حجت مردانه زاده

دانلود قالب حرفه ایAnogring ویژه جوملا 1.7 + فایل آسان نصب+فایل PSD+تمامی ماژولها!

12 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

attachment.php?attachmentid=558&d=1327600774

برای این لحظه قالب بسیار زیبا و سبک در عین حال کاملاً رایگان Anogring (کار از شرکت امگا تم) را برای شما عزیزان و کاربران گرامی برای دانلود و استفاده قرار خواهیم داد.

ot-anogring-positions.jpg

این قالب با سورس کامل در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

قالب هم برای جوملا 1.7 و هم 1.5 بهینه شده و قابل استفاده میباشد.

هم اکنون بسته های افزونه های قالب (مخصوص جومللا1.7) + بسته قالب (فقط قالب)+ بسته ی آسان نصب قالب + سورس کامل طرح قالب (PSD)

مشاهده ی دموی آنلاین (کلیک کنید!)

از ویژگیهای این قالب :

Can be used for real natural, business website...

100% Tableless design. 100% CSS/DIV compliance.

Joomla 1.5 and Joomla 1.7 native

Well-comment CSS and PHP code file

Delivered with source Adobe .PSD files

Delivered with “QuickStart Package”

3 columns layout based template

19 module positions ready

Compatible IE 7+, Safari, Mozilla Firefox, Opera 9+, Chrome

Javascript, Css compression and Cache supported

مشخصات فایلهای پیوستی:

بسته ی آسان نصب قالب ویژه جوملا 1.7

ماژول اسلایدشو MegaFeaturedArticleShow مخصوص جوملا1.7

ماژول اسکرولر عکس MegaScrollerimg مخصوص جوملا 1.7

فایل لایه باز پی اس دی طرح قالب

بسته ی قالب برای جوملا 1.7

دانلود بسته ی کوئیک استارت (آسان نصب)(کلیک کنید!)

به دلیل محدودیت حجم آپلود در انجمن، بسته روی سرور مدیافایر قرار گرفته است

برای دانلود ورژن قالب و بسته های همراه این قالب مخصوص جوملا 1.7 در تاپیک مربوط ، کلیک نمایید.

خوشحال میشویم از نظرات سازنده ی شما دوستان عزیز آگاه شویم.

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آقا ممنون و خسته نباشی. من تازه وارد فروم شما شدم و از اینکه می بینم درباره جوملا چه فعالیتهایی میشه خوشحال میشم. از اینکه ماژولهاشو هم گذاشتی خیلی ممنون چون هرکسی این کارو نمی کنه :)

این قالب رو تو لیست نوبت قرار دادم تا فارسی کنم. بعد از فارسی سازی همین جا اطلاع خواهم داد. متشکر از حجت خان به خاطر یاد آوری این قالب در این پست....

راستی چند مورد از قالب های این شرکت رو ترجمه کردم ولی جون نمیدونستم کدامش رایگان هست اینجا قرار ندادم. چک میکنم و بزودی در انجمن ارائه خواهم داد.

آقا ممنون و خسته نباشی. من تازه وارد فروم شما شدم و از اینکه می بینم درباره جوملا چه فعالیتهایی میشه خوشحال میشم. از اینکه ماژولهاشو هم گذاشتی خیلی ممنون چون هرکسی این کارو نمی کنه :)

دقیقا حرف دل منو زدی

انصافا کار بچه های اینجا ردیفه

اقا من به عنوان اولین قالب میخوام اینو روی سایتم نصب کنم اموزشی چیزی دارید صفر کیلومترم

پیشنهاد می کنم برای اینکه از تمام امکانات این قالب استفاده کنید بسته نصب سریع (آسان نصب ) را استفاده کنید.

پیشنهاد می کنم برای اینکه از تمام امکانات این قالب استفاده کنید بسته نصب سریع (آسان نصب ) را استفاده کنید.

داداش من بسته قالب بارگزاری کردم تهشم نوشت بارگزاری با موفقیت اما اومدم در بخش قالبها بازم نیومد

attachment.php?attachmentid=700&d=1329082904&thumb=1

همون چند تای دیفالت هست

البته به همون صورت زیپ شده اپلودش کردم به قولی بارگزاری کردم انتهاشم سیستم نوشت بارگزاری با موفقیت بعدش برگشتم در قسمت قالبها چیز جدیدی نیومد

حالا چه باید بکنم؟

دوست عزیز این بسته یک سایت کامل به همراه جوملاست و از طریق قسمت نصب افزونه ها و قالب ها قابل اجرا نیست. این بسته را همانند یک جوملای معمولی نصب کنید و به صورت جدا یک سایت خواهید داشت. اگر می خواهید که قالب را بر روی سایت موجود خود نصب کنید فایل های موجود در پیوست را دانلود و جداگانه نصب کنید .

mega_anogring_template_install_package_j1.5.zip‏ فایل خود قالب هست. و بقیه افزونه های همراه آن . اگر موفق به نصب نشدید اطلاع دهید تا راهنمائی کنیم.

سلام.اگه میشه قالب انجمن آسان دانلود رو برام بفرستید؟

با سلام و عرض تبریک به جهت پیوستن به گروه جوملافروم.

دوست عزیز انجمن اسان دانلود ارتباطی به جوملا نداره. این انجمن از یک سیستم دیگری برای انجمنش استفاده میکنه.(وی بولتین - VBulletin )

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری