نیما حبیب خدا

قالب سیستم من - با سه استایل

9 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

این قالب توسط فریم ورک آکاجوم با ویرایش دوم نوشته است .

این فریم ورک ، یک فریم ورک قالب است و بدون پلاگین و ماژول فعالیت خود را ادامه میدهد مانند شرکت هایی چون : یوتم(فریم ورک وارپ) ، شیپ 5 و... . این فریم ورک دارای قابلیت هایی است که در قالب های دیگر نمیتوان آن را دید و سعی بر این شده تا از ایده ها و موارد سایت های دیگر کپی نشود و تمام ایده ها نو و تازه باشند ( توجه کنید " ایده ها" )

1325942429320102_large.png

در ابتدا یک سری توضیحات در مورد ویرایش دوم بدهم .

در این ویرایش تمامی توابع تغییر کرده اند و تمامی کدها بهینه شده اند . از یک سری منابع برای نوشتن این فریم ورک استفاده کرده ایم تا بتوانیم این فریم ورک را در نوع خود بی نظیر کنیم .

1- سایت یوجوملا( برای لاگین و ثبت نام )

2- قالب های جوملا آرت برای ایده پنل کاربری

اما در مورد گزینه دوم یک نکته باید گفته شود : اینکه داشتن پنل کاربری را از این گروه ایده گرفتیم . اجزای داخل پنل کار گروه هست و کدهای این پنل از جایی دریافت نشده است .

این قالب در دو نسخه ارائه شده است . که تفاوت نسخه ها را ذکر میکنیم .

اما قبل از آن خصوصیات قالب را که در عکس های کنار سایت هم گفته ایم ، شرح میدهیم .

01 امکان ثبت نام و ورود به صورت پاپ آپ و دارای پارامتر مدیریت در مدیریت قالب

02 دارای فیلد جستجو با استایل و ویژگی خاص

03 منو بازشو با سیستم موتولز در پنج مرحله بازشوندگی

04 اسلایدر با سیستم جی کوئری و دارای پارامترهای پیشرفته در مدیریت

05 دارای پنل برای کاربران با امکانات تغییر رنگ و استایل توسط کاربر و حذف ستون های چپ و راست

06 دارای سه استایل متفاوت در مدیریت برای تعیین استایل پیشفرض

07 دارای انواع نوشتار برای زیباتر کردن سایت شما

08 دارای امکان " بالا رفتن " با سیستم جاوا و جلوه زیبا در پایین صفحه

09 دارای صفحه بسته بودن سایت و همچنین صفحه خطای 404 اختصاصی

10 دارای استایل اختصاصی برای کامپوننت k2

11 کاملا آشنا با گوگل و موتوهای جستجو

12 طراحی شده با دایو ( table less )

13 دارای موقعیت های متنوع و فراوان به صورت هوشمند و امکان تشخیص فضا

شرح گزینه های بالا امکاناتی بود که در این قالب قرار دارد . اما چند گزینه در ورژن های مختلف آن دیده نمیشود .

گروه تصمیم گرفت تا قالب ها را در دو ورژن برای افراد قرار دهد . یک ورژن با حق عضویت یک ماهه و یک ورژن با حق عضویت سه ماهه .

در حق عضویت یک ماه گزینه های: 5 و 6 را قرار نداده ایم . زیرا این گزینه ها کار بسیاری برده اند و اعضا تصمیم گرفتند تا این شاخص ها را در ورژنی دیگر قرار دهند .

اما در ورژن سه ماهه تمامی گزینه ها موجودند

توجه داشته باشید که شما حق عضویت را خریداری میکنید و لایسنس نزد آکادمی جوملا باقی خواهند ماند . پس در تمامی قالب ها و افزونه ها شما ساهد کپی رایت هستید.

برای حذف کپی رایت باید با سایت مکاتبه داشته باشید تا مدیریت تصمیمی در این مورد بگیرد .

مشاهده دمو

دریافت ورژن یک ماهه با لایسنس و فوتر آکادمی

دریافت ورژن سه ماهه با لایسنس و فوتر آکادمی

منتظر نظرها و ایده های شما دوستان عزیز هستم .

ویرایش شده در توسط نیما حبیب خدا

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

جدی؟ به نظر شما سرعت لود خوب شده؟ چون دیشب یک سری کارها انجام دادم ( با کمک ابوالفضل عزیز . ) سرعت به 1.22 ثانیه رسید .. البته نمیدونم حقیقته یا یک رقمه . ممنون میشم همه چک کنید.

البته یه مسئله ایی هست .توی فایرفاکس 9 یه مشکلاتی وجود داره . قالب یکم بهم میخوره .

و اینکه اگر دکمه گوگل پلاس را داخل مطالب اضافه کنی .سرعت لود میاد پایین .این موضوع را من بارها تست کردم .که دکمه گوگل پلاس در لود سایت تاثیر تقریبا 2 ثانیه ایی داره .

و اینکه اگر از ماژول تب هم استفاده کنی باز هم لود را تا 2 ثانیه بیشتر میکنه.

موفق باشید

البته من یه چیزی یادم رفت بگم .من با سرعت 2 مگابایت دارم از اینترنت adsl استفاده میکنم .هر سایتی که میزنم بین 1 تا 3 ثانیه باز میکنه .:o

من توی سایت های سرعت سنجی تست کردم .

عزیزم نکاتی که گفتید جز فایرفاکس دلیلش سایت گوگل هستند . چون ایران به سایت گوکل به سختی وصل میشه .. ن که اینطوریم حداقل...

نه به ای پی مربوط نمیشه .

این گوگل پلاس می خواد لود کنه که اطلاعات را برای شما ارسال کنه. در واقع عملکردش مثل ماژول اب و هوا میمونه . دقت کنید میبیندی که ماژول اب و هوا همیشه با کمی تاخیر لود میشن .چون باید اطلاعات را ارسال کنن.

شما حساب کن .گوگل پلاس همیشه اخرین قسمت لود میشه .علت اینه که باید اول مطالب و صفحه کاملا لود بشه .بعد اون اطلاعات را ارسال کنه .به خاطر همین یه تاخیر 2 ثانیه در زمان لود کامل انجام میشه .

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری