saman_kiyani

کمک در ترکیب کاپونت

10 پست در این موضوع

سلام به همه عزیزان

من میخوام توی سایت یک سیستم فروش فایل راه اندازی کنم / هم اکنون من برای مدیریت مطالب از کامپونت k2 استفاده میکنم

و برای فروش فایل (خرید دانلود) هم از کامپونت payperdownload استفاده میکنم

کامپونت payperdownload فقط با مطالبی که با خود مدیریت محتوای جومولا ایجاد کردم متصل میشه

وقتی وارد کامپونت payperdownload میشم اصلا مطالبی رو که با کامپونت k2 ایجاد کردم نمایش نمیده و به هم متصل نمیشوند

من میخوام بدونم که آیا میشه کاری کرد که این 2 تا کامپونت به همدیگه متصل بشه؟

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

ممنون از راهنمایی شما

کلاس دادن رو اصلا نمیدونم چه جوریه

من یک پلاگین پیدا کردم و نصب کردم که کارش اتصال این 2 کامپونت به یکدیگر هستش ولی متاسفانه من اصلا سر در نمیارم

کسی اگه میتونه کمکم کنه

ممنون

نه،به این سادگی نیست این کار...

فرزاد جان اتفاقا خیلی هم ساده است...

دوست عزیز این سیستم رو از همون تاپیک خودش وقتی دانلود میکنی همراهش فکر کنم 8 تا پلاگین هم هست .. یکیش پلاگین اتصال k2 به payperdownlaod هست .. برای jdownload هم پلاگین داره

کافیه که پلاگین رو نصب و فعال کنید همین .. بعد برید داخل کامپوننت payperdownload الباقی کارها رو انجام بدید

سلام به فرزاد عزیز و مدیرکل عزیز

ممنون از لطف شما عزیزان زحمتکش

فقط یک سوال دیگر هم دارم که نمیدونم باید اینجا مطرح کنم یا خیر

من میخواهم در سایتم عضویت رایگان / عضویت پولی / حق عضویت / فروشگاه joomshaopping استفاده کنم و از k2 هم استفاده میکنم

من میتونم کاری کنم که همه اینها با هم در سایت قرار بگیرند و اینکه هر کسی میخواد بیاد تو سایت و در این قسمتهایی که گفتم فعالیت داشته باشه فقط نیاز باشه یکبار ثبت نام کنه؟

یعنی کاربر برای استفاده از این امکانات فقط در عضویت رایگان عضو بشه بعد بتونه از همه امکانات استفاده کنه؟

چون نمیخواهم به اینصورت باشه که برای استفاده از هرکدام نیاز به ثبت نام جداگانه باشه و نمیخوام کاربر چندتا یوزر و پس داشته باشه

ممنون

خب از فرم لاگین پیش فرض و فرم ثبت نام خود جوملا استفاده کنید کاربر به همه چی دسترسی داره و نیاز به لاگین جدا نیست (حتی اگه با لاگین جوم شاپینگ هم بیاد تو ، باز انگار با خود لاگین پیش فرض اومده تو سایت، به همه چی دسترسی داره)

سلام

منظورم همین ماژول لاگین (ورود به سایت) هست که بصورت پیش فرض در مدیریت ماژول های جوملا وجود داره. همون رو فعال کنید و ازش استفاده کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری