حجت مردانه زاده

*تاپیک مرجع* رفع اشکالات و سوالات پیرامون کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise

808 پست در این موضوع

منوها برمیگرده به نوع آدرسی دهی که لینک مجموعه ها میشن

در منوهایی که از طریق جوملا ساخته میشه آگهی ها رو در زیرمجموعه ها نمایش میده ولی اونهایی که وسط قرار دارن نوع آدرسشون فرق میکنه و از خود کامپوننت میخونه

در مورد جستجو فعلا ماژولی ایجاد نکردیم انشالله این موارد رو هم تکمیل میکنیم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

یه فکری راجع به جستجوش باید کرد حتما.یعنی به زودی ماژولش درست میشه؟!

اینکه در کروم هم قابلیت ثبت آگهی وجود نداره و خطا میده خیلی یده،چون الان افراد زیادی از کروم استفاده می کنند. :auau::oom:

در ضمن توی safari هم خطا میده.

روی تبلت و موبایل هم خطا میده ثبت آگهی :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

ویرایش شده در توسط farzin_blue

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

یه فکری راجع به جستجوش باید کرد حتما.یعنی به زودی ماژولش درست میشه؟!

اینکه در کروم هم قابلیت ثبت آگهی وجود نداره و خطا میده خیلی یده،چون الان افراد زیادی از کروم استفاده می کنند. :auau::oom:

در ضمن توی safari هم خطا میده.

روی تبلت و موبایل هم خطا میده ثبت آگهی :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

فکر نمیکنم که طراحان کامپوننت برنامه ای برای توسعه اون داشته باشن

اگه کسی بخواد کار حرفه ای با این کامپوننت بکنه به ماژول های نانوشته و طراحی نشده نیاز داره که خبری هم ازشون نیست!

ظاهرا تصمیم بر ارائه نسخه تجاری داشتن که منصرف شدن!

فکر نمیکنم که طراحان کامپوننت برنامه ای برای توسعه اون داشته باشن

اگه کسی بخواد کار حرفه ای با این کامپوننت بکنه به ماژول های نانوشته و طراحی نشده نیاز داره که خبری هم ازشون نیست!

ظاهرا تصمیم بر ارائه نسخه تجاری داشتن که منصرف شدن!

خود کامپوننت هم کد شده هست و نمیشه روش کار کرد. :((

خود کامپوننت هم کد شده هست و نمیشه روش کار کرد. :((

به نظرم کامپوننت هات پی و یا بسته نصبی اون خیلی کامل تر باشه

و امکاناتی که یک سایت آگهی میخواد رو داره

البته رایگان نیست دیگه!

با سلام

وقتی زیر مجموعه ها کلیک می کنیم همان عنوان افزونه انتخاب میشه همیشه

مثلا مجموعه ساختیم به نام خرید ماشین اما روش کلیک می کنیم اسم همون کامپوننت در عنوان مرورگر میاد (در سایت خود تبلیغاتی انجمن هم این موضوع هست)

سوال دیگه ای هم داشتم

چرا باید زیر مجموعه ها رو در گزینه انتخاب ها انتخاب کرد و مجموعه اصلی رو انتخاب نکرد؟

الان کاربر میخاد مجموعه انتخاب کنه فقط اسم میبینه متوجه نمیشه که مربوط به کدوم مجموعه اصلی هست .مثلا اگر انتخاب مجموعه توسط کاربر اینجوری باشه عالیه :

خدمات__>نظافتچی

ممنون

سوال دیگه ای هم داشتم

چرا باید زیر مجموعه ها رو در گزینه انتخاب ها انتخاب کرد و مجموعه اصلی رو انتخاب نکرد؟

الان کاربر میخاد مجموعه انتخاب کنه فقط اسم میبینه متوجه نمیشه که مربوط به کدوم مجموعه اصلی هست .مثلا اگر انتخاب مجموعه توسط کاربر اینجوری باشه عالیه :

خدمات__>نظافتچی

ممنون

دقیقا به همون خاطر که معلوم باشه کدوم زیر مجموعه از کدوم مجموعه اصلی هستش الانم بخش درج آگهی به همون شکل هست

توی تصویر زیر مشخص هست کامپیوتر مجموعه اصلی هست و نرم افزار زیر مجموعه

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13788170791.png

چرا قالب من نشون نمیده مهندس جون :)

http://sportagahi.ir/new-ads

یه سوال هم بالاتر پرسیده بودم مهندس ، لطف میکنی جواب بدی [sibil]

ویرایش شده در توسط pasar

باید وارد سایت شد تا اون قسمت رو بشه دید ثبت نام سایتتون هم مشکل داره خطای ارسال ایمیل میده باید تنظیمات ایمیل رو در پیکربندی سایتتون درست کنید

مرسی مهندس

من اطلاعات ورود به سایت رو براتون پ خ می کنم جسارتا

دو تا مشکل هست:

1.وقتی مجموعه یا آگهی رو انتخاب مب کنی تایتل همیشه ثابت هست . من میخوام همون عنوان مجموعه یا آگهی عنوان مرورگر هم باشه

2.دیده نشدن مجموعه اصلی قبل از مجموعه فرعی برای انتخاب توسط کاربر

ممنون میشم راهنمایی کنید

سایتتون رو چک کردم شما از نسخه های قبلی کامپوننت رو نصب کردید این نسخه رو کامل از مدیریت جوملا حذف کنید و جداولش رو هم از دیتابیس حذف کنید

سپس آخرین نسخه رو دانلود و نصب کنید

تنظیمات ایمیل ثبت نامتون هم درست شد الان ایمیل ارسال میشه

ویرایش شده در توسط saber

مرسی از لطف شما مهندس دوست داشتنی [sibil][sibil][sibil]

من نسخه آخر رو نصب کردم که اوکی شد

الان تنها مشکل سر این هست وقتی روی عنوان مجموعه کلیک می کنید عنوان در مرورگر عوض نمیشه

البته آگهی عنوانش در مرورگر مشکلی نداره

توی مرورگر کروم این مشکل رو گزارش دادن شما هم از کروم استفاده میکنید؟ با مرورگرهای دیگه مشکلی نداره

با موزیلا هم مشکل ثبت نشدن آگهی رو دارم

با اینکه تموم فیلده ای ستاره دار رو کامل کردم و لی ارور میده!

با موزیلا هم مشکل ثبت نشدن آگهی رو دارم

با اینکه تموم فیلده ای ستاره دار رو کامل کردم و لی ارور میده!

دمو بذارید تست کنیم برای من اروری نمیده

سلام این کامپوونت چگونه نمایش داده میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

مثل همه کامپوننتها باید براش منو ایجاد کنید تا نمایش داده بشه

چک کردم خطا میده شما کدوم نسخه رو نصب کردید؟

آخرین نسخه رو ( قبلش هم نسخه های پیشین رو نصب نکرده بودم)

با سلام

مهندس صابر عزیز

چندتا سوال :

1.در موقع انتخاب تاریخ نمایش آگهی چرا از سال 91 نمایش داده میشه ؟ نمیشه از 92 نمایش داده بشه ؟

2.در موقع ورود اطلاعات کامل من اینتر میزنم اما در هنگام نمایش اینتر ها اعمال نمیشه و باید از داخل مدیریت دوباره ویرایش کرد

3.بسته نصبی چی شد مهندس جون ؟؟؟[sibil][sibil][sibil]

با سلام . سایت من مجددا کد نویسی شده و هیچ مشکلی نداره . فقط 4 تا سوال داشتم که می خوام لطفا جواب بدید .

1 . میشه اسلایدری در بالای بخش بندی منظورم اون بخش بندی هست که بالای آگهی های ویژه است گذاشت که آخرین آگهی ها ور نشون بده ؟

2 . آمار گیر خوب سراغ دارید که بازدید های دروغین رو هم ثبت کنه ؟

چطوری می تونم اطلاعات این صفحه رو ویرایش کنم ؟ نیازمندی امروز - نیازمندی امروز

آخرین سوال وقتی که آگهی رایگان ثبت شد و خواستیم اونو به ویزه تغییر بدیم وقتی قیمت ها رو دیدیم و مثلا تیک 4 ستاره رو زدیم و پرداخت رو زدیم الان مال من هیچ عملی نشون نمیده چجوری باید اون لینک پرداخت رو طوری تنظیم کنم که با قیمت های ستاره هماهنگ شه و پرداخت آنلاین صورت بگیره ؟

با سلام

مهندس صابر عزیز

چندتا سوال :

1.در موقع انتخاب تاریخ نمایش آگهی چرا از سال 91 نمایش داده میشه ؟ نمیشه از 92 نمایش داده بشه ؟

2.در موقع ورود اطلاعات کامل من اینتر میزنم اما در هنگام نمایش اینتر ها اعمال نمیشه و باید از داخل مدیریت دوباره ویرایش کرد

3.بسته نصبی چی شد مهندس جون ؟؟؟[sibil][sibil][sibil]

تاریخ رو درست نمایش میده شما تاریخ سیستم خودتون رو چک کنید ببینید مشکل از اون نباشه...

در مورد اینتر زدن فک کنم توی مدیریت ادیتور هستش ولی توی سایت که اطلاعات وارد میشه ادیتور نیست یه کدی رو باید تغییر بدید چک میکنم میگم

با سلام . سایت من مجددا کد نویسی شده و هیچ مشکلی نداره . فقط 4 تا سوال داشتم که می خوام لطفا جواب بدید .

1 . میشه اسلایدری در بالای بخش بندی منظورم اون بخش بندی هست که بالای آگهی های ویژه است گذاشت که آخرین آگهی ها ور نشون بده ؟

2 . آمار گیر خوب سراغ دارید که بازدید های دروغین رو هم ثبت کنه ؟

چطوری می تونم اطلاعات این صفحه رو ویرایش کنم ؟ نیازمندی امروز - نیازمندی امروز

آخرین سوال وقتی که آگهی رایگان ثبت شد و خواستیم اونو به ویزه تغییر بدیم وقتی قیمت ها رو دیدیم و مثلا تیک 4 ستاره رو زدیم و پرداخت رو زدیم الان مال من هیچ عملی نشون نمیده چجوری باید اون لینک پرداخت رو طوری تنظیم کنم که با قیمت های ستاره هماهنگ شه و پرداخت آنلاین صورت بگیره ؟

ضمن خوش آدمد به جوملا فروم

در حال حاضر اسلایدر نداره...

منظورتون رو از ویرایش متوجه نمیشم کجا رو میخواین ویرایش کنین؟ برای پرداختها هم چون هنوز پلاگین نداره برای اون تغییر نمیکنه فعلا باید دستی از مدیریت تغییر بدید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری