payam_noori2002

گم شدن سایت در گوگل

8 پست در این موضوع

سایتم چند رو از طرف سرور قطع بود.کاریش هم نمیشد کرد.

قبل اون توصفحه اول جستجوی گوگل بود، اما حالا که دوباره درست شده اصلا تو گوگل نیستش (تو هیچ کدوم از صفحات).فقط چند تا از تاپیک و مطالبم هست.خود سایت و اسم اصلی سایت نیست.

میشه راهنمایی بفرمایید چرا اینجوری شده؟

چطور میشه درستش کرد؟

نمیدونم شاید موضوع مربوط به جوملا نباشه ولی خوب من تمام مشکلاتمو و کار هامو با انجمن جوملا حل میکنم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سایتم چند رو از طرف سرور قطع بود.کاریش هم نمیشد کرد.

قبل اون توصفحه اول جستجوی گوگل بود، اما حالا که دوباره درست شده اصلا تو گوگل نیستش (تو هیچ کدوم از صفحات).فقط چند تا از تاپیک و مطالبم هست.خود سایت و اسم اصلی سایت نیست.

میشه راهنمایی بفرمایید چرا اینجوری شده؟

چطور میشه درستش کرد؟

نمیدونم شاید موضوع مربوط به جوملا نباشه ولی خوب من تمام مشکلاتمو و کار هامو با انجمن جوملا حل میکنم.

يك سري سايت ها هستن كه سايت شما رو به گوگل معرفي ميكنن از اونا استفاده كنيد

يا شايدم احتمالا چون شما سايتتون قطع بوده چند روز گوگل شما رو جريمه كرده

با سلام....

ارتباطی نداره دوست عزیز!!!

اگه سایت رو در گوگل ادد کرده باشین، پس خودبخود از دیتابیسش حذف نمیشه اونهم با چند روز داوون بودن سایت و سرورش!!!

لطفاً لینک سایتتون رو قرار بدید تا بتونیم بررسی کنیم...

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام ممنون از دوستان عزیز

البته سایت من نیست من فقط طراحی کردم.ولی خوب صاحبش اومده یغمونو گرفته که چرا؟

اون تاپیک و بخش های رو که هم در گوگل نشون میده وقتی روشون کلیک میکنی چیزهای که باید نشون نده رو نشون میده.چیزهای که اصلا مجوز انتشار ندارن و یا پیش فرض گذاشتم واسه آگاهی خودم.

گوگل کلا واسه من شیر تو شیر شده.

لطفا راهنمایی بفرمایید

ویرایش شده در توسط payam_noori2002

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام...

برای اینکه لینکهای ایندکس شده سایتتون رو مدیریت کنید.

به وبمستر گوگل بر ید:

www.google.com/webmasters/

و طریق آموزش زیر لینکهایی که میخواید رو حذف کنید.

http://seocms.ir/thread64.html

موفق باشید و سربلند

یا حق

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

متاسفانه درگیر کار هستم.وقت نمیکننم براتون چک کنم.

توی تاپیک مربوط به سئو، درخواست بدید تا دوستان در اونجا سایتتون رو بررسی کنند...و علتش رو بهتون میگن..

با سلام

در پاسخ به این سوال دوست عزیز باید گفت که:

شما در ابتدا می بایست در گوگل سایت خود را اد می کردید تا گزارش دهی لحظه به لحه گوگل را شاهد باشید

در آن موقع که سرور قطع بود و سایت شما هم آن نبود اگر در گوگل وب مستر عضو بودید و یا فعال می تونستید به گوگل بگید که الان در حالا جابجایی یا تغییرات در سرور هستیم که تا چند ساعت دیگر درست می شه و گوگل کاری به کار نتایج شما و رتبه و ..... سایت شما نداشت و در واقع به شما مهلت می داد

وارد گوگل وب مستر شوید قسمت crawl errors

اگر خواستید در بخش سئو تاپیک بزنید آدرس سایت رو بدید و مشخصات را خصوصی کنید تا بررسی شود

البته احتمال بازگشت شما نیز تا چند روز اینده از سوی گوگل وجود دارد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری