امیر حاجیان

درخواست افزونه ای جهت صدور صورتحساب

8 پست در این موضوع

با سلام

من دنبال افزونه ای می گردم که براش انواع محصولات را به همراه توضیحات و قیمتش تعریف کنم و بعد یه لینک بهم بده و کاربر با کلیک بر روی اون لینک صورتحساب اون محصول تو پنلش ایجاد بشه و بتونه اون صورتحساب را آنلاین پرداخت کنه (یه خصوص با زرین پال بشه پرداختش کرد - یعنی افزونه پرداخت آنلاین را داشته باشه ) و همچنین تعریف کنم که صورتحساب سالانه باشه یا ماهانه یا سه ماهه یا یکبار

همچنین صورتحساب های پرداخت شده هر کاربر را نشون بده

راستش من این سیستم را می خوام برای سایت هاستینگ و پیام کوتاه و طراحی وب سایت پیاده سازیش کنم

با سپاس فراوان :thanks:

التماس دعا :ad54ad:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ایا برای سیستم جوملا می خواهید ؟

اگر می خواهید که کامل و دقیق باشه من پیشنهاد میکنم . از سیستم whmcs استفاده کنید.برای هاست اکثرا از این سیستم استفاده می کنند.

متشک دوست عزیز

من قبلا با whmcs کار کردم

راستش whmcs یک سیستم خیلی حرفه ای هست اما هزینه لایسنس داره و من می خوام با جوملا این کار را بکنم

دنبال افزونه ای هستم که بشه باهاش رو جوملا 1.5 کلیه کارهایی که در بالا گفتم انجام بده

یعنی تا حالا تو جامعه جوملا کسی همچنین کاری با جوملا نکرده ؟

با سپاس :auizz3ffy9vla57584x

التماس دعا :auizz3ffy9vla57584x

سلام

ببینید این کاری که می خواهید رو میشه با جوملا انجام داد .اما ممکنه بعضی قسمت ها بصورت دستی بشه.

اما شما باید توجه داشته باشید . زمانی که کاربر مثلا هاست 1 ماه خرید .زمانی که تاریخ 1 ماه به پایان رسید هاست مشتری بسته بشه . این کار توسط جوملا انجام نمیشه .

شما دقت کنید فرایند خرید هاست به این شکل هست .من داخل سایت ثبت نام میکنم .بعد سرویس مورد نظر را انتخاب میکنم .بعد دامنه مورد نظر را انتخاب میکنم .بعد هزینه را بصورت انلاین پرداخت میکنم .بعد فاکتور خرید به همراه اطلاعات ورود هاست من برای من نمایش داده میشه . و من میتونم بلافاصله وارد پنل هاست خودم بشم .و حالا در نظر بگیر تاریخ هاست من تمام میشه .سیستم به من پیام میده و من دوباره پرداخت انلاین انجام میدم .و دوباره تمدید میشه .

دقت کرده باشی در تمام این مراحل مدیر سایت هیچ دخالتی نداره . و همه چیز اتوماتیک انجام میشه.

اما اگر بخواهی با جوملا این کار را انجام بدی .یکم سخت میشه و حتی ممکنه نتیجه اون چیزی که میخواهی هم نشه . یا حتی بعضی قسمت ها مجبور بشی بصورت دستی اقدام کنی.

علت اینکه شرکت های ارائه کننده هاست از این سیستم استفاده می کنند همین هست. ارتباط پنل هاست با این سیستم هست.

راحت تر بگم اگر دنبال این هستی که امکاناتی نظیر whmcs را روی جوملا پیاده کنی .میشه تقریبا گفت ممکن نیست .اگر هم باشه با هزینه های زیادی امکان داره .نه جوملا و نه هیچ سیستمی دیگر نمیتونه جای whmcs یا سیستم های مشابه whmcs را برای شما پر کنه .

دوست عزیز ممنون از لطفت

همه این ها که شما فرمودین درت و قبول دارم - خودم کاملا اطلاع دارم

من اصلا انتظار ندارم که کار whmcs را برای من بکنه چون بدون شک میشه گفت غیر ممکنه

من فقط می خوام محصولات را تعریف کنم بعد کاربر انتخاب کنه و بعد انتخاب فاکتورش ایجاد بشه و کاربر فاکتور را پرداخت کنه و زمان سررسید به مدیر و کاربر یادآوری کنه

همین

آیا این نمیشه ؟

یا علی

میشه با rsmembership این کار را کرد .

در واقع این افزونه به عنوان فروش حق عضویت در سایت هست .

اما میتونی برای این کار ازش استفاده کنی .

بجای اشتراک، محصول بهش اضافه کن .و محصولات رو میشه براش مدت تعیین کرد .

زمانی که کاربر مثلا هاست 1 ماهه خرید .هم صورت حساب میشه بهش داد .هم تاریخ پایان میشه بهش داد .هم میشه براش تعیین کرد که نزدیک تاریخ پایان که رسید توسط ایمیل به کاربر هشدار بده.

میتونی انواع ماژول های بانکی هم بهش اضافه کنی . قابلیت های فراوانی داره. من اعتقاده دارم با rsmembership حتی میشه یک فروشگاه راه اندازی کرد.

موفق و پایدار

متشکر دوست عزیز

من افزونه مورد نظرمو پیدا کردم اما مشکل اینجاست که فارسی سازیشو بلد نیستم

این افزونه را آقای مردانه زاده زحمت پیدا کردنشو کشیدن و به من معرفی کردن

نام افزونه : Shop and Catalog

توضیحات افزونه :

Shop and Catalog - is a universal component catalog for CMS Joomla! ®. It is intended to build a portal solution based on this CMS. Originally developed as a component of an electronic component shop, but with the release version for Joomla! 1.6, it can be used to create: the download directory, photo galleries, bulletin boards, forums and consultation service, reservation service. Due to the fact that you can create your own plugins and modules, a list of features can be greatly expanded.

The main characteristics of the component configuration by default (tools):

- Unlimited number of categories

- Not a limited number of product properties

- Comments to the products

- File library

- Not a limited number of additional fields

- Fixed/Percentage taxes

- Fixed/Percentage discount

- Different ways of payment and delivery

- Profile

- Various modes of ordering products

- Multiple currencies and exchange rates

- Different groups of users with their rights

- Moderators, consultants, vendors, manufacturers and suppliers

- Editing of topics and posts forum

- Blocks ads: ads, real estate, automarket

- Loading files

- Search for products

- IP filter

- Multilingual

- Event Log

- Ban

- Sorting

- Modules, Plugins

The project is still under development

دمو

لینک افزونه

حالا یکی زحمت فارسی سازیشو بکشه

با سپاس فراوان

برای این افزونه تایپک جداگانه بزن .تا دوستان مشاهده کند و کمک کنند

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری