاوه بر امکان فروش فایل و مطلب امکانات بسیار زیاد دیگری نیز داراست که در ادامه به توضیح امکانات آن میپردازیم.

اینبار نسخه فارسی این افزونه به صورت رایگان منتشر میشود تا به راحتی امکان ایجاد یک فروشگاه اینترنتی برای مطالب ، مقالات و .. داشته باشید.

افزونه فروش فایل و مطلب اختصاصی انجمن جوملای ایران دارای مزایای زیر است:

• امکان اتصال به سیستم مدیریت دانلود فوکا دانلود (Phoca Download) جهت پولی کردن فایلهای دانلودی
  • امکان اتصال به سیستم جی دانلود(JDwonload) جهت پولی کردن فایلهای دانلودی
  • امکان اتصال به مطالب جوملا جهت پولی کردن مقالات و مطالب آموزشی و سایر مطالب با ارزش شما
  • امکان اتصال به انجمن ساز Kunena برای ایجاد حق اشتراک یک یا چند انجمن (پشتیبانی پولی)
  • متصل به الفا یوزر پوینت !

یکی از مزایای بسیار خوب این افزونه امکان نصب بر روی هر دو نسخه جوملا 1.5 و 2.5 است.

همراه با نسخه رایگان سیستم فروش فایل و مطلب پلاگین اتصال به درگاه زرین پال هم منتشر شده است که در همین تاپیک میتوانید دانلود نمایید.

راهنمای استفاده :

1- ابتدا کامپوننت فروش فایل و پلاگین های مربوطه را نصب کنید.پس از نصب پلاگین های نصب را نیز از مدیریت پلاگین ها فعال کنید.

2- مدیریت کامپوننت فروش فایل رفته و سربرگ "پیکربندی" را باز کنید و تغییرات زیر را در آن بدهید:

• استفاده از پی پال : خیر
  • استفاده از پلاگین های پرداخت : بله

2- اکنون فرض بگیرید که شما افزونه فوکادانلود را را نصب کرده اید و یک فایل در آن برای دانلود عمومی قرار داده اید.میخواهیم فایل مورد اشاره را پولی کنیم تا پس از پرداخت وجه امکان دانلود فراهم شود.وارد سربرگ مجوزها شوید:

• بر روی گزینه جدید کلیک کنید تا یک مجوز جدید بسازیم
  • نام مجوز را "دانلود فایل تست" قرار بدهید.عنوان عضویت را هم "دانلود فایل تست" قرار بدهید.
  • زمان انقضا را عدد 1 وارد کنید (یعنی کاربر فقط یک روز میتوانید فایل را دانلود کند)
  • قیمت فایل را 1000 قرار دهید (ریال)
  • گزینه سطح را عدد 1 وارد کنید
  • حداکثر تعداد دانلود را 5 قرار دهید (کاربر فقط 5 بار امکان دانلود دارد)
  • در صورتی که افزونه alpha user point را نصب کرده باشید و بخواهید بجای پرداخت پول از امتیاز کاربر کم شود میتوانید میزان امتیاز لازم برای دانلود را در کادر "امتیازها" وارد کنید.
  • در قسمت توضیحات متن زیر را وارد کنید:
  • "با خرید حق عضویت فوق میتوانید به مدت یک روز و به تعداد 5 مرتبه فایل تست را دانلود کنید"
  • ذخیره کنید و خارج شوید.

پس از ساختن مجوز دانلود باید این مجوز دانلود را به فایل "تست" که در فوکا دانلود معرفی کرده اید متصل کنید تا جلوی دانلود را ببنید و پولی کنید.برای اینکار:

وارد سربرگ منابع شوید:

• گزینه جدید کلیک کنید
  • آیکون فوکادانلود را انتخاب و از بالای صفحه گزینه "بعدی" کلیک نمایید.
  • در صفحه باز شده میتوانید یک مجموعه از فوکادانلود را انتخاب کنید و بعد یک فایل انتخاب کنید و بعد یک مجوز که قبلا ساختیم را انتخاب کنید.
  • ذخیره کنید و خارج شوید!

کار تمام است.میتوانید اکنون فایل خود را بفروشید.

نکته امنیتی مهم!

برای جلوگیری از دانلود فایلها بدون پرداخت وجه توسط کاربران بر روی پوشه ای که فایلهای خود را روی هاست قرار داده اید حتما از طریق cpanel خود رمز قرار دهید.

کامپوننت Pay per download

پلاگین درگاه زرین پال

پلاگین اتصال به Phoca download

پلاگین اتصال به jDownload

پلاگین اتصال به مطالب جوملا

پلاگین اتصال به Kunena

پلاگین اتصال به k2

توجه:

برخی کاربران با نصب پلاگین زرین پال و هنگام خرید فایل با خطای زیر مواجه میشوند:

Warning: plgPayperDownloadPlusP30payperdownloadzarinpal::on   RenderPaymentForm(/home2/redownlo/domains/redownload.ir/public_html/demo/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/nusoap.php)  [plgpayperdownloadplusp30payperdownloadzarinpal.onr  enderpaymentform]:  failed to open stream: No such file or directory in  /home2/redownlo/domains/redownload.ir/public_html/demo/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/p30payperdownloadzarinpal.php  on line 0

Fatal error: plgPayperDownloadPlusP30payperdownloadzarinpal::on   RenderPaymentForm() [function.require]: Failed opening required  '/home2/redownlo/domains/redownload.ir/public_html/demo/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/nusoap.php'  (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in  /home2/redownlo/domains/redownload.ir/public_html/demo/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/p30payperdownloadzarinpal.php  on line 0

در صورتی که با این خطا مواجه شدید، پلاگین پرداخت زرین پال را حذف کنید و نسخه زیر را دانلود و نصب کنید:

پلاگین پرداخت زرین پال - نسخه 2

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مهندس کارت مثل همیشه عالی بود :35::35:

فقط این کاربر baharloo75 رو کم داره شدیدا دنبال این افزونه بود

بیا عزیزم که مهندس منتشر کرد.

آقای طالبی شما که لطف کردین اینو گذاشتین

خواهشا کامپوننت جی دانلود و فوکا دانلود فارسی برای جوملا 2.5 هم بزارین

سپاس

:35::35::35::35::35::35:

هیچی نمیتونم بگم ، جز پرچم بالاست (بالا تر از اون چیزی که فکرش رو کنی ای ج.....)

واقعا گل کاشتی پروفسور طالبی عزیز

فقط این کاربر baharloo75 رو کم داره شدیدا دنبال این افزونه بود

بیا عزیزم که مهندس منتشر کرد.

اینم پیام من رضا جان

حیف که تاپیک رو دیر دیدم

خیلی دوست داشتم اولین سپاس کننده من باشم

حیف شد

ولی گذشت

اینطوری .... ............ شد :65d6a5d6s::bala:fight:heey:

فقط و فقط

:1::1::1::1::1::1::1:

ویرایش شده در توسط reza.sh
اضافه کردن نقطه چین .... متن مورد داشت

دوستان من کد 36 رقمی را زدم اما موقعی که رو پرداخت آنلاین کلیک می کنم این ارور را میده

خطايي در پرداخت بوجود آمد و شرح خطا عبارت است از:

وب سرويس نامعتبر است

ناگفته نماند که من تنظیم کردم برای مطلب

ویرایش شده در توسط امیر حاجیان

از همه شما سپاسگذارم

خدا قوت بده به همه شما دوستان عزیز

موفق و پیروز باشید

با سلام و احترام

آقای طالبی سوالی داشتم این پلاگین های که قرار دادی رو من نیاز ندارم بجز مطلبش میشه بقیه رو نصب نکنم

و اینکه درگاه پارس پال رو هم قرار بدین

البته این میدونم پلاگی ها نباشه و امکان اتصال کاربر نمی تونه دانلود کنه

ای کاش یه کاری میکردین که تو مدیریت کامپوننت فایل متصل میشود و پس از پرداخت فایل به ایمیل ارسال میشود

مجموعه و بخش می ساختیم و...

با سپاس

با سلام

ممنون از افزونه خوبی که منتشر کردید.

من یه مشکل کوچیک داشتم در مورد این افزونه!!!

در قسمت مجوز ها و در قسمت ایکون من هر تصویری که میخام وارد کنم ارور میده و میگه که سایز تصویر نامعتبر است!! میشه بگید از چه سایزی برای تصاویر باید استفاده کرد؟؟

درگاه های دیگه مثل پاسارگاد و ملت و... براش منتشر نمیشه ؟!

فکر کنم مهم ترین چیز همینه !

مهندس دستت طلا

فقط اگه بشه پلاگین بانک پاسارکاد هم قرار بدید که محشر میشه و ما هم می تونیم استفاده کنیم:motat:

میشه؟ اگه هزینه هم داره بگید تا تقدیم کنیم!:13:

ممنون آقای طالبی

مگه این کامپوننت تجاری نیست؟! و خودتون موارد تجاری رو اجازه نمی دین منتشر بشه آخه!

نال شده این؟ مشکلی که نداره؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری