bahrambaba

قالب فارسی حرفه ای و رایگان ca_cloudy

7 پست در این موضوع

سایت http://www.cloudaccess.net چند مورد قالب بسیار زیبا دارد که با فارسی نیز سازگار هستند(زبان های RTL رو ساپورت می کنند ) .:o اما در برخی موارد مثل فونت استفاده شده و تنظیمات ماژول ها بعد از راست چین شدن مشکلات و ایراداتی دارند که در این قالب سعی کردم این موارد رو اصلاح کنم.

دمو قالب

موقعیت های قالب :

module_map2.jpg

این قالب 5 نوع استایل مختلف نیز دارد و اینکه به صورت دلخواه میتوانید رنگ برخی موارد رو از تنظیمات قالب تغییر نیز دهید.

قالب بهبود یافته را برای دانلود شما دوستان قرار میدهم.

دانلود قالب : [ATTACH]419[/ATTACH]

لینک کمکی دانلود قالب

قالب های این سایت را هم در لیست فارسی سازی و رفع ایراد قرار داده ام که به زودی ارائه خواهم کرد. امیدوارم این قالب هم مورد پسند دوستان قرار بگیرد.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

bahrambaba : بسیار قالب زیبایی هست، ایول ، میشه بگی چه ایراداتی رو برطرف کردی ؟ [ میخوام تفاوتش رو با قالب اصلی بدونم ]

1- فونتها رو به tahoma تبديل كردم.

2- موقعيت جستجو در حالت RTL به سمت راست و چسبيده به لوگو قرار مي گرفت كه به سمت چپ بردمش.

3-دكمه هاي نظر سنجي و رنگ پس زمينه دكمه ها با هم تقريبا يكي بود و نمايش داده نميشد. از فونتي كه توخالي بود در دكمه نظر سنجي استفاده شده بود كه باعث عدم نمايش مناسب آنها مي شد.

همين ....

ممنون از این قالب زیبا

میشه رنگ پس زمینه عنوان مطالب که در صفحه اصلی نمایش داده میشه رو تغییر داد؟

اگر امکانش هست بگین از کجا این کار رو انجام بدم؟

سلام.

راستش خیلی وقته که از این قالب استفاده نکردم ولی تمام قالب های این سایت یک بخش برای تغییر پس زمینه دارند. سعی می کنم در اولین فرصت قالب رو نصب کنم و روش تغییر رو توضیح بدم.

موفق باشید.

با سلام

من این قالب رو نصب کرده بودم چند رنگ داره و میتونید سایز قالب هم عوض کنید چند کلاس داره که رنگهای ماژول ها هم عوص میشه کلا قالب بسیار خوب و کاملی هست.اگر درست یادم باشه به قسمت مدیریت قالبها برید بعد روی اسم قالب کلیک کنید تنظیمات و رنگ قالب و موارد دیگر رو میتونید تغییر بدین

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری